User Tag List

Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
231 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Kulaklık tavsiye (müzik tutkunlarını bekliyorum)

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anker soundcore life q10 bende de var. Bas seven bir insanim, guzel doyuruyor.

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mi earbuds telefon görüşmleri ve online görüntülü görüşmelerde nasıl bir ses performansı sunar birde uzun süre kullanımda kulakta acıtma vs yapar mı? ofiste kullanmak için alıcam ***** artık toplantılar görüşmeler hep online günde ortalama 5-6 saat kullanmış olucam. aslında yukarıda bahsedilen anker marka kulak üstü kulaklığıda beğendim ancak daha önce hiç kullanmadım günlük hayatta sporda falan kullanabilirmiyim kafa da büyük boynuzlu gibi dururmuyum acaba diye tereddütte kaldım

150-200 bütçe ile kablosuz ses kalitesi ve mikrofonu iyi kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum
    mi earbuds'lar sessiz ortamda iş görüyor. eğer görüşmeleri sessiz ortamda yapacaksanız alınabilir. ama dışarıda gezerken takayım derseniz gürültülü ortamda sizin sesinizden çok etrafta ki sesler gider.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uygun fiyatlı müzik dinlemek için, güncel tavsiyesi olan var mı?
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByKazim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mi earbuds'lar sessiz ortamda iş görüyor. eğer görüşmeleri sessiz ortamda yapacaksanız alınabilir. ama dışarıda gezerken takayım derseniz gürültülü ortamda sizin sesinizden çok etrafta ki sesler gider.
    mi earbuds'ta telefon çalınca kulaklıkta çalıyor mu ? Yani şöyle ki telefonu çekmeceye koyduk 3-5 metre uzağımızda çaldığını duymadık o an, kulaklıkta telefon çaldığına dair bir ses geliyor mu yoksa kapı duvar sadece telefon hoparlörü mü ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mi earbuds'ta telefon çalınca kulaklıkta çalıyor mu ? Yani şöyle ki telefonu çekmeceye koyduk 3-5 metre uzağımızda çaldığını duymadık o an, kulaklıkta telefon çaldığına dair bir ses geliyor mu yoksa kapı duvar sadece telefon hoparlörü mü ?
    ben güncel olarak kullanıyorum. Telefon görüşmesi yapmanız imkansıza yakın. Mikrofonu leş gibi, kesinlikle sizin dediğinii karşınızdaki insan duyamaz o derece.

Ama onun dışında şarkı vs dinlemek için çok ideal. Ben spor yaparken ve koşarken kullanıyorum o konuda memnunum. Ama görüşme yapıcağım zaman telefondan yapıyorum görüşmeyi.

Ve evet telefon çaldığında eğer bağlıysanız kulaklıkta çalıyor.
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben güncel olarak kullanıyorum. Telefon görüşmesi yapmanız imkansıza yakın. Mikrofonu leş gibi, kesinlikle sizin dediğinii karşınızdaki insan duyamaz o derece.

Ama onun dışında şarkı vs dinlemek için çok ideal. Ben spor yaparken ve koşarken kullanıyorum o konuda memnunum. Ama görüşme yapıcağım zaman telefondan yapıyorum görüşmeyi.

Ve evet telefon çaldığında eğer bağlıysanız kulaklıkta çalıyor.
    O kadar kötü olması üzdü halbuki fiyatıyla vs gayet iyi duruyordu var mı bu fiyat aralıklarında en azından konuşması daha iyi olan fp başka rakibi ?

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 2 aydır Haylou T-15 kullanıyorum inanılmaz memnunum, fiyatları 200 e yakın ama hakkını veriyor ayrıca şarj kutusunu da powerbank olarak kullanabiliyorsunuz, şarjı 3-4 saat arası gidiyor ama kutusunun şarjı belki 1 ay yetiyor...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen ay sahibindenden 110 tl ye audio techinca 77x aldım 2.el. Tek kelimeyle şahane bence. Basslar çok iyi ama kesinlikle öyle boğmuyor. Şıkır şıkır çalıyor. Tabi sıfırı olmadığı için ancak 2.el bulabildim.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar, Beats Studio3 kulaklık almayı düşünüorum fakat kafama takılan birşey var.
    Mesela, gri rengi bluetoothla, kırmızı siyah rengi wireless le bağlantı gözüküyor. bluetooth ve wireless arasında fark var mı?
    BEATS MTQY2EE/A Studio 3 Kablosuz Kulak Ustu Kulaklık Gri Kulaklıklar
    BEATS Studio 3 (MRQ82EE/A) Wireless Decade Kablosuz Kulak Ustu Kulaklık Siyah Kulaklıklar

bu iki kulaklık arasında aman aman fark var mı?

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde sıfıra yakın ayarda Bose QUIETCOMFORT II kulaklık var Dikmen Müzik'ten satın alındı. Düşünen varsa iletişime geçebilir.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Beats Studio3 kulaklık almayı düşünüorum fakat kafama takılan birşey var.
    Mesela, gri rengi bluetoothla, kırmızı siyah rengi wireless le bağlantı gözüküyor. bluetooth ve wireless arasında fark var mı?
    BEATS Studio 3 (MRQ82EE/A) Wireless Decade Kablosuz Kulak Ustu Kulaklık Siyah Kulaklıklar

bence beats almayın, Sennheiser Momentum serisi çok güzel, 3 en yenisi galiba. Dinledikten sonra anlıyorsunuz farkını
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence beats almayın, Sennheiser Momentum serisi çok güzel, 3 en yenisi galiba. Dinledikten sonra anlıyorsunuz farkını
    Sennheiser denedik, beğenmedik. beats i neden önermiyorsunuz ?

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sony WH-1000XM3 Kablosuz Kulak Ustu Kulaklık, Gumuş: Amazon.com.tr

Biraz bütçeyi artırıp wh1000xm3 yani mark 3 alınabilir. Mark 4'ler şuan 1250 lira daha pahalı çünkü.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sony WH-1000XM3 Kablosuz Kulak Ustu Kulaklık, Gumuş: Amazon.com.tr

Biraz bütçeyi artırıp wh1000xm3 yani mark 3 alınabilir. Mark 4'ler şuan 1250 lira daha pahalı çünkü.
    Bütçeyi o kadar cikaramam maalesef. Yok mu studio3 kullanan, bilen ?

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de bir soru sorayım ozaman. Airpods pro almayı düşünüyorum. Daha önce sennheiser TWS denedim ses kalitesi fena değildi ama ses şiddeti düşük kalıyordu. Mikrofon konusu zaten ayrı bir sıkıntıydı. Bir de Kulak yapım ufak olduğu için uzun süreli kullanımda tasarımdan kaynaklı kulakta ağrı yapıyordu. Airpods pro dan aşırı bir bass vs beklentim yok. Genel amacım film vs izlemek ve kulaklığın kompakt olması (Kulak üstüyle daha iyi ses performansı alacağımı biliyorum ancak benim kullanımım için elverişli değil). Mikrofon konusunda da pek üzeceğini sanmıyorum pronun. Kullanan bilen varsa tecrübesini paylaşırsa süper olur.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güncel kulak üstü kulaklık tavsiyeniz nedir?
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bir soru sorayım ozaman. Airpods pro almayı düşünüyorum. Daha önce sennheiser TWS denedim ses kalitesi fena değildi ama ses şiddeti düşük kalıyordu. Mikrofon konusu zaten ayrı bir sıkıntıydı. Bir de Kulak yapım ufak olduğu için uzun süreli kullanımda tasarımdan kaynaklı kulakta ağrı yapıyordu. Airpods pro dan aşırı bir bass vs beklentim yok. Genel amacım film vs izlemek ve kulaklığın kompakt olması (Kulak üstüyle daha iyi ses performansı alacağımı biliyorum ancak benim kullanımım için elverişli değil). Mikrofon konusunda da pek üzeceğini sanmıyorum pronun. Kullanan bilen varsa tecrübesini paylaşırsa süper olur.
    Hocam ses kalitesi olarak karşılaştıramam ancak mikrofon olarak airpods pro çok iyi, karşımdaki ahizeden mi konuşuyorum, kulaklıktan mı konuşuyorum anlayamıyor. Ancak rüzgarlı bir ortamda karşı tarafa çok hışır hışır ses gidebiliyor.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı golgeoyunu03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ses kalitesi olarak karşılaştıramam ancak mikrofon olarak airpods pro çok iyi, karşımdaki ahizeden mi konuşuyorum, kulaklıktan mı konuşuyorum anlayamıyor. Ancak rüzgarlı bir ortamda karşı tarafa çok hışır hışır ses gidebiliyor.
    Yorum için teşekkür ederim hocam. Daha çok araç kullanırken yada ev,ofis gibi yerlerde kullanıcam oyüzden rüzgar pek sorun teşkil etmez diye düşünüyorum. Sanırım airpods pro benim için uygun bir seçenek olacak gibi.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ses kalitesi nasıldır hiç bir fikrim yok ama telefonla konuştuğum kişilerden sürekli AirPods kullananlar var. Seslerini duymakta veya ses netliğinde en ufak sorun yaşamadım şimdiye kadar. Mikrofon kalitesi açık ara en iyisi sanırım.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)