User Tag List

Sayfa 148/230 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon
4366 sonuçtan 2.794 ile 2.812 arası

Konu: Bu araba sizce ne kadar eder ?

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Baradiel46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    robotize bir şanzımana sahip vites geçişleri acemi şoförünkiyle aynı arıza yapma ihtimali yüksek motor konusuna gelirsek THP motor başarılı ödüllü bir motor ama turbo çok ısınıyor ve genellikle 100 bin km de turbo revizyon ister alırken biraz harcarsın bunun ucu acık ama sonra kafan rahat eder binersin lpg kesinlikle olmaz yakıt olarak şehiriçi çok yakar performans konusuna gelince bir tsi değil bu yorum thp motor 308 sahibi bir abiden geldi bi ara bende niyetlenmiştim sonra vazgeçtim ve ben 2011 model pejo 207 74 bin km de kırmızı ışıkda beklerken elektrikli direksiyon hatası aldım tamiri 1050 tl tuttu kronikdir bunlarda direksiyon elektrik desteğini keser kara direksiyonun 2-3 kat sertini düşün aklında bulunsun
    Çok sağol verdiğin bilgiler için, bana ağır kaçar şu anda. 46.000' e bıraktı, eğer düşünen olursa alır belki.

tonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araç alınırmı belaltı boyalıymış çiziklerden 3 hasar kaydı varmış total 6bin tl çıkıyor alınsa kaça alınır ve satılabilirmi ilerde ?

siyah inci çok temiz
    İlan No: 509929804
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç alınırmı belaltı boyalıymış çiziklerden 3 hasar kaydı varmış total 6bin tl çıkıyor alınsa kaça alınır ve satılabilirmi ilerde ?

siyah inci çok temiz
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Muharrem abi' ye belki biliyordur geçimişini, ona bir sor istersen. @Muharram C.80

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 fazla olmaz mı? ilanda çok kalsın istemiyorum hani tam ederine yakın bi rakam yazıp direk satılsın istiyorum.
    Döküntülerine zaten 20.000 veriyorlar. İlanlarda iki kat km yapmış nerdeyse pert görünümlülerine 22-23.000 yazmışlar. Ha satamazlar o ayrı konu. Piyasaya göre rahatlıkla 23.000 eder senin aracın. Pazarlık payı falan derkende net 25.000 yazman uygun dedim. Elden çıkarması zordur hele bu mevsimde ama galeriye okutursanda öldürürler.

Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thp ler tam otomatik değil miydi?
    THPlerin hepsi tam otomatik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thp ler tam otomatik değil miydi ?
    ben 308 thp almayı düşünürken youtube dan bir kişinin videosunu izledim ilk kasa 308 1.6 150 hp civarıydı otomatik vitesti orda robot şanzımandan bahsetti diye hatırlıyorum ama aradan zaman geçti yanlış hatırlıyo olabilirim ama performansı çok kesiyo şanzıman bu yorumunu hatırlıyorum

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    308 CClerde Auto6R isimli robotize şanzıman kullanılmadı. 1.6 140 ve 1.6 156 lıklar var ve tam otomatik şanzımanlılar. Hatta bunlarda kullanılan şanzımanlar Porsche ile geliştirilmişti. 150lik seçenek Türkiyeye geldimi bilmiyorum ondaki şanzıman hakkında bilgim yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

siyah inci çok temiz

hocam geçenlerde forumda paylaşmıştı biri hasar kayıtsız belatı boyalı 207 RC araba sende görmüş olabilirsin fotosunu şuan bulamadım kazada patlatmış arabayı düzeltip satıyolar bence uzak dur belki buda patlaktır aracın geçmişini bilmiyorum senin bütçenide bilmiyorum ama 2.0T fiyatları nasıl

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön arka tampon boyanıp sağ ön çamurluk altı düzelecek gördüğüm, birde içerde deri koltuk temizliği yapıp direksiyonda soyuk yeri onardıktan sonra bi 100.000 km rahat binilir diye düşünüyorum, fiyat olarak 49 civarına alınırsa mantıklı olabilir

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen dediklerinin yapılması lazım çok bişey değil fiyat olarak. Ama araba toplarlar kendini görüşü görüntüsü değişir diye düşünüyorum. fiyat 51 den aşağa inmiyor. Mersinde olması da aynı zamanda dezavantajım. @barakuda26

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba çiçek gibi içi dışı. Değişeni yok ön üç parça boyalı fotoğrafı videosu var.
    Temmuz da 18 bin küsür ağır kayıt var. Detay sorguladım.
    Ön göğüs, yolcu sürücü airbag, airbag kontrol ünitesi, ön tampon, sağ sol far, ön panel, ön panjur, emniyet kemeri braketi, kontak anahtarı, 2 davlumbaz. Parça 17 kusur işçilik bin beşyüz.
    Alınır mı fiyat olarak düz yapıyor 30. Al sat değil derdim ama elimde kalması beni yorar. Anlık satman gerekse kalır mı.
    BMW E90 320d LCI

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba çiçek gibi içi dışı. Değişeni yok ön üç parça boyalı fotoğrafı videosu var.
    Ön göğüs, yolcu sürücü airbag, airbag kontrol ünitesi, ön tampon, sağ sol far, ön panel, ön panjur, emniyet kemeri braketi, kontak anahtarı, 2 davlumbaz. Parça 17 kusur işçilik bin beşyüz.
    Alınır mı fiyat olarak düz yapıyor 30. Al sat değil derdim ama elimde kalması beni yorar. Anlık satman gerekse kalır mı.
    Dayıcım elinde patlar girme bu topa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FSI motorlar pek tutulmuyor diye biliyorum. Hitler motor 1.6' lar daha uygun yollu tüp takıldığı için daha tutuluyo. Onu göz önünde bulundur derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dayıcım elinde patlar girme bu topa
    Girmeyelim o zaman bro, araba boncuk da kayıt vs yakar bizi.

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FSI motorlar pek tutulmuyor diye biliyorum. Hitler motor 1.6' lar daha uygun yollu tüp takıldığı için daha tutuluyo. Onu göz önünde bulundur derim.
    Valla çok da iyi satılıyor. Tamam gönül TSI ister de bütçe max 35. 1.6 Hitler ve LPG de ben istemiyorum. O yüzden FSI iyi olacak. Bundan vazgeçtik buluruz inşallah başka.
    BMW E90 320d LCI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2004 jeep grand cherokee 2.7 dizel kaput çamurluk boyalı 35 bin liraya alınır mı?
    06 SS 0006

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Girmeyelim o zaman bro, araba boncuk da kayıt vs yakar bizi.

Valla çok da iyi satılıyor. Tamam gönül TSI ister de bütçe max 35. 1.6 Hitler ve LPG de ben istemiyorum. O yüzden FSI iyi olacak. Bundan vazgeçtik buluruz inşallah başka.
    2010 üstü pejo 207 bak 1.4 hdi veya 1.6 hdi soft yazılım yaptırırsın çatır çatır binersin yol tutuş ve freni o sınıfa o paraya göre güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CelalMrz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 jeep grand cherokee 2.7 dizel kaput çamurluk boyalı 35 bin liraya alınır mı?
    Alınır bence. KM, renk, paket nedir? 2.7 mercedes motorludur, tutulan modelidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alınır bence. KM, renk, paket nedir? 2.7 mercedes motorludur, tutulan modelidir.
    Limited paket, siyah renk, içi bej 250k+ kmde
    06 SS 0006

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)