User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Atıker gold serisi lpg kullanan varmı ? e36 318is'e lpg.

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Atıker gold serisi lpg kullanan varmı ? e36 318is'e lpg.

arkadaşlar merhaba forumda lpg bölümü olmadıgı için buraya açıyım dedim konuyu.
    konumuz şu e36 318ti compact sahibiyim hiç tüp takılmamış 220bin km'de sadece üst kapak tamri yapılmış aracımda performans olarak çok memnunum fakat benzin sarfiyatı oldukça fazla ve böyle oluncada gezemiyorum.hazır muayenede bitmişken ruhsata işli bir şekilde lpg taktırıyım diyorum istanbulun en ünlü lpg firmalarından birisi tanıdığımızın dostu bana geliş fiyatından maliyetine takcak sayılır epey ucuza sağolsun.
    bende atıker gold serisi taktırmaya karar verdim bütçeme en uygun olarak bu sistemi önerdi lpg servisi. bende araştırdım memnun olan insanlar var internette pek fazla detaylı bilgi olmasa da.sorum şu m44b19 kodlu motoruma alternatif olarak önerebilceğiniz maksimum 1300 1400 tl limitli bir sistem varmı ? ve birde bu gold serisi lpg kitini kullanan varsa yorumlarını alabilirmiyim ?
    Hakkı Can Eryüzlü...

By_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gold serisi güzel bir kittir. Enjektör ms değerleri baya bir düşebiliyor tabi çoğu lpgcilerin bilgisi olmadığı için uygun olmayan nozul çapı ile 4.5 5.0ms gibi enjektör süreleriyle kullanıcıya aracı teslim ediyorlar öncelikle ustanız iyi olsun.

Araç obd'ye uygun ise kesinlikle obdli tercih edilsin safefast kittede performans sorunu yaşamazsınız nozul çapları 2.5mm olsun 3.5ms ise çalışabileceği en hızlı değer aşasında çalışması sıkıntı yaratır. Gold bildiğim kadarı ile 2.5ms'e kadar inebiliyor
    05 Civic Vtec ||
    Emre Ayg..

Herşey Türklük için

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkı microfast obd2 olabilir 2 mm yeter ustayi iyi seç

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkı microfast obd2 olabilir 2 mm yeter ustayi iyi seç
    abi usta seçimim şöyle söylüyüm burdan isim vermek istemedim epey indirimli yaptırcağım için belki paylaşmamı istemeyebilir servis o yüzden.faceden yazarım sana ama biçok kişinin bildiği bi yer anadolu yakasında.

Alıntı By_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gold serisi güzel bir kittir. Enjektör ms değerleri baya bir düşebiliyor tabi çoğu lpgcilerin bilgisi olmadığı için uygun olmayan nozul çapı ile 4.5 5.0ms gibi enjektör süreleriyle kullanıcıya aracı teslim ediyorlar öncelikle ustanız iyi olsun.

Araç obd'ye uygun ise kesinlikle obdli tercih edilsin safefast kittede performans sorunu yaşamazsınız nozul çapları 2.5mm olsun 3.5ms ise çalışabileceği en hızlı değer aşasında çalışması sıkıntı yaratır. Gold bildiğim kadarı ile 2.5ms'e kadar inebiliyor
    öncelikle bilgiler için teşekürler . aracım obd ye uygunmu bilmiyorum 97 e36 318is motorlu ti compact.
    Hakkı Can Eryüzlü...

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim muhtemelen uygun değil model yüzünden sen obd2 olmayan eski sistem microfast taktır safefast eskidi artık bu arada faceyi 1 ay kadar kapalı tutacağım vatsapp den yazarsın 05376812492

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes E320'de 150binkm Zavoli kullandıktan sonra Atiker GoldII ile yeniledik, hiçbir sorun yok.

Ustanızdan eminseniz kitte problem çıkmaz, çıkabilecek şeyleri servsiniz çözer, bu iş ustanızda bitiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)