User Tag List

Sayfa 36/38 İlkİlk ... 263435363738 SonSon
707 sonuçtan 666 ile 684 arası

Konu: Bayramda Yol ve Trafik Durumu

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eveeeet, bu konuya yılın ilk güncelini çekme vakti geldi

Bu gece 00.00'da yola çıkıyorum

İstanbul - Trabzon istikamet

Güzergahım dahilinde ekstrem durumları bilgilendiririm
    - Bize Her Yer TRABZON

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveeeet, bu konuya yılın ilk güncelini çekme vakti geldi

Bu gece 00.00'da yola çıkıyorum

İstanbul - Trabzon istikamet

Güzergahım dahilinde ekstrem durumları bilgilendiririm
    İyi yolculuklar kanka. Bu sene yol gözümde öyle büyüdü ki gitmicem ben istanbulun tadını çıkarcam bayramda :P

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi yolculuklar dilerim yola çıkacak herkese. özellikle 1000km üzeri yolculuk yapacak arkadaşlar ekstra dikkat lütfen bayram trafiği seyehat sürelerini uzatacağı için yolun sonlarına doğru yorgunlukları daha da artacaktır yorulduğunuz yerde çekin biraz dinlenin az daha az daha demenin anlamı yok. geç olsun güç olmasın.

ben de bu bayram öncesi trafiğe takılmak istemeyenlerdenim bayram sabahı çıkmayı düşünüyorum yola. trafik olmaz inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi yolculuklar kanka. Bu sene yol gözümde öyle büyüdü ki gitmicem ben istanbulun tadını çıkarcam bayramda :P
    Sağol kankam

Bu sene bodrum yollarında denk gelemedik seneye artık

Bayramda istanbulun tadını çıkarmak en güzeli, babaanne rahatsız asıl ondan dolayı gidiyorum bu bayramda böyle olsun bakalım

Şimdiden herkese hayırlı yolculuklar dilerim kazasız belasız
    - Bize Her Yer TRABZON

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz de 2.gün, C.tesi günü yola çıkacağız, bu haftadan birleştiren, Perşembe'den Cuma'dan yola çıkacakları falan düşünürsek, herhalde o gün çok sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum.

İstikamet Bodrum. Babamlarla birlikte 2 araba gideceğiz. Ancak babam "dede" modunda olduğundan, yavaş tempo, çay-kahve-dur-kalkları derken bi 15 saatte gideriz artık

Herkese hayırlı yolculuklar, iyi tatiller, iyi bayramlar şimdiden..

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben arife günü Bodrum’a doğru yola çıkacağım. Yeni otoban falan derken çok trafik olmaz diye umuyorum.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srknzfr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben arife günü Bodrum’a doğru yola çıkacağım. Yeni otoban falan derken çok trafik olmaz diye umuyorum.
    Yeni otoban bittiğinde gişelerden sonra torbalı çıkışı var ordan çıkarsanız izmiri atlaşmış olursunuz yarım saat kazandırır trafiğe göre. Söke sonrası zaten geçen haftadan beri kalabalık

Antalyalogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar,
    Arife günü İstanbul Ümraniye den Çanakkale Ayvacık a doğru yola çıkacağım.
    Yol önerilerinizi alabilir miyim lütfen. (otoban/köprü ücreti sorun değil, araçta çocuk olacak otobanda en fazla 140-150 giderim)
    Teşekkürler ����
    '' Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma '' :

http://detayciyim.blogspot.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün gece 00.00da çıktım, öğlen Trabzondaydım

Yol genel manada akıcı ama kalabalıktı

Bu aq sol şeritçilerine küfür ede ede geldim
    - Bize Her Yer TRABZON

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    H.sonu İzmir tarafına gidecekler için fikir verebilir.
    Dün akşam 20.45'te Çandarlı'dan çıktım..SOma'ya kadar eski yoldan devam ettim ve Soma'dan otobana çıktım..Hız sınırlarına %90 95 bandında uyararak gittim..(131km'ye sabitleme) Osmangazi köprüsünden sonra Tem'de kırmızılık gördüğüm için Kuzey Marmara otobanından Ümraniye'ye devam ettim..Ve saat 12.40'ta İst./Acıbadem'deydim..Yol genel anlamda Osmangazi'ye kadar akıcıydı.
    Bayram dolayısıyla yine Çandarlı'ya gideceğim..ÇArşamba yoğunluk olacağını düşündüğümden perşembe günü sabaha karşı 04.00'te yola çıkacağım..İstanbul'daki trafik durumuna göre tem yada kuzey marmara'dan Osmangazi'ye ulaşarak,otobandan devam edeceğim.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz de kısmetse çarşamba gecesi yola çıkmayı planlıyoruz 11-12 gibi. İstanbul-Sivas yapıcaz. Trafik durumlarından haber veririm.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuzey marmara çevreyolu izmit kartepe çıkışına bağlanan yer bayramın 2 .günü ankara yönünde 3. gününden sonra istanbul yönünde trafiğe açılıyor.İzmit trafiğini ciddi rahatlatacaktır.35 tl gibi bir ücret çıkıyor ümraniye çamlık çıkışa.
    https://twitter.com/akaraismailoglu/...63979424829447

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni otoban bittiğinde gişelerden sonra torbalı çıkışı var ordan çıkarsanız izmiri atlaşmış olursunuz yarım saat kazandırır trafiğe göre. Söke sonrası zaten geçen haftadan beri kalabalık
    Geçen sene Bodrum'a giderken Yandex de açıktı, burayı gösterdi, ara yoldan zırt diye geçtim gittim.

Babam hala eski kafada, geçen sene gelirken söyledim böyle böyle yaptım diye, yol zaten İzmir'e getiriyo niye oradan çıkıyosun diyor Anlatamadım oradan çıkınca İzmir içine trafiğine girmeyip geçtiğimi.

Şimdi giderken iki araba gidicez, beni takip de etmez, ben oradan çıksam yine beklerim İzmir çıkışında

Kayınpederle Fatsa'ya gittik geçen sene 2 araba.. O da öyle. Yandex bi yerde kaza var diye kırmızı verdi ve rotayı değiştirdi, bi sapaktan çıktım, aradı, niye oradan gittin normal yoldan gidiyoduk, bilmemne, ya baba orada kaza var girmeyelim, kırmızı gösteriyor, yok yok bişey olmaz... Girdik 1 saat kaybettik resmen orada.

Dinlemiyorlar, dinlemiyorlar Ne yapacağız bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Bodrum'a giderken Yandex de açıktı, burayı gösterdi, ara yoldan zırt diye geçtim gittim.

Babam hala eski kafada, geçen sene gelirken söyledim böyle böyle yaptım diye, yol zaten İzmir'e getiriyo niye oradan çıkıyosun diyor Anlatamadım oradan çıkınca İzmir içine trafiğine girmeyip geçtiğimi.

Şimdi giderken iki araba gidicez, beni takip de etmez, ben oradan çıksam yine beklerim İzmir çıkışında

Kayınpederle Fatsa'ya gittik geçen sene 2 araba.. O da öyle. Yandex bi yerde kaza var diye kırmızı verdi ve rotayı değiştirdi, bi sapaktan çıktım, aradı, niye oradan gittin normal yoldan gidiyoduk, bilmemne, ya baba orada kaza var girmeyelim, kırmızı gösteriyor, yok yok bişey olmaz... Girdik 1 saat kaybettik resmen orada.

Yandex e bir zamanlar bende çok güveniyordum taki beni uçurumdan aşağı atmaya çalışana kadar
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum erken ödersen tabiki notun düşer adamın alacağı faize kesik atıyorsun adam seni ...kecekti ne güzel

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Malesef dinlemiyorlar. Kayınpeder hele hiç dinlemiyor.

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yandex i telefondan sildim. iyice b*kunu çıkardılar sağolsunlar.

geçen ay fatihten çamlıcaya güzergah oluşturdum bakalım kaç dk gösteriyor diye saat 18.00 18.30 civarı avrasyadan gidersen 56 dk 1. köprüden gidersen 1 saat 4 dk gibi bir süre görünüyordu 2. köprü çıkmadı. kendi kendime dedim 8 dk için 30 lira fazladan vermeye gerek yok sür 1. köprüye rotayı 1. köprü için oluşturdum haliç köprüsüne gelene kadar 3-4 kere yeni rota oluşturdu ısrarla avrasyaya sokmaya çalışıyor. neyse dedim daha kısa olur öyle. haliç köprüsü girişinde süre eşitlendi tamam dedim daha göstermez sanırım. ama iş öyle olmadı okmeydanı sapağında direk sağa dön diye rota verdi dedim hayırdır nereye gidiyoruz bir baktım avrasya tüneli 1 saat 35 dk gösteriyor ama ısrarla hala oraya rota çıkarıyor bana. akşam 19 da kasımpaşadan geçip aksaraydan avrasyaya götürüyor.

sonuç mu 1 saat 6 dk gösterdiği yol 40 dk sürdü 1. köprüden yol söylediği kadar da kapalı değilmiş. o günden sonra sildim telefonumdan daha da yüklemem diye düşünüyorum.

ekstra olarak arife günü sabah 06-07 gibi yol durumu nasıl olur acaba

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yol üzerinde Urla'ya uğricam o sebeple bu güzergah bana uymadı teşekkür ederim

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın Avrupa yakasına geçesim var ama bir okadarda korkuyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yandex i telefondan sildim. iyice b*kunu çıkardılar sağolsunlar.

geçen ay fatihten çamlıcaya güzergah oluşturdum bakalım kaç dk gösteriyor diye saat 18.00 18.30 civarı avrasyadan gidersen 56 dk 1. köprüden gidersen 1 saat 4 dk gibi bir süre görünüyordu 2. köprü çıkmadı. kendi kendime dedim 8 dk için 30 lira fazladan vermeye gerek yok sür 1. köprüye rotayı 1. köprü için oluşturdum haliç köprüsüne gelene kadar 3-4 kere yeni rota oluşturdu ısrarla avrasyaya sokmaya çalışıyor. neyse dedim daha kısa olur öyle. haliç köprüsü girişinde süre eşitlendi tamam dedim daha göstermez sanırım. ama iş öyle olmadı okmeydanı sapağında direk sağa dön diye rota verdi dedim hayırdır nereye gidiyoruz bir baktım avrasya tüneli 1 saat 35 dk gösteriyor ama ısrarla hala oraya rota çıkarıyor bana. akşam 19 da kasımpaşadan geçip aksaraydan avrasyaya götürüyor.

sonuç mu 1 saat 6 dk gösterdiği yol 40 dk sürdü 1. köprüden yol söylediği kadar da kapalı değilmiş. o günden sonra sildim telefonumdan daha da yüklemem diye düşünüyorum.

ekstra olarak arife günü sabah 06-07 gibi yol durumu nasıl olur acaba
    Alıntı yiiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yandex e bir zamanlar bende çok güveniyordum taki beni uçurumdan aşağı atmaya çalışana kadar
    Ya bu yandexin bi olayı mı var anlamadım, iPhone Android falan fark ediyor mu? Androidde kullanıyorum, bunu söyleyen çok oldu, ısrarla Osmangazi'ye sokuyor, ısrarla buraya yönlendiriyor vesaire diye. Ben ne rota seçersem oraya yönleniyor. Garipmiş...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)