User Tag List

Sayfa 69/230 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
4366 sonuçtan 1.293 ile 1.311 arası

Konu: Bu araba sizce ne kadar eder ?

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar arabayi 50kya arkadasimin babasina aldik bugun. Daha once ek civici vardi neredeyse 20 sene bindigi, yine terakkiden 2.el cok temiz almis oldugu icin ek civici de, yine gidip terakkiden bu arabayi gorup begenmis. Ben de onaylamadim cok arabayi anlattim iki kasa eski vs diye ama iste eskinin anisi olunca bu da denk geldi ve alindi. Cooook uzun sure binecegi icin ve cok da ugrasmadan bir araba alip binmek istedigi icin kafam rahat olsun dedi aldi gecti. 43 44 diyen arkadasi zaten kale almadim cunku YOK o fiyatlara hicbir yerde varsa bizim bilmedigimiz ben de hemen yarin alirim iki tane yukarida arkadasin dedigi gibi.
    Hayırlı olsun, benim de içimden 48-49 gibi bir rakam geçmişti. Ama uzun süre binilecekse 2-3 önemli değil.

sedat2626 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav bu kadar tribe girilecek bişey yoktu bildiğin bana bilenmiş adamlar ben malımı kötüledim veya fiyata bişeymi söyledim ben alınacağı fiyatı söyledim herkezin malı kendisinin sonucta kalkıp bayiye lan bilader bu fiyat ne neden bu kadar mı yazdın diyoruz yoo kafamıza yatarsa temizse düzgünse 1 2 3 neyse üstüne cıkıp daha düzgününü almak için uğraşıyoruz sonuçta ama böyle lüzumsuz yorumlara gerek olmadıgını düşünüyorum yok dod bile daha iyi fiyat verdi de falanda filanda sadece bu şahsi kendi fikrim sonuçta bu bayi bu fiyata bu arabayı veriyorsa iyi denilen fiyata bu bayide çalışanların evi barkı çoluğu cocuğu yokmu ozaman aldığı fiyatamı verdi yani yapmayın böyle komik yorumlar güldürmeyin ya
    Sizi gülümsetebilen insanların peşine takılın çünkü sadece bir gülümseme karanlık bir günü aydınlatabilir.

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeş valla esas ben gülüyorum yazdığınız rakamları gördükçe. Bişeyler değişmiyo gelişmiyo bazı zihniyetlerden dolayı bu memlekette. Sana bilenecek de bişeyim yok, ben inan düşündüğünün 5-10 katı rahatım, çok şükür ihtiyaç durumum da yok aldım başımı gittim zaten. Olayı boşa kişiselleştirme ikimizin arasında, ben kendi aracım demedim. Yazılan fiyatların tamamı bir enteresan. Benden başka yazanlarda oldu o paraya bu araçtan var mı ya diye. Bunu yazan adam alacağı araç için sölüyo bunu. Millet bulaşmak, uğraşmak istemiyo artık bu tarz konulara. Bana kalırsa zaten bu konu amacına göre ilerlemiyo..

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla 51 milyarlık arabayı 43e verecek adam varsa o arabada sıkıntı vardır
    ben bu sayfada ne zman yorumlara baksam hep ölü fiyatlar yazılıyor
    43e o araçtan benim gücüm 2 tanesine yeter veriyorsa ben 2 defa alırım
    piyasanın farkında değil çoğumuz ve fiyatları öldürüyor
    Piyasayı ilanlarda yazılan fiyatlar mı zannediyorsunuz bilmiyorum ki,

2012 Beyaz 57 bin km'de, 1 parça değişen, 2 parça boyalı Honda Civic 1.6 Elegance Lpg'li, parça parça toplam 10 bin lira kayıt var, 40 bin liraya aldık,

ilanlara bakıyorum boş Dream'lere 40-45 yazanları mı ararsın, Premium'lara 45-50 yazanları mı ararsın,

bu sebeple ilanlara göre araç almayın, diyeceğim tek kelime budur

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Türkiyede dünya görmüş yani yabancı memleketlere gitmiş yada sık sık gidip gelen yada orda yaşayan insanlara siz burdaki fiyatları analiz edip izah edemessiniz.. bende ara sıra almanya falan gidip geliyorum yiğenlerim falan doğma büyüme oralı bir yiğenimde orda oldie car klasik koleksiyonluk araba işi yapıyor galerisi var..

size komedi bir şey diyim burda para eden araçlar orda beş para etmiyor ... tabii buda insanların küçük yaşlardan doğru şekilde eğitilmesiyle alakalı bir şey insanlar ihtiyaçlarının fazlasında bir araca yönelmiyorlar adama niye s kasa almıyorsun dediğinde yüzüne tuhaf tuhaf bakıyor orda türkiyeye oranla bedava yeni kasa e ler çıkar çıkmaz taksiye düşdü havalimanında vardı.. adam yüzüne tuhaf tuhaf bakıyor ne gerek varki diyor adam şehir içi a noktasından b noktasına gidiyor onun için park yeri yakıt az yakması öncelikli.. tabi avrupalıda bir toplu ulaşım kullanma geleneğide var..

birde tam ters bir şey diyim bizim burda para etmeyin o eski alman taunuslar eski mercedesler özellikle kupon ara kasalar op orjinalse orda deli paralara satılıyor sıfır bmw lerden mercedeslerden pahalıya satılıyor ...
    oldie klasmanında geçiyor ve almanlar içinde çok hastası var.. bizde yüz çevirip bakan yok..

neyse kısaca dünya görmüş insana burdaki fiyatları izah etmek zor iş.. özellikle o şahısda avrupalılaşmışsa bankada 1 trilyonu olsa gene gidip normal ucuz bir araç alıyor.. bizim sitede yan sitelerde konsolosluk çalışanları var yeşil plaka hepsininde ötv siz avrupa fiyatlarına araba alma hakları olmasına karşın hepsinde eski ama güzel araçlar var volvo 960 var birinde pegeout 607 var bir diğerinde seatın eski kasa alhambrası var.. bu insanlar en kral arabayı sıfır almayıda bilirler beş kuruşda ötv vergi falan ödemiyorlar ona rahmen böyle..

neyse iş algıda biter türkiyede bu rakamlarla büyümüş ve bunu hazmetmiş kabullenmiş insanlara bir şey anlatmak imkansız.. anlamazlar.. aslında anlarlar ama çoğunun hesabına gelmez.. bizde her zaman fabrika sahibinden çok fabrikayı savunma hissi olduğu için..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Almanya da ki araç fiyatları Türkiye de olsa orta sınıf bi sitenin otoparkı S&S Motors gibi olmazsa bende bişe bilmiyorum..
    Almanya kadar düşük olmasada şöyle 2007-2008 yıllarındaki piyasa fiyatları olsa iyi olur gerçekten..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @darkmoon abi bence yazılanları bi kez daha gözden geçir. işine gelmiyo falan demişsin,burada fiyatlar normal diyen ben görmedim. Sorun ilan fiyatları ile bahsedilen fiyatlar arasında ki uçurum.

Yoksa kendi adıma söylemem gerekirse ben rahatsız olduğum pek çok şey sonrası uzaklaştım zaten, almanyada yaşıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim parmak basmak istediğim konu kimse arabasını yazanın 10bin lira altına satmıyor
    kimsede bulduğu araca 10 bin lira pazarlık yapmıyor
    telafuz edilen rakamlarda da araç gösterdim üstünde de araç gösterdim
    ha ama ladım arkadaşa değil genel olarak söylüyorum çünkü benimde başıma geldi aradım ettim bitane w203 buldum adam diyor 35ten fazla verme
    yahu 35e hiç ilan yok nasıl 35e alayım? haliyle araçtan soğuyor insan

araçların hakettiği bu değil diyorsanız ona lafım yok ama 3 yıldır özellikle bu forumda araç piyasası konuşuluyor 3 yıldırda bu piaysa artıyor sizin araca biçtiğiniz değerin bir anlamı kalmıyor
    yoksa bana göre domatesin ederide 8 lira değil
    mazotun ederide 4.70 değil
    egeanın ederide 55 bin lira değil

anlatamadığım nokta şu her şeyin fiyatı arttı kabul etmeyin peki ama araç fiyatlarıda arttı ve hala artıyor
    2013 focus otomatik lpgli hatasız aracı 55.500e sattım
    alacak karşılığı aldım ama desen bana 55.500 verirmisin dövseniz vermem şimdi bindiğim 30 liralık toyota 5 basar
    ama ne yapayım şimdi 55.500e satılacakken araba ya bunun piyasası 45 olmalı diyip 45e mi satayım?

uzun oldu kusura bakmayın yazdıklarım şahsınıza değil konu geneline ama yurt dışıyla kıyaslamayı anlamsız buluyorum
    yurt dışında şu yaşadığım hayatı tek maaş garsonluk yaparken yaşayabilecekken
    burada 2 memur çalışıp geçim sıkıntısı çekiyoruz aramızda uçurum var
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @darkmoon abi bence yazılanları bi kez daha gözden geçir. işine gelmiyo falan demişsin,burada fiyatlar normal diyen ben görmedim. Sorun ilan fiyatları ile bahsedilen fiyatlar arasında ki uçurum.

Yoksa kendi adıma söylemem gerekirse ben rahatsız olduğum pek çok şey sonrası uzaklaştım zaten, almanyada yaşıyorum.
    yanlış anlamışsın ben tam aksine seni savunan bir yazı yazdım
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamışsın ben tam aksine seni savunan bir yazı yazdım
    yorgunluktan son kısmını yanlış anlamış olabilirim abi, yoksa aynı düşünce yapısında olduğumuzu biliyorum zaten

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün 2006 model benzinli 3-4 parça boyalı symbol için 24.500 e el sıkıştılar. beynim durdu. 2012 dizelini 22 - 23 e defalarca almadık eşek gibi. millet gerçekten sapıtmış.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

camsemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 1 ay önce 2008 fd6 175 binde civici 43 e sattım hatasız. 2011 premium 43 mü satacak herşeyinde bi oluru var. internet pazarı gerçek alışverişten 2-3 bin lira yüksekte geziyor 8-10 bin lira değil.

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne zaman bu ülkede araçlar binicileri tarafından satmak için değil A ve B noktası arasında ulaşmak amacıyla kullanılırsa o zaman araba fiyatları normal düzeye iner.
    Ekonomi falan filan hikaye dünya zengini olsak Türk yine Türk.Etraftaki arabalara bakın buzdolabı gibi arabalar hepsi beyaz.Bu millet beyazın müptelası olabilir mi?Neymiş kolay satar.Bazı özel beyaz veya yakışan arabaları tenzih ederek söylüyorum.
    Sıfır araba alıyorum ne kadar araba alıp satan eş dost varsa hemen başlıyolar " sıfır araba alınır mı ? zarar mı etcen ? kontağa bastığın anda -5000tl" ikinci el arabanın sıfırdan daha iyi olduğunu söylüyor.
    Arabadır bu ya seni alır bir yerden diğerine ulaştırır.Ha çok seviyorsundur kişiselleştirirsin modifiye edersin.Buna bu kadar anlam yüklemenin anlamı yok.

Bu lafım biniciye değil ; şimdi şu araba şu kadar eder diye falan e sonrasında bu arabadan 5 lira 3 lira ekmey yeniyorsa şimdi hakikatten bu arabanın değeri senin sattığın fiyat mı onun sattığı fiyat mı ?
    O adam mı enayi,yoksa sen mi mini çakalsın ?
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 1.6 t insignia cosmo . Manuel vites arka tampon değiştiğinden 1500 tl hasar kaydı var 80.000 de 52.000 diyor sahibi son daha da düşmüyor alınır mı ?
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 1.6 t insignia cosmo . Manuel vites arka tampon değiştiğinden 1500 tl hasar kaydı var 80.000 de 52.000 diyor sahibi son daha da düşmüyor alınır mı ?
    Müşteriye 1.500 tl hasar kaydının açıklamasını yapacaksan al yoksa alma şaka bi yana piyasası braz ağır biniciye 54 e falan satılır diye düşünüyorum

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müşteriye 1.500 tl hasar kaydının açıklamasını yapacaksan al yoksa alma şaka bi yana piyasası braz ağır biniciye 54 e falan satılır diye düşünüyorum
    49 Teklif ettım bakalım sahibi cozemezse borcunu bırakıcak bana
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    49 Teklif ettım bakalım sahibi cozemezse borcunu bırakıcak bana
    Aklımdan geçen rakamda oydu yazamadım ölücü demesinler diye

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 Model 1.3 90 hp multijet Urban paket 83000 km de 4000tl hasar jaydı olan ama sadece sağ ön çamurlupu lokal boyalı bir doblom var. Ford ranger alnak için takas fiyatı istedim 33.500 tl den saydılar. Kaç para eder sizce
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)