User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
80 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: maltepe'nin göbeğinde seyir halindeyken arabama ateş ettiler

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun abi . ne desem bilemedim . inşallah kendilerinden beter birilerine denk gelir o yavşaklarda . karşılığını fazlasıyla alırlar.

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun...resmen pamuk ipliğinde yaşıyoruz bu ülkede

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seni beni koruyacak kolluk kuvveti bu şehirde silah taşıyan adamdan korkuyor vaziyet çok acı. vasıflı olanda genelde doğuda maksimum bürokrasi ile eritiliyor. Çünkü burda göze batar. Büyük çoğunluğu, bilassa son 3-5 senede teşkilata katılanlar, polisliği karakolda evrak doldurmak, 9-5 mesai, biraz çevirme yapmak, ceza yazıp tatmin olmak , beleş yemek, düzenli maaş olarak gören sıradan vasıfsızlar.
    Öyle yada böyle yaptığı mesleğin ciddiyetinin farkında değil. Sen bu adamdan güvenlik beklemeyeceksin. Bunu sadce ben görmüyorum demekki memleketteki insanlık algısı tutanın elinde kalıyor. Silah taşımak artık bir ayrıcalık değil herkeste mevcut.

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birader zaten it kopukta var... normal vatandaş savunmak için alamıyor kendine bürokrasi saçmalığından...
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    burda bir konuda vardı daha yeni bir arkadaşın aracına hiç bir şey yokken ortada kimseyle husumetide yokken maltepede ateş ediliyor, bir başka yerde istanbulun göbeğinde kameraların önünde elinde kaleşnikoflu insanlar havaya ateş edip slogan atıyor bahsettiğim tabanca pompalı değil kaleşnikof...

adam e-5 de evlenme teklif etmiş inanın bana o kadar masum geliyorki artık bunca şeyin içinde..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    pardon bu yazıyı evlilik teklifi için olan konuya yazıcakdım konuyu okurken dalmışım buraya yazmışım..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun memleketin boku çıktı iyice ,kendi halinde şuçsuz yolunda giden adama ateş ediyorlar rahatlığa bak ,bunları yakalayıp kazığa oturtucaksın.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her arabaya araç kamerası şart oldu artık çok geçmiş olsun

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay arkadaş şok oldum görünce. Millet iyice kafayı yemiş durduk yere yapılanlara bak.

Bir şeyi merak ettim araç yapılı mı? Şöyle bir durum olabilir araç yapılıdır benzer bir araç bu adamlarla sorunludur. Karıştırmış gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar hepinize geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim Allah kimsenin başına vermesin.
    arabayı ya da beni tanıdıkları birine benzetip yapmadılar bunu ,5 mt kadar önden gelirken gördüm yolda beton babalardan vardı ve çapraz yaparak geçerken ateş eden yanında kini dürttü ve çekip attı.olay maltepe altayçeşme mahallesi varna sokağın başında oldu .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    suratıma baka baka yaptı tesadüf benzetme vs vs değil bile bile yapılmış bir şey

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne günlere kaldık umarım güzel bir sonuç alırsınız. Yeni gelişmeleri bekliyorum ben
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun. size bişey olmaması sevindirici. Umarım biran önce bulunup cezasını alırlar.

da nasıl olacak orası muamma.

Evimizin kapısının önunden kamyonun stepnesi çalındı. 8 sene sonra bulamadık diye geçen gün tebliğ geldi.
    Eşimin amcasını (oylede iyi bir insandı ki) 10 m2 lik büfesinde kafasından vurdular 3 kuruş için 3 sene oldu bi sonuç çıkmadı.

çok zor bir durumdayız ne adalet ne emniyet hiç bişi kalmadı. Allah yardımcımız olsun. Varsa yoksa egzoz camfilmi cezası yazsınlar.

burakcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun hocam evine gelip giderken dikkat et ne olur ne olmaz altından başka konuda çıkabilir
    ÜLKEMİN TOPRAĞINA GÖZ DİKENE KURŞUNDUR TEK SÖZÜM !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hayabusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim Allah kimsenin başına vermesin.
    arabayı ya da beni tanıdıkları birine benzetip yapmadılar bunu ,5 mt kadar önden gelirken gördüm yolda beton babalardan vardı ve çapraz yaparak geçerken ateş eden yanında kini dürttü ve çekip attı.olay maltepe altayçeşme mahallesi varna sokağın başında oldu .
    Cok gecmis olsun oncellikle.. inanin sok oldum bende altaycesme mah. buyudum suan yurtdisinda yasiyorum asla bu tip olaylarin yasanmicak bi yerde olmasi sok edici.. keske hatirlayabilseniz nasil birinin oldugunu hemen cikartabilirdim yardimci olabilirdim ancak inanmiyorumki o bolgede oturanlarin yapmicagini muhtemelen ust kesim cevreleridir ozel denge tip merkezinin guvenlik kamerasi olmasi lazim hemen sagindada eczane olmasi lazim en son 2ay once oradan gecmistim

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Devletten de milletten de soğuttular. Bireysel silahlanma yasal olsa adam gömecek yer bulamazsınız demiş birisi nickini hatırlamıyorum da,birini öldürmek isteyen kişi her türlü yapar kaldı ki kurusıkı tabanca alıp tornada ağız tarafını açtırıp gerçek silaha dönüştüren çok kişi var yani isteyen bir şekilde alıyor yasal olsa sıkıntı kalmayacak.
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi saçma gelecek belki ama çok huzursuz oluyorsan en son ihtimal arabayı değiştir daha yaygın olan çok dikkat çekmeyen birşey al derim
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi saçma gelecek belki ama çok huzursuz oluyorsan en son ihtimal arabayı değiştir daha yaygın olan çok dikkat çekmeyen birşey al derim
    bence mantıklı, bunun saçmalığı şakası bilmem nesi yok. silah çekip sıkmış adamlar okul çıkışında satır sallama göstermek gibi değil ki..

Allah yardımcınız olsun, uğraşmayın a.q soysuz şerefsiz ****** çocuklarıyla kim bilir ne var altında arkasında.
    Evi arabayı değiştirin ya da en azından 1-2 hafta arkadaşınızda falan kalın.
    Bu nasıl ülke olduk ya adama "kendi evine gitme abi" diye tavsiye veriyorum duruma bak.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle çok geçmiş olsun dostum... İstanbul Gültepe'de büyüdüm, bilen bilir eski halini, şimdiki gibi avm cenneti değildi oralar eskiden... hatırı sayılır e-ticaret firmalarının 1999 senesinden beri kurulumlarında vardım, hayat hep dümdüz gitmiyor, işsiz kaldığımda taksiye çıktığım dönemler oldu eşin dostun arabasında, sonra bir gün yaşadığım saçma "gaspa yeltenme" olayından sonra topladım pılımı pırtımı İzmir - Urla ya yerleştim... şimdi soruyorlar neden bıraktın herşeyi gittin, burda seni tatmin etmez iş olanakları vs vs diye eleştiriyorlar ama ben her haber okuduğumda doğru karar verdiğimi görüyorum.

diğer arkadaşların dediği gibi ya bireysel müdafa adına silahlanacaksın ve risk alacaksın ya da değiştireceksin hayatını, ben ikincisini seçtim, İstanbul artık her evden çıktığında sevdiklerine sıkı sıkı sarılman gereken bir şehir oldu, Allah hepimize yardım etsin...
    her zafer acı ister...!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)