User Tag List

Sayfa 35/38 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
707 sonuçtan 647 ile 665 arası

Konu: Bayramda Yol ve Trafik Durumu

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bayram öncesi bir 8-9 günlüğüne maunvalideye gittik sonra ***** döviz kurları zıplayınca bir yoklama verelim diye İstanbul'a döndük. 18 Ağustos'da yola öğlen saatlerinde çıktığımızda, Bursa otoyolonun İzmir yoluna bağlandığı noktadan Susurluk'a kadar yandex, google, north face, columbia, subaru, dacia... herşey kırmızı gösteriyordu.
    Otomobilde çocuk da olunca bilmediğim yollara girmeyeyim diye mecburen bizde o gün o kırmızıya eklendik. Biraz durduk biraz ilerledik ama Susurluk'a kadar çok nadiren 90km/h'a çıkabildik. Kendini çok akıllı sanan bir grup İstanbul beyefendisi emniyet şeridinden devam ediyordu; eşim aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın diyene kadar emniyet şeridine azıcık taşıp elimden geldiğince yol vermedim. Eşime de hak verdim, yolculukda durduk yere tatsızlık bende istemediğim için uzun süre bu pek akıllı İstanbul beyefendileri ile uğraşmadım.
    Normalde mola dahil 4,5-5 saat süren yol 7 saat sürdü. Minibüs caddesinde bile bu kadar beklemişliğim yoktur, o sürenin sonunda artık sinirlerim tavan yapmıştı. Hiçbir zaman bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum. Ne vardı da bu kadar durduk bu yollarda diye yedim bitirdim kendimi.
    Dönüşü Salı öğlen yaptık, tik haline geldiğinde evden çıkana kadar sürekli yandex, google, hepsiburada, decathlon... herşeye bakıp durdum. İnanılmaz şekilde heryer yemyeşil gösteriyordu. Normal sürede eve varmıştık.

İlk ve son kez bayramda yola çıktım bir daha keyfi olarak bayramda yola çıkmam, mecburiyetten yola çıkarsam bana Ford Ranger, Toyota Hilux...vs lazım, en azından köy yolu möy yolu diye girmemezlik yapmam dalarım giderim.
    Bu millete kredi kartı, banka kredisi, taksit, yemek çeki...vs ile yakıt alımını yasaklasınlar hah o zaman belki %50 oranında rahatlama olur.
    Konu imprezaWRC tarafından (30-08-2018 Saat 12:00 ) değiştirilmiştir.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes yol notları paylasıyor,bende yazayım.
    Bugun sabah bodrum dan cıktım,saat 8:42 idi. Bodrum klasık dolu ıdı,milas ve soke de oyle. İzmiri rahat gectım sayılır ama akhısar ve karacabey tarafı doluydu. Sonra rahatlıkla geldım.
    14:42 de geldım 1 yemek ve 1 benzın molası verdım. Vermez olaydım,domalttılar benı resmen...
    Genelde tempolu geldım,4 tane radar vardı,hepsıne selam 140 sabıt devam....
    Gelelım yoldakılere. Eger 90-100km temposunda gıdıyorsanız sorun yok,herkes oyle gıdıyor ama bıraz tempoyu artırıp 140 lara cıkınca sorun baslıyor.... yol verenden fazla yol vermeyen oldu hatta solda kafasına gore gıdıyor,selektor vs mumkun degıl,sagından geciyorum,sonra kızıyor yada gectıkten sonra saga gecıyor
    Neden orda oldugunu sorunca, kardesım 110 ıle gıdıyorum,daha ne olsun dıyor!
    Yahu tamam,senı rahatsız ettık,yol babanın malı ama arkadan gelenlere yol versen?
    Bırde kafasına gore saga yada sol serıte gecenler var,ozellıkle senın gelmenı beklıyorlarmıs gıbı yada sola donen yolda sag serıtten gıdıyorsa,sol serıte tasarak yapıyor. Kocaaa turların sıgdıgı serıte,adam accent ı sıgdıramıyor,yetenek o kadar...
    Hele ayna kullanım alıskanlıgı,sınyal verme alıskanlıgından daha kotu! Sınyalı anlıyorum verememesini,gotune kactıgı ıcın yapamıyor ama barı aynaya bak be sevgılı kardesım...
    Buarada artık tepolu gıden neredeyse yok,yakıt fıyatları trafıgın ortalama akıs hızını cok dusurmus.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 5-6 eylül gibi bodrum-istanbul yapıcam. Bayram bitmesine rağmen bodrum trafiği çok yoğun umarım haftaya yollarda yoğunluk olmaz.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yolculuk Kaş Akşam 9 gibi çıktım yola Tuna Tan tesisleri Sakarya'da durdum bir de LPG alımlarında durdum. 3.45 gibi uykum gelince Keçiborlu çıkışında uyuduk 7'de kalktık. Sonra yola çıktım. 12 gibi Kaş'ta idik.

Dönüşte ise Antalya yoluna kadar rahat geçti Antalya yolunda özellikle ışıklarda yığılmalar oluyordu ama çok rahatsız etmedi. Afyon'da durduk kahve filan; Sonra yola çıktık Sakarya'ya kadar herşey güzel Sakaryada otobana bağlanmak diye bir hata yaptım 7km dur kalk trafik sayesinde 12 saatte yolculuğum sonlandı. İstanbul Tekirdağ ve İzmit doğu-batı gişeleri arasındaki otobanı iki şerit yapan mütahhit ve mühendislerin abv.

Bu arada Yandex gebze çıkışından e5'e oradan yanyollara bağladı. yoksa eve kadar yine perişan olacaktım.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hortlatalım arkadaşlar güncel veriler nedir. Körfez çıkışı yoğun diye duydum. Ben sahurda çıkacağım kısmetse.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hortlatalım arkadaşlar güncel veriler nedir. Körfez çıkışı yoğun diye duydum. Ben sahurda çıkacağım kısmetse.
    Sakarya ankara arasi sabah 6 9 arası baya kalabalikti. Az önce donerkense sabahki trafik yok gibi biseydi. Sanırım herkes yolum uzun ve giden çok olur deyip sabah erken saatte yola çıkıyor
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maltepe-hendek 175-180km,git gel 360km.

1.günü sabah çıkarım,3.günü sabah dönerim.kaza,tamirat olmadıkça trafiğe yakalanıcağımı sanmıyorum.ama istanbula dönüş herzaman risk

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakarya ankara arasi sabah 6 9 arası baya kalabalikti. Az önce donerkense sabahki trafik yok gibi biseydi. Sanırım herkes yolum uzun ve giden çok olur deyip sabah erken saatte yola çıkıyor
    Dediğin gibi şimdi baktım sorunlu bölgelerin çoğu temiz iftar saati de herkes kenarda olmuş olabilir

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuya bir hort çekmeli.Şu an bolu dağı durma noktasına geldi.geceden beri yığılmalar var.Sultanbeyli de otobandan çıkan bir sürü araba camilere namaza durdu.Cumadan sonra iyice artış olacaktır.Yola çıkacaklara şimdiden hayırlı yolculuklar.Bende gece 3 de falan çıkacam Kastamonu ya doğru.İnşallah gerede harici sıkıntı olmaz.Orası normal geliyor artık.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel İzmit tarafında varmı tıkanma varmı orada oturan fotograf atacak?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İpsala sınır kapısı hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarın 6da çıkcam bende, istikamet erdek karacabeye kadar otobandan devam

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikçi bir tanıdığımdan aldığım bilgiye göre geçen bayram olduğu gibi bu bayramda tüm il merkezi geçişlerinde belirli aralıklarda sürekli polis araçları bekletilecekmiş.

Tabi 10 polis aracı görevliyse bunlardan 1 veya 2 si kesin radar oluyormuş.

Caydırı olması açısından il merkezi geçişlerinde her 2-3 km de bir polis ekibi görebilirsiniz.

Herkese hayırlı yolculuklar şimdiden.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an otobüsten canlı bildiriyorum 20 00 da Kamil Koç Ataşehir den çıktık daha şu anda İzmit dilovasını yeni geçtik an itibarıyla hem e5 hem tem tıkalı
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bodrumda acayip bir trafik var gelecek olan kişiler saatleri hesaplayıp gelsin gece çıkmanız daha doğru olur..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel İzmit tarafında varmı tıkanma varmı orada oturan fotograf atacak?
    3.5ta evden cıktım total 2 sa yemek mola ıcın durduk 8.5ta evdeydık. Gebze ızmıt arası ozellıkle dur kalktı. Teme gırdım cıktım, herseyı denedım yemedi. Bu ılk ve sondu her bayram ıst a gelırdım ılk defa tersi denk geldı. Lanet ettım. Mıllet bı de radyoda konusuyordu, Erzurum'a gıdıoruz dıor lan ben sınır hastası olurdum herhalde
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün gece 12 gibi gereden çıkıp İstanbul a geldim ters istikamette baya yoğun trafik vardı İstanbul'dan çıkıp gidenlerin Allah yardımcısı olsun

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arefe günü yani cumartesi gece 3 te bakırköyden çıktım.Hiç otobanı kullanmadan 12 saatte Kastamonu hanönü ne indim.Aynı peşimden gelen akrabalarım.otobana girdiler.biri akşam 19 da diğeri 21 de geldiler.6 saat fark atmışım. Yandex sayesinde.
    Gidiş te İzmit dilovasına kadar trafiksiz geldim.Boya fabrikasının orada dilovası kapandı.5 dk dur kalk yaparak Dilovası merkeze doğru tepeye çıktım.tekrar Herekeden e.5 e girdim.Derince ye kadar 80 90 ortalamayla gittim. Sekapark ın yanyola girip nerdeyse kocaeli havalimanına kadar ulaştım.Ordan sonra Trafik ışıkları hariç trafiğe takılmadım.Gerede ye ulaştığımda direk şehir içinden tepeye köy yoluna çıktım.Köy yolunu kullanarak gerede samsun bağlantısına girmeden ilerde opet benzinliklerin oradan yola girdim.Ilgaz Üzerinden den Kastamonuya geldim.Arkamdaki arabalar Karabük VE Araç ta 2 saate yakın kalmışlar.
    Dönüş te ise 4 günü çarşamba günü Sabah 8 DE ÇIKTIM.Öğlen 3 de bakırköye vardım. foto boyutunu ayarlayamadım.

Yandex candır... Gerede dağ yolundaki trafiğin fotolarını çekmiştim.

[IMG][/IMG]

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayramın 3. günü Şarköyden dönüşü çorludan teme çıkarak yaptırdı yandex baya sorunsuz istanbul'a döndüm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)