User Tag List

Sayfa 37/38 İlkİlk ... 2735363738 SonSon
707 sonuçtan 685 ile 703 arası

Konu: Bayramda Yol ve Trafik Durumu

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yandex marmaray ve osmangazi açıldı açılalı sürekli oralara öncelikli rota oluşturuyor.

Ayrıca trakya tarafına gidecekseniz illaki teme paralı yola sokmak için bayaa bir çaba harcıyor.

Sanırım birileri öyle olması için talimat vermiş. Kim acep ?

İBB nin uygulaması ise trafik olan ana harterleri bile boş gibi gösterip sizi kaosun içine sokuyor. E5 avcılar durmuş trafik kırmızı olması gerekirken adamlar turuncu gösteriyor oraya yönlendiriyor.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu yandexin bi olayı mı var anlamadım, iPhone Android falan fark ediyor mu? Androidde kullanıyorum, bunu söyleyen çok oldu, ısrarla Osmangazi'ye sokuyor, ısrarla buraya yönlendiriyor vesaire diye. Ben ne rota seçersem oraya yönleniyor. Garipmiş...
    Apple Samsung Xiaomi LG ne varsa kullandım hepsinde aynı haltı yiyor. Saçmalıyor bazen
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum erken ödersen tabiki notun düşer adamın alacağı faize kesik atıyorsun adam seni ...kecekti ne güzel

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yandex marmaray ve osmangazi açıldı açılalı sürekli oralara öncelikli rota oluşturuyor.

Ayrıca trakya tarafına gidecekseniz illaki teme paralı yola sokmak için bayaa bir çaba harcıyor.

Sanırım birileri öyle olması için talimat vermiş. Kim acep ?

İBB nin uygulaması ise trafik olan ana harterleri bile boş gibi gösterip sizi kaosun içine sokuyor. E5 avcılar durmuş trafik kırmızı olması gerekirken adamlar turuncu gösteriyor oraya yönlendiriyor.
    Ben İBB trafik uygulamasını 3 sene önce telefondan sildim. Ne zaman ona baksam kendimi trafiğin içinde bulmuştum. Eeh diyerek sildim huzur oldum.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben İBB trafik uygulamasını 3 sene önce telefondan sildim. Ne zaman ona baksam kendimi trafiğin içinde bulmuştum. Eeh diyerek sildim huzur oldum.
    Bende sildim gitti bak şimdi

En iyisi apple haritalar siri arabanın içinde bağırdıkça hanım kızıyo
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Bodrum'a giderken Yandex de açıktı, burayı gösterdi, ara yoldan zırt diye geçtim gittim.

Babam hala eski kafada, geçen sene gelirken söyledim böyle böyle yaptım diye, yol zaten İzmir'e getiriyo niye oradan çıkıyosun diyor Anlatamadım oradan çıkınca İzmir içine trafiğine girmeyip geçtiğimi.

Şimdi giderken iki araba gidicez, beni takip de etmez, ben oradan çıksam yine beklerim İzmir çıkışında

Kayınpederle Fatsa'ya gittik geçen sene 2 araba.. O da öyle. Yandex bi yerde kaza var diye kırmızı verdi ve rotayı değiştirdi, bi sapaktan çıktım, aradı, niye oradan gittin normal yoldan gidiyoduk, bilmemne, ya baba orada kaza var girmeyelim, kırmızı gösteriyor, yok yok bişey olmaz... Girdik 1 saat kaybettik resmen orada.

Dinlemiyorlar, dinlemiyorlar Ne yapacağız bakalım.
    Kafa hep aynı bizde 2 gün arayala istanbul bodrum yaptık ayrı ayrı. Banada diyoki sen hızlı gitmişsindir orası o kadar zaman kazandırmaz aradan kaçıp sökede çöp şiş yerken beklemek mantıklı

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yandex i telefondan sildim. iyice b*kunu çıkardılar sağolsunlar.

geçen ay fatihten çamlıcaya güzergah oluşturdum bakalım kaç dk gösteriyor diye saat 18.00 18.30 civarı avrasyadan gidersen 56 dk 1. köprüden gidersen 1 saat 4 dk gibi bir süre görünüyordu 2. köprü çıkmadı. kendi kendime dedim 8 dk için 30 lira fazladan vermeye gerek yok sür 1. köprüye rotayı 1. köprü için oluşturdum haliç köprüsüne gelene kadar 3-4 kere yeni rota oluşturdu ısrarla avrasyaya sokmaya çalışıyor. neyse dedim daha kısa olur öyle. haliç köprüsü girişinde süre eşitlendi tamam dedim daha göstermez sanırım. ama iş öyle olmadı okmeydanı sapağında direk sağa dön diye rota verdi dedim hayırdır nereye gidiyoruz bir baktım avrasya tüneli 1 saat 35 dk gösteriyor ama ısrarla hala oraya rota çıkarıyor bana. akşam 19 da kasımpaşadan geçip aksaraydan avrasyaya götürüyor.

sonuç mu 1 saat 6 dk gösterdiği yol 40 dk sürdü 1. köprüden yol söylediği kadar da kapalı değilmiş. o günden sonra sildim telefonumdan daha da yüklemem diye düşünüyorum.

ekstra olarak arife günü sabah 06-07 gibi yol durumu nasıl olur acaba
    bende gün içinde sürekli yandex açıktır bir kere pişman etmedi beni ama evet dediğiniz olay var pahalı yollara yönlendirme gibi bi huyu var gerçekten.

bunun üzerine bende kendime şöyle bir yöntem geliştirdim rota oluşturduktan sonra tünel vs gösteriyorsa ara nokta olarak güzergahıma göre köprülere ara hedef oluşturuyorum o zaman mecbur oraya göre rota oluşturmak zorunda oluyor ve doğru bir şekilde süreyi görebiliyorum.

2 hafta öncesinde de zeytinburnundan anadolu yakasına geçicektim enteresan bir şekilde tünel ile 1.köprü aynı süre olmasına rağmen ilk tercih olarak beni 1.köprüye yönlendirdi. acaba bu tarz şikayetlerden dolayı bir değişiklikmi oldu acaba diye düşündüm kendi kendime

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada bu gece feribotla pendik yalova ordan eski yol üzerinden izmire gideceğim trafik çok sıkıntılı olurmu acaba sabah 6 gibi yalovaya inmiş olucam

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aktaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende gün içinde sürekli yandex açıktır bir kere pişman etmedi beni ama evet dediğiniz olay var pahalı yollara yönlendirme gibi bi huyu var gerçekten.

bunun üzerine bende kendime şöyle bir yöntem geliştirdim rota oluşturduktan sonra tünel vs gösteriyorsa ara nokta olarak güzergahıma göre köprülere ara hedef oluşturuyorum o zaman mecbur oraya göre rota oluşturmak zorunda oluyor ve doğru bir şekilde süreyi görebiliyorum.

2 hafta öncesinde de zeytinburnundan anadolu yakasına geçicektim enteresan bir şekilde tünel ile 1.köprü aynı süre olmasına rağmen ilk tercih olarak beni 1.köprüye yönlendirdi. acaba bu tarz şikayetlerden dolayı bir değişiklikmi oldu acaba diye düşündüm kendi kendime
    yandex i sileli 2 ay oldu android kullanıyorum son güncellemelerle değiştirmiş olabilirler çevremde bu şekilde şikayetçi olan çok insan var. google haritalar ı kullanıyorum o zamandan beri rota konusunda hiç sıkıntı çıkarmadı

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navigasyon olarak ikisini de kullaniyorum waze'i yurtdışında çok kullanan var bilmem nasıldır

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Navigasyon olarak ikisini de kullaniyorum waze'i yurtdışında çok kullanan var bilmem nasıldır
    Waze google alt yapısını kullanıyor ama waze in asıl olayı Amerikada, insanlar etiketleme yapıyor, polis var, kaza var, hayvan ölüsü var gibi çok detaylı etiketleme imkanı sunuyor.

bende Waze ve google maps kullanıyordum. ama burada sanırım bir espisi yok.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafik bugünden başladı sanırım.

Her yer kalabalıktı izmirde de, otobanda da, Akbüke gelene kadar her lokasyon her benzinlik dinlenme alanı yoğundu.

Çok fazla araç arızası vardı, Allah herkesin sağ Salim gideceği yere varmasını nasip etsin

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aktaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

geçen google çıldırttı beni inatla avrasyadan gecirecek.. 1.köprü güzarganını seciyorum ve başlatıyorum ıkı dakka sonra gene sahile yönlendirmiş.. yav ben onaylamadan daha hızlı da olsa niye böyle oluyor.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waze Avrupada güzel çalışıyor. Arayüzünü çok beğeniyorum. Haritaların renk paletlerinide ayarlayabiliyorsun. @said_ 'in dediği gibi insanlar yoldaki detayları etiketliyor.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece den beri takip ediyorum izmit şişti öğlene dahada şişer gibi,
    [IMG][/IMG]

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dikkat edelim.

2. bir tır Doblo'ya çarpmış maalesef.

Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tatile gitmeler İstanbul'a yaradı, Maltepe Büyükçekmece arasını ortalama hız 80 ile 5,6lt ile dönüşü 71 ve 5,7lt ile tamamladım. sabah cidden sakindi de gece 10 gibi dönüş kalabalıktı özellikle yeşilköye kadar

berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün trafiğim yoğun zamanı döndüm, Ankara girişi özellikle çok kalabalıktı kulu kavşağından itibaren. Emniyet şeridi magandalarına yarım saatten fazla direndim arabanın yarısı sağ şeritte yarısı emniyet şeridinde. En son biriyle tartıştım, savunması da Allah’ın yolu değil mi canım burdan gitmek istiyor diyor, ben de evet benim de canım yarısı bir şeritte yarısı emniyet şeridinde girmek istiyor . Tartışma büyüyecek oldu geç de polise ihbar edeyim dedim. Sonra hem arayarak hem de online ihbar ile 15-20 arabayı Emniyet şeridi ihlalinden foto ile ihbar ettim. Beyin yoksunları emniyet şeridinden değil normal şeritlerinden gitseler trafik sıkışmayacak.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün trafiğim yoğun zamanı döndüm, Ankara girişi özellikle çok kalabalıktı kulu kavşağından itibaren. Emniyet şeridi magandalarına yarım saatten fazla direndim arabanın yarısı sağ şeritte yarısı emniyet şeridinde. En son biriyle tartıştım, savunması da Allah’ın yolu değil mi canım burdan gitmek istiyor diyor, ben de evet benim de canım yarısı bir şeritte yarısı emniyet şeridinde girmek istiyor . Tartışma büyüyecek oldu geç de polise ihbar edeyim dedim. Sonra hem arayarak hem de online ihbar ile 15-20 arabayı Emniyet şeridi ihlalinden foto ile ihbar ettim. Beyin yoksunları emniyet şeridinden değil normal şeritlerinden gitseler trafik sıkışmayacak.
    Ben dün Eskişehir yolu tarafından giriş yapanlardanım, Afyon’dan itibaren trafik baya yoğunlaştı, Sivrihisar’dan sonra bildiğin şehir içi trafiğine döndü.

Aktığı zamanda da, Önümün ucu bucağı yok, 130la akıyor şerit, adam arkamdan selektör atıyor.

Emniyet şeridinden en az 160la makas atıyor ya adamoğlu

Araç kamerası var; öyle görüntüler birikti ki, emniyete mail atsam sığmaz, USB bellek kargolamam lazım.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında kapatmamak lazım emniyet şeridini. Acelesi olan vardır, hastası olan vardır- bilemezsiniz kimin ne maksatla gittiğini. Bırakın giden gitsin, cezasını yerse yer, sonuçta onuda siz ödemiyorsunuz.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)