User Tag List

Sayfa 67/230 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
4366 sonuçtan 1.255 ile 1.273 arası

Konu: Bu araba sizce ne kadar eder ?

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerekli yorumu yazmışlar, ayak üstü al sat yapıyor. Clio' ya falan bak kafaya oynayan ilanların çoğu bu arkadaşa ait. Tel numaraları farklı. Önceden Bayan öğretmenden, avukattan bilmem kimden diye satıyodu.

emre069 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2006 model ilk sahibinden mercedes c180 kompressor elegance paket boyasız km 170 binde kaça alınır arkadaşlar

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekli yorumu yazmışlar, ayak üstü al sat yapıyor. Clio' ya falan bak kafaya oynayan ilanların çoğu bu arkadaşa ait. Tel numaraları farklı. Önceden Bayan öğretmenden, avukattan bilmem kimden diye satıyodu.
    Biraz karıştırınca farkettim hocam teşekkürler.

Alıntı asscutter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat biraz fazla + olarak bu şahıs ayak üstü alım satım yapan bir kişi yada grup reno ilanlarını takip ederiseniz gülcan hnaım mehmet bey ahmet bey olarak ilan açarlar üyelikleri hep aynı ay içinde açılmışıtr beni işkillendirdi sadece
    Evet önceden Gülcan Hanım yazıyordu şimdi değiştirmişler,teşekkürler alakanız için.
    Çeyrek Mühendis

BoOoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de birtane polo var satılık 2010 model 150 binde dsg 41.500 yazdim ama duruyor hala fazla mı rakam sizce ?

Arabası kadar kafası var anahtari kadar beyni yok.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoOoM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de birtane polo var satılık 2010 model 150 binde dsg 41.500 yazdim ama duruyor hala fazla mı rakam sizce ?
    temiz araçsa normal fiyat

2010 otomatik pololarda 6 lira hasarlı değişenleri olan araç 39 liradan başlıyor, daha düşük fiyatlılarda hasar kaydı artıyor ve hatta ağır hasar kayıtlılar satılıyor
    - Bize Her Yer TRABZON

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu adamların arabaları dedikleri gibi kendilerinin değil. Alayı filo çıkması. bDn üç sene önce düşüyordum oltalarına son anda fark ettik. Hiç bulaşmayın.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamların arabaları dedikleri gibi kendilerinin değil. Alayı filo çıkması. bDn üç sene önce düşüyordum oltalarına son anda fark ettik. Hiç bulaşmayın.
    bayandan öğretmenden falan yazıp iteliyorlardı eskiden filo cıkmalarını zeytinburnunda galerileri falanda var
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filo çıkması olunca birşey mi oluyor 16 k kmdeki 1 yaşındaki araba ? Yıllardır filo çıkmasına biniyoruz en ufak sorun problem yaşamadık çok şükür. Şahısın bindiği arabalardan çok daha düzgün ve bakımlı hepsi.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    filo çıkması araç normal binici aracından daha temizdir lstikleri zamanında değişir bakımları servisinde gününde yapılır silecekleri bile serviste değişr, uzun dönem filo araçlarından bahsediyorum günlük kiralık araçlardan değil..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 focus tdci ghia paket hatchback siyah renk 176 binde sağ arka çamurluk ağzında boya var 1200 tl tramer var şehir içi kullanımdan dolayı tamponlarda muhtelif çizikler var araç ihtiyaçtan satıcaz ama bir iki ay bekleme şansım var fiyat olarak ne yazmalı en son ne kadar bırakmalıyım ticaretinde değilim ama öldürmekte istemiyorum aracımı
    Kendi kendime bi güncel çekeyim belki yardımcı olan biri çıkar

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filo çıkması olunca birşey mi oluyor 16 k kmdeki 1 yaşındaki araba ? Yıllardır filo çıkmasına biniyoruz en ufak sorun problem yaşamadık çok şükür. Şahısın bindiği arabalardan çok daha düzgün ve bakımlı hepsi.
    Benim senin bindiğim araçlara dediğim birşey yok zaten. Bu adamlar düzgün esnaf olsa kiralama çıkması arabayı yok doktordan, yok bayandan yok sahibinden diye satmaz zaten. Ticarette ya siyah ya beyaz olmalı eğer birşeyleri üstü örtülüyorsa benim açımdan bir bu işte sıkıntı vardır. Ben daha önce dikkat etmeden muhattap olduğumdan ne olduklarını biliyorum. Bunları bile bile alacak olan buyursun alsın.

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Bu aracın alırı satarı ne olur kaça alsam 1-2 ay binip kar ederim? tavan bagaj kaput hariç boyalar varmış , 3 2400+600+130 3 tane hasar kaydı var

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Bu astra sizce ne kadar eder arkadaşlar adamla konuştum anladığım kadarıyla al-satcinin elinde şuan araç.
    arac uzun yolda kullanilmiş diyor sonra bayan arabası ise gidip gelmiş diyo tüm bakımları tam 3.bin tl harcanmiş diyo ben fatura sordum yok ama çıkartırım o iş kolay diyo kaç km de yapıldığını soyle dedim yeni daha arac 6 aydir bende diyo alırken bakımi yapiliymiş, km neredeyse 300 bin e dayanmış biraz yüksek o yüzden bakımın kaç km yapıldığını soruyorum diyorum, içi o kadar temizki km yı 90 bin e cektirsem anlamazsin diyor, bi soru soruyorum, telde bu kadar konuşmaya vaktim yok diyor, açıkçası adamın konuşmasına ayar oldugum için araci gormeye dahi gitmedim ama kafama takıldı ben biniciyim aldimi en az 3 -4 yıl binerim tabi eğer aracı sevdiysem ve temizse, bu araç sizce ne kadar eder ve km biraz ürkutuyor insani ister istemez. Burada bu araçlar hakkında bilgisi olan bir arkadaş mutlaka vardır diye sormak istedim.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 1.5 dci otomatik extreme paket 6 ileri fluence 127 bin km de sol arka kapı yanında avuç içi kadar lokal boya var bu araç kaça alınır kaça satılır

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu aracın alırı satarı ne olur kaça alsam 1-2 ay binip kar ederim? tavan bagaj kaput hariç boyalar varmış , 3 2400+600+130 3 tane hasar kaydı var
    al-sat yapacaksan 37-38 bin civarı alman gerekli, 41 bin civarı satılabilir diye düşünüyorum

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu astra sizce ne kadar eder arkadaşlar adamla konuştum anladığım kadarıyla al-satcinin elinde şuan araç.
    arac uzun yolda kullanilmiş diyor sonra bayan arabası ise gidip gelmiş diyo tüm bakımları tam 3.bin tl harcanmiş diyo ben fatura sordum yok ama çıkartırım o iş kolay diyo kaç km de yapıldığını soyle dedim yeni daha arac 6 aydir bende diyo alırken bakımi yapiliymiş, km neredeyse 300 bin e dayanmış biraz yüksek o yüzden bakımın kaç km yapıldığını soruyorum diyorum, içi o kadar temizki km yı 90 bin e cektirsem anlamazsin diyor, bi soru soruyorum, telde bu kadar konuşmaya vaktim yok diyor, açıkçası adamın konuşmasına ayar oldugum için araci gormeye dahi gitmedim ama kafama takıldı ben biniciyim aldimi en az 3 -4 yıl binerim tabi eğer aracı sevdiysem ve temizse, bu araç sizce ne kadar eder ve km biraz ürkutuyor insani ister istemez. Burada bu araçlar hakkında bilgisi olan bir arkadaş mutlaka vardır diye sormak istedim.
    Ne kadar donanımlıda olsa asla o paraları etmez. Yani 35 e alsan diyeceğim yine yaramaz. 3,4 yılda 2 binde siz yapsanız 500 bin. Multijet sağlam ona laf yok ama çok uygun fiyata almadıkça yaramaz bu araba. Dizel manüel full 37-40 arası astralar var.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi-

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolasın kardeşim bende açıkçası %80 dediğin gibi dusunuyorum. Aracı esimde kullanacağı için otomatik bakıyorum yakıt olarak az yaksa ve birazda donanım olsa hiç fena olmaz bu yüzden otomatik, dizel donanımlı bir araç hiçte fena olmaz, 40 bin civarı hangi araçlara bakabilirim?
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

sedat2626 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1998 alfa 2.0 ts manuel 100.000 km ilk sahibinden kaça satar beyler ? tam emin değilim ya 98 ya 99 model
    Sizi gülümsetebilen insanların peşine takılın çünkü sadece bir gülümseme karanlık bir günü aydınlatabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)