User Tag List

Sayfa 26/45 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
844 sonuçtan 476 ile 494 arası

Konu: Araç kamerası hakkında sorularınızı cevaplıyorum

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sjcam m20 de kronik bi sikinti varmi ?
    Harici mikrafon yok. Sesi duzeltmek icin herhangi bir iyileştirme yapilabilirmi ?
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sjcam m20 de kronik bi sikinti varmi ?
    Harici mikrafon yok. Sesi duzeltmek icin herhangi bir iyileştirme yapilabilirmi ?
    Su geçirmez kapları iki versiyonlu. Kilitsiz versiyonda yanlışlıkla kapağı açma olayı yaşanabiliyor. Onun dışında bir sorunu yok. Harici mikrofon desteği yok. Sesi iyileştirmek için bir şey yapamazsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koltuk ısıtıcının fiyatı değiştiği için alternatif satıcı linkleri ekledim.
    7.99 dolar- ücretsiz takip kodlu kargo
    Tahmini Teslimat Zamanı
    8.09 dolar- ücretsiz takip kodlu kargo
    Tahmini Teslimat Zamanı

İncelemeyi görmek için;
    Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni tip housing var. Kac metreye kadar dayaniyor?
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni tip housing var. Kac metreye kadar dayaniyor?
    Yeni kapla dalış derinliği değişmedi. 30 metreye kadar dayanıyor. Yeni kap yanlışlıkla açılmaların önüne geçmek için kilitli.
    Yeni tip su geçirmez kap

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu hakkında çok bilgili arkadaşlar olduğunu gördüm,konuyu biraz okudum ama yinede emin olamadım. Siz bilenlere sorularım olacak;

sj5000wifi, sj5000x, sj5000+ ve sj5000x elite modelleri arasındaki fark nedir ?
    Birinin gece video kaydı güzel diğerinin açısı sanırım. Youtube'da izledim videoları ama tam çıkarım yapamadım. Mesela 5000+'ın gece çekimi iyi ama renk olayı güzel değil sanırım.

SJCAM SJ5000 Wifi VS SJ5000+ Plus / Comparison / Review / Side By Side - YouTube
    Bu videoda sj5000, sj5000+olandan renk bakımından daha üstün gözüküyor.

Hiç bilmediğim ve son zamanlarda merak sardığım bir konu. Birde sanırım xiaomi diye bir marka var o nasıldır ? Bu tarz ürünlerin fp olarak en başarılısı hangisidir ? Kendimce time lapse çekimi için,manzaralı yollarda araç dışına yapıştırıp gitmek için vs. Ama görüntünün kaliteli olması lazım 100liraya a101'de satılanlar gibi olmasın.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu hakkında çok bilgili arkadaşlar olduğunu gördüm,konuyu biraz okudum ama yinede emin olamadım. Siz bilenlere sorularım olacak;

Birinin gece video kaydı güzel diğerinin açısı sanırım. Youtube'da izledim videoları ama tam çıkarım yapamadım. Mesela 5000+'ın gece çekimi iyi ama renk olayı güzel değil sanırım.

SJCAM SJ5000 Wifi VS SJ5000+ Plus / Comparison / Review / Side By Side - YouTube

Hiç bilmediğim ve son zamanlarda merak sardığım bir konu. Birde sanırım xiaomi diye bir marka var o nasıldır ? Bu tarz ürünlerin fp olarak en başarılısı hangisidir ? Kendimce time lapse çekimi için,manzaralı yollarda araç dışına yapıştırıp gitmek için vs. Ama görüntünün kaliteli olması lazım 100liraya a101'de satılanlar gibi olmasın.
    Gitup git 2 pro yu da posta eklemek istiyorum. Anlayanlar bu ürünler arasından en makulunun hangisi olduğu konusunda yardımcı olursa sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @intertech bende 2 tane a118c var. Eskiden sadece ön camda vardı onda herhangi bir sorun yaşamadım. Bu yıl arka cam içinde aldım muhtemelen kapasitörü sorunlu ama yine de size sormak istedim.

3 er dakikalık kayıt ayarladım, diyelim ki 5 dakika yolculuk yapıyorum, ilk part tam 3 dakika olduğu için hafıza kartını pcye bağladığımda videoyu izleyebiliyorum ama 2. part 3 dakika tamamlanmadığı için oynatamıyorum. Sürümü B40C.20151212.001 idi. Sürümden kaynaklıdır diye 20160727 sürüme güncelledim yine aynı şekilde son kaydı izleyemiyorum.Hafıza kartı sandisk idi onu da değiştirdim onda da sorun yok. Sizce nasıl tamir edebiliriz.

Bu arada cihazı el ile kapatınca video 5 saniye bile olsa izlenebiliyor, cihaz elektrik kesilip kapanınca kayıt bozuk oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey için Teşekkürler indirim kodları içinde
    Ön tarafta A119 GPS,arka taraftada Mini 0903 Nanoq mükemmel ön/arka görüntü kalitesi yakaladım kafam rahat geziyorum artık
    merhaba a119'u nerde taktırdınız?
    Ben adanadayım nerede taktıracağımı bulamadım güvenilir işinin ehli bir yer.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A119 GPS modeli için güncel indirim kodu: "GDHJ"
    A119 satın alma linkleri
    Aliexpress Tahmini Teslimat Zamanı
    Gearbest VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-99.90 Online Shopping| GearBest.com

Tavsiye ettiğim kameralar sayfasını yeniledim. Alternatif olarak aliexpress linkleri ekledim. Aşağıya linkini ekliyorum.
    Populer arac kameraları ve fiyatları | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

Xiaominin tüm ürünleri iyidir. Aksiyon kamerasının ilk modelin ekran yok. O yüzden ben pek sevmiyorum. Yeni modeli dokunmatik ekranlı ve gerçek 4k çözünürlüğe sahip. Fiyatı 200 dolar civarında. Xiaomi, SJcam ürünlerine göre her zaman daha pahalıdır.

Sj5000 konusuna gelecek olursan, Sj5000 serisinden alınabilir olanı Sj5000x modelidir. Sj5000x biraz kaba bir cihazdır. Sj5000 serileri yerine SJcam m20 modeli tercih edilebilir. Sj5000x'e göre daha uygundur. İnceleme linki SJcam M20 Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

Gitup git 2 pro yu da posta eklemek istiyorum. Anlayanlar bu ürünler arasından en makulunun hangisi olduğu konusunda yardımcı olursa sevinirim.
    2. linkteki kameradan babamın aracına monte ettim. İçeriden hiç belli olmuyor ama dışarıdan tombul duruyor. A118 veya A119 daha iyi gizlenir bu kameraya göre. WiFi özelliği var ama ekranı yok baktıklarınızda. Ekran olması çok daha büyük avantaj. Tavsiyem bütçenize göre a118 veya a119 bakmanızdan yana olacaktır. İnceleme linklerini aşağıya ekliyorum.
    http://www.arac-kamera.com/b40-arac-...incelemesi/139
    http://www.arac-kamera.com/a119-arac...celemesi/10013

Alıntı leon45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @intertech bende 2 tane a118c var. Eskiden sadece ön camda vardı onda herhangi bir sorun yaşamadım. Bu yıl arka cam içinde aldım muhtemelen kapasitörü sorunlu ama yine de size sormak istedim.

3 er dakikalık kayıt ayarladım, diyelim ki 5 dakika yolculuk yapıyorum, ilk part tam 3 dakika olduğu için hafıza kartını pcye bağladığımda videoyu izleyebiliyorum ama 2. part 3 dakika tamamlanmadığı için oynatamıyorum. Sürümü B40C.20151212.001 idi. Sürümden kaynaklıdır diye 20160727 sürüme güncelledim yine aynı şekilde son kaydı izleyemiyorum.Hafıza kartı sandisk idi onu da değiştirdim onda da sorun yok. Sizce nasıl tamir edebiliriz.

Bu arada cihazı el ile kapatınca video 5 saniye bile olsa izlenebiliyor, cihaz elektrik kesilip kapanınca kayıt bozuk oluyor
    Orjinal araç şarjıyla mı kullanıyorsunuz?

Alıntı winpeace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba a119'u nerde taktırdınız?
    Ben adanadayım nerede taktıracağımı bulamadım güvenilir işinin ehli bir yer.
    Kendiniz kolaylıkla takabilirsiniz. Video anlatımın linkini aşağıya ekliyorum.
    http://www.arac-kamera.com/arac-kamerasi-montaji/7165

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı intertech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A119 satın alma linkleri

Orjinal araç şarjıyla mı kullanıyorsunuz?
    evet araç şarjıyla kullanıyorum ön kamerayla aynı yerden elektrik aldık, ön kamera normal çalışıyor arka kamera son videoyu arızalı kaydediyor izlenmiyor

multispace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı intertech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A119 satın alma linkleri
    Aliexpress Tahmini Teslimat Zamanı
    Gearbest VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-99.90 Online Shopping| GearBest.com

Tavsiye ettiğim kameralar sayfasını yeniledim. Alternatif olarak aliexpress linkleri ekledim. Aşağıya linkini ekliyorum.
    Populer arac kameraları ve fiyatları | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

Kendiniz kolaylıkla takabilirsiniz. Video anlatımın linkini aşağıya ekliyorum.
    Arac Kamerası Montajı | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
    merhaba.. sizin vesilesinizle gearbest e üye oldum ve a119 c modelini satın aldım.. teşekkür ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dokunmatik ekranlı ayna kamera ve navigasyon incelemesi yaptım. Ayrıca tablet şeklinde bir navigasyon ve araç kamerası da inceledim. İki incelemede oldukça uzun olduğu için direk link olarak ekliyorum.
    Ayna kamera Junsun Ayna Arac Kamerası – Android – Geri Goruş – Navigasyon | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
    Tablet kamera TiaiwaiT A70 – Arac Kamerası & Navigasyon Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
    Alıntı leon45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet araç şarjıyla kullanıyorum ön kamerayla aynı yerden elektrik aldık, ön kamera normal çalışıyor arka kamera son videoyu arızalı kaydediyor izlenmiyor
    Kapasitörle ilgili bir sorun gibi görünüyor. Satıcı veya aldığınız firmaya durumu belirtirseniz çözüm yolu sunulacaktır.
    Alıntı multispace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.. sizin vesilesinizle gearbest e üye oldum ve a119 c modelini satın aldım.. teşekkür ediyorum
    Şimdiden hayırlı olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A119 GPS modelini 74.99 dolara düşüren indirim kodu "VIOFOA119A"
    Güvenilir satın alma linki VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-99.90 Online Shopping| GearBest.com

Araç ve aksiyon kameraları için daha kolay güncel tutabileceğim "İndirim Kuponları" sayfasını oluşturdum. Güncel indirim kuponlarını ve anlık indirimleri bu sayfadan kontrol etmek daha kolay olacaktır.
    Guncel İndirim Kuponları - 2017 Guncel Kuponlar - Gearbest Kuponları | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doların üç liraya indiği gün sipariş edeceğim inş
    Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gearbest'de Viofo A118c 46.09 dolar - Ücretsiz takip kodlu kargo
    Satın alma linki: VIOFO A118C 1.5 inch H.264 1080P Novatek 96650 Safe Capacitor Car DVR Dash Cam-50.99 Online Shopping| GearBest.com
    İndirim kodu: XIAOMIMX18OFF
    İncelemesi: A118 / A118C Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

GÜNCEL VIOFO A119 / A119 GPS FİYATLARI
    -----ZAPALS
    A119 GPS'li model - 72.00 dolar - 8.81 dolar takip kodlu kargo ücreti
    VIOFO A119 1080P HD Car Dash Camera DVR Recorder G-Sensor Night Vision Motion Detection
    A119 GPS'siz model - 89.90 dolar - Ücretsiz takip kodlu kargo
    VIOFO A119 1440P 1080P HD Dash Cam Night Vision In Car Camera G Sensor Car DVR Recorder with SAMSUNG EVO+ 64GB Memory Card

-----ALİEXPRESS
    A119 GPS'siz model - 78.12 dolar - Ücretsiz takip kodlu kargo
    Tahmini Teslimat Zamanı
    A119 GPS'li model - 83.00 dolar - Ücretsiz takip kodlu kargo
    http://ali.ski/ChtdRq

-----GEARBEST
    Viofo A119 GPS'siz model - 89.90 dolar- Ücretsiz takip kodlu kargo
    http://fas.st/Cx2_b
    Viofo A119 GPS'li model - 110.00 dolar - Ücretsiz takip kodlu kargo
    http://fas.st/jtoylg

mstfcn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba 150 200 civarlarına fiyat performans açısından maximum verim alabileceğimiz bir cihaz öneriniz var mıdır?
    Bu fiyat aralığında kullanan veya anlayan arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum kafama yatan cihaz olursa hemen almayı düşünüyorum teşekkürler.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bu arada bir güncel bilgi çekiyim ticari araçlarda karakutu zorunlu oluyor kara kutu dedikleri şey dvr kamerası işte.. ilk adım ticariler ikinci adım binek normal sivil araçlar olucakmış.. sevindim artık herkes daha dikkatli sürer çünkü illa birinin kamerasına takılır yanlış bir şeyler yaparsa trafikde..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler