User Tag List

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
190 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 2 yaşındaki bebek için yardım Talebi.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sahnnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sgk da babam çalışıyo sirkeci de cihazlarin alımı konusunda yardımcı olmaya çalışırım
    yukarıdaki reçetede bulunan malzemeler için tutar öğrenip buraya yazabilir misiniz ?

@15 vectra-tuner rakam ile ilgili birşey diyemem çünkü ne tutar cihazlar bilmiyorum. Nakdi yardım yerine ayni olarak bu malzemeler tedarik edilirse hayır sahibinin de içi rahat olur ihtiyacı olanın da sorunu çözülür.

Ben yarın medikal'e danışacağım reçeteleri çıktı alıp.

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reçeteye kabalama baktım, çok para tutan şeyler değil... Malzemeleri alırım ben elimden geldiğince... Para tutan kısmı Hastane masrafı olur ve sonrası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlık sektörünün içindeyim, reçeteyi inceliycem ve malzemeleri ucuza temin ediceğimiz yerleri de bulmaya çalışıcam... Önemli olan Hastane hesap bilgileri ve tutar öğrenip, sağlam bir tech üyesinde toplanması kısmı gerisi kolay..
    ilgilendiğin için ayrıca teşekkür ederim. Ben de yarın hastaneyi arayıp konuyla ilgili görüşeceğim.

sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    18 yasina kadar tedavi ucretsiz diyolardi yalanmis demekki
    LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarıdaki reçetede bulunan malzemeler için tutar öğrenip buraya yazabilir misiniz ?

@15 vectra-tuner rakam ile ilgili birşey diyemem çünkü ne tutar cihazlar bilmiyorum. Nakdi yardım yerine ayni olarak bu malzemeler tedarik edilirse hayır sahibinin de içi rahat olur ihtiyacı olanın da sorunu çözülür.

Ben yarın medikal'e danışacağım reçeteleri çıktı alıp.
    Medikalciden fahiş fiyatla almana gerek yok, hallederim elimden geldiğince... Size de haber ederim yarına kadar müsade... Birde ricam para organizasyonu için gönüllü sağlam bir arkadaş gerekiyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuşmaları tam olarak inceleyemedim kusura bakmayın , telefonla ulaşmam da pek mümkün değil fakat bir kaç sorum var ; bebek için yapılacak operasyonlar tek hastanede mümkün mü , hastane devlet mi özel mi , ve gereken operasyonlar için ortalama bir maliyet çıkarılması söz konusu mu ? Kesin değil ama bir durum olursa bende elimden geldiği kadar yardım etmek isterim . Cevap için mesajla geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır bi hesap açıp ben gönüllü olurum 11 aylik kızım var aileye elimden geldigince yardimci olurum
    LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    18 yasina kadar tedavi ucretsiz diyolardi yalanmis demekki
    Yalan dolan, Sağlık sistemi Son zamanlarda iyice bozuldu kendileri alacağı malzemeyi hastaya aldırıyorlar öyle de olunca kötü niyetli medikalciye denk gelirse soyuluyorsunuz. Yukardaki malzemelerin çoğu para değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medikalciden fahiş fiyatla almana gerek yok, hallederim elimden geldiğince... Size de haber ederim yarına kadar müsade... Birde ricam para organizasyonu için gönüllü sağlam bir arkadaş gerekiyor...
    Cidden teşekkür ederim. Burdan arkadaşların ortak olarak belirleyeceği bir arkadaşımız olabilir.

Tech te kimse ile yüzyüze tanışmadım ama bu konuda gönüllü olacak arkadaş

Sakaryadan olursa daha önce de belirttiğim gibi ailesine ulaştırma konusunda elimden geleni yaparım.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hesap no gerekiyor ise bende vereblirim.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşmaları tam olarak inceleyemedim kusura bakmayın , telefonla ulaşmam da pek mümkün değil fakat bir kaç sorum var ; bebek için yapılacak operasyonlar tek hastanede mümkün mü , hastane devlet mi özel mi , ve gereken operasyonlar için ortalama bir maliyet çıkarılması söz konusu mu ? Kesin değil ama bir durum olursa bende elimden geldiği kadar yardım etmek isterim . Cevap için mesajla geri dönüş sağlarsanız sevinirim.
    Bebek şuan Medeniyet üniversitesi göztepe eğitim ve araştırma hastanesinde yoğun bakım ünitesinde yatmakta.

Yavrum zaten bir sürü operasyon geçirmiş. Şuan yutkunmazsa eğer midesinin açılıp dışarıdan beslenmesi için bir operasyon geçirmesi gerekecek.

Bu da gerekli olursa eğer yine göztepe hastanesinde yapılacakmış. Daha önce kalp için 2 defa siyami ersek te operasyon geçirmiş herhangi bir ücret talep edilmemiş.

Hastane kamu hastanesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır bi hesap açıp ben gönüllü olurum 11 aylik kızım var aileye elimden geldigince yardimci olurum
    Teşekkürler, nasipse biz de kızımızı 2 ay sonra kucağımıza alacağız. Allahım kimseyi evladıyla sınamasın.

Dışardan biri olmamıza rağmen bu kadar üzüldük, ana babası ne haldedir düşünemiyorum.

Mesut-RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakın yanlış anlamayın, forum içerisinde tanınan bir üye durumu teyit ederek hesap no paylaşırsa daha kolay yardım toplanır.

Twitter ve sözlüklerde yardım için kampanya da başlatabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mesut-RR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakın yanlış anlamayın, forum içerisinde tanınan bir üye durumu teyit ederek hesap no paylaşırsa daha kolay yardım toplanır.

Twitter ve sözlüklerde yardım için kampanya da başlatabilirsiniz.
    Kesinlikle yanlış anlaşılacak bir durum söz konusu değil. Buradaki amaç o yavruya yardım etmek. A kişisi ya da B kişisinin önemi yok.

Hastaneye yakın olan gidip görüp tanışıp desteği iletebilecek birisi olması bence çok iyi olur.

Anladığım kadarıyla ruudvan arkadaşım hem hastaneye yakın hem de forumda tanınan birisi. Bir diğer arkadaşım da hesap açıp destek olmayı önerdi sağ olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @32 Yazabileceğim tek sosyal ortam burası twitter, facebook, sözlük gibi sosyal medya araçlarını kullanmıyorum maalesef.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burda gevezelik yapıcagımıza icraata koyulalım.
    durumu görmeden okuyarak yorumluyoruz ama her saniye bebek nefes alıyo.her dakika daha çok acıkıyor.kısacası zaman ilerliyor.

rıdvan topal
    535 921 48 seksen

iş bankası
    IBAN TR35 0006 4000 0011 1810 2860 32

pamuk eller cebe
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de toplayabilirdim ama şuan hesabıma başka bir yardım kampanyası için para geliyor, karışabilir ,en iyisi Ruudvan' da toplayalım. Reçete hususunda sağlık sektöründe ki arkadaşlar ve konu sahibi arkadaş bilgi versin, öncelikle onu halledelim, maddi yardım da toplaarız.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de toplayabilirdim ama şuan hesabıma başka bir yardım kampanyası için para geliyor, karışabilir ,en iyisi Ruudvan' da toplayalım. Reçete hususunda sağlık sektöründe ki arkadaşlar ve konu sahibi arkadaş bilgi versin, öncelikle onu halledelim, maddi yardım da toplaarız.
    Reçeteyle ilgili vectra-tuner ilgileniyor sağolsun. Sağlık sektöründe olduğundan onun desteğiyle almamız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Benim hiç bilmediğim bir alan kendisi de medikalden alıp boşuna ödeme yapmaya gerek yok demiş.

Gün içinde yazar diye tahmin ediyorum. Anne ve baba şuan hastanedeymiş arkadaşlar. Yolu düşüp görüşüp bilgi almak isteyen var ise ilk mesajımda babanın bilgilerini paylaşmıştım.

Gözden kaçıranlar için bebiş Göztepe eğitim ve araştırma hastanesinde yoğun bakımda kalmakta.

Adminlerden rica etsek ilk mesajımdaki aileye ait iban'ı kaldırıp ruudvan nickli RIDVAN TOPAL arkadaşımın bilgilerini yazabilirler mi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reçeteyle ilgili vectra-tuner ilgileniyor sağolsun. Sağlık sektöründe olduğundan onun desteğiyle almamız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Benim hiç bilmediğim bir alan kendisi de medikalden alıp boşuna ödeme yapmaya gerek yok demiş.

Gün içinde yazar diye tahmin ediyorum. Anne ve baba şuan hastanedeymiş arkadaşlar. Yolu düşüp görüşüp bilgi almak isteyen var ise ilk mesajımda babanın bilgilerini paylaşmıştım.

Gözden kaçıranlar için bebiş Göztepe eğitim ve araştırma hastanesinde yoğun bakımda kalmakta.

Adminlerden rica etsek ilk mesajımdaki aileye ait iban'ı kaldırıp ruudvan nickli RIDVAN TOPAL arkadaşımın bilgilerini yazabilirler mi.
    Reçete para tutmuyor hallediyorum, Parayı kime aktarıyoruz? Olabildiğince hızlı olalım inşallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)