User Tag List

Sayfa 7/13 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
231 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Kulaklık tavsiye (müzik tutkunlarını bekliyorum)

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi tr'de nereden bulabilirim? Sen yazınca biraz google araştırması yaptım donanımhaberde 2 sene önce satan varmış ama başkada bir yerli satıcı bulamadım.
    Ostry kc06a hakkında bilgin var mı abi?
    Valla hiç bilgim yok. Ben cin singapur kökenli bi siteden almıştım. Standart fiyatı 80 dolar. Ama ara ara 49 dolara düşüyor fix. Bayadır in ear araştırmıyorum. Ucuz yollu yüksek bass veren sony nin bi serisi vardı hatta telefon kulaklığı olarak mi ne çıkıyordu. Baya sasirtmisti
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sennheiser Momentum In Ear Android Uyumlu Siyah-Kırmızı Fiyatı

6 ay kadar iphone ile kullandım bu kulaklıgı abd den 250 tl ye getirtmistim. 200 tl ye sattım çok pişmanım :S müthis bi kulaklık
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iki sene once bose nin in ear bir modelini kullaniyordum ses kalitesi cok cok iyiydi ama telefonla konusmada karsi taraf hic ses duymuyordu fln. Iphone ile sorunsuz calisacak, kaliteli muzik icin in ear ne tavsiye edersiniz? Wireless degilde direkt kablolu . Apple airpods fln dusunmuyorum iki gune kalmaz kaybederim onu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki sene once bose nin in ear bir modelini kullaniyordum ses kalitesi cok cok iyiydi ama telefonla konusmada karsi taraf hic ses duymuyordu fln. Iphone ile sorunsuz calisacak, kaliteli muzik icin in ear ne tavsiye edersiniz? Wireless degilde direkt kablolu . Apple airpods fln dusunmuyorum iki gune kalmaz kaybederim onu.
    bir ust postta linkini verdim kusursuz uyum ile calısıyor alet.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sennheiser Momentum In Ear Android Uyumlu Siyah-Kırmızı Fiyatı

6 ay kadar iphone ile kullandım bu kulaklıgı abd den 250 tl ye getirtmistim. 200 tl ye sattım çok pişmanım :S müthis bi kulaklık
    Denemediğim kulaklık kalmadı. Sennheiser gibisine denk gelmedim bugüne kadar. CX100 ile başlayıp tüm serisini kullandım. Telefonla konuşma derdi yoksa CX300 üzerine tanımam
    Tek tarafı çalışıp diğer tarafından ses gelmemesi sebebiyle en az 10 tane eskitmişimdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denemediğim kulaklık kalmadı. Sennheiser gibisine denk gelmedim bugüne kadar. CX100 ile başlayıp tüm serisini kullandım. Telefonla konuşma derdi yoksa CX300 üzerine tanımam
    Tek tarafı çalışıp diğer tarafından ses gelmemesi sebebiyle en az 10 tane eskitmişimdir.
    cx serisi momentum serisinin yanına yaklasamaz malesef ozellikle bas kalitesi falan cok degisik
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

Falmor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir süredir One More Triple kullanıyorum.İlk olarak eşime almıştım,deneyip çok beğenince hemen kendime de sipariş ettim.Müzik dinlemek dışında bilgisayarda oyun oynarken ve elektronik davulda da performansından çok memnunum.
    Ford Expedition Eddie Bauer 5.4 V8

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes cx300 tavisye ediyor ama bir çok sonuç çıkıyor internette. Hangisini tavsiye ediyorsunuz?
    Sennheiser cx 3.00, cx 3.00, cx 3.00-II, cx 3.00-II Precision.

Güncel olarak satılan model en sonda yazdığım precision herhalde.

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes cx300 tavisye ediyor ama bir çok sonuç çıkıyor internette. Hangisini tavsiye ediyorsunuz?
    Sennheiser cx 3.00, cx 3.00, cx 3.00-II, cx 3.00-II Precision.

Güncel olarak satılan model en sonda yazdığım precision herhalde.
    İki model var yazdıklarınız arasında eski olan Cx 300-II precision yeni olan Cx 3.00...Yazmayayım diyorumda amaç müziği hissetmek ise bence yanlış tercihler bu topikte sözü geçen modeller..Sennheiser'in iem modellerinde IE serisi hariç daha fiyatını hak eden bir kulaklığına denk gelmedim ben..Özellikle Cx-300II,Cx 3.00 gibi kulaklıkları kesinlikle çinli rakiplerine karşı çok geride(bose,beats gibi sadece isimden oluşan kulaklıklar gibi)..Amaç sadece müzik ise daha detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki model var yazdıklarınız arasında eski olan Cx 300-II precision yeni olan Cx 3.00...Yazmayayım diyorumda amaç müziği hissetmek ise bence yanlış tercihler bu topikte sözü geçen modeller..Sennheiser'in iem modellerinde IE serisi hariç daha fiyatını hak eden bir kulaklığına denk gelmedim ben..Özellikle Cx-300II,Cx 3.00 gibi kulaklıkları kesinlikle çinli rakiplerine karşı çok geride(bose,beats gibi sadece isimden oluşan kulaklıklar gibi)..Amaç sadece müzik ise daha detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim
    Doğrudur, ben çok yüksek kalitede bir şey aramıyorum.
    Yarım saat gidiş, yarım saat dönüş işyeri servisi kullanıyorum. Mümkün mertebe dışarıdan gelen sesi kesen ve teneke gibi çalmayan bir kulaklık arayışım var. Şu anda kullandığım iphone ile gelen kulaklıklardan hiç memnun değilim.
    Bu kullanım doğrultusunda 150-200tl bandını geçmeyecek tavsiyelerinizi alabilir miyim?

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarım saat gidiş, yarım saat dönüş işyeri servisi kullanıyorum. Mümkün mertebe dışarıdan gelen sesi kesen ve teneke gibi çalmayan bir kulaklık arayışım var. Şu anda kullandığım iphone ile gelen kulaklıklardan hiç memnun değilim.
    Bu kullanım doğrultusunda 150-200tl bandını geçmeyecek tavsiyelerinizi alabilir miyim?
    anladım,o zaman sizi Cx 3.00 memnun eder ancak 250 Tl civarlarında şuan..Cx 300-II yerine de Xiaomi Hybrid pro hd bakabilirsiniz,sizi memnun eder gibi duruyor.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    N11 üzerinde Birkom'un mağazası var. Orada paket hasarlı adıyla Sennheiser kulaklıkları piyasadan 50-60 TL arasında bulmanız mümkün. CX3.00'ı daha yeni öyle aldım ben. Paket hasarlı diye 140 TL'ye aldım, paket geldi en ufak hasar yok Bu şekilde N11 üzerinden aldığım 3. kulaklık. Hepsinde paket hasarlı diyordu, gelen hiç bir pakette en ufak hasar bulamadık biz.

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bosenin true sound modelini kullandım 2 sene .. sonra bang&olufsen denedim ama bose açık ara önde tiz sesler vocal ler bass lar 3-4 tık önünde 1.xxxx fiyatlara çıkıldığı zaman kesinlikle bose öneririm.
    SM PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50-300 tl fiyat aralığında bir çok sennheiser kullandım ama bana göre en efsanesi CX 150 modeli.
    Kaliteli ve yüksek bas isteyenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.Ayrıca bir o kadar sağlamdır, kaç kere kahve fincanı içine daldırdım, bir iki kez ofis sandalyesi tekerleği üstünden geçti yine de tık demedi kaç yıldır.
    şu an üretimde yok ama tek tük düşüyor piyasaya, tavsiye ederim.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim beat by dre nin black edition olanını almış, güzel vallahi

ses hissiyatı ve analizi oldukça iyi, çok başarılı buldum. Turkcell taahhütlü veriyor, bilesiniz
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sennheiser, bose, bowers&wilkins vs orta ve üst seviye bir çok kulaklık kullanan arkadasımdan tavsiye geldi. Prototip olarak ortaya çıkıp sanırım bu sene satısa sunulmus. Adı "Nuraphone".

-Hem over-ear hem in-ear bir kulaklık. Bassları over-ear kısmından veriyor.

-Telefondan sarj edilebiliyor.

-Telefondaki uygulamadan kulağınıza tam oturup oturmadığını gorebiliyorsunuz. Taktığınızda kulağınıza birkaç ses verip sesleri nasıl algıladığınızı anlıyor.

-Social mode ile dısarıdaki sesleri direkt duyabiliyorsunuz.

Gibi gibi birçok ozelliği varmıs. Ben denemedim arkadasım inanılmaz olduğunu soyluyor. Bütçe sıkıntısı olmayanlar bence listelerine eklesinler. 400$.

Amazon.com: nuraphone — Wireless Bluetooth Over Ear Headphones with Earbuds, Creates Personalized Sound for You, G2 NOW WITH Active Noise Cancellation (ANC), Social Mode, Multi-tap buttons, Spoken Battery Levels: Home Audio & Theater

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hortlatalım.

su ara kulaklık alma surecindeyim ben de kulak üstü istiyorum aslinda gidip studio 3 alacaktım ama hakkında bolca o para etmez yorumu görünce akg n700nc dikkatimi çekti. hepsiburada da şuan 1800 diğer yerlerde 2300 civarı.

cok fazla terim var ve açıkçası anlamıyorum pek teknik kısmından ama kulaklığı aktif kullaniyorum önceki kulaklığımı gunde en az 4 saat kullaniyordum bu seferki de en az öyle olacaktır.benim için en önemli özellik gürültü önleyici. tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar
    96’ GSI

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu vesileyle ben de yazayım,

Sennheiser ie Momentum kullanıyorum. Ancak baslar bana çok yetersiz geliyor, ses kalitesini beğeniyorum aslında ama bazı parçalarda kesmiyor resmen. Kablolusunu kullanıyorum ama kablolar soyulmaya falan başladı.

Bir de Fiio'nun küçük BT amfisi ile telefona kablosuz bağlıyorum. Bir müzik programı ile biraz ekolayzır ayarlarıyla oynayınca sapıtıyor genelde ama... Yani sesi de yüksek seviyorum, basları artırırsam Muse gibi parçalarda çok patlıyor, tizi artırırsam kimisinde çok çıssss çısssssss yapıyor, isteklerime dayanamıyor

Ben illa kafa üstü mü alacağım? Onu da sevmiyorum... Metal-Rock dinliyorum genelde. Bi tavsiye verebilir misiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı basektr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hortlatalım.

su ara kulaklık alma surecindeyim ben de kulak üstü istiyorum aslinda gidip studio 3 alacaktım ama hakkında bolca o para etmez yorumu görünce akg n700nc dikkatimi çekti. hepsiburada da şuan 1800 diğer yerlerde 2300 civarı.

cok fazla terim var ve açıkçası anlamıyorum pek teknik kısmından ama kulaklığı aktif kullaniyorum önceki kulaklığımı gunde en az 4 saat kullaniyordum bu seferki de en az öyle olacaktır.benim için en önemli özellik gürültü önleyici. tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar
    hocam aman beats studio 3 almayin.. Apple macbook alanlara hediye olarak dagittigindan ortalikta cokca var. Ses kaliteli ama cok kisik.. Yani noise cancelling diye bi teknolojisi var. Kulakligi takinca dis dunya sesleri tamamen siliniyor ama kendisinin sesi cok az bana gore.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)