User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Başaksehirde emlakçi açmak?

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Başaksehirde emlakçi açmak?

İstanbul a yeni taşindim nisanlim burda yaşamak zorunda diye mecburiyetten istanbulda iş bakiyorum bu boşlukta uzun zamandir aklimda olan emlakçilik işi iyiden iyiye aklimi kurcalamaya başladi boşta olunca daha çok düşünüyor insan emlakçilik konusunda çok bi bilgim yok fakat tamamiylede boş degilim konum hakkinda fazla bilgiye sahip degilim onuda bi gayrimenkul danişmaninin yaninda çalişip kapatirim diye düşünüyorum şimdi sizlere sormak istedigim 2 haftadir dolasiyorum çok fazla degisim yok gibi geldi genelde oturan belli kesim ve gelen gitmiyor gibi geldi fakat bununla ters orantili biraz fazla emlakçi var bu tarafi bilen buralarda oturan arkadaşlarin düşüncelerini merak ediyorum cevaplayan arkadaslara simdiden tesekkur ederim

ilbeyyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başakşehir 1-2-4-5.etaplar dolmuş durumda. Mevcut emlakçıların işleri eskisinden çok uzakta. Doyum noktasına ulaştı gibi buraları.

Size tavsiyem biraz daha Kayaşehir, Bahçeşehir civarına bakmanız. Burada yine işiniz olur. 12 senedir Başakşehir'deyiz. Kafanıza bişey takılırsa yardımcı olmaya çalışırım özelden.

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ozan gülle yaklaşık 15 senedir burdayım, geldiğimizde otobüs bile gelemiyordu şuan çok değişti, eskiden eser yok.
    son birkaçsene içinde buralar çok fazla doldu suriyeden gelenler v.s ilgi epey fazla ve hergün artıyor, hatta farkettinse reklamlarda hergün yeni yeni firmalar yeni konutlardan bahsediyor.
    ayrıca 3.köprüde buradan geçicek, yani konut nüfus sürekli artyor, seninde birkaçhaftada farkettiğin gibi çok fazla insan ve bu bağlamda emlakçı var ama bu demek değildir iş olmaz çünki örneği kapalıçarşıda var dükkanlar yanyana hepsininde ayrı müşterileri var iş olur.
    Azçok bilgin varsa dediğin gibi biryerde deneyimini artırıp biyerden başlanabilir.

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok ciddi rant yapti, ozellikle Suriyeliler geldikten sonra fiyatlar firladi. Benim 15 yil falan oldu, surekli yeni projeler var hareketlenmeler var. Evet cok emlakci var ama hepsi de kazaniyo. Ispartakule - Kayasehir falan da dusunulebilir.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendin ofis açmak yerine mevcut emlak ofislerinden birine gir. çevreyi tanirsin, potansiyele gore kendi ofisini kirarsin uygun olursa.

Slammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ozan gülle yaklaşık 15 senedir burdayım, geldiğimizde otobüs bile gelemiyordu şuan çok değişti, eskiden eser yok.
    son birkaçsene içinde buralar çok fazla doldu suriyeden gelenler v.s ilgi epey fazla ve hergün artıyor, hatta farkettinse reklamlarda hergün yeni yeni firmalar yeni konutlardan bahsediyor.
    ayrıca 3.köprüde buradan geçicek, yani konut nüfus sürekli artyor, seninde birkaçhaftada farkettiğin gibi çok fazla insan ve bu bağlamda emlakçı var ama bu demek değildir iş olmaz çünki örneği kapalıçarşıda var dükkanlar yanyana hepsininde ayrı müşterileri var iş olur.
    Azçok bilgin varsa dediğin gibi biryerde deneyimini artırıp biyerden başlanabilir.
    İlk geldigim gunu unutmuyorum bankalar caddesınden assagıya toprak bı yoldan ınmıstım. shell falan hak getıre heryer toprak ve cukurdu ama sımdı ooohoo kopruyu baglıyacaklarmıs kopruyu

koluman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 seneden fazla oldu başakşehire taşınalı ama ben böyle bir emlak sirkülasyonu görmedim. suriyeliler olayın boyutunu tavan yaptırdı. bence istanbulda emlak danışmanlığı anlamında en güzel bir kaç bölgeden biri buralar. kayaşehir bahçeşehir hepsini kapsayan bir portföyle çok iyi işler yapılabilir
    34 VAY 68 törkiş hatrot

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk geldigim gunu unutmuyorum bankalar caddesınden assagıya toprak bı yoldan ınmıstım. shell falan hak getıre heryer toprak ve cukurdu ama sımdı ooohoo kopruyu baglıyacaklarmıs kopruyu
    aynen öyle 1.etap otobüs durağından öte 4.etapa yol bile yoktu neler yapıldı üstüne çok gelişti.
    birde ilk zamanlar bir kar yağardı yol mol kalmıyordu dağbaşıydı resmen.. kim bilirdi böyle olucak

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Emlak işi aslan midesinde istanbulda.

Kolay portföy büyük siteler projelerde dukkan tutmak yada dairr kiralamakla ofis yaparsin.

Maliyeti yüksek ama baska türlü müşteri tutturmak kolay değil

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)