User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Ön muhasebe ve stok takip programı tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Question Ön muhasebe ve stok takip programı tavsiyesi

Yeni açıcağımız yer için ön muhasebe ve stok takip programı arıyorum.

ETA ve Logo gibi paket programlara baktım ama onlar çok pahalı geldi.

Çok, çok daha uygun mümkünse ücretsiz bir program arıyorum. İnternetten bir iki tane ücretsiz program indirdim ama onlarda demo sürümü.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu siteden zamanında proje indirmiştim öneririm
    http://www.gorselprogramlama.com/stok-takip-programi-c/

Site sahibine mail atarsanız uygunada yazıyor
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Ersin ÖREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işin muhasebe kısmı için https://www.parasut.com/

ogunozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onemlı olan kolay karısık olmamasılazım bende pahalı fakat logo tercı h ettım kolay kullanımmı var logonun,stok programında da sap kullanılabılır cok dtay versıyonu alınmadan ama karısıktır bıraz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu siteden zamanında proje indirmiştim öneririm
    Gorsel Programlama

Bir firma'dan olması bana daha mantıklı geliyor. Sorun vs. olduğu zaman daha etkili ve hızlı çözüm sunabilirler.

Site sahibine mail atarsanız uygunada yazıyor
    Alıntı Ersin ÖREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işin muhasebe kısmı için https://www.parasut.com/
    Paket program arıyorum. Eskiden Vega yazılımın programı kullanıyordum o gayet iyiydi ama devir işlemleri için $100 almaları ve fiyatları çok pahalı geldi. Şimdi yeni açıcağımız yerde daha uygun bir program arıyorum.

Alıntı ogunozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onemlı olan kolay karısık olmamasılazım bende pahalı fakat logo tercı h ettım kolay kullanımmı var logonun,stok programında da sap kullanılabılır cok dtay versıyonu alınmadan ama karısıktır bıraz

Logo Start versiyonunda kullandıkça öde diye bir sistem gördüm. Mantıklı geldi ilk başta kullanmak için

Fikirlere açığım

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.akademishop.com/

Burdan yusuf beye ulaşırsan quik shop diye yazdıkları program var sana yardımcı olur laleliden jazzline firmasından sercan dersen kolaylık sağlar istediklerine göre uygun birşey yapar

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dia kullanmanızı tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı işleriniz olur inşallah
    Sektör nedir? 5-6 farklı stok programı kullandım sektör belirtirseniz daha iyi tavsiyede bulunabilirim. Logo için 10k dan yüksek verdiler ise eğer 1c stok programına da bir bakın derim. Şuan SAP kullanıyorum, SAP'a bakmanıza gerek yok fiyat olarak çok Pahalı. Eğer işleri büyütme fikriniz varsa yada ileride daha iyi olacağına inanıyorsanız kesinlikle ücretli bir program alın çünkü ücretsizlerde cariler bazen karışabiliyor

aldatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vega bayisiyim lisansli kullaniyorsan eski vegayi devam et Yeni versiyonda devir yapmasanda olur Sana daha az maliyetli olacagi kesin eger isinde ilerlemek istiyorsan programada deger vermen lazim sonucta en sadik elemanin program.....

irfanyalınay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ucuz olsun diye bir seçimin olmasaydı kesinlikle Navision önerirdim.çok kullanışlı bir program.eğer şirketin için büyüme planları yapıyorsan kesinlikle güvenilir elemanlara ihtiyacın olduğu kadar sağlam bir programa da ihtiyacın var..

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben vega kullanıyorum eğer programın lisanslıysa yeni versiyona geçmen şart değil, elindekini kullanmaya devam edebilirsin en ucuzu bu olur bence
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun vadeli düşünüyorsanız iyi bir program öneririm. üü

Nasıl başlarsa öyle gidiyor çünkü.

ayrax basit bir program kullanımı kolay ücreti düşük.

Logo tiger geniş kapsamlı kullanım biraz daha karmaşık.

Uyumsoft erp kullanıyorum şuan teknik destek zayıf, program pek kullanıcı dostu değil. Özellikle raporlamalar iyi değil.

sap çok kapsamlı ama orta ve üstü büyüklük için gerekebilir. Çok pahalı abartmıyorum cidden çok pahalı. Almakla bitmiyor modül modül destek, özel ekran yapımı falan uzun iş. Danışman ücretleri 800 eur/gün falan. Muhtemelen senin zaten ihtiyacın yok.

Şimdi harca iyi bir şey al ilerde değiştirmek istersen çok zor olur.

Logo tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zirve kullanmanı öneririm.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orka dan da fiyat al basit ve kullanışlı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bi güncel çekeyim şu konuya,

Programın kullanılacağı yer oto servis ama ben daha çok yedek parça satışı için kullanıcam. %1 Servis için %99 yedek parça satışı için kullanıcam programı.

Sanayi de kullananlara sordum çoğu Ekol Bilişimin programını kullanıyor dos tabanlı program ve 1.000 TL fiyat istedi. Aynı fiyatlara Logo Start vb. programlar alabiliyorum.

300 TL'ye de True My Muhasebe ve Oto Servis buldum. Stok, Cari, Depo, Banka vb. modüller içerisinde ve hoşuma giden 1-2 şeyi daha var. Müşteriye göre sabit indirim oranı ekleyebiliyorsun döviz ile alım, satım yapma imkanı var.

Vega yazılımı da eski iş yerimizde bıraktık onu tekrar alıp kullanma şansım yok. Şimdi almışken iyi birşey alayım diyorum.

Çoğu yedek parçacı da dos tabanlı program kullanıyor ama benim bulabildiğim tek dos tabanlı program Ekol.

Dos tabanlı programın bir avantajı var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi güncel çekeyim şu konuya,

Programın kullanılacağı yer oto servis ama ben daha çok yedek parça satışı için kullanıcam. %1 Servis için %99 yedek parça satışı için kullanıcam programı.

Sanayi de kullananlara sordum çoğu Ekol Bilişimin programını kullanıyor dos tabanlı program ve 1.000 TL fiyat istedi. Aynı fiyatlara Logo Start vb. programlar alabiliyorum.

300 TL'ye de True My Muhasebe ve Oto Servis buldum. Stok, Cari, Depo, Banka vb. modüller içerisinde ve hoşuma giden 1-2 şeyi daha var. Müşteriye göre sabit indirim oranı ekleyebiliyorsun döviz ile alım, satım yapma imkanı var.

Vega yazılımı da eski iş yerimizde bıraktık onu tekrar alıp kullanma şansım yok. Şimdi almışken iyi birşey alayım diyorum.

Çoğu yedek parçacı da dos tabanlı program kullanıyor ama benim bulabildiğim tek dos tabanlı program Ekol.

Dos tabanlı programın bir avantajı var mı?
    Yıl olmuş 2015 hala ms-dos tabanlı bir programa para verme derim.

Servis işi için yazılmış özel bir program var ise demo iste bence.

Std. muhasebe programı tam olarak ihtiyacını görmeyebilir, bu tür özel oluşturulmuş programlar işin nevine göre daha işlevsel olabiliyor.

Kısa süredir muhasebe bürosunda "zirve" kullanıyorum. Gördüğüm en kullanıcı dostu/basit program diyebilirim.

Çok güzel yapmışlar programı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıl olmuş 2015 hala ms-dos tabanlı bir programa para verme derim.

Servis işi için yazılmış özel bir program var ise demo iste bence.

Std. muhasebe programı tam olarak ihtiyacını görmeyebilir, bu tür özel oluşturulmuş programlar işin nevine göre daha işlevsel olabiliyor.

Kısa süredir muhasebe bürosunda "zirve" kullanıyorum. Gördüğüm en kullanıcı dostu/basit program diyebilirim.

Çok güzel yapmışlar programı.
    İşin içine oto servis girince fiyatlar artıyor. Vega kullandım gayet güzel ve yeterli program ama sanayi de o tarz programlar tam anlamıyla kullanılamıyor. Gidip burç alıyorlar abi parça numarası ver kimden aldın diyorsun. Parça numarası yok diyor yaz işte burç oluyor. Stok-giriş çıkış zulüm oluyor.

MS-DOS'un benim için tek artısı kimse kurcalayamaz. Bilgisayarım biraz orta malı her ne kadar misafir hesabı açsam da giren oluyor. MS-DOS da sadece klavye komutu olduğu için kurcalanması çok zor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin içine oto servis girince fiyatlar artıyor. Vega kullandım gayet güzel ve yeterli program ama sanayi de o tarz programlar tam anlamıyla kullanılamıyor. Gidip burç alıyorlar abi parça numarası ver kimden aldın diyorsun. Parça numarası yok diyor yaz işte burç oluyor. Stok-giriş çıkış zulüm oluyor.

MS-DOS'un benim için tek artısı kimse kurcalayamaz. Bilgisayarım biraz orta malı her ne kadar misafir hesabı açsam da giren oluyor. MS-DOS da sadece klavye komutu olduğu için kurcalanması çok zor.
    Eta kullanmıştım zamanında ms-dos olanından bence zulüm.

Pc orta malıda olsa, sen kendi kullanıcını kitle çık, açan adamın programla, senin masaüstün ile işi olmasın. Hem program kullanılan pc de başkasının işi ne

Öyle bir durum varsa sürekli yedekle bence. Bir sürü emek verir veri girersin biri gelir çat diye çökertir bir şey yapar kahrolursun.

Ben alacak olsam bu saatte ms-dos olan bir program almam. Başka bir konuda bilsoft'u önerdim bir arkadaşa. Aslında senin de işini görürü diye düşünüyorum.

En kötü indir kurcala sevmezsen git başka al nasıl olsa ücretsiz. Biz (az stoklu) dükkanda kullanıyoruz başarılı bence.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parasut cari ve muhasebe OLABİLİR, stok için OLMAZ, en güzel tarafı web tabanlı olup heryerden takip edebilirsin.

Şuanda cari takibinden kullandığım diğer program ios lar da rahat kullanabildiğin 'Money Pro' iphone, ipad, ve mac te kullanıyorum.

Eğer windows ta kullanacagım dersen. Turkuaz isimli bi programı çok beğendim. 100 tl bi ücrrti var.

Piyasada kullanmadığım denemediğim cari programı yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)