User Tag List

Sayfa 18/19 İlkİlk ... 816171819 SonSon
343 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: SUBARU Levorg

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ah 2.0 gelmedi sanırım türkiyeye

スãƒãƒ¼ãƒ†ã‚£ã‹ã¤åŠ›å¼·ã„動力性能

最高出力:
    221kW(300PS)/5600rpm
    最大トルク:
    400N・m(40.8kgf・m)/2000-4800rpm
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu da buraya ekleyim.. Gerçekten yakışıklı..

[IMG][/IMG]

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün kırmızı gördüm Maslakta. Çok güzel görünüyordu.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Videolardan bazısı 1GB olunca ve henüz düzenlemek için vakit bulamayınca sizlere 1-2 fotoğraf sunayım dedim. Ağırlıklı olarak akıcı trafikte kullanım sonrası 100km'de 7.4lt ortalama tüketim değeri elde etmiştim. Ahanda ispatı. (Sıfırlarken videoda var. Gerçi km sayacı, yakıt göstergesi ve menzilden de doğrulanmış olur )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yuh bana ya 1 aydır video düzenleyemedim. Ama mazeretlerim var. Oğlan hastalandı, az kaldı zaturre oluyordu, 3 hafta boyunca hasteneye taşındık... (bir ara bu macerayı anlatırım.)
    Açılışı hafif yokuş yukarı bir yolda (eğimin yüzdesini bilmiyorum )hızlanma videosu ile açılışı yapayım. Diğerlerini de düzenliyorum, baştan söyleyeyim başka kanallardaki gibi detaylı bir anlatım yapmadım, çünkü zaten bu bol miktarda var. Ben biraz kendi kendime konuşarak birazda hanıma sataşarak sakin kullanım ile trafik yoğunluğuna göre ne tüketir videoları çekmeye çalıştım.
    Subaru Levorg GT-S 0-100km/h - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tam olarak ne zaman yaptığını çözemediğim bir hoşgeldin fotoğrafı var. En az 10 kere kapı açıp kapadım, kapıları kilitledim açtım anca bu kadarını yakalayabildim. Aracın profil görüntüsü ekranda gözüküyor sadece ibrelerin ışıkları yanıyor.
    Araca pin code access ile anahtarsız giriş çıkış yapabiliyorsunuz. Bunu bagaj kapağındaki bir düğme yardımıyla yapıyorsunuz. 5 haneli bir kodlama yapıyorsunuz, anahtar yanınızda değilse bile şifre ile araca giriş yapıp sonra da kapıları kilitleyip gidebiliyorsunuz, bu yöntem ile haliyle otomobili çalıştırmak mümkün değil. Şifreyi iptal edebilirsiniz.
    Birde kapılar kilitliyken elinizde anahtar ile araca yaklaştığınızda iç ışıkları yakıyor. Bu özellikler önceki Subaru modellerinde olmadığı için ufak bir çağ atlama gibi adlandırabiliriz
    (Pin code olayı XV premium, Levorg, Outback'de ve Forester'da var.)

Subaru Levorg Welcome Screen - YouTube

Bu videoyu arkadaşımın Levorg'undan çektim, test aracında bu hadiseyi yapmayı unutunca çareyi böyle buldum Dikkatli bakarsanız, orta göserge grubunda dijital olarak turbo basıncı da görülebiliyor. Bu özellik Forester XT'de var. STi'da ise aynı işlev yine dijital ama analog gösterge gibi yapıldığından daha şık gözüküyor.
    Subaru Levorg Gauge - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu hortlatayım ama araştırdım buladım. Bilen, tecrübe eden var mı?
    -Şerit takip sistemi araca müdahele ediyor mu? vag grubundaki gibi kendisi direksiyonu kendisi çeviriyor mu? Yine vag grubundaki gibi direksiyonu elinizle tutmaz iseniz bir süre sonra şerit takip sistemi devreden çıkıyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı excoupe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatayım ama araştırdım buladım. Bilen, tecrübe eden var mı?
    -Şerit takip sistemi araca müdahele ediyor mu? vag grubundaki gibi kendisi direksiyonu kendisi çeviriyor mu? Yine vag grubundaki gibi direksiyonu elinizle tutmaz iseniz bir süre sonra şerit takip sistemi devreden çıkıyor mu?
    Bahsettiğin sistem şerit takip değil şeritte kalma asistanı diye geçiyor ve 200km/h hıza kadar çalışıyor. Şeritten çıktığında direksiyona müdahale edip şeridin içine çekiyor. Direksiyonu uzun süre tutmadığında devre dışı kalıyor. Eyeseight'lı Levorg'u kısa süreliğine kullanmıştım, o sürüş esnasında ben sadece düz yolda ilerlerken bilerek şeritten çıkardım ve müdahale etmesini izledim, tepkisi geç değil ve çok nazik. Sistemin çalışıyor olması için şeritleri okuması lazım ki şeritleri okuduğunu da ekrandan anlayabiliyorsun. (otomobil figürünün sağında solunda şeritlerin gözükmesi gerekiyor.)
    Asıl zevkli olan kısım uzun yolda cruise control'u aktif ettiğinde çıkıyor. Eye sight senin yerine hızı ve freni ayarlıyor. Önüne bir otomobil çıkarsa onun hızında ilerliyorsun, o herif önünden çekilince de ayarladığın hıza çıkmaya başlıyorsun.

Detaylı bilgi için
    http://subaru.com.tr/Files/Brosur/Ey...gilendirme.pdf

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne güzel özellikler bunlar ya, teknoloji ne güzel gelişiyor. Yakında navi den hedefi girip suya sabuna dokunmadan oraya gideceğiz sanırım.

Levorg çok güzel bir araç olmuş ama bizim toplumsal yapımıza biraz aykırı. Wagon araç yerine ticari alan bir milletiz nede olsa

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin sistem şerit takip değil şeritte kalma asistanı diye geçiyor ve 200km/h hıza kadar çalışıyor. Şeritten çıktığında direksiyona müdahale edip şeridin içine çekiyor. Direksiyonu uzun süre tutmadığında devre dışı kalıyor. Eyeseight'lı Levorg'u kısa süreliğine kullanmıştım, o sürüş esnasında ben sadece düz yolda ilerlerken bilerek şeritten çıkardım ve müdahale etmesini izledim, tepkisi geç değil ve çok nazik. Sistemin çalışıyor olması için şeritleri okuması lazım ki şeritleri okuduğunu da ekrandan anlayabiliyorsun. (otomobil figürünün sağında solunda şeritlerin gözükmesi gerekiyor.)
    Asıl zevkli olan kısım uzun yolda cruise control'u aktif ettiğinde çıkıyor. Eye sight senin yerine hızı ve freni ayarlıyor. Önüne bir otomobil çıkarsa onun hızında ilerliyorsun, o herif önünden çekilince de ayarladığın hıza çıkmaya başlıyorsun.

Detaylı bilgi için
    http://subaru.com.tr/Files/Brosur/Ey...gilendirme.pdf
    O galiba benim araçta da var ama korktum deneyemedim. CC'deyken öndeki araca ne kadar yaklaşıyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O galiba benim araçta da var ama korktum deneyemedim. CC'deyken öndeki araca ne kadar yaklaşıyor?
    Hıza ve belirlediğin hassasiyete göre değişiyor. 120-130km/h ile giderken bana göre noktadan hallice kıvamdaki otomobili görüp hızı düşürmüştü.
    Sistem çok hassas çalışıyor.
    Bu arada bende Levorg yok, Outback var. Birkaç kere Levorg test aracı kullandım o şerit zımbırtısını öyle tecrübe edebildim.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Hakan dede yazılım ile nasıl oluyor yavrucak?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel özellikler bunlar ya, teknoloji ne güzel gelişiyor. Yakında navi den hedefi girip suya sabuna dokunmadan oraya gideceğiz sanırım.

Levorg çok güzel bir araç olmuş ama bizim toplumsal yapımıza biraz aykırı. Wagon araç yerine ticari alan bir milletiz nede olsa
    Ticariler wagonlardan çok daha ucuza geliyorda o yüzden tercih ediliyor bence
    @imprezaWRC

Paylaştığınız özellikler çok güzelmiş. Araç zaten çok şık duruyordu bu kadar teknolojiyle donatılmasıda süpermiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticariler wagonlardan çok daha ucuza geliyorda o yüzden tercih ediliyor bence
    @imprezaWRC

Paylaştığınız özellikler çok güzelmiş. Araç zaten çok şık duruyordu bu kadar teknolojiyle donatılmasıda süpermiş
    Rica ederim. Bu kadar + özellik Levorg'un Sport Plus modelinde mevcut. Diğer modelde eye sight bulunmadığı için adaptif cruise control, şerit takip..vs özellikleri yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan dede yazılım ile nasıl oluyor yavrucak?
    Ne yazılımı ? Orijinal aksesuar takmak dışında artık otomobili mıncıklamıyorum.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence güzel değil, kendi kendine giden araçlar yıllardır var zaten. Taksi deniyor

Otonom sürüş faydadan çok zarar sağlayacak. Demolition man'deki kırmızı amerikanlı sahneyi hatırlarsınız.

Ayrıca otonom sürüşe sahip araçlar çoğalınca adı mesela Mahmut olan biri bakımları kendisinin de yapabileceğini düşünecek. Ve bu kişinin otonom aracı sizinkiyle haberleşecek. Bunlar hep sıkıntı.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence güzel değil, kendi kendine giden araçlar yıllardır var zaten. Taksi deniyor

Otonom sürüş faydadan çok zarar sağlayacak. Demolition man'deki kırmızı amerikanlı sahneyi hatırlarsınız.

Ayrıca otonom sürüşe sahip araçlar çoğalınca adı mesela Mahmut olan biri bakımları kendisinin de yapabileceğini düşünecek. Ve bu kişinin otonom aracı sizinkiyle haberleşecek. Bunlar hep sıkıntı.
    Taksi benzetmesi güzelmiş
    Bakış açısı farkı diyelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aslında bu tip sistemler hayat kurtarmak adına yapılıyor. Sürücünün daha dikkatli araç sürmesine yarıyor. Özellikle Eye Sight açık konumda iken birinin tamponunun dibinden gidemiyorsun veya güvenli mesafeyi geçemiyorsun bu anlamda da Eye Sight, sürücünün riskli sürüş tarzından uzaklaşmasını sağlıyor. Ayrıca, Eye Sight öyle bir fren yapıyorki asfalt buruştu sanıyorsun.

Outback'deki şeritten çıkma uyarısı ile ilgili kısa bir video çektim. Eye Sight'li Levorg'da buna ek olarak şerit takip asistanı var yani direksiyona müdahale eden sistem var ancak bu sistem sürekli devrede değil; direksiyon üzerinde bir düğme var ona bastıktan sonra sağ ve sol şeritleri okuduğunda devreye giriyor. Eye sight default olarak aktif olan bir sistem ama kapatma şansınız var. Ayrıca, Eye Sight'lı Levorg'da öndeki araç ile ne kadar pay bırakıyorsunuz onu görebilmeniz için ön cama ledli uyarı sistemi de yansıtılıyor.
    Subaru Outback Şeritten Cıkma Uyarısı /Lane Departure Warning - YouTube

akt02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım bu yıl içerisinde outback içinde levorg taki gibi şeritten çıkınca müdahale eden sistem eyesight a eklenecekmiş . Ayrıca Eyesight lı forester modelleride bu yıl ülkemize geliyormuş .
    PATH250 EDTN

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)