User Tag List

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
231 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: Kulaklık tavsiye (müzik tutkunlarını bekliyorum)

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel olsun ,kulak içi kulaklık tavsiyesi istiyorum elektronik müzik dinliyorum bass iyi bişey istiyorum,kablolu kablosuz farketmez bütçe beşyüz civarı?
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Chi-fi dediklerinden 7hz Salnotes zero, Truthear HOLA tavsiye edebilirim bulabilirsen 20 dolar civarinda cok cok iyi kulakliklar.
    illa kulak ici degil dersen Koss. Porta Pro ve ksc75 tavsiye ederim.
    Porta Pro kullancisiyim, asiri iyi kulaklik tipi retro da olsa
    Built to fall....

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de Koss KPH30i tavsiyesi vermeye gelmiştim, özellikle clear modeli fiyatına göre çok üst düzey bir sahne sunuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chi-fi dediklerinden 7hz Salnotes zero, Truthear HOLA tavsiye edebilirim bulabilirsen 20 dolar civarinda cok cok iyi kulakliklar.
    Bahsettiğiniz ürün bu sanırım,daha önce yurtdışı alışveriş hiç yapmadım dikkat edilmesi gereken bişey varmıdır?
    Amazon.com: Linsoul 7Hz Salnotes Zero HiFi 10mm Dynamic Driver in-Ear Earphone IEM with Metal Composite Diaphragm Stainless Steel Faceplate Detachable 2Pin OFC Cable (Black, Without Mic) : Electronics

7Hz Salnotes sıfır HiFi 10mm dinamik surucu kulak kulaklık IEM Metal kompozit diyafram N52 mıknatıs| | - AliExpress
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evde philips fidelio x2hr kullanıyorum cidden fenalarda bir alet. Onun üstüne 1-2 tane ucuz bluetooth kulaklık denedim hiç tad alamadım. QCY, Xioimi, Lenovo vs gibi. Sonra telefonumla uyumlu olsun diye Buds 2 Pro aldım. Tek kelime ile çok iyi, 360 audio modu inanılmaz. Evde airpods 2 pro da var ben yine de samsung un sesine hayran kaldım. Tabi ki hala X2HR gibi değil ama ciddi anlamda kaliteli yapmış adamlar. İnanamadım yani o kadar küçük bir sürücünün bu kadar kalitesi ses verebileceğine. Hala doyurucu değil o ayrı hiçbir zaman 5-10mm sürücüler 50mm sürücülerin yerini tutamayacak.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    ben TR disinda oldugum icin birsey diyemecegim ama aliexpress den sorunsuz alirsin vergisini odeyerek
    Built to fall....

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AirPods Pro 2. Nesil kullanıyorum.

Kullanan arkadaşlardan ricam, mikrofon inanılmaz kötü, çözümü var mıdır, herkeste kötü mü ? Garantiye götürsem sonuç alan var mı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    nereden aldin? orjinal airpods pro 1. ve 2. nesilim var. Herhalde daha iyi mikrofon olamaz.

internetten ucuza replika da aldim, o kadar kotu ki mikrofonu, konuşulmuyor.

orj ise hemen servise götür
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tavsiyenizle salnotez zero aldım fiyatına göre oldukça başarılı, tavsiye ederim ��
    TRY 452.83 | 7Hz Salnotes sıfır HiFi 10mm dinamik sürücü kulak kulaklık IEM Metal kompozit diyafram N52 mıknatıs
    https://a.aliexpress.com/_mt9xC5K
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    gule gule kullan, fiyatina gore cok begenilen bir kulaklik. Tabi bass sever Turk gencine hitap etmeyebilir
    Built to fall....

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Apple'ın bu kulaklığını tecrübe edenimiz oldu mu? Parayı markaya mı yoksa teknik özelliklere mi veriyoruz? Benzer bütçeye öneriniz var mı? Teşekkürler.

APPLE Airpods Max Kulak Ustu Bluetooth Kulaklık Gumuş Fiyatı & Ozellikleri

APPLE Airpods Max Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
    E90 330i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güncel olarak 2inci parti bir satıcı tarafından değilde direk Amazon Almanya tarafından satılık Sennheiser CX300 II var, beyler bunların sahtesi çok satıldı ve emin olun herhangi bir olumsuz eleştri okumuşsanız %90 ürün sahtedir, gerçek bir Odyofil olarak bana birisi F/P anlamında gelmiş geçmiş en iyi kulakiçi modeli sorsa milisaniye düşünmeden CX300 II derim.

gövdeli ama tonlu altlara sahip ama bir yandan bunu sağlarken midrange ve tizleri yutmuyor, çok açık ve detaylı çalan cidden fiyatının misli misli üstüne çalan bir ürün (gerçekse elinizdeki)

bir ümit gerçek çıkar diyerek (sonuçta direk Almanya Amazon tarafından satılık) 2 adet az önce aşağıdaki linkten sipariş geçtim eşime ve bir dostuma hediye etmek üzere kendimde gerçeği 14 senedir var ve direk kıyaslıyor olacağım ürünler gelir gelmez:

Sennheiser Cx 300-Ii Siyah Kulak İci Silikonlu Kulaklık : Amazon.com.tr: Elektronik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Apple'ın bu kulaklığını tecrübe edenimiz oldu mu? Parayı markaya mı yoksa teknik özelliklere mi veriyoruz? Benzer bütçeye öneriniz var mı? Teşekkürler.

maalesef dinleme imkanim olmadi ancak Focal Bathys'i bir incele derim. ikisi ayni kategoride; over-ear, bluetooth, active noise canceling.

bir arkadasim 2-3 ay once Almanya'dan 600EUR'ya aldi.

Apple ses firmasi degil ama Focal-JM Lab sadece ses.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gule gule kullan, fiyatina gore cok begenilen bir kulaklik. Tabi bass sever Turk gencine hitap etmeyebilir
    Teşekkürler,ben bass ların biraz daha iyi olmasını isterdim açıkçası.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

APPLE Airpods Max Kulak Ustu Bluetooth Kulaklık Gumuş Fiyatı & Ozellikleri

Hangi marka ile kullanip ne dinleyecegine gore cok degisir. Ne yazik ki isirikli elma logolu bir urun, kendi urettigi kulakliklarin disinda pek tat vermiyor. Sennheiser CX serisi bluetooth denedim, yine Sennheiser'in ANC'li kafa ustu modellerini denedim, duz AirPods'dan aldigim tadi alamadim. Ya ses cazirdar, ya tizler patlar. Beats veya Apple oldugu zaman kulaklik, sorunsuz kullaniyorum. Bu Max'leri de denemistim. Ben begendim sahsen. Ozellikle de kulak yastiklarinin kumas olusunu. O para eder mi? O kisim tamamen sahsi.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi marka ile kullanip ne dinleyecegine gore cok degisir. Ne yazik ki isirikli elma logolu bir urun, kendi urettigi kulakliklarin disinda pek tat vermiyor. Sennheiser CX serisi bluetooth denedim, yine Sennheiser'in ANC'li kafa ustu modellerini denedim, duz AirPods'dan aldigim tadi alamadim. Ya ses cazirdar, ya tizler patlar. Beats veya Apple oldugu zaman kulaklik, sorunsuz kullaniyorum. Bu Max'leri de denemistim. Ben begendim sahsen. Ozellikle de kulak yastiklarinin kumas olusunu. O para eder mi? O kisim tamamen sahsi.

sadece bilginiz için söylüyorum CX300II ile diğer CXlerin en ufak şekilde benzediği bile yok hani o dereceki VAG öncesi Skoda ile VAG sonrası Skodayı kıyaslamak kadar yakınlar

Sennheiser CX 300-II Precision review: Sennheiser CX 300-II Precision - CNET
    Sennheiser CX 300-II review | What Hi-Fi?

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece bilginiz için söylüyorum CX300II ile diğer CXlerin en ufak şekilde benzediği bile yok hani o dereceki VAG öncesi Skoda ile VAG sonrası Skodayı kıyaslamak kadar yakınlar

Sennheiser CX 300-II Precision review: Sennheiser CX 300-II Precision - CNET
    Sennheiser CX 300-II review | What Hi-Fi?
    Abi benim ornegini verdigim iki Sennheiser de bluetooth, senin CX-300II jackli. Jackli kulakliktan aldigin verimi zaten BT ile alamiyorsun. Konu o degil ama. Ben hangi BT kulakligi denediysem iPhone'larimda, yuksek seslerde baslarda cazirti ve tizlerde patlama oldu. Ayni kulakliklari bilgisayara bagladigimda canavar gibi ses aldim. Isirikli elma kendi maliyla sahane uyumla calisiyor. Yoksa kafa ustu Sennheiser'in cikamadigi baslara dandik airpods'un cikabilmesinin nasil bir izahi olabilir ki?
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi benim ornegini verdigim iki Sennheiser de bluetooth, senin CX-300II jackli. Jackli kulakliktan aldigin verimi zaten BT ile alamiyorsun. Konu o degil ama. Ben hangi BT kulakligi denediysem iPhone'larimda, yuksek seslerde baslarda cazirti ve tizlerde patlama oldu. Ayni kulakliklari bilgisayara bagladigimda canavar gibi ses aldim. Isirikli elma kendi maliyla sahane uyumla calisiyor. Yoksa kafa ustu Sennheiser'in cikamadigi baslara dandik airpods'un cikabilmesinin nasil bir izahi olabilir ki?

ha anladım demek istediğini inan İphone'a özel yorum yapamayacam şansıma hayatımda ısırıklı elma almak bana nasip olmadı halen 2017den kalma LG V30 kullanyorum ha sebebi belli = Müthiş bir ses kalitesine sahip hatta (Sabra DAC vs)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LG V30 kullanyorum ha sebebi belli = Müthiş bir ses kalitesine sahip hatta (Sabra DAC vs)
    ESS Sabre?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)