User Tag List

Sayfa 127/230 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
4366 sonuçtan 2.395 ile 2.413 arası

Konu: Bu araba sizce ne kadar eder ?

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlanı açınca araç değil de oradaki yeşillik alan satılık zannediyor insan. Mahrem mi var kardeşim saklamışsın arabanın elini yüzünü? Adam akıllı çeksene şunun fotoğrafını. Sanki otoparkta gizli saklı başkasının arabasının fotolarını çekmiş. Sonuç olarak fiyatı uygun gelebilir ama böyle bir ilandan ne çıkacağını bilemezsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde fotoğraflardan anladıklarım, 2 parça lokal boya var yazmış, son fotoğrafta parçanın komple boyalı olduğu görülüyor. El freni derisi başka vites topuzu başka. Ayrıca vites körüğüne ve içinin pisliğine bakılırsa çok hor kullanılmış gibi. Tuş takımlarıda rendeyle muazzam şekilde soyulmuş mübarek.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2014 süper rakama vermişsin. hayırlı olsun. ondan cesaretlenipte yüksek rakama girme

hayırlı olsun. güzel rakam. bende 2012 aldım ls plus ekranlı lpg li tek parça kaput boyalı tramersiz otm vites. 33 e aldım. 37 ye ertesi gün gitti. sibop yanıkmış motor sıcakken farketmedim suriyeliler iteledi bize bende satarken fiyatından 1000 tl düştüm verdim. ucuz mu verdim acaba ? gerçi alan hayrını görsün artık

37-38 arası alman lazım moruk. 41 e falanda sen satarsın.

2011 latitude 1.5 dci priv. yanlarda 3-4 parça boya. tramer yok. siyah renk 180 k kmde. 41 lira verdim. 44-45 civarı satar diye düşündüm ama satarı ne olur sizce ?
    Teşekkürler benimde siboplar yanık,piyano bitik çıktı ben hiç binmeden aldım müstehak bana. Bakalım sanayide şimdi 3 lira masraf çıkardılar yaptırıp rent e koyucam ben. 37 e güzel rakama vermişsin. tutmuyor chevroletler tr den kalktı, fazla yakıyor diye benimde takas işi olmasaydı almazdım. İlana koysam 30 lira vermezler biliyorum km yüksek diye
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Cagri14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 trend 100 binde 1 parça çamurluk boyalı-muhtelif yerlerinde ezik-çizik olan tamponu boya isteyen döşemeleri, içi tertemiz fiesta kaç para eder? Cam filmi, kol dayama ve park sensörü vardı.
    39'a almıştım 10 ay sene bindim 43.5'a verdim ucuz mu,pahalı mı bilemedim. Hayrını görsün alıcısı.

2 Araç var, binmek için alıyorum ama 5-6 aydan fazla binmem.
    Satarken zarar ettirmeyecek hangi araba olabilir;

2013 Focus Trend 90 binde servis bakımlı-boyasız-kayıtsız-çelik jantlı.
    2012 Trendline Golf 65 binde sağ kapı altı lokal boyalı duruşu-içi-dışı tertemiz araba. 3 bin tl tramer var Çelik jant ve park sensörü yok. Boşline yani bildiğiniz.

Kaça alırsınız galerici arkadaşlar @ibrahim33 @tylan ve diğer alım-satım yapan arkadaşlarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende piyasadan farklı araçları seven biriyim. Mazda 3ü arkadaşım 8 ay kullandı. Sıfır almıştı. Onunki Powerdı. Sizin ilandaki Power Sense en dolusu. Yani üzerine eklenecek birşey yok. Mazda 3lerde benim bildiğim sunroof sunulmuyor, sadece o yok yani. O aracı bende kullandım birkaç defa. Çok kezde yanında seyahat etmişliğim vardır. Olumsuz olarak yalıtımı biraz zayıf. Menü tuş kullanımı A3lerdekinin kopyası gibi. Vites konsolundaki döner düğmesi falan neredeyse aynı ama menü bir iki tık daha yavaş. Birde araç hızlı değil pek gitmiyor yani. Yakıtı TSIlardan fazla. Bunun dışında olumlu yönlerine bakarsak vites geçişleri iyi. Direksiyonu ve yol tutuşu ise çok iyi. Kalitesini beğendim. Bagaj halısının kesimi hariç araçta göze batan kusur yok. Bence Japonların en iyi işçiliğini malzemesini Mazda kullanıyor. Arabanın özellikle burun tasarımı çok tatlı. Sınıfının en yakışıklı dikkat çeken modeli belki. 81.750 emsallerine göre ortalama bir fiyat bence. Düz 80.000 düşünebilirler belki.

Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satarken zarar ettirmeyecek hangi araba olabilir;

2013 Focus Trend 90 binde servis bakımlı-boyasız-kayıtsız-çelik jantlı.
    2012 Trendline Golf 65 binde sağ kapı altı lokal boyalı duruşu-içi-dışı tertemiz araba. 3 bin tl tramer var Çelik jant ve park sensörü yok. Boşline yani bildiğiniz.
    Motorları yazmamışsınız dizel benzinli? Dizel Golften zarar eden insan görmedim ama o kadar boşsa Rent a Car çıkması olabilir dikkat edilmesi lazım. Servis bakımlı boyasız araç alıp satmaya iyidir. Focus o yönden avantajlı duruyor ama Golf çeyrek altın gibi. 3 parça değişen 3 parça boyalı Golfü gözü kapalı alan var biliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende piyasadan farklı araçları seven biriyim. Mazda 3ü arkadaşım 8 ay kullandı. Sıfır almıştı. Onunki Powerdı. Sizin ilandaki Power Sense en dolusu. Yani üzerine eklenecek birşey yok. Mazda 3lerde benim bildiğim sunroof sunulmuyor, sadece o yok yani. O aracı bende kullandım birkaç defa. Çok kezde yanında seyahat etmişliğim vardır. Olumsuz olarak yalıtımı biraz zayıf. Menü tuş kullanımı A3lerdekinin kopyası gibi. Vites konsolundaki döner düğmesi falan neredeyse aynı ama menü bir iki tık daha yavaş. Birde araç hızlı değil pek gitmiyor yani. Yakıtı TSIlardan fazla. Bunun dışında olumlu yönlerine bakarsak vites geçişleri iyi. Direksiyonu ve yol tutuşu ise çok iyi. Kalitesini beğendim. Bagaj halısının kesimi hariç araçta göze batan kusur yok. Bence Japonların en iyi işçiliğini malzemesini Mazda kullanıyor. Arabanın özellikle burun tasarımı çok tatlı. Sınıfının en yakışıklı dikkat çeken modeli belki. 81.750 emsallerine göre ortalama bir fiyat bence. Düz 80.000 düşünebilirler belki.

Motorları yazmamışsınız dizel benzinli? Dizel Golften zarar eden insan görmedim ama o kadar boşsa Rent a Car çıkması olabilir dikkat edilmesi lazım. Servis bakımlı boyasız araç alıp satmaya iyidir. Focus o yönden avantajlı duruyor ama Golf çeyrek altın gibi. 3 parça değişen 3 parça boyalı Golfü gözü kapalı alan var biliyorum.
    Haklisiniz, modelleri yazmadim ikiside dizel. Golf 1.6 tdi Focus 1.6 tdci

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golfe benim vereceğim para 43-45 arası focus hb se yine 45 sedansa 3 lira daha koy ha dersen hangısını alırsın kesinlikle golf gerekmiç malzeme kalitesi gerek performansı,2. Eli olsun daha artıda bi araba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golfe benim vereceğim para 43-45 arası focus hb se yine 45 sedansa 3 lira daha koy ha dersen hangısını alırsın kesinlikle golf gerekmiç malzeme kalitesi gerek performansı,2. Eli olsun daha artıda bi araba
    2012 Golf 6 67 binde dizel 43-45 mi? 2013 Fiestayi 43.5'a sattigimi dusunursem cok öldurulmemis mi fiyati?
    2013 Focus Trendline Boyasiz-Hatasiz 48 mi?
    Sahibindende 50nin altina kayitsiz focus yok, bulabilir miyiz o fiyatlara ki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben benim alacağım fiyatları sahibinden.com fiyat çöplüğü herkes kafasına göre bişeyler yazıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben benim alacağım fiyatları sahibinden.com fiyat çöplüğü herkes kafasına göre bişeyler yazıyor
    Peki bulabilir miyiz? Bu fiyatlara acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bulabilir miyiz? Bu fiyatlara acaba
    Arayan bulur. Bu paralara olmaz 3-4 lira üstüne bulursun yine bulursun. Acelen yoksa aralık sonunu bekle havalar soğudumu millette para kalmaz fiyatta düşer. Bi de galerileri gez illa biri nakite sıkışmıştır,çeki gelmiştir. Aklına gelmeyecek paralara bile alabılırsın artık millet galerileri öcü gibi gördüğünden bir çoğunun işler kötü bende rent e donuyorum yavaş yavaş. Nakit cebinde olduktan sonra illa uyguna bişeyler düşer

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit yok diye tekrar yazıyorum. Fiyat nasıl? Çok mu yazmışım?

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ckrc

golf 6 dizel trend. 48 e kadar alınır. 50-52 arası satar. km si çok güzel. belki dediğim rakamların üstünü bile görebilir. neye ne diyeceğimizide şaşırdık artık

focusta trend pek makbul değil. Ama jant olması artı. oda 48 e kadar alınır. 50-52 arası satar. km si ve orjinalliği sattırır.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla aracında extralar var ama fiyat km e göre yüksek geldi bana ama bu zaman kadar ne aldım ne sattım ne de bindim ama bence diğer ilanlara göre ederi 43-44 arası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ibrahim33 52 focusa zor bence bi arkadasım da kurban arifesinde 2012 150.000 de ghia vardı 3 parça boyalı 2000 hasar kayıtlı 56 yazdı 54 e zor verdi

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tylan gider abi gider. orjinal km düşük oldu mu millet 2 lira fazla verip alıyor.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

JJmusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tylan @ibrahim33 70 75 bin tl ye alınabılecek ıkıncı elı olan yazında satabılecgım hangı aracı onerırsınız. 308 classıc edıtıon plus lar nasıldır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)