User Tag List

Sayfa 147/230 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon
4366 sonuçtan 2.775 ile 2.793 arası

Konu: Bu araba sizce ne kadar eder ?

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi güncel çekelim. Ne kadar alınır bu araç?
    40-42 arası alınır 45’e kadar satması lazım manuel olduğunu zannediyorum

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40-42 arası alınır 45’e kadar satması lazım manuel olduğunu zannediyorum
    Aynen manuel. Tavanda dolu ezikleri olmuş onlarda çekilecek. Fiyat etkilermi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen manuel. Tavanda dolu ezikleri olmuş onlarda çekilecek. Fiyat etkilermi?
    Kaskodan yapılacaksa kayıttan dolayı etkiler ceptense gayet güzel işler yapan ustalar var ama düzelmeyecek şekildeyse alıcı kem küm rüzgar yapar

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmw den anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi ?

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    39-40 lira bandına alınır mı ? Açıklamalardaki yazım yanlışlarını görmezden gelirsek binmek için ne kadar almalıyız ?

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw den anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi ?

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    39-40 lira bandına alınır mı ? Açıklamalardaki yazım yanlışlarını görmezden gelirsek binmek için ne kadar almalıyız ?
    yolcu tarafi kapi airbaginin dosemesinden, yine altinda airbag olan sag direk trim kumasinin sokulmesiden, torpidodaki airbag yazisinin orjinale gore cok daha belirgin ver keskin olmasindan ve renginin bi ton daha koyu olmasindan arac bana cok temizmis gibi gelmedi. Yine de iyice baktirmak lazim tabi
    "Korkmadık, savaştık"

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 touch dizel edc beyaz 52binde kazasiz kayitsiz ama sadece kaput degisik clio kac para eder?

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolcu tarafi kapi airbaginin dosemesinden, yine altinda airbag olan sag direk trim kumasinin sokulmesiden, torpidodaki airbag yazisinin orjinale gore cok daha belirgin ver keskin olmasindan ve renginin bi ton daha koyu olmasindan arac bana cok temizmis gibi gelmedi. Yine de iyice baktirmak lazim tabi
    Peki andam km/yaş/lpg/otomatik faktörlerini göz önünde bulundurursak alınması gereken rakam necedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 rio dizel concept 30 binde boyasız manuel kaç para yapar beyler 52-53 satar mı nasıl arabadır hiç bilmiyorum bu araçları

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar kendi arabamı satılığa çıkartıcam hayırlı bi iş için.. Araç megane coupe 2001 model 1.6 16V 118 bin km de.. Değişen yok.. tavan bagaj kaput hariç lokal boyalar mevcut.. Sıralı sistem Lpg var muayenesini yeni yaptırdım. Sunroof deri koltuk abs 4 hava yastığı kısacası en full modeli.. Çalışmayan aksamı yok arka kelebek camları bile elektirikli olarak çalışıyor..Bakımlarınıda yeni yaptırdım radyatör vs değiştirdim antifirizini koydum. Sizce ne kadar yazmalıyım.. Aciliyeti yok düğünüm temmuz gibi ama şimdiden satmak istiyorum. Zaten aktif olarak kullanıyorum hergün işe gidip gelmek için..

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 rio dizel concept 30 binde boyasız manuel kaç para yapar beyler 52-53 satar mı nasıl arabadır hiç bilmiyorum bu araçları
    2013 Fancy paket 111.000 km' de 4 parça lokal boyalı aracımı 43500' e sattım. Piyasası biraz yavaştır, alabileceğin en min fiyata almaya bak.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kendi arabamı satılığa çıkartıcam hayırlı bi iş için.. Araç megane coupe 2001 model 1.6 16V 118 bin km de.. Değişen yok.. tavan bagaj kaput hariç lokal boyalar mevcut.. Sıralı sistem Lpg var muayenesini yeni yaptırdım. Sunroof deri koltuk abs 4 hava yastığı kısacası en full modeli.. Çalışmayan aksamı yok arka kelebek camları bile elektirikli olarak çalışıyor..Bakımlarınıda yeni yaptırdım radyatör vs değiştirdim antifirizini koydum. Sizce ne kadar yazmalıyım.. Aciliyeti yok düğünüm temmuz gibi ama şimdiden satmak istiyorum. Zaten aktif olarak kullanıyorum hergün işe gidip gelmek için..
    22-23 lira ilandan koyarsınız, en kötü 21.5 civarı gider diye düşünüyorum. Kmniz düşük, değişen yok bunlar ekstra çünkü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 Fancy paket 111.000 km' de 4 parça lokal boyalı aracımı 43500' e sattım. Piyasası biraz yavaştır, alabileceğin en min fiyata almaya bak.
    Takas istiyodu bana sordu kaç yaparsa say diye ben anlamam falan yazmış 50 sayarım diyince sesi çıkmadı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22-23 lira ilandan koyarsınız, en kötü 21.5 civarı gider diye düşünüyorum. Kmniz düşük, değişen yok bunlar ekstra çünkü
    sahibinden e bakıyorum ama çok uçanlar kaçanlar vs var o yuzden sormuştum teşekkür ederim cevabınız için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    robotize bir şanzımana sahip vites geçişleri acemi şoförünkiyle aynı arıza yapma ihtimali yüksek motor konusuna gelirsek THP motor başarılı ödüllü bir motor ama turbo çok ısınıyor ve genellikle 100 bin km de turbo revizyon ister alırken biraz harcarsın bunun ucu acık ama sonra kafan rahat eder binersin lpg kesinlikle olmaz yakıt olarak şehiriçi çok yakar performans konusuna gelince bir tsi değil bu yorum thp motor 308 sahibi bir abiden geldi bi ara bende niyetlenmiştim sonra vazgeçtim ve ben 2011 model pejo 207 74 bin km de kırmızı ışıkda beklerken elektrikli direksiyon hatası aldım tamiri 1050 tl tuttu kronikdir bunlarda direksiyon elektrik desteğini keser kara direksiyonun 2-3 kat sertini düşün aklında bulunsun

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kendi arabamı satılığa çıkartıcam hayırlı bi iş için. Araç megane coupe 2001 model 1.6 16V 118 bin km de. Değişen yok. Tavan bagaj kaput hariç lokal boyalar mevcut. Sıralı sistem Lpg var muayenesini yeni yaptırdım. Sunroof deri koltuk abs 4 hava yastığı kısacası en full modeli. Çalışmayan aksamı yok arka kelebek camları bile elektirikli olarak çalışıyor. Bakımlarınıda yeni yaptırdım radyatör vs değiştirdim antifirizini koydum. Sizce ne kadar yazmalıyım? Aciliyeti yok düğünüm temmuz gibi ama şimdiden satmak istiyorum. Zaten aktif olarak kullanıyorum her gün işe gidip gelmek için.
    Sadece fikir vermek açısından söylüyorum tam 25.000 yazabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece fikir vermek açısından söylüyorum tam 25.000 yazabilirsin.
    25 fazla olmaz mı ? ilanda çok kalsın istemiyorum hani tam ederine yakın bi rakam yazıp direk satılsın istiyorum.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thp ler tam otomatik değil miydi ?
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar bende 1.0 2015 model 20binli kmlerde Skoda Fabia var,
    geçenlerde park halınde arkadan vurmuş biri 1 karış kadar bagaj kapağında bulanıklık, stopda serce parmak ucu delik ve tamponda avuç ıcı kadar yırtık var,
    bu halde de satılabılır yaptırıpda, sizce hangisi daha mantıklı ? Sirket aracı manuel diye kullanılmıyor pek, ne kadar eder ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)