User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Kombİ-tesİsat temİzlİĞİ

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bir ekleme yapayım bende, her sene petekleri temizleyecem diyip temizlemeden kışı çıkartıyordum bu sene FlexSeal Tesisat Sıvısı aldım ve kombiye koydum peteklerin ısınmayan yerlerinde ısınmalar ciddi şekilde başladı ve aynı ayarda yaktığım kombinden eskisine göre daha fazla verim alır hale geldim.
    Sadece bayilere tonajlı ürün temini yapıyorlar almak isteyen varsa Buğra beye adımı söylerseler yardımcı olacakdır.

FlexSeal Tesisat Sıvısı | Facebook

AEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarada kombi temizliği veya bakımı yapan varmı ?
    4448418 - Fly teknik. İsmim Eray benden aldığınızı söylerseniz yardımcı olacaklardır, ben geçen ay Ankara'daydım oraya yeni bir ekip kurduk.Aşağıda telefon numaramıda vericem eğer bi sorun yaşadığınız takdirde benimle iletişime geçerseniz direkt olarak bende görüşürüm.

Şuanda İstanbul ve çevresine hizmet vermekteyim beni tanıyanlar iş yaptıranlar var forumda görünce yazarlar tahminimce detaylı bir şekilde bilgi almak isteyen olursa ister bu başlık altından isterse pm ile isterse telefonumdan ulaşabilirler iyi günler.

Eray : 0532 607 4744

Dn: Eğer reklam içerikli olduysa mesajım silinebilir sorun yok, amaç sadece yardımcı olmak.
    Zirve hala tek kişilik...
    Adalet bakanı.

Mert- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufak bir ekleme yapayım bende, her sene petekleri temizleyecem diyip temizlemeden kışı çıkartıyordum bu sene FlexSeal Tesisat Sıvısı aldım ve kombiye koydum peteklerin ısınmayan yerlerinde ısınmalar ciddi şekilde başladı ve aynı ayarda yaktığım kombinden eskisine göre daha fazla verim alır hale geldim.
    Sadece bayilere tonajlı ürün temini yapıyorlar almak isteyen varsa Buğra beye adımı söylerseler yardımcı olacakdır.

FlexSeal Tesisat Sıvısı | Facebook
    Kombiye nasıl koydunuz özel mi haznesi ya da girişi mi var? Uyguladığınız ürün kir ve pislikleri mi söküyor? eğer öyleyse çalıştırdıktan sonra filtreyi de temizlemek gerekir diye düşünüyorum.

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kombiye nasıl koydunuz özel mi haznesi ya da girişi mi var? Uyguladığınız ürün kir ve pislikleri mi söküyor? eğer öyleyse çalıştırdıktan sonra filtreyi de temizlemek gerekir diye düşünüyorum.
    Merhaba,
    İlk önce hersene yaptığım gibi peteklerin sularını boşaltıp kombiden su basdım ve azda olsa biraz temizlik sağladım, sağlıyordum hersene..
    Ürünü filitre kısmından tesisata koydum ortalama olarak minimum 45 derecede yanıyordu benim kombi 1 gün boyunca 60 dereceye çıkardım ve sonrasında tekrar peteklerin sularını boşalttım bu esnada zaten filitreyide temizliyorum..

sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazır konusu varken bu soğuk kış günlerinde istanbulda petek temizliği yapan arkadaşımız var mı. Yabancı yiyeceğine içimizden birine gitsin
    LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL...

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu müsaadeniz ile bir hortlatayım. Yeni alınan eve hermatik şofben ve petek montajı yapılıp projelendirecek Ankara'dan bir arkadaş var mı acaba?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)