User Tag List

Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon
343 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: SUBARU Levorg

VWci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir gun once 106500 e sattigi arabaya bana 110 diyince insan hadi bye bye diyor... )

o sifir faizli kampanya yapmislar, sana indirimli fiyat veriyor ama o 0 faizli kampanyayi kullanamiyorsun... o liste fiyatindanmis...

5650 tl takas indirimi diyor, o da liste fiyatindanmis..

Diyorum ki boyle satis adetleriniz yukselmez, satisci diyor ki biz zaten satis hedeflerimizi tutturuyoruz...

Durum bu....
    Men plan God laughs...
    I have reset it....Aal izz well....
    Alıntı Posrche 959 Driver's Manual Nickli Üyeden Alıntı
    Even the Porsche 959 is subject to the laws of physics.

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motoru biraz daha güçlü olsa tam benlik araba
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı VWci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'da gecen persembe 2015 siyah bir levorgu 106500 TL ye verdiler... Ben cuma gittim diger bir 2015 icin konusutum 110000 dediler... Almadim... Bugun gittim bir Golf 7 siparis ettim...

Sadece Golfu satan cocuk efendi ve duzgun oldugu icin... Subarunun servisi yedek parca satisi iyi ama arac satisi problemli... Benim gibi Subaru sever almiyorsa Subaru'da bence bir problem var.
    Alıntı wiesmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde kılık kıyafet düzgün bir şekilde gittik xv ile levorg' a bakmaya adamlar yüzümüze bakmadı. birde xv yi düşünen ciddi bir abimiz vardı kendimiz bakıp çıktık.
    Talihsiz durumlar olmuş. Ekran görüntüsünü alıp merkez ile paylaştım.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Talihsiz durumlar olmuş. Ekran görüntüsünü alıp merkez ile paylaştım.
    normalde tam tersi olması gerekir.

VW ci satıcılar pek bi nazlı oluyo
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Escobar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bir Subaru Satış Danışmanı olarak şöyle diyebilirim. Benimle aynı işi yapan binlerce insan var. Fark yaratılacaksa müşteri ilişkilerinden yaratıldığını herkes biliyordur burada. Bu almaz bu alır demek yanlış bir strateji oluyor. Bazı müşteriler gelir kendi almasa bile, arkadaşlarına akrabalarına araçları sunar, ilgi alakadan memnun kalır vs. Birçok müşterimiz var böyle satış gerçekleştirdiğim. Satış ihtimaliniz showroom a giren her kişi için aynıdır. Evet ülkemizde biraz gelsin eli yüzü düzgün müşteri hemen satışa dönüştüreyim mantığı var. Ki zaten Subaru müşteri kitlesi Premium A+ olmuştur her zaman.

Gelelim Levorg konusuna; Bana göre sports tourer segmentinde bu özellik, donanım ve fiyat bandında bir araç yok. Symmetrical AWD Boxer Eye Sightlı veya Eye Sightsız farketmez. Test aracımızın yakıt tüketimi 10.2 L / 100 km'de bence benzinli AWD tourer bir araç için yakıt verisi de gayet mantıklı. Zaten ben şahsen müşterilerimize Subaru'nun diğer bazı markalar kadar az yakıt sarfiyatını olduğunu söylemiyorum. Her zaman katalog verisinin üstünü konuşmuşumdur. Gerçekçi olmak lazım. Levorg'un fiyatı şu anda eye sightsız ; 126.900 TL Eye Sightlının fiyatı ise 135.900 TL + Traf. Sig. eylül ayı içerisindeki kampanyalarla beraber güzel fiyatlara iniyor araçlar.

İyi haftalar herkese.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı VWci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'da gecen persembe 2015 siyah bir levorgu 106500 TL ye verdiler... Ben cuma gittim diger bir 2015 icin konusutum 110000 dediler... Almadim... Bugun gittim bir Golf 7 siparis ettim...

Sadece Golfu satan cocuk efendi ve duzgun oldugu icin... Subarunun servisi yedek parca satisi iyi ama arac satisi problemli... Benim gibi Subaru sever almiyorsa Subaru'da bence bir problem var.
    Alıntı oğuzubillahimineşşeytanirracim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normalde tam tersi olması gerekir.

VW ci satıcılar pek bi nazlı oluyo
    Şahsen VW'nin kapısından geçmediğim için nasıl davrandıkları konusunda bir bilgim yok
    Ne yaşandı tam olarak bilemiyorum; Ankara şubeye gitmediğim için kaç kişi çalışıyor bilmiyorum. Şöyle birşey olmuş da olabilir, o gün Subaru satış görevlileri izindedir, eğitimdedir ...vs yerine Citroen ekibi bakıyordur onlarda konuya çok hakim değiller ise yardımcı olamamış olabilirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Escobar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bir Subaru Satış Danışmanı olarak şöyle diyebilirim. Benimle aynı işi yapan binlerce insan var. Fark yaratılacaksa müşteri ilişkilerinden yaratıldığını herkes biliyordur burada. Bu almaz bu alır demek yanlış bir strateji oluyor. Bazı müşteriler gelir kendi almasa bile, arkadaşlarına akrabalarına araçları sunar, ilgi alakadan memnun kalır vs. Birçok müşterimiz var böyle satış gerçekleştirdiğim. Satış ihtimaliniz showroom a giren her kişi için aynıdır. Evet ülkemizde biraz gelsin eli yüzü düzgün müşteri hemen satışa dönüştüreyim mantığı var. Ki zaten Subaru müşteri kitlesi Premium A+ olmuştur her zaman.

Gelelim Levorg konusuna; Bana göre sports tourer segmentinde bu özellik, donanım ve fiyat bandında bir araç yok. Symmetrical AWD Boxer Eye Sightlı veya Eye Sightsız farketmez. Test aracımızın yakıt tüketimi 10.2 L / 100 km'de bence benzinli AWD tourer bir araç için yakıt verisi de gayet mantıklı. Zaten ben şahsen müşterilerimize Subaru'nun diğer bazı markalar kadar az yakıt sarfiyatını olduğunu söylemiyorum. Her zaman katalog verisinin üstünü konuşmuşumdur. Gerçekçi olmak lazım. Levorg'un fiyatı şu anda eye sightsız ; 126.900 TL Eye Sightlının fiyatı ise 135.900 TL + Traf. Sig. eylül ayı içerisindeki kampanyalarla beraber güzel fiyatlara iniyor araçlar.

İyi haftalar herkese.
    Test aracı mı? Hımmm, hemen üst yönetimin başına ekşiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Test aracı mı? Hımmm, hemen üst yönetimin başına ekşiyorum
    Bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Escobar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekliyorum
    Hahaha, ben direkt boyalı köşke baskın yapıp oradan anahtarları yürütmeyi düşünüyorum

RSBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tecrübe ettiğim kadarı ile evet çalışıyor ve hatta çaprazdaki araç aniden duruyor ise var gücü ile frene basıyor. Dur kalk trafikte öndeki ile aramda aşağı yukarı 3m vardı; herif aniden durdu ben frene basana kadar eye sight bastı ve durdurdu. Otoban kullanımında öndekine ayak uyduruyor tehlike sezinlemediği sürece sert fren yapmıyor. Ama tehlike sezinlerse öyle böyle frene basmıyor; ön cama dilenci sümüğü gibi yapışır kalırsın hatta abartmıyorum araçtan inip ulan acaba asfalt mı buruştu diye bakarsın
    sanırım bu yüzden bu arabayı alırken yanında 3-4 tane arka tampon ve bagaj kapağı almak lazım çok ciddi fren yapıyor ama arkadaki araba direk içeri gelebilir ona da bir çözüm bulsalar keşke

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı RSBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım bu yüzden bu arabayı alırken yanında 3-4 tane arka tampon ve bagaj kapağı almak lazım çok ciddi fren yapıyor ama arkadaki araba direk içeri gelebilir ona da bir çözüm bulsalar keşke
    Şehir içinde çoğu zaman eyesight kapalı geziniyorum. Yola atlayan yayanın yanından frene basmadan geçebilecekken sistem bunu tehlike diye algılayıp önce uyarıyor, sen inatla objeye doğru gidiyorsan da şoför kamikaze herhalde diyerek frenlere asılıyor. Avrupa'da, Japonya'da yola atlayan sonrada yolun ortasında duran yaya yok ki, sistem ne yapsın. Sistem o kadar iyi çalışıyor ki, silik şeritleri bile okuyor. Azıcık izinden çıkıyorsun, sistem silinmeye yüz tutmuş çizgileri algılayıp uyarıyor. Ben bunu ilk yaşadığımda bu benden iyi görüyor demiştim
    Uzun yolda keyfi bambaşka, istediğin hıza ayarlıyorsun önüne biri geçince onun hızında gidiyorsun o herif önünden çekilince tekrar istediğin hıza çıkıyor.

RSBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şehir içinde çoğu zaman eyesight kapalı geziniyorum. Yola atlayan yayanın yanından frene basmadan geçebilecekken sistem bunu tehlike diye algılayıp önce uyarıyor, sen inatla objeye doğru gidiyorsan da şoför kamikaze herhalde diyerek frenlere asılıyor. Avrupa'da, Japonya'da yola atlayan sonrada yolun ortasında duran yaya yok ki, sistem ne yapsın. Sistem o kadar iyi çalışıyor ki, silik şeritleri bile okuyor. Azıcık izinden çıkıyorsun, sistem silinmeye yüz tutmuş çizgileri algılayıp uyarıyor. Ben bunu ilk yaşadığımda bu benden iyi görüyor demiştim
    Uzun yolda keyfi bambaşka, istediğin hıza ayarlıyorsun önüne biri geçince onun hızında gidiyorsun o herif önünden çekilince tekrar istediğin hıza çıkıyor.
    Subaru yine yapmış zaten bildiğim kadarıyla eyesight diğerlerinden bir tık üstte çıkıyor testlerde. Bir ara hatırlıyorum 10 sene önce ADA (Active Driving Assist)
    teknolojisi diye reklam yapıyorlardı demek ki altyapıyı ta o zamandan kurmuşlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı RSBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Subaru yine yapmış zaten bildiğim kadarıyla eyesight diğerlerinden bir tık üstte çıkıyor testlerde. Bir ara hatırlıyorum 10 sene önce ADA (Active Driving Assist)
    teknolojisi diye reklam yapıyorlardı demek ki altyapıyı ta o zamandan kurmuşlar.
    Evet, Auto Motor Sport (Almanya) Mercedes, volvo...vs dahil birçok model ile test yapmış. Subaru'nun eyesight sistemi ipi göğüslemiş O ADA sistemi 1999'da Legacy ile piyasaya çıkmıştı. Hangi 10 sene, geliştirmesi ile beraber 17 seneden fazla olacak

Bakınız Lancaster ADA
    SUBARU LEGACY LANCASTER, LANCASTER ADA catalog - reviews, pics, specs and prices | Goo-net Exchange

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sene başında gidip baktık Levorg için,ben ömrü hayatımda babamın bir aracı bu kadar içten incelediğini heveslendiğini görmedim.Şöyle söyleyeyim lapis mavisi rengini görmeden yorum yapmayın.Renk ve donanım olarak efsane olmuş.Bence Marka fanatikliğinin gereği yok aynı donanımda bir VW ile ile arasındaki fiyat farkı aşikar.Zaten Subaru sana ihtiyacın olan her donanımı veriyor,Opsiyon olarak sunmuyor.Bunu ek gelir için kullanmıyor.Ufak bir şanssızlıktan ötürü tercihimizi Forester'dan yana yaptık.Şahsen ben SUV tarzı araçlardan tat almayan biriyimdir.Fakat Forester bu konuda ciddi anlamda ezber bozan bir araç.

Evimizin ikinci Subarusu oldu,diğeri ise 1.5 impreza ben de parçasının pahalı olduğunu vs. düşünüyordum.Diğer araçla kız kardeşim kaza geçirene kadar ( araçta 30bin TL hasar kaydı oluştu kazanın boyutu hakkında fikir sahibi olmanız için söylüyorum) .Kaza sonrası aracı toplarken diğer araçlar ile arasında fiyat farkı olmadığını açıkça görmüş oldum.

Konuyu dağıtmadan tekrar Levorg'a dönecek olursak.Benim gibi Wagon araçlardan hoşlanıyorsanız Türkiye şartlarında gerçekten o donanımla o fiyat normal.Yakıt konusunda Subaru binici kitlesi itibariyle belki çok yakıyor ön yargısı oluşturabilir.Daha önceki araçlarımızla hatta şuanki araçlarımızla karşılaştırıldığında yine daha ekonomik kalıyor Forester.Levorg kullanan biriyle tanışma imkanım oldu kendisinin söylediği şu şanzıman yapısı itibariyle ekonomiyi çok iyi sağlamakta en büyük yardımcı.Eğer aracın ne olduğunun farkındaysanız 11 lt'i geçmeniz mümkün değil.Tabi bu veriyi izah etmek için şöyle söyliyim aracı kullanan kişi eşiymiş.Bayanlar yakıt konusunda bizden daha zalim olabiliyor
    Test aracınında 10lt ortalamada olduğu söyleniyor.Bence bu sınıf için çok iyi bi değer.

Yanlışım var ise kusura bakmayın,herkese iyi forumlar.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILongBoardDude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene başında gidip baktık Levorg için,ben ömrü hayatımda babamın bir aracı bu kadar içten incelediğini heveslendiğini görmedim.Şöyle söyleyeyim lapis mavisi rengini görmeden yorum yapmayın.Renk ve donanım olarak efsane olmuş.Bence Marka fanatikliğinin gereği yok aynı donanımda bir VW ile ile arasındaki fiyat farkı aşikar.Zaten Subaru sana ihtiyacın olan her donanımı veriyor,Opsiyon olarak sunmuyor.Bunu ek gelir için kullanmıyor.Ufak bir şanssızlıktan ötürü tercihimizi Forester'dan yana yaptık.Şahsen ben SUV tarzı araçlardan tat almayan biriyimdir.Fakat Forester bu konuda ciddi anlamda ezber bozan bir araç.

Evimizin ikinci Subarusu oldu,diğeri ise 1.5 impreza ben de parçasının pahalı olduğunu vs. düşünüyordum.Diğer araçla kız kardeşim kaza geçirene kadar ( araçta 30bin TL hasar kaydı oluştu kazanın boyutu hakkında fikir sahibi olmanız için söylüyorum) .Kaza sonrası aracı toplarken diğer araçlar ile arasında fiyat farkı olmadığını açıkça görmüş oldum.

Konuyu dağıtmadan tekrar Levorg'a dönecek olursak.Benim gibi Wagon araçlardan hoşlanıyorsanız Türkiye şartlarında gerçekten o donanımla o fiyat normal.Yakıt konusunda Subaru binici kitlesi itibariyle belki çok yakıyor ön yargısı oluşturabilir.Daha önceki araçlarımızla hatta şuanki araçlarımızla karşılaştırıldığında yine daha ekonomik kalıyor Forester.Levorg kullanan biriyle tanışma imkanım oldu kendisinin söylediği şu şanzıman yapısı itibariyle ekonomiyi çok iyi sağlamakta en büyük yardımcı.Eğer aracın ne olduğunun farkındaysanız 11 lt'i geçmeniz mümkün değil.Tabi bu veriyi izah etmek için şöyle söyliyim aracı kullanan kişi eşiymiş.Bayanlar yakıt konusunda bizden daha zalim olabiliyor
    Test aracınında 10lt ortalamada olduğu söyleniyor.Bence bu sınıf için çok iyi bi değer.

Yanlışım var ise kusura bakmayın,herkese iyi forumlar.

Güzel tespitler. Bence wagon olarak ülkemiz şartlarındaki en mantıklı ve donanımlı araç.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Birkaç günlüğüne eyesight'sız Levorg verdiler, videoları düzenleyip paylaşacağım. Birkaç foto da çektim, ilerleyen günlerde hepsini paylaşacağım. Şansızlığıma hep trafiğe denk geldim, sadece Yavuz Sultan Selim bağlantı yolunda trafiksiz sürebildim. Gün sonunda 100km yol yapmış oldum. Kontak kapadağımıda 9.0lt ortalama tüketim değerini gördüm.

1-2 yerde kısa süreli performanslı kullandım daha doğrusu kick down ile bir 120-130km/h bandına kadar dip gaz gittim sonrasında otoban, sokak araları...vs ağrılıklı dur-kalk trafikte kullandım. Trafiksiz yola çıktığımda ekrandaki anlık tüketim değerleri 5.0lt etrafında gezindi. Uzun yolda sakin kullanımda yakıt kullanımında üzmeyeceği kesin.

Otomobili teslim aldığımda 100tl 95oktan yakıt aldım. Gün sonunda bu hesapla aşağı yukarı yakıtın yarısı gitmiş oldu.

Kendi otomobilimi nasıl kullandıysam aynen öyle kullandım ki zaten yolculuğun yarısından itibaren arka koltukta oğlum yanımda eşim vardı. DJ'leri şimdi daha net anlıyorum, insanın kendi kendisiyle düzgün konuşması çok zormuş. Bugünkü gibi yoğun trafikte Outback Dizel'i kullandığımda gün sonunda en fazla 7.5lt ortalama tüketim değeri görmüş oluyorum.
    Diyebilirim ki, Levorg'un özellikle bugün yaşadığım trafik koşullarına göre yakıt tüketimi fena sayılmaz. Yarın şansıma daha az trafik olur ise tüketimi tekrar sıfırlayıp tekrar 100km yol yapıp duruma bakacağım. Her ne kadar Subaru hastası ve sahibi olsamda sizler için olabildiğince objektif olmaya çalışacağım.
    Merak ettiğiniz noktalar var ise onlar içinde video çekmeye çalışırım.

Dediğim gibi fotoğraflar ve videoların hepsini toparlayıp buraya aktaracağım. Eşimin de görüşlerini not ediyorum, onun görüşlerini de sizlere aktaracağım Şimdilik söylediği, sportif ve albenisi varmış ama Outback'e oranla amortisörleri sertmiş

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aracı ciddi ciddi düşünüyorum ama aklımdaki soru işareti max ne kaldırır bu motor ? 250hp leri rahat kaldırabilir mi şanzumanı ve motoru ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aracı ciddi ciddi düşünüyorum ama aklımdaki soru işareti max ne kaldırır bu motor ? 250hp leri rahat kaldırabilir mi şanzumanı ve motoru ?
    Yiğit, olurda alırsan hiç elleme sadece STi'ın kozmetik eklentilerini taktır başkada birşey yapma. Şahsen ben performansını çok beğendim. Tabiki WRX veya STi ile karşılaştırmak haksızlık olur ama 2 gündür toplasan 4-5 kere abartmadan yani yasal hız sınırları içerisinde gaz pedalını tam anlamıyla kullandım, meret gidiyor ve hiç üzmüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sabah Levorg'u teslim ettim. Toplam 220 km yol yaptım. İlk 100km'nin tamamı neredeyse trafikte geçti o yüzden Cumartesi günü 9.0lt ortalama ile bitti. Pazar günü km'yi sıfırladım ve sıkışık trafiğe fazla girmeden akıcı bir trafikte kullandım. (Arada yine dur-kalk trafiğe denk geldim birazda şehir içinde dolandım.) 1-2 kere ve kısa süreliğine ara hızlanmalar yapmak zorunda kaldım. (Yakın gidenlerden ve önde dengesiz gidenlerden kurtulmak için bunu yaptım.)
    Netice, sabah teslim ettiğimde ortalama tüketim 7.4lt gösteriyordu. Son km'lerde kameranın pilinin azizliğine uğradım, akşam şarj etmeme rağmen yine sabah piller cansızdı. O yüzden Pazar günü fazla video çekemedim. Ama tüketimi gösteren bol bol fotoğraflar var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)