User Tag List

Sayfa 103/103 İlkİlk ... 35393101102103
1942 sonuçtan 1.939 ile 1.942 arası

Konu: Yerli Otomobiller Geliyor!!!

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Togg un kesinlikle ufak micro car yada a segmenti fiat500 e gibi smart gibi bir model üretmesi şart tesla compact aracı model 2 ile yakında geliyor fiyatının 25 bin dolar altı olucağı söyleniyordu fiyat Avrupa Amerika için bile bedava Türkiye için bile iyi rakam 723 bin tl gibi bir fiyat oluyor vergisi falan 1 milyon olsun çok iyi satar … heleki tesla Türkiye ekonomisi gibi ekonomileri göz önünde bulundurup özel bir fiyatlandırma yaparsa misal 20 bin dolar gibi o zaman 900 bine bile girebilir pazara …. özellikle ikinci araç olarak kapıya koyar orta gelirli yada üst kesim …

Togg suv üreticez mantığından çıkıp farklı segment modellerede yönelmeli elektrikli araçta gelecek şehir içi compact, cubic , micro car , a segmenti tarzı araçlarda olucak iş oraya gidiyor belli elektrikte en çok bu segment tarzlarda verimli .. vatandaş kapıya koyucak bir tane micro car yada a segmenti elektrikli bir yanda uzun yol keyif hafta sonu sürmesine benzinli yada dizel aracını koyucak bir köşeye .. son zamanlarda çok fazla fiat500 e görmeye başladım iyi satmış belli şimdi yeni twingonun da elektriklisi geliyor oda uyguna girerse iyi satar ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elektirikli araba Turkiyede ucuz olmasin hele bolluk hic olmasin cinden beter hurdasi olur.
    Kalitesiz dusuk menzil bide hiz limiti trafikte bela olacaklar, herkes bilip bilmeden alacak yolda kalan eden.
    Kalite olarak min baslangic 500e/mg dun arkadasim 500e bindi koltuk doseme torpido ses sistemi kalitesi 1 kasanin cok ustunde sehir ici biraz perf kullanim 200hp lik elektiriklilerden sandi, icten yanmaya gore performans direk aktarma ile cok otode.
    Senede 30/40.000 yapiyorum 20 senedir az yakan arabam olmadi, dizele binsem 20 senede km basina 2/3lt az yakaam ne tasarufu olacak.
    Elektirikli arac km hesabi ile alinmamali alacak olanda ami tarzi alsin otoyol vs cikmasin.
    Togg, byd vs gibi arabalar menzil sarj hesabi yapmadan cay kahve icerken, avmde gezerken evinde sarj eder asla nekadar yakitim kaldi, varabilirmiyim hesabi yapmadan gonul rahatligi ile biner,
    Evden cikayim istasyona gidip doldurayim derdi yasamaz.
    Bitek togg tarzinarac surmeyenler dogmamis cocuga bicme mantigi hesap makinesi alip menzil hedabi yapiyor gercekte sehir ici boyle bir durum yok.
    Zoe bile belki, ozellikle kiralayip test eden cok fazla sikayet duydum.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektirikli araba Turkiyede ucuz olmasin hele bolluk hic olmasin cinden beter hurdasi olur.
    Kalitesiz dusuk menzil bide hiz limiti trafikte bela olacaklar, herkes bilip bilmeden alacak yolda kalan eden.
    Kalite olarak min baslangic 500e/mg dun arkadasim 500e bindi koltuk doseme torpido ses sistemi kalitesi 1 kasanin cok ustunde sehir ici biraz perf kullanim 200hp lik elektiriklilerden sandi, icten yanmaya gore performans direk aktarma ile cok otode.
    Senede 30/40.000 yapiyorum 20 senedir az yakan arabam olmadi, dizele binsem 20 senede km basina 2/3lt az yakaam ne tasarufu olacak.
    Elektirikli arac km hesabi ile alinmamali alacak olanda ami tarzi alsin otoyol vs cikmasin.
    Togg, byd vs gibi arabalar menzil sarj hesabi yapmadan cay kahve icerken, avmde gezerken evinde sarj eder asla nekadar yakitim kaldi, varabilirmiyim hesabi yapmadan gonul rahatligi ile biner,
    Evden cikayim istasyona gidip doldurayim derdi yasamaz.
    Bitek togg tarzinarac surmeyenler dogmamis cocuga bicme mantigi hesap makinesi alip menzil hedabi yapiyor gercekte sehir ici boyle bir durum yok.
    Zoe bile belki, ozellikle kiralayip test eden cok fazla sikayet duydum.
    elektrikli olarak zoe ve corsa kullandım. Zoe'deki 22kw ac desteği bulunmaz nimet denebilir. özellikle uzun yola çıktığında illa dc şarj olmalı şartını ortadan kaldırıyor. 2 saat yemek ye kahve iç dolar zaten. Corsa e de ise ac desteği 7.4kw, oyüzden dc'ye mahkumsun.

Şarj yeri bakımından ise bir tek esarjda sıkıntı yaşadım. Zes'ler gayet başarılı.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sürüş bakımından düşünürsek zoe araba değil vasıta corsa ise otomobil olduğunu hissettiriyor biraz ruh katmışlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)