User Tag List

Sayfa 29/103 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
1942 sonuçtan 533 ile 551 arası

Konu: Yerli Otomobiller Geliyor!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ak parti karşıtı olduğu için projeye karşı çıkanlar, ak partili olduğu için projeyi savunanlar kadar iticisiniz.

soch-vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atatürk gibi bir adam olsa erdoğan zaten kimse birşey demez ki ilk önce ben karşı çıkarım.

Vatan hainliğinden yargılanacak yüce divanda gidersin sende kankeytalarınla.

Atatürk zamanında yapılan ne varsa sattı herşey yabancıların elinde.

Yol yaptı doğru kendi cebine fena yol yaptı.

Allah öbür dünyada sen ve senin gibilerine bu adam kul hakkı yedi neden buna destek verdin diye sorunca ona anlatırsın derdini
    Bugün Atatürk akp li olsa aynen mkp nin türkeşi bbp nin topçuyu yok saydığı gibi ne Atatürkçülük bırakırsınız ne adını anarsınız bırakın bu işleri kininiz o kadar büyük ki sebebini anlamıyorum neyse o sizin probleminiz satılan hiçbiriey yok özelleştirildi sosyal devlet özel firma değildir iş yapmaz. Özelleşen tüm kurumlar gelişti bakınız türktelekom çimento fabrikaları vs

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ak parti karşıtı olduğu için projeye karşı çıkanlar, ak partili olduğu için projeyi savunanlar kadar iticisiniz.
    Bu proje şu şekilde lanse edilseydi

o zaman derdik ki hımmm adamlar çizim yapmışlar görseli bu olucak.

motorları tek tek gösterseler hımmm demekki motorlar böyle olucak

Yerli otomobil de yaptılar şaka gibi valla helal olsun derdik.

Ula adam cadillacı yersen yapmış İTİCİ olayim sıkıntı yok ama KÖR DEĞİLİM çok şükür

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı soch-vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Atatürk akp li olsa aynen mkp nin türkeşi bbp nin topçuyu yok saydığı gibi ne Atatürkçülük bırakırsınız ne adını anarsınız bırakın bu işleri kininiz o kadar büyük ki sebebini anlamıyorum neyse o sizin probleminiz satılan hiçbiriey yok özelleştirildi sosyal devlet özel firma değildir iş yapmaz. Özelleşen tüm kurumlar gelişti bakınız türktelekom çimento fabrikaları vs
    Turk Telekom Satış Bedeli 6.6 milyar dolara satıldı

Bu şirket satıldığı tarihten itibaren
    2005 yılı 1.717.325.000 tl kâr
    2006 yılı 2.208.349.000 Tl kâr
    2007 yılı 2.508.197.000 tl kâr
    2008 yılı 1.752.212.000 tl kâr

Zaten telekomünikasyon her geçen yıl büyüyen bir sektördü.Bacasız fabrikadan daha karlı bir sektördü.

Zarar yazması imkansız bir sektördü..

Hem sizi başka bir ülkenin dinlenmesini özelliniz yok oluşu istihbaratın yok oluşu anlamına geldi.

Atatürk hayatta olsaydı idam edilirdi kim varsa

Paralelden tut sizin gibi sericilere kadar asardı Gazi Kemal

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özelleştirmeden önceki kar oranlarınıda yazamısın ?
    Allah Tekdir , Ordusu Türk'dür.

soch-vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimi idam edeceği hiç belli olmazdı arkadaşım zarar eden kuruluşları da yaz istersen yabancı hiç bir devlet seni beni dinlemekle uğraşmaz merak etme o kadar önemli değilsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı soch-vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ülke için yapılan bu kadar hizmeti görmezden gelmek körü körüne reddetmek nankörlüktür onu biliyorum...
    Yazmiycaktım bişey ama bu laftan sonra dayanamadım.
    Sen hiç Tubitak'ın içini gördün mü ? Orda neler dönüyor biliyon mu ? Yemekhanede o emsalsiz mühendislerin ne konuştuklarını biliyomusun ? Biraz sana geçmişi hatırlatayım mı ?
    - Nooldu bu Fatih projesi ?
    - Nooldu bu PARDUS işletim sistemi ?
    - Nooldu bu dünyanın en parlak led'ini biz ürettik( tabii 1 tane. başka yok.) hikayesi ?
    Ben söyliim. çöp oldu hepsi çöp. E oralara harcanan paralar ? Onuda sen düşün..

Yokmu aramızda Tubitak'ta çalışan yada ona iş yapan firma ? onlarda bahsetsin biraz.

Burdaki esas hedef ne haberin varmı ? Yok diye tahmin ederek gelelim bu "milli cadillac" olayına.

Şimdi bu aracın üzerindeki folyo'yu kaplayan firma, içerideki teybi söküp 7 inç çin malı ekranı takan firma, o çin malı ekrana paint'ten Tubitak amblemini koyan yazılım firması ve hatta cadillac armasını elektrik bandı ile kapatan firma yada firmalar hep tubitak'a iş yapan TAŞERON firmalardır. şimdi bunlar ne teşvik, ödül, prim almıştır. tahmin edemezsin. E bunlar bişi gösterecek, basında bişi paylaşak ki paralarını alsınlar. En çoğunuda tabii Tubitak alıyor devletten o ayrı.

Hele şimdi tamda seçim zamanı, bakanı da çağrımışlar e ozaman katmerli katmerli ödemelerini alırlar. Yoksa bu rezilliğin ortaya çıkacağını onlarda biliyor merak etme. İşin ucunda ödeme olduğu için hiçbişeyi gözleri görmez. Ama bu sefer bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemişlerdir. ( Bide müdür yeni. Daha acemi. oda öğrenir yakında.)

Tubitak genelde yılın son çeyreğinde hep bişi bulur yada yapar ve basına bu verilir. Amaç "vaybe yapmış adamlar, helal olsun bizlere," gak gukları değil, alıncak olan teşvik,prim, ödül, yurtdışı geziler vs. vs. dir. Yoksa AKP yapmış körmüsünüz, "nanmörlük etmeyin" tubitak ve taşeronlarının umurunda değildir. Sene sonu ödeme zamanıdır...

Ben yazana kadar konu AKP,CHP, MHP olayına dönmüş. Hiç kimse o kadar kasmasın sevdiği partisini. Esas amaç para, para, para.
    Saygılar,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı alperkirman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özelleştirmeden önceki kar oranlarınıda yazamısın ?
    https://www2.tbmm.gov.tr/d24/7/7-3776s.pdf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu proje şu şekilde lanse edilseydi

o zaman derdik ki hımmm adamlar çizim yapmışlar görseli bu olucak.

motorları tek tek gösterseler hımmm demekki motorlar böyle olucak

Yerli otomobil de yaptılar şaka gibi valla helal olsun derdik.

Ula adam cadillacı yersen yapmış İTİCİ olayim sıkıntı yok ama KÖR DEĞİLİM çok şükür
    İşte ayırt edilemeyen nokta burası. Bu fotoğrafı bmw firması paylaşıp işte 5 yıl sonra çıkartacağımız x1 in prototip fotoları deseydi komik duruma düşerdi. Ama bu 5 yıl sonra yeni bir x1 modeli çıkmayacağı anlamınada gelmiyor. Burada olay yolun çok başında seçim propagandası için fotoğraf paylaşılmış olması. Ama gerçekten çabalayan insanlarda var bu iş için belli ki. Olay cadillac satın alıp üstünü kaplama olayı değil. Sonunda başarılı olur olmaz onu göreceğiz ama işin başından bu kadar karşıt davranmak neden. Hükümet hangi olayda mantıklı davranıyor ki bu işi yaparken davransın. Kendi halkından daha cahil yöneticiler var. Zaten bu yüzden kafası biraz çalışan adam hükümetten bu kadar nefret eder halde. Burada önemli olan yapılmak istenen olayın bu cahillik yüzünden boşa gitmemesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İşte ayırt edilemeyen nokta burası. Bu fotoğrafı bmw firması paylaşıp işte 5 yıl sonra çıkartacağımız x1 in prototip fotoları deseydi komik duruma düşerdi. Ama bu 5 yıl sonra yeni bir x1 modeli çıkmayacağı anlamınada gelmiyor. Burada olay yolun çok başında seçim propagandası için fotoğraf paylaşılmış olması. Ama gerçekten çabalayan insanlarda var bu iş için belli ki. Olay cadillac satın alıp üstünü kaplama olayı değil. Sonunda başarılı olur olmaz onu göreceğiz ama işin başından bu kadar karşıt davranmak neden. Hükümet hangi olayda mantıklı davranıyor ki bu işi yaparken davransın. Kendi halkından daha cahil yöneticiler var. Zaten bu yüzden kafası biraz çalışan adam hükümetten bu kadar nefret eder halde. Burada önemli olan yapılmak istenen olayın bu cahillik yüzünden boşa gitmemesi.
    Sen X1 görüyorsun ben temsili bir foto atıyorum.Sıkıntı orada buradaki arkadaşlar anladı benim ne demek istediğimi.

Bu şekilde kilden köpükten biz bunu 2020 de yola koyucaz diye bir araba tasarımı koysalardı.

Motorlarımızda bu şekilde olucak diye lanse edilseydi zaten kimse birşey demezdi.

Sen Saab ile cadillacı folyo ile kapla yeri olan bir tek şey ondan da şüpheliyim lastikleri belki petlasdır

Yani kardeşim şunu körü körüne nasıl savunuyorsunuz ben ona 13 yıldır anlam veremiyorum.

Bak benim ekonomik durumum çok iyi bu arada hani fakir durumu kötü bir adamda değilim.
    Neden şikayet ediyorum peki.Sen bence bunu düşün.Durumu kötü adam şikayet eder neden durumu iyi olanda şikayet ediyor.Bence onu düşün.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam motor bloğu yaptık diyor. Açıklama kabahatten beter.
    Ulan motor bloğu dediğini IMES'te CNC'de yaptıralım. Billet olur hem, namın yürür sonra caste geçersin.
    Akıllı adam motoru yaptık, donör arabaya taktık diye kıvırır. Cahil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen X1 görüyorsun ben temsili bir foto atıyorum.Sıkıntı orada buradaki arkadaşlar anladı benim ne demek istediğimi.

Bu şekilde kilden köpükten biz bunu 2020 de yola koyucaz diye bir araba tasarımı koysalardı.

Motorlarımızda bu şekilde olucak diye lanse edilseydi zaten kimse birşey demezdi.

Sen Saab ile cadillacı folyo ile kapla yeri olan bir tek şey ondan da şüpheliyim lastikleri belki petlasdır

Yani kardeşim şunu körü körüne nasıl savunuyorsunuz ben ona 13 yıldır anlam veremiyorum.

Bak benim ekonomik durumum çok iyi bu arada hani fakir durumu kötü bir adamda değilim.
    Neden şikayet ediyorum peki.Sen bence bunu düşün.Durumu kötü adam şikayet eder neden durumu iyi olanda şikayet ediyor.Bence onu düşün.
    Bu hükümetten benden daha çok şikayet esen adam bulamazsın, şikayetin ötesinde o ***** şahsın sesini bile duymak tüylerimi diken diken ediyor. Ama ben diyorum ki burada olay cadillac kaplamak değil. Adamlar zaten bu projeyi satın almışlar, yani üretim teknolojisini haklarını satın almışlar. Olaya hala cadillac kapladılar diye bakmak çocukça bir iddaa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam motor bloğu yaptık diyor. Açıklama kabahatten beter.
    Ulan motor bloğu dediğini IMES'te CNC'de yaptıralım. Billet olur hem, namın yürür sonra caste geçersin.
    Akıllı adam motoru yaptık, donör arabaya taktık diye kıvırır. Cahil.
    bunlar plastik malzemeden motor kapağını yapmışlardır 2 senede kaput altındaki tek yerli parçada odur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hükümetten benden daha çok şikayet esen adam bulamazsın, şikayetin ötesinde o ***** şahsın sesini bile duymak tüylerimi diken diken ediyor. Ama ben diyorum ki burada olay cadillac kaplamak değil. Adamlar zaten bu projeyi satın almışlar, yani üretim teknolojisini haklarını satın almışlar. Olaya hala cadillac kapladılar diye bakmak çocukça bir iddaa.

O yıldızları yanlışlıkla koymuşum küfür amacı yoktur. Tamda yerine denk gelmiş

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlar plastik malzemeden motor kapağını yapmışlardır 2 senede kaput altındaki tek yerli parçada odur
    belki folyo yerli üretimdir?

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahaha yesil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    şasesini almışlar ama kupayı yedirmeye çalıştılar

Şaseyi göster sadece.Motoru göster sadece.

Kupayıda köüpten yap bilgisayar çiziminden anlat.

Test sürüşü yapıyorsun ya çoçuklar bile inanmıyor sonra bu işe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İşte sıkıntı orada zaten, göz boyama amacı. Zaten 5 yıl sonra bitmesini planladığın projede test sürüşüne 5 yıl önceden mi başlanır, her şeyini bitirirsin öyle çıkarırsın yola. Ama ben bir çalışma olduğuna inanıyorum bu hükümetin saçmalıklarına rağmen sonunda yola iyi kötü birşey çıkacak. Bu çıkacak aracıda tüm kamu kurumlarına aldırırsan, polisinden valisine zaten bir yerden başlangıç olur yürür gider diye umuyorum.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

işte asıl tartışılan bizim de karşı çıktığmız meselede bu işte tam olarak ne bilelim o test edilen arabanın sadece kasasının cadilac olduğunu şase motor hiç bir şey ortada yok belki motorda şasede cadilac ın
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)