User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
40 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Paxera Kullananlar Yorumları ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Paxera Kullananlar Yorumları ?

Paxera ilaç kullananlar ne gibi etkiler ve yan etkiler gördüler ne zamandır kullanıyorsunuz ??
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.google.com.tr/webhp?sour...UTF-8#q=paxera

google'a yazsaydın sanırım daha detaylı bir bilgi edinebilirdin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com.tr/webhp?sour...UTF-8#q=paxera

google'a yazsaydın sanırım daha detaylı bir bilgi edinebilirdin.
    Yeterince bilgi aldım abicim zaten fakat o sitelerden hiç birine üye olmadıgım için burada kullanan kullanıcılara sorularım olacaktı..
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütün kutuyu iç mis gibi tertemiz olursun.

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En detaylı bilgi: Paxera

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Y.Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En detaylı bilgi: Paxera
    Post 3 ü okumadın sanırım ?

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşı üzmemek adına.. istediği ilac ağır depresyonlarda kullanılan türden bir ilaç.
    Kullanmadım ama çevremde kullanan 2 kişi vardı, ilk bir hafta hafif bulantı sıkıntıları olmuştu.
    Sonrasında bıraktılar ilacı, çünkü gün içerisinde uyku problemleri başgöstermeye başladı ki bu tarz ilaclar için zaten geçerli olan genel bir durum bu.
    Özetle çok spesifik metabolik bir sıkıntın yoksa, ilaç olarak zarar vermez..
    Ama bunu google'dan bile araştırmak yerine, gelip foruma sormayı bir kenara bırakıp, gidip doktoruna danışabilirsin.
    Çünkü buradan kullanan 10 kişide ters bir etki göstermez ama sende gösterebilir. Spor yay değil bu Ladaya takınca ses yapsın, Subaruya takınca kütük gibi olsun..
    Rahatsızlığın için üzüntü duyuyor, tez zamanda iyileşmeni diliyor ama şu sağlık konularında lütfen doktorlara danışın diye gergin bir şekilde yazmadan da edemiyorum.
    İyi akşamlar
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eskilerden bir kız arkadaş kullanıyordu, adamı ruhsuz yapar, tepki veremez hale gelirsin.
    doktor vermediyse zaten alamıyor olman lazım, etkili çünkü baya.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paxerayı doktor bana yazmıştı panik atak var içmedim içmem..depresyon tedavisinde falan kullanılmaz ha panik atak anksiyete vs. bunlara depresyon deniyorsa ok. içince serotonini salgılarsın mutlu olursun içmezsen eski tas eski hamam , paxilin biraz daha evrim geçirilip piyasaya sürüleni , en büyük yan etkisi mide bulantısı sersemlik hissi ve ilacı bırakırkenki ortaya cıkan yoksunluk hisleri , bunlara her bünyede rastlanır diger yan etkiler kişiden kişiye gore degisiyo bol uyku titremeler falan.ben içmedim sende içme.panik anksiyete vs. varsa git spor yap yol yürü antidepresanlara bulasma bırakınca zaten eskiye geri dönüyosun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmetRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşı üzmemek adına.. istediği ilac ağır depresyonlarda kullanılan türden bir ilaç.
    Kullanmadım ama çevremde kullanan 2 kişi vardı, ilk bir hafta hafif bulantı sıkıntıları olmuştu.
    Sonrasında bıraktılar ilacı, çünkü gün içerisinde uyku problemleri başgöstermeye başladı ki bu tarz ilaclar için zaten geçerli olan genel bir durum bu.
    Özetle çok spesifik metabolik bir sıkıntın yoksa, ilaç olarak zarar vermez..
    Ama bunu google'dan bile araştırmak yerine, gelip foruma sormayı bir kenara bırakıp, gidip doktoruna danışabilirsin.
    Çünkü buradan kullanan 10 kişide ters bir etki göstermez ama sende gösterebilir. Spor yay değil bu Ladaya takınca ses yapsın, Subaruya takınca kütük gibi olsun..
    Rahatsızlığın için üzüntü duyuyor, tez zamanda iyileşmeni diliyor ama şu sağlık konularında lütfen doktorlara danışın diye gergin bir şekilde yazmadan da edemiyorum.
    İyi akşamlar
    Özel bir kaç sorum olacagı için konu açtım abicim, yoksa google de arama yaptım bunu 3.post da sa belirttim fakat bizim forum üyülerimiz hemen bir açık buldumu saldırdığı için iyice sinir olmaya baslıyorum elimde olmadan dengesiz hareketler yapıyorum konumuza gelirsek . Doltoruma ulasamadım 3. Kutusayım genelde ilaçlar bende 2. Kutudan sonra etki gösteriyor acayip karısık bir bünyem var asıl sorum sanki her gün cinnet geçiriyorum biri lan dese adama öldürmek için üzerine gidiyorum normalde bu sekilde bir yapım yoktur

Redfocus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer o ilaça başladıysan kesintisiz 6 ay kullanmalısın 6 ayın sonunda bıtakırken ilk yarın sonra çeyrek azaltarak bırakmalısın direk kesersen o ilacı seni şekilden şekile sokar.
    90' Şahin
    04' Polo 1.4 tdi
    11' doblo 1.3 multijet
    07'mondeo 2.0 tdci
    07'focus 1.6 tdci 3k halen..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emin değilim aynı ilaç mı ama, çok yakın arkadaşım kullandı yan etkileri söyliyeyim;

Kız arkadaşın varsa sevişirken kavga etmelere hazır ol "beni artık güzel bulmuyorsun değil mi?" diye.
    Full HD rüyalar görürsün.
    Bünyene göre(glikoz endeksi sanırım) ya aşırı kilo alır yada aşırı kilo verirsin.
    İlaç alırken beyaz bırakınca siyah olursun. Başlaması kolay, bırakması zordur.

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birden kesince bıraktığı kulak çınlaması da cabası "bazılarında da kalıcı olma ihtimali yüksekmiş, bende bir kaç ay sonra azaldı yada ben alıştım", hafif dozlarla kesmek gerekiyor ve imkan varsa muadil bir ilaç bakmayı tavsiye ederim.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu açmak istemedim, Buraya yazayım.

Hayatımın son döneminde eğitim hayatımdaki başarısızlıktan dolayı depresyona girdim.

1,5 yıldır depresyondayım, ruh gibi yaşıyorum.

Okul falanda çoğu zaman gitmiyorum.

Önereceğiniz bir aktivite varmı? Yakın zamanda ev okul boşverip bisiklet turuna çıkacağım, umarım iyi gelir.

Herhangi birşey yapasım gelmiyor, varmı daha önce bu durumu yaşayan abilerim?
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında depresyona iyi gelen adımları uygulamak sağlıklı bir birey için çok kolaydır , ama depresyondayken o kadarda kolay olmayabiliyor hatta zor ve imkansız gelebiliyor.O noktada çarka ilk hareketi verip dönmeye başlamasını sağlamak için imkan varsa psikolojik danışma almak lazım.Yani bir psikologa gitmek gerekli.Ben kendi başımada üstesinden gelirim diyorsan aşağıdaki adımlar oldukça faydalı

Egzersiz : Rutin yani hergün 15-30 dk yürüyüş.

Sağlıklı ve düzenli beslenme.Cafein,alkol,aşırı yağlı yiyecekler,fast food uzak durulması gerekenler.

Bence en önemlisi düzenli ve yeterli uyku.

Son olarak sosyal aktiviteleride arttırdık mı operasyon tamam.Bisiklet turu güzel bir örnek.
    Dr.Ecu

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu açmak istemedim, Buraya yazayım.

Hayatımın son döneminde eğitim hayatımdaki başarısızlıktan dolayı depresyona girdim.

1,5 yıldır depresyondayım, ruh gibi yaşıyorum.

Okul falanda çoğu zaman gitmiyorum.

Önereceğiniz bir aktivite varmı? Yakın zamanda ev okul boşverip bisiklet turuna çıkacağım, umarım iyi gelir.

Herhangi birşey yapasım gelmiyor, varmı daha önce bu durumu yaşayan abilerim?
    kardeşim geçmiş olsun, mümkünse profesyonel bi destekle ilerle lütfen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Enes-x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında depresyona iyi gelen adımları uygulamak sağlıklı bir birey için çok kolaydır , ama depresyondayken o kadarda kolay olmayabiliyor hatta zor ve imkansız gelebiliyor.O noktada çarka ilk hareketi verip dönmeye başlamasını sağlamak için imkan varsa psikolojik danışma almak lazım.Yani bir psikologa gitmek gerekli.Ben kendi başımada üstesinden gelirim diyorsan aşağıdaki adımlar oldukça faydalı

Egzersiz : Rutin yani hergün 15-30 dk yürüyüş.

Sağlıklı ve düzenli beslenme.Cafein,alkol,aşırı yağlı yiyecekler,fast food uzak durulması gerekenler.

Bence en önemlisi düzenli ve yeterli uyku.

Son olarak sosyal aktiviteleride arttırdık mı operasyon tamam.Bisiklet turu güzel bir örnek.
    Abi alkol sigara kullanmıyorum, ama kafein içeren içecekleri (Kafe Vb.) çok fazla tüketiyorum.

Yiyecek konusunda son 1-2 haftadır koyverdim, dikkat etmiyorum.

Uyku zaten sıfır, gece en az 2"de yatarım genelde.

Mecburen işimi kendim halletmek zorundayım, spor bu iş için biçilmiş kaftan galiba.

1,5 yıldır hayatım standart böyle geçiyor, bir ara ders çalışıyordum günde 1,5-2 saat ama onuda bıraktım.

Okul, sosyal hayat, uyku, çevre, vs. herşey sıfır.

1,5 yıl önce herşey maddi manevi güzeldi, ne oldu anlamadım depresyon başladı durduk yere.
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim geçmiş olsun, mümkünse profesyonel bi destekle ilerle lütfen
    Sağolasın abi, şu anlık destek almam pek mümkün değil. Öğrenci işi yani bazen aysonunu zor denk getiriyorum, e haliyle psikologlar falanda biraz pahalı.

Geleneksel yöntemlerle çözmeye çalışıyorum durumu ama nasıl?

Recep İvedik"in filminde girdiği psikolojik sıkıntıların aynısı bendede var.

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolasın abi, şu anlık destek almam pek mümkün değil. Öğrenci işi yani bazen aysonunu zor denk getiriyorum, e haliyle psikologlar falanda biraz pahalı.

Geleneksel yöntemlerle çözmeye çalışıyorum durumu ama nasıl?

Recep İvedik"in filminde girdiği psikolojik sıkıntıların aynısı bendede var.
    öğrencisin sonuçta, ssk hastanelerinde de bu muayeneyi olabilirsin diye düşünüyorum kardeşim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)