User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 39 ile 46 arası

Konu: Cam filmi hakkında tavsiye

turci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya'yı kastettiniz sanırım biz derken?

Kelebek camlar ekstra işçilik gerektiriyor illa ki ama genelde arada kaynar çok cam yaptırdıkça.

Onlarca arabaya film yaptırdım veya vesile oldum şimdiye kadar, TR'de en son 3 ay önce bu dediğim fiyatlardaydı. Örneğin A3 Sportback için ön cam hariç 400 fiyat veriliyordu Llumar Ahmet olsun, diğer kaliteli yerler olsun. Hal hatır derken 300'e zor bağladık.

Evet Almanya.
    Her parçayı ayrı hesap ediyorlar burada,ister komple olsun isterse avuç içi kadar olsun farketmiyor.
    Dolayısı ile işçilik pahalı olduğu için fatura yükseliyor.
    Sadece arka camları sormamın nedeni, ön camlar kesinlikle yasak af yok.
    Bu yaz Türkiye'ye araç ile gelmeyi düşündüğümden orada yaptırabilirim.
    Teşekkürler tekrar bilgi için.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön cam 1 numara, ön koltuklar 2, arkalar 3 olunca polisle pek derdiniz olmaz ama benim kişisel favorim ön cam 3, ön koltuklar 4, arkalar 5

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön cam 1 numara, ön koltuklar 2, arkalar 3 olunca polisle pek derdiniz olmaz ama benim kişisel favorim ön cam 3, ön koltuklar 4, arkalar 5
    ön cam 3 numara derken bu bizim bildiğimiz en açığı 0.50 sonra 1-2-3 diye gittikçe kararan filmlerden 3 numara mı?Termal kamerayla falan bakmak lazım en önü 3 yapınca.Çok koyu olur dakika birde polis çevirir hele ki terör olayları bu kadar sıklaşmışken.

basgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanzerde LLumar kullanıyor. Seramik serisi dediği ATR dediğimiz seri. ATC metalik seri diye geçer.

0,5 diye bir kodlama yok. 50 en açık, 35 daha koyu, 20 bildiğimiz koyu, 5 ise kömür karası diyebilirim.
    ben ankaradaki LLumar ana bayiden (kazımkarabekir üstünde) aracıma yaptırmıştım. ön cama için özel film bitmiş onun yerine 50 den alt (50 den alt var mı onu da bilmiyorum ya da yanlış hatırlıyorum), ön kapı ve arka camlar 35 arka kapılar 20 yaptılar. arac dışarıdan bakınca tek renk cam gözüküyor. ön camdan içerideki gözüküyor. 3 sene oldu solma yok. kesinlikle tavsiye ederim.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renksiz AIR Serisi var. Güneş kesiciliği aslında diğer tüm serilerden fazla
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    tesadüf bende bugün bunu araştırıyordum. 3M cristalize serisi hakkında bilgisi olan varmı benim derdim gizemli adam olmak değil aracın içi görülsün normal cam gibi polisle başım derde girmesin ama taktığım cam filmide en az %50-%60 ışığı kessin 3M Cristalize serisi sanırım tam bu işin cam filmi

bilgisi olan varmı yada alternatif bilen saydam yada saydama yakın olucak ama.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Crystal serisi evet aynen o işe yarar. Ama llumarcıyım diye demiyorum. AIR serisi tüm dünyada bu işin dominatörüdür
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesadüf bende bugün bunu araştırıyordum. 3M cristalize serisi hakkında bilgisi olan varmı benim derdim gizemli adam olmak değil aracın içi görülsün normal cam gibi polisle başım derde girmesin ama taktığım cam filmide en az %50-%60 ışığı kessin 3M Cristalize serisi sanırım tam bu işin cam filmi

bilgisi olan varmı yada alternatif bilen saydam yada saydama yakın olucak ama.
    3M, Llumar, Solarmaster falan hepsi Amerikan filmleri aynı/çok benzer ürünler. Ben Solarmaster uygulatıyorum sürekli. Renksiz filmlerinde de ön cama olsun yanlara olsun yaptırdığım arabalar oldu. Güneş faydası epey oluyor, ama ben karartma olmayınca paranın hakkını vermiş gibi hissetmiyorum pek.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)