User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 39 ile 53 arası

Konu: E92 3.35i hakkinda

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E bunlarla normal zaten. Gayet guzel olmus.
    Benim yazilarimda bunu soyluyor. Ancak sorunsuz ne kadar gider bunu kimse garanti edemez.
    "Ben" olsam,duzgun yazilim-yag sogutucu-cooler-intake ve kat iptali ile kafa/cep rahat kullanirdim. Sonucta cikan guc ciddi keyifli ve uzun vadede kafa agritmayacak cinsden. Cunku guc arttikca,kullanilan parca ve sanayide gecirilen zaman articaktir risk ile birlikte...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanan arkadas kimse hor kullaniyor , gun icinde 2 3 kere denk geldim hep tapagaz gidiyor ayrica isikta yavasladiginda bariz balata sesiyle direksiyon tikirtisi duyuluyordu . Kaza boyadan ziyade bilincsiz kullanimin bu tip araclarda cikaracagi sorun ve masraflar bellidir . Hem cebi hem kafanizi yorar . Bu hali 2 ay falan onceydi suan bakimlidir duzgundur bilemem , ama o kullanim tarzindan sonra ben acikcasi almam
    İlk yaptığın yorumu biraz daha açıklayıcı yapsaydın keşke bir de sonuna başka bişey söylemeye gerek yok yazmışsın yorumuny okuyunca araçta kaza var izlenimi oluşuyor varsa böyle bişey bilen söylesin en azından sahibini haberdar ediyim başkalarıda yanlış bilgilenmiş olmasın.her sert kullanılan araçta hacı olmuyor

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ugur/// Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yaptığın yorumu biraz daha açıklayıcı yapsaydın keşke bir de sonuna başka bişey söylemeye gerek yok yazmışsın yorumuny okuyunca araçta kaza var izlenimi oluşuyor varsa böyle bişey bilen söylesin en azından sahibini haberdar ediyim başkalarıda yanlış bilgilenmiş olmasın.her sert kullanılan araçta hacı olmuyor
    Ben sahibiyle konustum pazartesi gunu sigortacisi ile konusucagini soyledi.
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otto_Skorzeny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sahibiyle konustum pazartesi gunu sigortacisi ile konusucagini soyledi.
    Hayırlısı olsun senin için ben yanlış yönlendirmek istemem ama bana servis bakımlı olduğunu çok temiz olduğunu felan söylemişti zatenn aldı 1000 km felan kullanıp askere gitti geleli 2 ay oluyor yinede düşünürseniz aram iyidir fiyatta yardımcı oldurturum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ugur/// Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gordugumu soylerim , bu araba icin veya baskasi icin genel olarak soyleyeyim o zaman kazasi yoktur boyasi 2 parcadir her neyse , aldiktan 3 gun sonra bana motordan 10 lira masraf cikarirsa yerim oyle temizligi de arabayi da tekrardan yaziyorum bu araba icin direk oyle demiyorum ama alacaksam bile saglam expertiz yaptirmadan detayina baktirmadan almam cunku surus tarzi araci bilip de basan kullanici degil korlemesine 3.35 kullanan bi kullanim tarziydi . Kullanan kisi sahibi kuzeni veya yigeni orasi da umrumda olmaz . Arkadas niyetliyse bence bunlara dikkat ederek baksin bunu soyluyorum . Ama yok herseyine kefiliz ya da bizim haberimiz olmayan durumu yok sonradan olan herseye de kefiliz diyorsaniz ben hemen aliym ?

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...20011898/detay

Şu aracı düşünürsen bu araç çok tmeiz yakın arkadaşımın aracıydı safranboluda galeride şuan.

İstanbuldan ben aldım bu aracı. Bakımlarıda çok güzel yapıldı tamamen stock sıkıntısız hiç bir sıkıntısı yok. Pazarlığınıda ben yaparım 105 e satmıştı.

110 115 arası halledebilirim diye düşünüyorum.

78 AV 335 eski plakası

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şu aracı düşünürsen bu araç çok tmeiz yakın arkadaşımın aracıydı safranboluda galeride şuan.

İstanbuldan ben aldım bu aracı. Bakımlarıda çok güzel yapıldı tamamen stock sıkıntısız hiç bir sıkıntısı yok. Pazarlığınıda ben yaparım 105 e satmıştı.

78 AV 335 eski plakası

Butun araclara bakiyorum abicim cok tesekkur ederim. Bayram sonrasi ekim basi hangi haric olacagi netlik kazanicak. Eger o zamana kadar satilmaz ise arac bende bunda karar kilarsam seni rahatsiz ederim tekrar cok sagol beklemedigim kadar yardim aldim 3.35 hakkinda sayende. Bu arada telefondan yazdigim icin surekli fazla alinti yapamiyorum hangi arac olursa saglam baktiricam zaten,mersindeki aracida sahibinden pazartesi sali ogrencem neymis ne degilmis.
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gordugumu soylerim , bu araba icin veya baskasi icin genel olarak soyleyeyim o zaman kazasi yoktur boyasi 2 parcadir her neyse , aldiktan 3 gun sonra bana motordan 10 lira masraf cikarirsa yerim oyle temizligi de arabayi da tekrardan yaziyorum bu araba icin direk oyle demiyorum ama alacaksam bile saglam expertiz yaptirmadan detayina baktirmadan almam cunku surus tarzi araci bilip de basan kullanici degil korlemesine 3.35 kullanan bi kullanim tarziydi . Kullanan kisi sahibi kuzeni veya yigeni orasi da umrumda olmaz . Arkadas niyetliyse bence bunlara dikkat ederek baksin bunu soyluyorum . Ama yok herseyine kefiliz ya da bizim haberimiz olmayan durumu yok sonradan olan herseye de kefiliz diyorsaniz ben hemen aliym ?
    Bak güzel kardeşim sana şöyle anlatiyim arabayı savunmuyorum neyi var neyi yok bilmiyorum bilen varsa söylesin kendisini bilgilendiriyim diyorum zaten kimse ekspertiz yapmadan araç almıyor sanırsam zaten konuyu açan arkadaş spor araç kullanıyor bellki bilgiside var zaten göstermeden almaz bu arada kefilim yazan kardeşim gördüğün gibi kendisi 15 yaşında burda büyüklerine yardımcı olmak için hevesi kaynıyo 15 yaşında birinin kefil olmasıyla gidip araç almıycaksın heralde.neyse kısaca tekrar söylüyorım aracın neyi var neyi yok bilmiyprum sahibi ne şekil kullanıyor onuda bilmiyorum bir önce attığım mesajıda yardımcı olmak amaçlı attım iyi forumlar

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

78 AV 335 eski plakası

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...17146270_o.jpg
    imaj otonun önünde fotosu olunca belki yanlış anlaşılmaya mahal verebilir; imaj bmwnin de aynı renk 335i vardı fakat onun hasar kayıdı var, o aracın plakası 06v0335, o araçla bu araç farklı araçlardır

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imaj otonun önünde fotosu olunca belki yanlış anlaşılmaya mahal verebilir; imaj bmwnin de aynı renk 335i vardı fakat onun hasar kayıdı var, o aracın plakası 06v0335, o araçla bu araç farklı araçlardır
    Ankara bmw buluşmasına gittiğinde çekmiş o resmi facesinden aldımda koydum yoksa imaj oto ile alakası yok aracın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba,
    İnternette 06 UG 335 plakalı araç ile ilgili bilginiz var mı ? Sahininden de 178397001 ilan numarası ile satışta araç. Fiyat çok tuzlu gibi, düşüncelerinizi merak ediyorum.

Şimdiden yardımınız için teşekkürler,

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    N54 ile N55 arasındaki en belirgin fark belrtilidği gibi turbolag olayı aslında tam olarak turbo lag değil n55in krank ı n54 ten daha hafif olduğu için tepki süresü daha kısa. Ayrıca N55ler tek turbodur N54 ler çift yanlışım varsa düzeltin ? Benim şahsi aracımda 335 fakat dizel

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bulabildigim tek e9x konusu burasi buraya yazayim dedim. Bmwusa e9x leri airbag modulu arizasi icin geri cagirdi kendi araciniz icin bmwturkiye den bilgi alin.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulabildigim tek e9x konusu burasi buraya yazayim dedim. Bmwusa e9x leri airbag modulu arizasi icin geri cagirdi kendi araciniz icin bmwturkiye den bilgi alin.
    kesin TR de satılmamıştır arızalı olanlar
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin TR de satılmamıştır arızalı olanlar
    Tabiki

E90post ta asagidaki link paylasildi. Sadece usa daki araclar icinmi yoksa tum dunya genelindeki e9x lar icinmi bu link bilmiyorum, birsey yazilmadi. Aracinizin sasi no girerek sorgulama yapabilirsiniz.

https://vinrcl.safercar.gov/vin/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)