User Tag List

Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
231 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Kulaklık tavsiye (müzik tutkunlarını bekliyorum)

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtdışından Bose QC35 aldım. Dış ses izolasyon modu çok başarılı hatta uzun uçuşta uçak sesini tamamen izole etmesi beni mest etti ama cihazla hem müzik dinliyim hemde yürüyim derseniz biraz sıkıntı. Adım attıkça tonlarda bir gariplik oluşuyor. Zaten ağırlığı ve hantallığı nedeniyle spor yaparken ve yürüyüşte kullaılacak bir ürün değil. Ses kalitesi olarak çok üst düzey olmasada orta üst segment için tatmin edici diyebiliriz.

Gokberk611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel olsun o zaman. Kulağına güvenen abilerimden 200 TL'ye kadar kulak içi kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Kulak içi olacağı için aşırı bass değil de netlik, temiz ses alabilmem daha iyi benim için. Sennheiser ve ya pioneer önerilmiş hep başka bir önerisi olan var mıdır acaba? Müzik tarzım trap, dubstep, deep genelde.
    GN§WORKS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliDogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bu kadar üzerinde durduğuna göre vardır bir bildiğin,KC06A yı da gözden geçireceğim.Türkiyede 295 lira fiyat etiketi var uygun mu peki ?
    Yeni görmüşüm yazdığını. Türkiyede Selcuk adında birisi satıyor zaten yurtdışı fiyatı 70$ civarı. Fiyatı gayet uygun .

kesik_çizgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 ya da 2011 de Sony NWZ A845 mp3 player almıştım, hayatım da bu kalitede müzik dinlediğimi hatırlamam. Kulaklığın girişi biraz farklıydı, tek kulaklık olarak kullanamazsınız büyük ihtimal ama müzik dinlemek için bence son nokta bu alettir.

iki şerit arasında müebbet yemişim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam,

Ben yaklaşık 1 yıldır Audio Technica ATH-M50x kullanıyorum. Tavsiye ederim. Bu aralar fiyatı da iyi sanırım. Aşağıya amazon linkini kopyalıyorum.

Amazon.com: Audio-Technica ATH-M50x Professional Studio Monitor Headphones: Musical Instruments

tunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sennheiser tavsiye ederim
    Recent Project: ''Sharky'' E36 323TI Turbo
    Daily Drive: Mini Countryman Diesel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    audio technica nın ck 400 üde çok iyidir.. bende eski telefonumda kullanırdım.
    Hocam kusura bakma başlığı hortlatıyorum ama bu kulaklığı internetten nerden sipariş edebiliriz ? Ve de iphone dışında android bazlı telefonlarda da kullanılabiliyor mu ?

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde Monster Inspiration(Aktif Noise cancellingli vers. )var guzel fiyata vericem hediye geldi neredeyse hic kullanilmadi. Klavuzlari vs yedekleri aksesuar kitapciklari vs hatta monsterin kendi silme bezi bile daha posetinde duruyor.

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2009 yılında bose nin kulak içi olanından almışttım 180 tl ye media market den ben daha iyisini görmemiştim bugüne kadar üniversitede yurtta çalınana kadar hiç sorunsuz kullanıyordum.. baslar tiz ve vocal sesler olarak çok iyidi tavsiye ederim
    SM PERFORMANCE

recep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ustadlar bir suru kulaklıgım var seenheiser razer hiç biri tatmin etmiyor yeni arayışa girdim
    kafa bantlı harıc her model olur tavsiyeniz varmı butce konusunda artık beklentim yuksek oldugu ıcın 1.500 gozden cıkardım hatta şu linkteni siparis vermeyi dusunuyorum varmı onerı tavsıye linkteki modeller hakkında bilgisi olan ?
    https://sennheiser.com.tr/product/se...k-ici-kulaklik
    https://sennheiser.com.tr/product/se...h-end-kulaklik
    ilk linkteki model spl diyor ama ?

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kulak içi soran varsa iki senedir Pioneer SE-CL522-R kullanıyorum. Çok memnunum

Uur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sennheiser CX-300 kulak içi kulaklık. Alın ve mutlu olun

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı recep07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustadlar bir suru kulaklıgım var seenheiser razer hiç biri tatmin etmiyor yeni arayışa girdim
    kafa bantlı harıc her model olur tavsiyeniz varmı butce konusunda artık beklentim yuksek oldugu ıcın 1.500 gozden cıkardım hatta şu linkteni siparis vermeyi dusunuyorum varmı onerı tavsıye linkteki modeller hakkında bilgisi olan ?
    https://sennheiser.com.tr/product/se...k-ici-kulaklik
    https://sennheiser.com.tr/product/se...h-end-kulaklik
    ilk linkteki model spl diyor ama ?
    1500 tl ciddi bir tutar. O seviyede tavsiye edeceğim bir ürün yok ancak hangi amaçla ne ile süreceksiniz belirtirseniz bence daha güzel bir tavsiye gelebilir.

Hem öyle bir ücret verecekseniz ciddi başarılı bir ürün olmalı.

Benim denediğim kulaklıklardan gerçekten başarılı olarak tasvir edeceğim brainvawz m3, 1More Triple Driver var. Ama tabi ben mobil olarak sansa fuze masaüstünde de creative'in harici amfi ses kartı özellikli aparatları ile kullandım kullanıyorum. Ve genel olarak vokal seslerin ağır bastığı dengeli karakterde müzikler dinlediğim için bana hitap ettiler hep.

Örneğin siz bass ağırlıklı şarkılar dinliyorsaniz RHA T10i'yi tavsiye edebilirim. Alırken de amazon tr fiyat karşılaştırması yapmayı unutmayın. Kaç yıl önce sennheiser cx200 serisinde bir kulaklığı trde ödediğim fiyatın neredeyse çeyreğine amazonda görünce baya hüzünlenmistim

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada sennheiserlar kesinlikle güzeller ancak bir yerden sonra kalite aynı kalıyor ve aynı fiyattaki rakipleri daha üste çıkıyor performans olarak.

Bu markayı meguiars'a benzetiyorum. Haberi olmayan bi insanın bakım kiti alırken en iyisini aldığını düşünmesi gibi bir şey. Halbuki gyeon var gtechniq var autoglym var ama kullanıcının haberi yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    umuyorum fazla negatif ilgi çekmem açıkcası yorumumu yapmaktan çekiniyorum.

diyeceğim şu bence Sennheiser markası çok ama haddinden çok fazla abartılmış bir marka, bu konuda sayısıs Sennheiser ve özellikle CX300 tavsiyesi var bende üzerine yorumlara bakarak aldım beğenmedim ya rodajı vardır dedim 2 ay bekledim, tlfdandır dedim hanımınkini,eş dostunkini denedim.

yanlış anlamayın ama yarı fiyatına daha iyi performans gösteren daha sıradan marka modellerim bile oldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı recep07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafa bantlı harıc her model olur tavsiyeniz varmı butce konusunda artık beklentim yuksek oldugu ıcın 1.500 gozden cıkardım hatta şu linkteni siparis vermeyi dusunuyorum varmı onerı tavsıye linkteki modeller hakkında bilgisi olan
    Müdür kulaklığa el atmışsın? E90 ne olacak .
    Şaka bi yana, bu konuyla uğraşan bi arkadaşım var. Sennheiser vs. piyasa tüketim mallarını kafanda bitirdiysen 1-2 model alıp sana iletebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence Sennheiser markası çok ama haddinden çok fazla abartılmış bir marka, bu konuda sayısıs Sennheiser ve özellikle CX300 tavsiyesi var bende üzerine yorumlara bakarak aldım beğenmedim ya rodajı vardır dedim 2 ay bekledim, tlfdandır dedim hanımınkini,eş dostunkini denedim.
    Vay yarbay abi
    Bu işlerde de player+DAC+amp ve kablo diye kasıyolar
    Headphone desen ayrı bi dünya
    Ömür biter sistem kasması bitmez
    Bikaç bin dolarlık olan var
    Ama dediğin gibi sennheiser beats falan filan telefondan günümüzün sevilen melodileri için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1500 tl ciddi bir tutar. O seviyede tavsiye edeceğim bir ürün yok ancak hangi amaçla ne ile süreceksiniz belirtirseniz bence daha güzel bir tavsiye gelebilir.

Hem öyle bir ücret verecekseniz ciddi başarılı bir ürün olmalı.

Benim denediğim kulaklıklardan gerçekten başarılı olarak tasvir edeceğim brainvawz m3, 1More Triple Driver var. Ama tabi ben mobil olarak sansa fuze masaüstünde de creative'in harici amfi ses kartı özellikli aparatları ile kullandım kullanıyorum. Ve genel olarak vokal seslerin ağır bastığı dengeli karakterde müzikler dinlediğim için bana hitap ettiler hep.

Örneğin siz bass ağırlıklı şarkılar dinliyorsaniz RHA T10i'yi tavsiye edebilirim. Alırken de amazon tr fiyat karşılaştırması yapmayı unutmayın. Kaç yıl önce sennheiser cx200 serisinde bir kulaklığı trde ödediğim fiyatın neredeyse çeyreğine amazonda görünce baya hüzünlenmistim
    anladım ben pcde harici anfisiz sekilde realtek onboard uzerınden bass agırlıklı muzik dınlıyorum..
    simdi soyledıgınız 3 modelıde ınceldım gercekten denenebılır mantıklı fıyatlı kulaklıklar. evde 5 6 atıl durumda kulaklıgım var aralarında en ıs goren seenheiser ın 110lıraya aldıgım modelını hatırlayamıyorum d&r dan almıstım 400lıralık razer 7.1 soylenen modelınden daha ıyı oldugunu dusunuyorum beklentımınde yuksek olması sebebıyle dedımkı 1 kere alayım sonkez ondada seenheiser tercıh etmeyı dusunuyordum.. razerda 4 farklı silikonu geldı hic biri kulagıma uymuyor 1 tanesı denk dusuyor oda arada baskı bapıp sabitlemek gerekıyor.
    hatta harici anfi arastırdım birazda suan sanırım sızın kullandıgınız gıbı ılk anfi isini cozmek gerekıyor..?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umuyorum fazla negatif ilgi çekmem açıkcası yorumumu yapmaktan çekiniyorum.

diyeceğim şu bence Sennheiser markası çok ama haddinden çok fazla abartılmış bir marka, bu konuda sayısıs Sennheiser ve özellikle CX300 tavsiyesi var bende üzerine yorumlara bakarak aldım beğenmedim ya rodajı vardır dedim 2 ay bekledim, tlfdandır dedim hanımınkini,eş dostunkini denedim.

yanlış anlamayın ama yarı fiyatına daha iyi performans gösteren daha sıradan marka modellerim bile oldu.
    yarbay abimmis yorum yapan nick e hic bakmamıstım
    abi sanırım ilk harici anfi olayını cozmem gerekıyor gerisi teferruat gibi sence ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)