User Tag List

Sayfa 19/21 İlkİlk ... 91718192021 SonSon
391 sonuçtan 343 ile 361 arası

Konu: Bağdat Caddesi'nde Kaza

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş bu nasıl vicdandır ben anlamıyorum. Herkes olgara giydirmiş ama adamın dediğin tek şey içeriyi biliyor musun da yorum yapıyorsun şöyle olacak böyle olacak diye? Vicdanı olan adam yardım eder bişey yapar. Ben de 2008 de kucağında bebek taşıyan yayaya çarptım okmeydanında yaya üstgeçidinin altında. Bebek 2.5 yaşında ama daha kimliği yok. Arabanın çamurluk haşat ön cam haşat tavan göçük vs. Ciddi çarptım yani. Arabaya attiğim gibi ikisinide balad özel hastaneye götürdüm ki sağdan sapsam okmeydanı ssk orası. hastanede polisi ben aradım gelsinler diye.
    Bu herif adli tatil de içeride yatmamak için kaçıyor. Ulan kaçacaksan bile en azından ambulans ı ara bişey yap sonra nereye gidiosan siktir git. İnsan köpeğe kediye vursa üzülüyor vicdan azabı çekiyor bunların ruhu tınlamıyor.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içeride neler dönüyor bilmem ama nasıl pis bir yer olduğunu çok iyi bilirim. Askerde jandarma iken her aya cezaevi araması yapardık. Gitmemek için gece görev yazdıran teskereci asker bilirim.
    IN BOOST WE TRUST

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koğusta tabıkı soyunmuyosun jandarmanın bır odası var kardeşim.. orda anadan üryan soyuyolar..bide ana bacı küfür ediyolar,tamam lan gıyın diyolar,ustunu basını gıyınmeye başlıyosun,ayakkabına uzanıcakken içerdekı 4 er bırde koldan rutbe bir bey o ayakkabıya bi koyuyo,eşşek gibi yüzlerine bakıp odanın tee otekı ucuna ucan ayakkabıyı alıyosun.. rabbim kimseye yaşatmasın tabiki..

Ayrıca biliyosun ben dıyarbakır liceliyim daha bundan 20 sene oncesıne kadar da kan davamız vardı..rabbım onuda kımseye göstermesin..ailemden de içerde olan çoktu,kulaktan da aşina olunca insan bilmeyesice şeyleride biliyo malesef..
    geçmiş olsun hocam, bazen at izi ile it izi birbirine karışıyor forumlarda, gerçekten yazanlarla klavye delikanlıları karışıyor... vicdanı olan adama ölüme sebebiyet vermek gerçekten çok koyar, hakimin vereceği karar bile önemli olmaz, Allah bir daha yaşatmasın...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün haberlerde gördüm elemanı göz çukurları simsiyah olmuştu neden acaba?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün haberlerde gördüm elemanı göz çukurları simsiyah olmuştu neden acaba?
    ağlamaktan olmuştur o..

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BAZı şeyleri bilmek için illa ceza evine gireceğiz diye bir şeye gerek yok arkadaşımız eşimiz dostumuz mutlaka vardır.

Benim arkadaşımın 2000 yılında bayrampaşa anısı: koğus ortasındaki halının ortasında durmuş, biri halıyı çekmiş düşmüş halıyı üstüne örtüp üzerinden geçmişler. Hoş geldin karşılanmasıymış bu .
    Tecavüzden gelen birine koğuş ağası ya şişe ya penis demiş, ikisinden birine oturacaksın o herif şişeyi seçmiş mesela bunlar uydurma şeyler değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm hakan benim çok yakın arkadaşım istediğimi derim oda bana der. Sen aramızdaki samimiyeti nerden biliyorsunda yargılıyorsun. Bunu fırsat bilip bana laf çaktırmaya falan mı çalışıyorsun? O adam çok duygusal bir adam bende değer veriyorum ona hani akbaba gibi üşüşmeyin bi uzayıp gidin pls.

Aramızı falan mı bozacaksın aklın sıra? Hayırdır gardaş
    Hee evet hayattaki tek gayem buydu ama ifşa oldum.
    hakan benim en iyi arkadasim olup, en cok beni sevip, en cok benlen ilgilenmeli.
    onun araba tercihleri icin ikimiz omuz omuza forumu kanser etmeliyiz. beraber taşak gecip, mutevaziligin de dibine vurmaliyiz.
    anliyo musun beni Hakan?

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rodya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hee evet hayattaki tek gayem buydu ama ifşa oldum.
    hakan benim en iyi arkadasim olup, en cok beni sevip, en cok benlen ilgilenmeli.
    onun araba tercihleri icin ikimiz omuz omuza forumu kanser etmeliyiz. beraber taşak gecip, mutevaziligin de dibine vurmaliyiz.
    anliyo musun beni Hakan?
    Valla anlamadım

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim çocukluk arkadaşım tecavüzden girdi içeriye. Daha doğrusu kız bozuktu bununla ilişkiye giriyor.kız 18 yaşından küçüktü birde. Sonra polise gidiyor bu benim ırzıma geçti diye. Sonrası ***** direk cezaevi. 2.5 sene kaldı içeride. Hiç birşeyi kanıtlayamadı. Maddi durumu da iyi değildi. Herkes kötü gözle bakıyordu. En sonunda ailesi kıza sizi evlendirelim çocuk çıksın dışarı denildi. İçeride yaşananlar mı kapıdan dışarı çıkmadı 1 sene. Neler yaşadığını bir sene sonra anlatabildi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim dayımda 11 yıl içerde yattı 2 senedir dışarda hala bitmedi içerideki hikayeleri ama öyle şişeye oturan falan olmamış ve çeşitli cezaevlerine gitti bunların arasında Bayrampaşa'da vardı. Yani içeride bir adalet var(kendilerince) ama dışarıda ki sanıldığı gibi değil artık dayımın anlattıklarına göre. İçeride yatanlar suçluda olsa düzgün, babayiğit, ezileni ezdirmeyen tiplerde var. Kimi yakalasam da s.ksem modelleri daha azmış artık. İçeri düşünce sanırım işler değişiyor biraz.

Bu çiçekçiyi öldüren arkadaşın içeri girince biyerlerine şişe, jop sokacaklarını sanmıyorum. Babasının paralı olması içerideki koğuş ağasını besleyebileceği anlamınada gelmez. Onu yapmak için o piyasada biraz ta.aklı olmak lazım, öyle her parası olan içeriye kanal yapacak değil. Benim birsürü zengin hali vakti yerinde olan tanıdığım var ama sorsan cezaevinin önünden geçmemiştir ya butarz adamları görüp tanımamıştır bile.

Yani demek istediğim içerdeki adamlara öyle ulaşıp beslemek bile kolay ve sanıldığı gibi değil.

Kazayı yapana gelince, yanlama videoları çıktı belli ki action peşindeydi (videoda ki o ise ). Eğer o ise beter olsun. Değilse de, ifadesinde ki gibi "soldaki arabayı görmedim kontrolden çıktı" ise kazadır bu olağan şeyler demekten başka birşey gelmiyor aklıma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hocam, bazen at izi ile it izi birbirine karışıyor forumlarda, gerçekten yazanlarla klavye delikanlıları karışıyor... vicdanı olan adama ölüme sebebiyet vermek gerçekten çok koyar, hakimin vereceği karar bile önemli olmaz, Allah bir daha yaşatmasın...
    Abi Allah c.c razı olsun,cok guzel yazmıssın,rabbim kimseyede yaşatmasın inşallah..

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan hepinizin mi ailesinden biri yattı içerde asjdhdash kurtlar vadisi tech

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akşam haberlerde izledim adam kaç gün sonra kendi teslim olmuş,nasıl saklanmış bunca zaman polisten ondan bundan hayret ettim.Yeri geldiğinde saatler içinde bulabildikleri suçluları durumu iyi olunca bulamıyorlarmı burada parasımı konuştu babasının diye düşünceler içersindeyim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim babam bizim dukkana harac almak için gelmiş silah çekmiş babam ondan önce silahina davranip öldürmüş.halk gözünde katil olarak geçer.benim gözümde ekmek teknesini canı pahasına korumuş baba olarak geçer.

İçerde kader mahkumu insanların sayısı azimsanmayacak kadar değil.

İçindekilerin çoğu yani tecavüz hirsiz keyfe adam öldürmüş cete kurmuslardan oluşmuyor.

Allah kimseyi orada sinayacak olayı başına getirmesin.

Cezaevi tv de sinema da anlatilanlar gibi değil.

Metris ümraniye silivri kartal maltepe sarkkoy tekirdag hepsini. Gittim babami ziyaret amaçlı mazlumuda gördüm o.ç da.Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez.burada farazi yazan adam zaten yazdiklarindan belli eder kendini.

Bu adam cicekciye suc atacak ki en basindan beri bunun planini yapmislardir.cok az bir ceza ile çıkartırlar.

Tecavuzculeri eskiden ceza evinde hallederlerdi.

Simdi onlarin koguslari ayrı.katil zanlisi ile yatirmiyorlar.

Tecavuzculer uyuşturucu dan yatanlarla yatiyor bilginize
    Yiğit ben az çok olayı biliyorum,rabbim bidaha yaşatmasın,kamera kayıtları falanda vardı hatırladıgım kadarı ile..bi laf var..ulan hep öldürene sallıyoruz da ölen de hiç mi kabahat yok diye.. gelen vatandaş imkanını bulsaydı şimdi sen babasız kalıcaktın..ve bu adam da haraç almaya gelmiş biri.. ben babanın yattığı senelere üzüldüm sadece..

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burdaki en önemli kısım kişinin vicdani ile hesaplaşması ki vicdan da inançla yada Allah korkusuna bağlı değil bence ... Etrafta görüyoruz yada duyuyoruz yada bir yakınımız vasıtasıyla Allah korusun kendi yasadıklarımızla şahit oluyoruz " vicdanı olan ve sorumluluk sahibi olan biraz da karakter sahibiyse gerekeni zaten yapar kimsenin ruhu duymaz yada bu olaydaki gibi uygun sartları oluşturmak için yeteri miktarda kaçar .. Örnek vermem gerekirse bir maden kazasında ocak sahibi ihmali kabul etti aileye kan parasıdır vs ne isterseniz yapayım dedi aynı zamanda mahkemede de ihmali kabul etti , rahmetlinin ailesi ne istersen onu yap dedi ocak sahibi ailesine ew aldı cocuklarına eger unıversıteyı de kazanırlarsa o d dönemide kapsayacak şekilde sözleşme de imzalayıp burs bağladı ve eğitim giderlerini karşıladı.ve halen devam edıyor.. bir diğeri bilir kişiden tutta her ne ımkan varsa kullanıp rahmetlı olan arkadası suclu gosterıp tereyagından kıl ceker gıbı işlerini halletti ailede kaybıyla kaldı ... etrafımızda bunun gıbı suruyle örnek var herkezin de bir anısı .. İnananlar için Allah zaten kendı cezasını ya burda ya diğer tarafta verıcektır r ,kimi o kadar sabredemez bu dünyada görmeye çalışır ..
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan hepinizin mi ailesinden biri yattı içerde asjdhdash kurtlar vadisi tech

Laaa kurcalama işte be kanka,cezaevlerı yetmıyo artık şaka maka..yatıracak yer bulamıyo adamlar,gerçi ne suş olsun nede o allahın belası yer dolu olsun,gönül ister ama malesef gün gectıkce oran artıyo işte,

Harbi dik adamsın kanka

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koğuşa girerse koğuşun aylık sigara çay kahve vs. sponsoru olur ... Hiçbişey de olmaz ayrıca çokda uzun kalcağını sanmıyorum.Kalacağını bile sanmıyorum ama hadi neyse..Askerde devrem vardı durumu baya baya iyi usta birliğine başladık bu kimi görürse üst devresi , tertibi vs. diyodu ki bana sigara alıp gelirmisin kendinede aynısından, al 2 gün sonra çocuga komutanım demeye başladılar botlarını falan boyuyolardı... aynı hesap

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Artık bende tutamıcam kendimi 6 saat içerde yattım bende sonra bir gürültü geldi kalktım salona geldi televizyon açıkmış..

Şaka maka bir olay yüzünden jandarma aldıydı beni daha orda gidiyodum kalpten allah düşürmesin kimseyi.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)