User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
64 sonuçtan 58 ile 64 arası

Konu: Yatirimlik otobus taksi dolmus minubus hatti ?

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yalnız konuyu baştan sona okudum, zamanında 800 bine hat alıp ayda 8 bin lira kiraya vermeyi düşünüyormuş konu sahibi getirisi olmaz değmez başka ticaret yap diyenler vs olmuş ama sahibindene baktım şuan bursada otobüs hatları 1 milyon lira civarı 4 senede yediğin kira parasıda kaymağı ben bi mantıksızlık göremedim açıkcası plaka al sağlam bi galeriye kirala her ay al paranıi risk 0 üstüne bide başta koyduğun ana sermayeyi de arttır çiçek gibi
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız konuyu baştan sona okudum, zamanında 800 bine hat alıp ayda 8 bin lira kiraya vermeyi düşünüyormuş konu sahibi getirisi olmaz değmez başka ticaret yap diyenler vs olmuş ama sahibindene baktım şuan bursada otobüs hatları 1 milyon lira civarı 4 senede yediğin kira parasıda kaymağı ben bi mantıksızlık göremedim açıkcası plaka al sağlam bi galeriye kirala her ay al paranıi risk 0 üstüne bide başta koyduğun ana sermayeyi de arttır çiçek gibi
    risk 0 değil. araç sizin üzerinize olduğundan her türlü kaza bela durumda kiralayana pek birşey olmaz kanunlar sizi tanır.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilen bilir taksi işi yapıyordum.
    Takside en mantıklı şey şu dönemde şoför olarak çalışıp kazandığını cebine koyup yoluna bakmak 12 saatte kazandığın para en az 200 oluyor durağının güzelliğine göre iner çıkar yövmiye.
    Kiralasan arabanin her ay bakimi masrafı amortismani kaza yapsa yatacagi para her gün kiranin parasi cikicak mi hesap kitap işler yapıcaksın sigortası muayenesi lastiği çok gider kalemi var. Plakayı kiralayıp kendin şoför olsan taş çatlasın ayda en fazla bin lira fazla kazanıcaksın bin lira için değer mi bilmiyorum.
    Bence eğer kiralamayı kafaya koyduysanız önce başkasının arabasında 1 sene çalışın en az. İşin kaşarlığını öğrenince kafanıza yatarsa yaparsınız. Ama hayatinda hic taksiye cikmayip nereden müşteri düşer hangi caddede hangi saatte yolcu olur bunlari öğrenmeden balıklama taksi kiralanmaz.

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazan rakamlar 1 milyon civarı ama alan varmı önemli olan o. Bursada son 2-3 yılda minibüsler otobüs oldu sonra geri döndü vs bir dünya olan oldu. Bir sürü 9 metre halk tipi 2. el otobüs satılık bursada plakasız olarak, alanların arabadan ettiği zarar vs kiralık çalıştırmada sıkıntı. Kaldı ki şuan kiralamaya kimse yanaşmıyor kolay kolay, giderler fahiş zamlandı. 2 sene önce 1250 lira olan lastik şuan 2500 lira.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Altına koysaydı para taklalı güvercin olmuştu

Birde böyle düşün

4 senede vadelide uyusaydı yine takla atmıştı

Velhasıl o tarz alımlar müslüman işleri faiz haram kazanmayım az olsun öz olsun kafasındaki yatırım
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altına koysaydı para taklalı güvercin olmuştu

Birde böyle düşün

4 senede vadelide uyusaydı yine takla atmıştı

Velhasıl o tarz alımlar müslüman işleri faiz haram kazanmayım az olsun öz olsun kafasındaki yatırım
    Faiz mevduat filan değil yiğit abi, biz hatayı 2018 yazında eth kasacağız diye o wp grubunda uğraşırken oldu. O zaman 3k $ ripple alsaydık tavan yaptığı dönemde satsaydık, 17k $ kâr elde edecektik kafamı hala duvarlara vuruyorum
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faiz mevduat filan değil yiğit abi, biz hatayı 2018 yazında eth kasacağız diye o wp grubunda uğraşırken oldu. O zaman 3k $ ripple alsaydık tavan yaptığı dönemde satsaydık, 17k $ kâr elde edecektik kafamı hala duvarlara vuruyorum
    Hayatta fırsatlar hep çıkar inanmak gerek sadece
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)