User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Astra K hakkında

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Astra K hakkında

Astra K hakkında bir konu olsun istedim.
    0 km dynamic paket almayı planlıyorum, 1.4 turbo 150 hp lik versiyonundan.
    Yerine tavsiye edilebilecek 0 km koşuluyla bir araç var mıdır? Yorumlarınız nedir? Test eden inceleyen bilen varsa duymak isterim.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatı nedir acaba ?

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Ben innovation paketti sanırım en donanımlı olanını dün canlı gördüm, cidden sessiz çalışıyor iyi görünüyordu..

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kozmik bej içine siyah Agr deriler çok güzel duruyor bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Detaylı incelemek lazım,autocar bu ayki sayısında focus ve leonla karşılaştırmışlar ama onlardan iyi olmalı zaten

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün 1.6cdti at6 excellence test ettim, donanım olarak evet çok çok iyi fakat en etkileyici kısım motor özelliklede ara hızlanmalar.
    1.6cdti at6 enjoy için liste fiyatı 82.300 fakat kolaylıkla 78bin e düştü. j kasa kullanıcısı olarak biraz daha sert amortisörleri var ve anlam veremediğim şekilde lastik sesi alıyor, genel olarak ebatlar ve dolayısı ile iç mekan biraz daha küçük.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence megane IV'ü beklemelisiniz, ciddi çalışmış Renault araç üzerinde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatı nedir acaba ?
    71.450 lira liste fiyatı var. Bayide de bi indirim söz konusu olmadı fiyat bu işinize geliyosa dediler açıkcası.
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben innovation paketti sanırım en donanımlı olanını dün canlı gördüm, cidden sessiz çalışıyor iyi görünüyordu..
    Bugün ben de dizelle teste çıktım gerçekten ses olarak çok başarılı içerde hiç bişey yok. Fakat ilk viteslerdeki boost cut arabanın potansiyelini gölgeliyor baya. Üst viteslerde bildigin 2.0 dizel it köpek işi gidiyor.
    Alıntı taylaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kozmik bej içine siyah Agr deriler çok güzel duruyor bence.
    AGR paket olarak 6.5 lira, bakmadım bile

Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detaylı incelemek lazım,autocar bu ayki sayısında focus ve leonla karşılaştırmışlar ama onlardan iyi olmalı zaten
    Leondan iç dış olarak baya baya başarılı bana kalırsa, sürüş pozisyonu, araba hakimiyeti ve koltuklar olarak da aşırı begendim. Focus un içi beni çok daralttı, boyum uzun sıkışıp kaldım içinde arabanın göğsü aşırı büyük ve gereksiz.
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün 1.6cdti at6 excellence test ettim, donanım olarak evet çok çok iyi fakat en etkileyici kısım motor özelliklede ara hızlanmalar.
    1.6cdti at6 enjoy için liste fiyatı 82.300 fakat kolaylıkla 78bin e düştü. j kasa kullanıcısı olarak biraz daha sert amortisörleri var ve anlam veremediğim şekilde lastik sesi alıyor, genel olarak ebatlar ve dolayısı ile iç mekan biraz daha küçük.
    Öncelikle şunu sorayım, bayi size liste fiyatı üstünden indirim mi yaptı? Bize nuh dediler peygamber demediler tek fiyat bu dediler bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
    Ben de teste çıktım aynı modeli bugün. Amortisörler biraz yavan kalmış evet golf 7deki (dizel) gibi vurmalar var ufak tefek. Süper bi konfor yok amortisör olarak. Lastik sesi ben farketmedim gayet rafine geldi bana. Ayrıca iç mekan olarak (boyum 1.98) kesinlikle ve kesinlikle J den daha geniş, daha ferah daha kullanışlı diye dusunuyorum.
    Alıntı efe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence megane IV'ü beklemelisiniz, ciddi çalışmış Renault araç üzerinde
    Renault ya da herhangi fransız aracı pek dusunmuyorum. 160 hp gelecek diye duydum fakat gerçekten çok onemli değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de j kasa sahibiyim ic mekani ufalan dis ebatlardan dolayi ozellikle merak ediyordum bana daha darmis hissi uyandirdi tabi aralarinda cok buyuk fark var degil. Fiyat 82.300den 78.800 e oradan da 78.000 e indi. Biraz daha sıkıstırınca park sensoru+karter muhafaza ve bagaj havuzu hediyem olur dedi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de j kasa sahibiyim ic mekani ufalan dis ebatlardan dolayi ozellikle merak ediyordum bana daha darmis hissi uyandirdi tabi aralarinda cok buyuk fark var degil. Fiyat 82.300den 78.800 e oradan da 78.000 e indi. Biraz daha sıkıstırınca park sensoru+karter muhafaza ve bagaj havuzu hediyem olur dedi
    Abi bu hangi bayi ya? Müsait olursan dynamic paket 1.4t icin bi fiyat alir misin? Bize kuruş inmediler.

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her zamanki gibi hicbir ozgunlugu olmayan bir astra daha yine butun rakiplerine fazlasiyla benziyor.. herneyse yaklasik 200 kglik ciddi bir hafifletmeye giderek sonunda dogru karari vermisler j kasanin sacma gereksiz agirligindan kurtulmus oldu boylece K

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bize de 3-5 pazarlık taktiği verir misin

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ovv üstelik masajlı koltuklarıda var.. audi de artık yeni a3 e kettle koyar meganda yeni ıv serisine jakuzi koyar bu iş böyle sürer gider..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    astra için oluşturulmuş bir grubun sponsoru olan bayi, sanırım bunun avantajı oldu yoksa ciddi ciddi alacakmışım gibi pazarlık yapmadım amaç astrayı kullanmaktı

bayi = http://surtasotomotiv.com/
    grup = astralife

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben lansımanına katılmıştım,lansımanı istanbul parkta olmuştu gece piste çıkmıştık pilotlarla yol tutuşu hakikatten güzel,motor olarakta 140tan 150ye çıkardı gücü tork olarakta 245e çıktı 200den.arka aks mesafesi daha geniş j'ye göre buda baş ve diz mesafesinde gösteriyor kendini.ama bagaj j'ye göre ufak.kokpitte corsa gibi yukarda biraz.Vites geçişleri kemikle çat çat vites atabiliyoruz

Şuanda zaten bayiilerin elinde araç yok bize 7 tane geldi 5 tanesi gitti,excellence 1.4 turbo var şuan plazada duruyor.kasım ve aralık sonunda araçlar gelmeye başlayacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aks mesafesinden emin misiniz?
    daha iyidir daha kötüdür anlamında demiyorum fakat j kasa kendi sınıfında oldukça tosun bir kasaydı. k ile biraz daha küçülme söz konusu(boyut ve ağırlık olarak)
    ön tekerlekler arası J=1541 K=1530
    arka tekerlekler arası J=1551 K=1537
    aks mesafesi J=2685 K=2662

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet k ile küçültme söz konusu mevcut.bize opelin gönderdiği dökümanlarda farklı detaylar var ona istinaden öyle yazdım paylaşım detayları yasak olmasa paylaşırım.neyse arkadaşlara tavsiyem alacaksanız şayet fiyat araştırmasını çok iyi yapın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla dün tekrar başka bi bayiye gittik, 500 lira payimkz var dedi ben anlamadım bu işi

berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla dün tekrar başka bi bayiye gittik, 500 lira payimkz var dedi ben anlamadım bu işi
    Opelde ben zaten bayiler arası fiyat tutarsızlığını anlamış değişim. Ankarada başıma gelen olayı anlatayım. Bayi isimlerini karıştırmamak için yerleri ile söyliycem. Temmuz sonu astra j 1.6 en boşu için fiyat aldığımda, konya yolu opel 49.500 e bırakırım dedi, eskişehir yolunda çukurambar tarafındaki reis 48.700 lere verebilirim demişti. Istanbul yolundaki 51.000 dedi bir kuruş inmedi. Bişey kazanmıyoruz zaten bu modelden dedi. Sonra adamla inatlaştık yalan söyleme dedim az önce çok daha az fiyat aldım dedim ve diğer fiyatları söyledim. Adam inanmadı ve aradı diğer bayileri. Sonrasında *** oldu kaldı tabi. Ama inmedi daha gidip ordan alın ben düşemem dedi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)