User Tag List

Sayfa 74/230 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
4366 sonuçtan 1.388 ile 1.406 arası

Konu: Bu araba sizce ne kadar eder ?

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 model 1.5 joy dizel dü vites 54.000 den verebilirim
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 model 1.5 joy dizel dü vites 54.000 den verebilirim
    makyajlı kasamı

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asscutter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makyajlı kasamı
    Evet makyajlı kasa...
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben kendi aracım için sizden fiyat fikri alacağım.Forumda az çok bilen vardır 1998 model Peugeot 306 XN, orijinalinde klima,sürücü airbag,ön cam otomatiği gibi basit standart özellikleri var.2009 yılında 97bin km de satın aldım şu an 138bin lerde. 125bin km civarında iken bi manyaklık yaptım ciddi şekilde atmosferik modifiyeye girdim 1.6 8valf olarak.

Bilmeyenler için konusu ;

http://www.techturkey.com/forum/otom...tc-306-8v.html

Neler yapılmadı ki ...

Wössner yüksek sıkıştırmalı pistonlar,Zrp piston kolları,Catcams 269 derece egzantrik ve Catcams ayarlı kasnak,ITB ve ITG sosis filtresi,Custom Header 63lük düz ve sona orijinal Varex,Innovate WideBand ve AFR okuyucumuz,oil catch tank,Magnecor buji kabloları,Goodride çelik fren hortumları,Bilstein B8 amortisörler,Eibach Prokit yaylar,Brembo max fren diskleri ve Brembo balatalar,306 GTI jantlar, Continental lastikler,206 RC vites topuzumuz, mavi dikişli deri kaplı direksiyon ve vites körüğü,mavi emniyet kemerleri,İngiltere'den binbir zorlukla getirttiğim koltuk takımı ve kapı içleri, Pioneer 7250 SD müzik çalarımız,Focal IPF 207 component hoparlörler,Focal PC165 hoparlörler,Hertz HPD4 amplifikatör,Platinum modellerindeki gizli hoparlör arka pandizot,Varta akü,henüz takılmayı bekleyen Sonar ön farlar vs vs..

"Oha" diyeniniz olmuştur, "ne gerek vardı" diyeniniz çok olacaktır,"bari GTI olsaydı bu kadar masrafa" diyorsunuzdur fakat olmuş ile ölmüşe çare yok

Şimdi tek kusurumuz boyamız lakin ben bir ev alma arifesindeyim, satayım diyorum kıyamıyorum zaten ortalık çakal apaçi arkadaşlarımızdan dolu, abuk subuk teklif ve telefonlardan bıkarım.Parçaları ayrı satarmısın? Son ne olur? Aynısını 15 e veriyorlar gibi uzar gider...

Sadede gelelim, satmaya kalksam aşağı yukarı ne fiyat biçerdiniz. Amacım ortalığı bulandırmak reklam yapmak falan değil herkesin düşüncesi farklıdır ben fikrinizi öğrenmek istedim.

Selamlar saygılar...
    MagicPerformance

sedat2626 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben kendi aracım için sizden fiyat fikri alacağım.Forumda az çok bilen vardır 1998 model Peugeot 306 XN, orijinalinde klima,sürücü airbag,ön cam otomatiği gibi basit standart özellikleri var.2009 yılında 97bin km de satın aldım şu an 138bin lerde. 125bin km civarında iken bi manyaklık yaptım ciddi şekilde atmosferik modifiyeye girdim 1.6 8valf olarak.

Bilmeyenler için konusu ;

http://www.techturkey.com/forum/otom...tc-306-8v.html

Neler yapılmadı ki ...

Wössner yüksek sıkıştırmalı pistonlar,Zrp piston kolları,Catcams 269 derece egzantrik ve Catcams ayarlı kasnak,ITB ve ITG sosis filtresi,Custom Header 63lük düz ve sona orijinal Varex,Innovate WideBand ve AFR okuyucumuz,oil catch tank,Magnecor buji kabloları,Goodride çelik fren hortumları,Bilstein B8 amortisörler,Eibach Prokit yaylar,Brembo max fren diskleri ve Brembo balatalar,306 GTI jantlar, Continental lastikler,206 RC vites topuzumuz, mavi dikişli deri kaplı direksiyon ve vites körüğü,mavi emniyet kemerleri,İngiltere'den binbir zorlukla getirttiğim koltuk takımı ve kapı içleri, Pioneer 7250 SD müzik çalarımız,Focal IPF 207 component hoparlörler,Focal PC165 hoparlörler,Hertz HPD4 amplifikatör,Platinum modellerindeki gizli hoparlör arka pandizot,Varta akü,henüz takılmayı bekleyen Sonar ön farlar vs vs..

"Oha" diyeniniz olmuştur, "ne gerek vardı" diyeniniz çok olacaktır,"bari GTI olsaydı bu kadar masrafa" diyorsunuzdur fakat olmuş ile ölmüşe çare yok

Şimdi tek kusurumuz boyamız lakin ben bir ev alma arifesindeyim, satayım diyorum kıyamıyorum zaten ortalık çakal apaçi arkadaşlarımızdan dolu, abuk subuk teklif ve telefonlardan bıkarım.Parçaları ayrı satarmısın? Son ne olur? Aynısını 15 e veriyorlar gibi uzar gider...

Sadede gelelim, satmaya kalksam aşağı yukarı ne fiyat biçerdiniz. Amacım ortalığı bulandırmak reklam yapmak falan değil herkesin düşüncesi farklıdır ben fikrinizi öğrenmek istedim.

Selamlar saygılar...
    Bu araçta ciddi bir emek var baştan aşağı konusunuda takip ettiğim bir araçtı benim kişisel fikrim 1998 model sizin aracınızın km si ve kondisyonuna yakın 306 nın fiyatının üzerine yaptığınız parça maliyetini koyduğunuzda çıkan rakam sizi tatmin ediyorsa o paralara verilir diye düşünüyorum.yani en azından zarardan kâr etme yolu gözüküyor bu araçta fazlası sadece hastasına bu aracı isteyen birinde görür.
    Sizi gülümsetebilen insanların peşine takılın çünkü sadece bir gülümseme karanlık bir günü aydınlatabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi sakın girme sophisto 5 harbi adamı yoruyor siyah beyaz olsa direk al derdim o rakama ama bende vardı 8 aydır yatıyordu araba renkten kalıyor aynısını bu ötv muhabbetinden önce verdim ben 175 artı bu aracta 2 parçada değişen var.
    Sizi gülümsetebilen insanların peşine takılın çünkü sadece bir gülümseme karanlık bir günü aydınlatabilir.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sedat2626 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sakın girme sophisto 5 harbi adamı yoruyor siyah beyaz olsa direk al derdim o rakama ama bende vardı 8 aydır yatıyordu araba renkten kalıyor aynısını bu ötv muhabbetinden önce verdim ben 175 artı bu aracta 2 parçada değişen var.
    Bende renginden bunu almak istedim beyaz renkten bıktım,siyah renkte kullanamam ben.Ama vazgeçmiştim zaten bütçeyi zorlayıp 2016 bakıcam
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstad hiç girme bu araca bu araç renkten kalıyor aynısı 8 ay yattı vardı bende ötv zammından önce ben 173 e zor verdim elektrik hafıza da vardı bende daha hatasız boyasızdı bide. bu aracın satıcagı para 165.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende renginden bunu almak istedim beyaz renkten bıktım,siyah renkte kullanamam ben.Ama vazgeçmiştim zaten bütçeyi zorlayıp 2016 bakıcam
    suanda 2016 525xDrive var bende 5000 km de sadece ön tampon boyalı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstad hiç girme bu araca bu araç renkten kalıyor aynısı 8 ay yattı vardı bende ötv zammından önce ben 173 e zor verdim elektrik hafıza da vardı bende daha hatasız boyasızdı bide. bu aracın satıcagı para 165.
    Dizel F10 mu 8 ay yattı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizel F10 mu 8 ay yattı?
    Evet sophisto 525xd 94.000 lerde idi km de sadece sağ arka camurlukta 10 cm bı çizik vardı gelen giden beyaz olsa aldıydım siyah olsa aldıydım agzı yaptı

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    suanda 2016 525xDrive var bende 5000 km de sadece ön tampon boyalı.
    ilan vamı ide fiyat nedir ??
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 1.5 dci joy 113k km de boyasız araba var arkadaşımda, ilgilenen olursa ulaşsın bana. 44k tl e verecek.

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 1.5 dci joy 113k km de boyasız araba var arkadaşımda, ilgilenen olursa ulaşsın bana. 44k tl e verecek.
    Fluence...

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 92 model Honda Accord en fullü. Sunroof Abs 4 cam otomatik.
    Orjinal 180 küsür binde. Değişen yok. Bir kapıda boya var.

Sahibi 19.500 istiyor zar zor 19.000 indi.
    Ne kadara alınır bu araç?
    18 li rakamlar teklif etsek çılgınlık mı olur?
    Marv (Mickey Rourke) on the Mercedes:

"The padre drove a Mercedes, or at least that's what they're passing off as a Mercedes these days. Modern cars, they all look like electric shavers."

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 Bmw 316i (f30) Modernline paket ve xenonlu 90bınde. Beyaz-bej ıc ve trım.
    90bın km de.
    6.000 tl tramerı mevcut 3 parca boyalı. Ne fıyatlar verılebılır arkadasımın aracı servıs bakımlı ılk sahıbı.

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler bütcem max 115 120 tl arasi, 2 araç arasında kaldım.

1- 2014 model Füme sunroof bi xenon geri görüş, 40 binde hatasiz kazasız f30 3.16i 119 bin tl verilir mi ?

2- 2013 model Beyaz 40 bin km C180 7G TRONIC AMG paket tek kusuru sağ ön camurluk değişmiş 3 bin tl tramer kaydi var ? 111.500 istiyor 103 teklif verdim son 106 dedi.

Kaç teklif etmeliyim?

Farkli fikirlere açığım. Teşekkürler.

LightSide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 3.20i sportine 17.000 km boyasiz 123 bine satildi gecen hafta.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hanz10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bütcem max 115 120 tl arasi, 2 araç arasında kaldım.

1- 2014 model Füme sunroof bi xenon geri görüş, 40 binde hatasiz kazasız f30 3.16i 119 bin tl verilir mi ?

2- 2013 model Beyaz 40 bin km C180 7G TRONIC AMG paket tek kusuru sağ ön camurluk değişmiş 3 bin tl tramer kaydi var ? 111.500 istiyor 103 teklif verdim son 106 dedi.

Kaç teklif etmeliyim?

Farkli fikirlere açığım. Teşekkürler.
    F30 a 110 dan fazla teklif etmeyin bence . Mersoyada verdiginiz rakam biniciye iyi .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)