User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Astra K hakkında

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Opelde ben zaten bayiler arası fiyat tutarsızlığını anlamış değişim. Ankarada başıma gelen olayı anlatayım. Bayi isimlerini karıştırmamak için yerleri ile söyliycem. Temmuz sonu astra j 1.6 en boşu için fiyat aldığımda, konya yolu opel 49.500 e bırakırım dedi, eskişehir yolunda çukurambar tarafındaki reis 48.700 lere verebilirim demişti. Istanbul yolundaki 51.000 dedi bir kuruş inmedi. Bişey kazanmıyoruz zaten bu modelden dedi. Sonra adamla inatlaştık yalan söyleme dedim az önce çok daha az fiyat aldım dedim ve diğer fiyatları söyledim. Adam inanmadı ve aradı diğer bayileri. Sonrasında *** oldu kaldı tabi. Ama inmedi daha gidip ordan alın ben düşemem dedi.
    ya normal araçlarda tutarsızlık dogrudur ama bu modelde herkes yok inemeyiz mümkün değil yeni araç bu vs illa liste fiyatı dedi. konya yolundaki dedi ki 500 lira payımız var üstü mümkün değil. Ama konudaki R.I.P. nickli abimizin yorumu kafa karıştırdı. İmkansız diyorlar hangi bayiye gitsem. Bi yol gösterin abiler, almayı planlıyorum arabayı kısmetse.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dediğim bayi ile görüştün mü? (astralife grubu üyesi olduğunu belirterek) haftasonu kendim için sormamış olsam gidip görüşürdüm ama tekrar gidip başka bir donanım aracın fiyatını konuşmaya kalkarsam zaman geçirmeye gelmiş bedava çay kahve içmeye gelen tipler gibi değerlendirecekler fiyat düşmeyebilirler o yüzden gidip senin için fiyat alırım diyemedim.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ovv üstelik masajlı koltuklarıda var.. Audi de artık yeni a3 e kettle koyar meganda yeni ıv serisine jakuzi koyar bu iş böyle sürer gider..
    :d:d:d:d:d:d

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski adıyla sport paket Astra K 1.6 dizel 136hp + kış paketi 83 nin tl

Eski adıyla Cosmo 1.6 dizel 136 hp + still paket (sunroff,kış paketi ) 92 bin TL

Kış paketinde koltuk ısıtma ve direksiyon ısıtma var

İki araçta manueldir

Masajli elektrikli koltuk alınırsa +5 bin TL e yani Cosmo 97 bin liraya ağzına kadar dolu şekilde alinabiliyor
    Livestrong

TayfunS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    afyon opel bayisinden j kasa için 54.500 ken 51.500 fiyat aldım
    Aynı gün ankara bayisini aradım 54.500 den bir kuruş inmedi. Enteresan. Denizli bayisi için bayağı cömert diyor alanlar
    TB4BSA

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Zamanında Opel araştırdım. Şunu net olarak söyleyebilirim. İstanbuldan almak yerine Anadolu bayilerinden fiyat alın. Nerden baksanız 5k oynuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında Opel araştırdım. Şunu net olarak söyleyebilirim. İstanbuldan almak yerine Anadolu bayilerinden fiyat alın. Nerden baksanız 5k oynuyor.
    Tam tersi öyle fiyatlar geliyo ki bana istanbul bayilerinden akıllara zarar

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Biz arkadaşa J kasa Astra bakarken Karadenizde ve Antalya'da bi bayiden İstanbul'a göre daha uygun fiyat almıştık. Ama şimdi işler değişmiş olabilir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi güncel çekeyim, astra baktığım sırada başka bi araç almıştım. Şimdi astra alıcam kısmetse, donanımhaberde bir kaç problem okudum araçla ilgili. Bizim siteden sahip olan, yorum yapabilecek kimse var mı? Uzak dur diyecek kimse çıkar mı?

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 3 Ay önce eşime Astra K aldım., Bu paraya alınabilecek en donanımlı ve en güzel araç bana göre.. Araç tam otomatik tork konverörlü şanzumana sahip ve opellerin vites geçişleri diğer tam otomatiklere göre yavaş, bir Bmw şanzumanı gibi değil... +'ları Şanzuman sorunsuz, araçta Tabela okumadan tutun, Şerit takip asisatına, Aktif Cruise dahil herşey var.. Uzun yolda 140-150 4 kişi ile 8 litre ortalama ile gittim (Araç henüz 1.000 Küsür km'de) .. Yeni Astra ciddi hafifletildiği için Performans oldukça tatmin edici ve haliyle yakıt tüketimi de düşürülmüş. Sonuç olarak Fiyat performans olarak alınacak nadir araçlardan birisi.
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba
    Ben Manisa opel Çözel de Genel müdür yardımcıyım. ve astra k kullanıyorum aracın tek eksiği kapı fitillerinden gelen ses olarak konuşuluyordu onu da çözdük.
    sorun kalmadı. bu arada pm atarsanız yardımcı olurum. ay sonu şirketler hedef tutturacak tutarsız fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 3 Ay önce eşime Astra K aldım., Bu paraya alınabilecek en donanımlı ve en güzel araç bana göre.. Araç tam otomatik tork konverörlü şanzumana sahip ve opellerin vites geçişleri diğer tam otomatiklere göre yavaş, bir Bmw şanzumanı gibi değil... +'ları Şanzuman sorunsuz, araçta Tabela okumadan tutun, Şerit takip asisatına, Aktif Cruise dahil herşey var.. Uzun yolda 140-150 4 kişi ile 8 litre ortalama ile gittim (Araç henüz 1.000 Küsür km'de) .. Yeni Astra ciddi hafifletildiği için Performans oldukça tatmin edici ve haliyle yakıt tüketimi de düşürülmüş. Sonuç olarak Fiyat performans olarak alınacak nadir araçlardan birisi.
    Kısmetse manuel alıcam abi teşekkür ederim yorumun için, klimada ıslık sesi, 40 60 km hızlar arası uğultu vs gibi şeyler gördüm diğer forumlarda. Böyle bişey yaşadınız mı arabayla ilgili absürt bi durum var mı?
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    Ben Manisa opel Çözel de Genel müdür yardımcıyım. ve astra k kullanıyorum aracın tek eksiği kapı fitillerinden gelen ses olarak konuşuluyordu onu da çözdük.
    sorun kalmadı. bu arada pm atarsanız yardımcı olurum. ay sonu şirketler hedef tutturacak tutarsız fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.
    Pm attım abi haber bekliyorum senden.

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısmetse manuel alıcam abi teşekkür ederim yorumun için, klimada ıslık sesi, 40 60 km hızlar arası uğultu vs gibi şeyler gördüm diğer forumlarda. Böyle bişey yaşadınız mı arabayla ilgili absürt bi durum var mı?

Pm attım abi haber bekliyorum senden.
    Araç sessiz, Yalnız şöyle bir durum var ben Insigni kullanıyorum haliyle ondan inip Astra'ya binince bir miktar ses var , Ancak geçmişte Corolla kullandım ve onunla kıyas yapacak olursam konfor olarak aynı diyebilirim ki Corolla'lar bana göre konfor olarak oldukça iyiler.. Motor sesi sıfır ve performans ciddi derecede iyi, manuel olursa çok daha farklı olur tabi.. Bence düşünmeden alınabilecek bir araba..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç sessiz, Yalnız şöyle bir durum var ben Insigni kullanıyorum haliyle ondan inip Astra'ya binince bir miktar ses var , Ancak geçmişte Corolla kullandım ve onunla kıyas yapacak olursam konfor olarak aynı diyebilirim ki Corolla'lar bana göre konfor olarak oldukça iyiler.. Motor sesi sıfır ve performans ciddi derecede iyi, manuel olursa çok daha farklı olur tabi.. Bence düşünmeden alınabilecek bir araba..
    tesekkür ettim abi, siparis verildi teslimatı bekliyorum artık. hayırlısı olsun insallah siz de güle güle binin.

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam bende düşünüyorum nerden kaça aldınız acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende düşünüyorum nerden kaça aldınız acaba?
    Abi Manisa bayiinden aldım, prodorian nickli Gürsan abi sağolsun yardımci oluyor, bi aksilik olmazsa Ankara teslim olacak arabam. Bayi çalışanları tanıdığım kadarıyla iyi niyetli insanlar. Ankara bayilerinin hiç birini sevemedim hepsinde kötü muamele gördük şaka gibi, sanki zorla araba alıyoruz

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi Manisa bayiinden aldım, prodorian nickli Gürsan abi sağolsun yardımci oluyor, bi aksilik olmazsa Ankara teslim olacak arabam. Bayi çalışanları tanıdığım kadarıyla iyi niyetli insanlar. Ankara bayilerinin hiç birini sevemedim hepsinde kötü muamele gördük şaka gibi, sanki zorla araba alıyoruz
    Bi iletişim numarası varsa alabilirmiyim arkadasin

alperaslann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangi renk tercih ettiniz? Karamel rengi çok güzel duruyor.

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim çok teşekkür ederim. Amacımız şirketimizi daha iyi yerlere getirmek tabiiki bir de Opele gönülden bağlıyız. benim çalıştığım hangi bayi olursa olsun maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak zorunda. ankaraya teslim edicez inşallah
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)