User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kütahya/Tavşanlı için rota önerisi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Kütahya/Tavşanlı için rota önerisi

Geçen sefer Adapazarı-Bilecik-Bozüyük-Kütahya-Tavşanlı rotasını kullanarak gitmiştim ama dönüşte navigasyon Bozüyük-İnegöl rotasına yönlendirmeye çalıştı ve İnegöl için 1 saat gibi bir süre verdi. Ben yine bildiğimi okudum ama şimdi yine Tavşanlı'ya gitmem lazım. Açıkçası Adapazarı-Bilecik-Bozüyük-Kütahya-Tavşanlı rotasında yol düzgün ama özellikle Bozüyük-Bilecik-Adapazarı hattında heryerde kaç km/h ile gidilmesi gerektiği belirtilmediğinden her seferinde yönü bana doğru olan tüm araçlara radar muamelesi yaparak paranoyak şekilde sürüyorum.

Google maps'ten bakınca inegöl'den Domaniç-Tunçbilek rotasına yönlendirdi. Güzergah 85km ve 1 saat sürer diyor; o yol nasıl? tek gidiş-geliş mi? abuk sabuk milyon tane viraj var mı? Hız sınırı nedir?

Mantıklı ve özellikle süre olarak kısa sürecek yolu düzgün rotaya ihtiyacım var. Yalova-İnegöl-Domaniç-Tunçbilek-Tavşanlı iyi bir seçenek mi?

P.S : @Faberge olm İbo, sakın sitem etme; sana uğramak istesemde vaktim kalmıyor (geçen hafta Tavşanlı'ya gittiğimde de vaktim kalmamıştı )

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ) Domaniç yolu bol virajlı eğlenceli bir güzergah, ama yol ortalaman baya bi düşer, zaman önemli ***** senin için.

Ben olsam bildiğimden şaşmam, Adapazarından sonra ben pek radara denk gelmedim. Yanlış bilmiyorsam istanbul'dan Kütahya'ya kadar hız limiti hep 120km/h.

Sen bence bu güzergahtan gel, sana yemek ısmarlıyayım kazanacağın vakit ile.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ) Domaniç yolu bol virajlı eğlenceli bir güzergah, ama yol ortalaman baya bi düşer, zaman önemli ***** senin için.

Ben olsam bildiğimden şaşmam, Adapazarından sonra ben pek radara denk gelmedim. Yanlış bilmiyorsam istanbul'dan Kütahya'ya kadar hız limiti hep 120km/h.

Sen bence bu güzergahtan gel, sana yemek ısmarlıyayım kazanacağın vakit ile.
    Virajlıysa ve ortalama düşecekse o zaman kalsın. Dediğin gibi bildiğimden şaşmayayım

Söz vermeyeyim; işim vakitli biterse ararım (tatlı senden yemek benden )

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virajlıysa ve ortalama düşecekse o zaman kalsın. Dediğin gibi bildiğimden şaşmayayım

Söz vermeyeyim; işim vakitli biterse ararım (tatlı senden yemek benden )
    tamamdır, ara ama sen yinede her türlü

Hepsi benden öyle bir dünya yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)