User Tag List

Sayfa 29/230 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
4366 sonuçtan 533 ile 551 arası

Konu: Bu araba sizce ne kadar eder ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baya uzun zamandır satılıklarda bu araç. fiyatı da düşmüyor. Nasıldır bu arava ve ederi nedir sizce? gümrük vs diye geçmişti sanırım dorumun bi yerlerinde.

Loading site please wait...

hızlı bi sw ne önerirsiniz başka ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 ay önce falan gümrükten çıkmıştı fazlada bi detay bilmiyorum

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba çok güzel duruyor ama bağcılar ve galeri ikilisi bir araya gelince, bir de üstüne plaka kapalı olunca yüksek ihtimmal alınmaması gereken bir arabadır

Tüple binilse binilirmi bu paralara alınıp?

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bu araçlar ne kadara alınır ne kadara satılır?

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba çok güzel duruyor ama bağcılar ve galeri ikilisi bir araya gelince, bir de üstüne plaka kapalı olunca yüksek ihtimmal alınmaması gereken bir arabadır

Arabanın çizgisinde bir tuhaflık var içe sinmeyen. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın çizgisinde bir tuhaflık var içe sinmeyen. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum.
    Yan kısımdaki hatlar biraz orjinalinden kabarık gibi duruyor, asvaltın renge yansınmasından sanki çizgileri düz gibi arabanın. Ama dediğim gibi Bağcılar-Galeri-Plaka Yok şeytan üçgeni tamamlanmış

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    #535 plaka geçmişine bakın 17 uu 3.. ise yada geçmişinde o plaka ise uzak durun mayısta biz,bağcılarda bi galericiye aynı renk aynı motor E90 verdik. Kazalı halde. 3 takla atmıştı araba.sağ a ve b sutunu pestil olmuştu ona çok benziyor. Alan kişi dükkanın adını söylememişti bu galeri değil. Ama belli olmaz galericilerin elinde araçlar hep gezer.
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit geri gelsin ( söylemişti.)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bağcılarda şuan ismini hatırlayamadığım bir galeriye, geçen yıl bir araç için gittim,

adam 25 tane foto gönderdi, telefon çekimi,

sorgulamaları yaptım, araç dediği gibi gözüküyor, telefonda pazarlık yapmıyor,

rakam piyasadan 4-5 bin yüksek, dedim herhalde arabaya güveniyor,

bunların hepsi bir değil ya, içlerinde düzgün olanlarıda vardır elbet,

İstanbul'a gittim, sağdan vurmuş, sözde boyasız düzelttirmiş, çamurluk dalga dalga, tamponla çamurluk arasına kafam girer,

araba harita gibi, km en az 200bin geri gelmiş, fotolarda içi-dışı çiçek gibiydi,

ilanda yazanla km sorgusu örtüşüyordu, takıntılıyımdır, yıl bazında baktım, 2 yılda yaptığı km hep aynıydı,

her muayeneye girmeden işlemi yapmış girmiş sanırım,

anten kırılmış, tavan su almış, olduğu gibi sarkmış, 4 adet toplu iğne ile tavan döşemesini tutturmuş,

arabanın içi rezalet, pişkin pişkin "boyatsaydım, bu araba boyalı diyecektin" dedi,

kesinlikle araç boyasız diye gitmedim, ilk sahibinden, içinde sigara içilmedi, sıfırdan beri servis bakımlı demişti,

sorgulamada ilk sahibi gözüktüğü için, inanıp gittim,

ilk sahibinden oluşu, sigara içilmemiş oluşu, servis bakımlı oluşu beni cezbeden kısımlardı,

ancak koca bir hayal kırıklığı, yakındaysanız risk almaya değer,

çünkü ikinci el başlı başına risk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bağcılarda farklı galerici sitelerinde esnaflık yapan iki kuzenim var, ikinci elin teksası o siteler, tefeciliğin adı zaten vadecilik olmuş. Araba sıfır olsa yine güvenip almam.

İlanı neden paylaştım, çok tatlı duruyor araba belki galeri bir hata yapmıştırda araba alınacak bir arabadır

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu araç kaça alınmalı? Amacım kar etmek değil, aldığım paraya satsam yeter İkinci elde satarken zorlanırmıyım? Bu fiyat aralığında bu dolulukta dizel ne alınır?

exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    352313924 ilan no aracım fiyatta alan arkadaşında kazanacağı şekilde bir şeyler yaparım

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu araç kaça alınmalı? Amacım kar etmek değil, aldığım paraya satsam yeter İkinci elde satarken zorlanırmıyım? Bu fiyat aralığında bu dolulukta dizel ne alınır?
    Eski çalıştığım şirkette bunlar şirket aracıydı. Düşmanımın başına gelsin istemem bu araba. Araçları gerçekten düzgün kullanmamıza rağmen çıkmayan saçma sapan sorun kalmadı. Parça sıkıntısı çok büyük. Arka camı kırılan bir araç 2 hafta arka cam bekledi mesela.

Genişlik, görünüm, donanım ve gidişi çok güzel. Yedek parçası ve servisi bela, parça bulması bela. Ek olarak 2. eli çok sıkıntılı ve saçma sapan sorun çıkarıyor sürekli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski çalıştığım şirkette bunlar şirket aracıydı. Düşmanımın başına gelsin istemem bu araba. Araçları gerçekten düzgün kullanmamıza rağmen çıkmayan saçma sapan sorun kalmadı. Parça sıkıntısı çok büyük. Arka camı kırılan bir araç 2 hafta arka cam bekledi mesela.

Genişlik, görünüm, donanım ve gidişi çok güzel. Yedek parçası ve servisi bela, parça bulması bela. Ek olarak 2. eli çok sıkıntılı ve saçma sapan sorun çıkarıyor sürekli.
    Bütün hayallerimi yıktın Otomatikmiydi sizdekiler? Otomatikleri için genelde sorunlu diyorlar. O zaman Bravo' ya yönelcez desene

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün hayallerimi yıktın Otomatikmiydi sizdekiler? Otomatikleri için genelde sorunlu diyorlar. O zaman Bravo' ya yönelcez desene
    Abi otomatikleri duologic şanzuman ile aynı diye biliyorum. Çok bilgim yok ama hatırımda çok tasvip edilen bir şanzuman değildi diye aklımda kalmış.

Lancia Alfa romeo'dan daha kötü şansa sahip bu konuda. Az çok siz de aşinaydınız sanırım alfa romeolara ya da benim hatırımda öyle kalmış. Açıkçası şöyle konuşayım, ben gerçekten de piyasadaki alfa romeo ustalarının yetersiz servislerinin de ilgisiz olmasından dolayı değer kaybeden araçlar olduğunu düşünüyorum. Bunun kaderi de onlardan iyi olamaz. Ama kullanım için genel görüş olumlu yönde.

İlandaki araç içinse bir yıl önce bu arabalar 45 civarı gidiyordu sanki, tamam bunun km'si düşük de fiyat sanki fahiş gibi geldi. O paraya giulietta da var. İlla bir italyan olacaksa 1.6 jtd giu tavsiye ederim.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik bizdekiler. Şanzımanda sorun çıkmıyor aslında. Otomatik şanzımanın geçişleri inanılmaz yavaş olduğu için acı çektiriyor insana

Bizim araçlarımızın tamamında (istisnasız tamamında) 4 cam motoru birden bozuldu. Garantiden parça değişecek dediler. Ancak parça yok, 6 ay parça bekledik. Cam tavanların açma kapamasında sıkıntı yaşadık 3 araçta.
    Araçlardan birinde şanzımanda Eco gibi bir tuş var o bozuldu. Araç yolda giderken Vites N'ye geçti, sağa çekip D'ye alın gibi uyarı veriyordu.

Nasıl başardıklarını anlayamadık ancak fren balatalarında bi sorun varmış, 3-4 araçta fren diski yandı. Hayatımda ilk kez duydum böyle bir olay. Diskler mor renge dönmüştü. Garantiden değişti yine.

Bu şekilde saçma sapan 3-4 çeşit arıza daha çıktı araçlarda. Genelde garantiden değişiyor ancak parça olmadığı için beklemek gerekiyor. Bir de bizdeki araçlar 2014 modeldi, garanti kapsamı içindeydi. Garantisi bitmiş araçlarda uygulama nasıl olur bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi otomatikleri duologic şanzuman ile aynı diye biliyorum. Çok bilgim yok ama hatırımda çok tasvip edilen bir şanzuman değildi diye aklımda kalmış.

Lancia Alfa romeo'dan daha kötü şansa sahip bu konuda. Az çok siz de aşinaydınız sanırım alfa romeolara ya da benim hatırımda öyle kalmış. Açıkçası şöyle konuşayım, ben gerçekten de piyasadaki alfa romeo ustalarının yetersiz servislerinin de ilgisiz olmasından dolayı değer kaybeden araçlar olduğunu düşünüyorum. Bunun kaderi de onlardan iyi olamaz. Ama kullanım için genel görüş olumlu yönde.

İlandaki araç içinse bir yıl önce bu arabalar 45 civarı gidiyordu sanki, tamam bunun km'si düşük de fiyat sanki fahiş gibi geldi. O paraya giulietta da var. İlla bir italyan olacaksa 1.6 jtd giu tavsiye ederim.
    Aynen bende bir süre 147 kullandım, Guiletta bende çok istiyorum ama hepsinin kilometreler yüksek ve deri cam tavan kombinasyonu girdimi devreye fiyatlar yürüyor. Bu araba piyasada çok nadir denk gelen bir araba olduğu için bu sebeple daha bir çok istiyorum.
    Otomatikleri Bravo' da kullanılan şanzımanla aynı, Bravo kullandım gayet keyifli fakat Delta 200 KG kadar daha ağır olduğu için zorlanıyormuş şanzıman o sebeple otomatiğine hiç bakmıyorum bile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik bizdekiler. Şanzımanda sorun çıkmıyor aslında. Otomatik şanzımanın geçişleri inanılmaz yavaş olduğu için acı çektiriyor insana

Bizim araçlarımızın tamamında (istisnasız tamamında) 4 cam motoru birden bozuldu. Garantiden parça değişecek dediler. Ancak parça yok, 6 ay parça bekledik. Cam tavanların açma kapamasında sıkıntı yaşadık 3 araçta.
    Araçlardan birinde şanzımanda Eco gibi bir tuş var o bozuldu. Araç yolda giderken Vites N'ye geçti, sağa çekip D'ye alın gibi uyarı veriyordu.

Nasıl başardıklarını anlayamadık ancak fren balatalarında bi sorun varmış, 3-4 araçta fren diski yandı. Hayatımda ilk kez duydum böyle bir olay. Diskler mor renge dönmüştü. Garantiden değişti yine.

Bu şekilde saçma sapan 3-4 çeşit arıza daha çıktı araçlarda. Genelde garantiden değişiyor ancak parça olmadığı için beklemek gerekiyor. Bir de bizdeki araçlar 2014 modeldi, garanti kapsamı içindeydi. Garantisi bitmiş araçlarda uygulama nasıl olur bilmiyorum.
    Anladım kardeşim. Bunlar yetti bana.
    Bu aracında torpidosu kalkmış ve 2500 TL gibi bir rakama daha yeni yaptırılmış. 2 hafta deri beklenmiş. Hani elzem birşey değil torpido ama parça bekleme olayı gerçekten sıkıntıymış.
    Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Allah bu arabanın belasını vermiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)