User Tag List

Sayfa 21/45 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
845 sonuçtan 381 ile 399 arası

Konu: Araç kamerası hakkında sorularınızı cevaplıyorum

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkesin görebilmesi açısından özet olarak yeni incelememi ekliyorum. Detaylı yazı ve fotoğraflar; A119 Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

Piyasaya henüz yeni çıkan A119 araç kamerasının GPS'li modelinin incelemesini yaptım. Bu kameranın en büyük özelliği çok iyi gizlenmesi ve yüksek çözünürlüklü kayıt yapması. Cihaz kapasitörlü bataryası sayesinde çok uzun ömürlü olacak gibi görünüyor.Bazı kişilerin çok hoşuna giden sürücü asistanı özelliğine de sahip.

SÜRÜCÜ ASİSTANI
    "Sürücü asistanı nedir?" sorusunu videoyla açıklayacağım.

ÇEKİM TESTLERİ
    Gündüz

Gece

Time lapse

SATIN ALABİLECEĞİNİZ GÜVENİLİR LİNKLER
    A119 GPS’siz model – 80.64 dolar- Ücretsiz takip kodlu kargo
    VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-80.64 and Free Shipping| GearBest.com
    A119 GPS’li model – 99.90 dolar – Ücretsiz takip kodlu kargo
    “A119GBC” indirim kuponuyla 89.90 dolara satın alabilirsiniz.
    VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-99.90 and Free Shipping| GearBest.com

HAFIZA KARTLARI VE POWER BANKLARINDA SATIN ALMA LİNKLERİ; A119 Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Örneğin A119 diyelim, çakmak yerine USB bağlantısı ile çalışır mı arabada? Benim araba da 500 mA USB çıkışı var. Bu değer telefonda oyun falan oynarken pilin azalmasını önlüyor veya azalma hızı azalıyor ama yine de azalıyor. Keşke 1000 mA olsaydı ama değil. Neticede 500 mA USB çıkışı ile kamera çalışır mı?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Örneğin A119 diyelim, çakmak yerine USB bağlantısı ile çalışır mı arabada? Benim araba da 500 mA USB çıkışı var. Bu değer telefonda oyun falan oynarken pilin azalmasını önlüyor veya azalma hızı azalıyor ama yine de azalıyor. Keşke 1000 mA olsaydı ama değil. Neticede 500 mA USB çıkışı ile kamera çalışır mı?
    500 mah enerjiyle kart okuyucu moduyla başlar. 1 amper altında enerjiyle araç kamerası olarak başlamaz. Yani USB'yle kullanamazsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün biraz daha alanımın dışında olan Türkiye'de "yılan kamera" olarak adlandırılan, yabancı ülkelerdeyse "endoskopik kamera" olarak adlandırılan cihazın incelemesini başladım. Daha önce bu cihazların incelemesini yapmadığım için nelerinin incelenmesi istenir diye çok kestiremedim. O yüzden buraya da yazmak istedim. Yılan kamera incelemesinde görmek istediğiniz başlıklar nelerdir?
    İnceleme içeriği; Artı/Eksi yönleri, telefon ve PC uygulamaları, tuşlar, led ışıklandırma, yardımcı uçlar, fotoğraflar ve çekim testleri.
    İncelediğim ürün; 1m Mini Android Endoscope-14.78 and Free Shipping| GearBest.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba
    gearbesten geçen sene dome gs98c aldım. Araç çakmak soketine bağlı usbden sarj etmeye başladığım ilk gün görüntü gitti geldi, şu an tamamen gitti. Görüntü belli belirsiz sanki gece çekim yapılmış gibi hiç bir şey net değil. Menülere giremiyorum. kartada kayıt yapmıyor. Sorunu halletmenin yolu var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cevural Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    gearbesten geçen sene dome gs98c aldım. Araç çakmak soketine bağlı usbden sarj etmeye başladığım ilk gün görüntü gitti geldi, şu an tamamen gitti. Görüntü belli belirsiz sanki gece çekim yapılmış gibi hiç bir şey net değil. Menülere giremiyorum. kartada kayıt yapmıyor. Sorunu halletmenin yolu var mı?
    yazılım güncellemesi denemeyi düşündünüz mü ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba
    GS98C incelemesini yapmadığım bir cihaz. Hatırladığım kadarıyla batarya problemine sahip bir cihaz. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi denediniz mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bugraaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılım güncellemesi denemeyi düşündünüz mü ?
    Son yazılımı karta yükledim. Menüler gözükmediği için bir işlem yapamadım. başka türlü güncelleme olur mu bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı intertech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS98C incelemesini yapmadığım bir cihaz. Hatırladığım kadarıyla batarya problemine sahip bir cihaz. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi denediniz mi?
    Reset yaptım ancak sonuç değişmiyor. Hatta reset düğme çalışmıyor olabilir diye arka kapağı açıp denedim yine olmadı. Yazılım güncelmesi yapmak istedim, menüleri göremediğim için yapamadım. Batarya problemi varsa bataryadan değilde soketten çalıştırsam düzelmez mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reset yaptım ancak sonuç değişmiyor. Hatta reset düğme çalışmıyor olabilir diye arka kapağı açıp denedim yine olmadı. Yazılım güncelmesi yapmak istedim, menüleri göremediğim için yapamadım. Batarya problemi varsa bataryadan değilde soketten çalıştırsam düzelmez mi?
    yazılımı resimli anlatan yer varsa ordan menü tuşlarıyla hareket edebilirsiniz en azından deneyin. soketten de mantıklı geliyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YENİ İNCELEME
    H8R Aksiyon kamerasının incelemesini yaptım.

Sunplus 6350 chipset, IMX078 cmos kullananan H8R aksiyon kamerası uzaktan kumandaya sahip. Cihazın ön kısmındaki bilgi ekranı oldukça bilgi sağlıyor ve cihazı kaliteli gösteriyor. WIFI desteği bulunan kamera android ve ios cihazlarla uyumlu çalışıyor. H8R 1080p 60 FPS modunda oldukça performanslı bir cihaz. 2.7k ve 4k performansının hala geliştirilmeye ihtiyacı var. Kameranın gündüz çekimleri güzel, gece çekimlerinde biraz zayıf kaldığını söylemeliyim.

ARTI YÖNLERİ
    Diğer aksiyon kameralarına göre daraltılmış kasa,
    Ön bilgi ekranı,
    Uzaktan kumanda,
    170 derece çekim açısı,
    WIFI desteği,
    2 inc’lik ekran.

EKSİ YÖNLERİ
    Kameranın kasası dar olduğu için iç ısıyı kasaya aktarıyor. Yani kamera diğer aksiyon kameralarına göre daha sıcak çalışıyor,
    Uygulama üzerinden max 1080p 60 FPS video çekilebiliyor,
    Döngüsel kayıtla 2.7k/4K çekim modları kullanılamıyor,
    Max. 32 GB Micro SD kart desteği,(Belirli kartlarla 64 GB)
    Telefon uygulamasında donmalar yaşanabiliyor,
    Araç kamerası olarak kullanılamıyor,
    Sessiz video kaydı yapma seçeneği yok,
    Gerçek 4K kalitesine sahip değil. Sanal olarak büyütülmüş görüntü kullanıyor.

KUMANDA
    Cihaz standart olarak uzaktan kumandayla satılıyor. Kumandanın menzili 20 metre. Kumandanın su geçirmez olduğu belirtilmiş olsa da bana su geçirmez kullanıma uygun gelmedi. Uzaktan kumandasında 2 adet tuş ve 2 adet led mevcut. Bu kumanda her ne kadar işlevsiz görünse de benim oldukça hoşuma gitti.

KUTU İÇERİĞİ

ÇEKİM TESTLERİ
    H8R - Su altı çekimleri - 1080@60 - YouTube
    H8R - Su altı çekimleri - 1080@60 - YouTube
    H8R 4k 30 FPS - Test - YouTube
    H9R - İç yan cam - Gündüz - 1080p 60 FPS - YouTube

SATIN ALMA LİNKLERİ VE İNDİRİM KUPONU İNCELEMEMİN EN ALTINDA BULUNMAKTADIR.
    H8R Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YENİ İNCELEME
    DÜZENLİ GÖRÜNÜM İÇİN; Elephone EleCam Explorer Elite 4K – Detaylı İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

EleCam Explorer Elite aksiyon kamerası şuan piyasada en iyi sayılan Novatek 96660 chipsetine sahip. Bu chipset sayesinde 4k 24 FPS, 2.7k 30 FPS çekim olanağı sunuyor. Değiştirilebilir lens açısına sahip olan EleCam Explorer Elite 70 dereceden 170 dereceye kadar çekim açısı sunuyor. Gyro özelliği sayesinde çok daha az titreşimli kayıt yapabiliyor. 1050mAh’lık bataryaya sahip. Slow motion veya time lapse videolar çekebiliyor. WIFI desteği sayesinde telefonla kameraya bağlanılabiliyor. Ayrıca EleCam Explorer Elite’in araç kamerası modu mevcut.
    ARTI YÖNLERİ
    Araç kamerası modu,
    Değiştirilebilir lens açısı,
    Novatek 96660 chipset,
    Time lapse video,
    Slow motion video,
    Video kaydı sırasında fotoğraf çekebiliyor,
    2 inc ekran,
    Su altı modu,
    128 GB kart desteği,
    Gyro sensör sayesinde daha az titreşimli fotoğraflar,
    4K video kaydı.

EKSİ YÖNLERİ
    Kamera açılana kadar açma tuşuna basılı tutmak gerekiyor,
    İlk defa takılan hafıza kartını görmeyebiliyor. Bunu sorunu çözmek için menüye girip kartı biçimlendirmek gerekiyor,
    Uygulama üzerinden 4K video çekilemiyor,
    Şarj adaptörü kutu içeriğinde yok,
    Bataryayı şarj etmek uzun sürüyor.
    ÇEKİM TESTLERİ
    Elephone EleCam Explorer Elite - 2.7k@30 - Su alt
    Elephone EleCam Explorer Elite 1080@60 - Su alt
    Elephone EleCam Explorer Elite - 4k@24 G
    Elephone EleCam Explorer Elite - 2.7k@30 G
    https://youtu.be/n-ZRmGaQXa8
    https://youtu.be/_icS45uId8M

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A118c modeli için Türkçe dil desteği geldi. Güncelleme yaparak cihazı Türkçeleştirebilirsiniz. İnceleme içerisine ekledim güncellemeyi.
    A118 Arac Kamerası İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

Ayrıca SJcam M20 aksiyon kamerası incelemesini yaptım.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    A119c için ldws fcws sistemleri şahane olmuş..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A119c için ldws fcws sistemleri şahane olmuş..
    Çoğu sürücü asistanına göre başarılı çalıştı. Güzel gizleniyor, ben beğendim. A119 için de Türkçe dil desteği geliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A118c'de çok çok güzel indirim var. 34.99 dolara düşüyor. Almayı düşünenler kaçırmasın.
    Direk satın alma linki: A118C - B40C 1080P FHD 170 Degree Wide Angle Car DVR-43.39 Online Shopping| GearBest.com
    İnceleme linki: A118 Arac Kamerası İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YENİ CİHAZ İNCELEMESİ
    Chupad D501 WiFi Araç Kamerası Detaylı İncelemesi

Chupad D501 araç kamerasının wifi desteği bulunuyor. Wifi uygulaması gördüğüm en güzel tasarlanmış uygulama. Aşırı derecede basit ve tüm ayarları kapsıyor. Bağlanması ve ayarlaması çok kolay. IMX322 cmos ve Novatek 96658 chipsetlerine sahip. Novatek 96658 daha önce duymadığım bir chipsetti. Bu yüzden kameraya şüpheyle yanaştım ama kameranın çekimleri hoşuma gitti. Bu fiyat aralığındaki kameralara göre gece çekimi gerçekten mükemmel denilebilir. Kameranın boyutları çok ufak, camda belli olmuyor. Boyutlarına göre çok büyük sayılabilecek 2.45 inc’lik ekranı var. Ekran çözünürlüğü çok yüksek olmasa da büyük olduğu için rahat kullanım sağlıyor. G sensör’le darbe algılayabiliyor ayrıca manuel olarak kullanılan acil durum tuşu da var.
    MENÜLER VE AYARLAR

ÇEKİM TESTLERİ

DETAYLI İNCELEME VE SATIN ALMA LİNKLERİ
    Chupad D501 WiFi Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar ,okul servis aracına takılacak çift kameralı açısı kalitesi iyi , uzun ömürlü batarya sıkıntı yaratmıyacak 80 100 dolar arası tavsiye edebileceğiniz kameralar hangileridir ? (gps sürücü asistanı gerek yok kaliteli çekim uzun ve ömürlü olsun yeter benim için)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam 100-200 ölçerken yanlışlıkla 260 yaptı

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim 1.5 yildir kullandigim A118 kamerada malesef ufak tefek sorun basladi Kapasitorlu model ama omrunu tamamladi herhalde,arabayi 4-5 gun calistirmadig zaman sifirliyor kendini.

Mesela bugunun tarihi 02.09.2016 aksam park ettim 4-5 gun calistirmadim diyelim.Kontaga bastigimda 01.01.2012 tarihinden basliyor,hal oyle olunca o parti cekiyor,sonra hafiza dolu en eski goruntuyu silicek ama en eski goruntu 01.01.2012 oluyor sifirlandigi icin.Sonsuz donguye giriyor cektigini siliyor,cektigini siliyor.

Gecen goruntu lazim oldu bakiyim dedim,sadece eve yanasma anim var cektigini sildigi icin,nasil bir cozum bulabilirim uyguna acaba?Uzun yola cikacagim zaman ne olur ne olmaz tamamen ben formatliyorum artik cekilmez hale gelmeye basladi,A119 guzel duruyor ona yonelebilirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler