User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
84 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 1993 Civic Delsol? Siz performans, atmosferik seven arkadaşlar bir bakar mısınız?

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1993 Civic Delsol? Siz performans, atmosferik seven arkadaşlar bir bakar mısınız?

Arkadaşlar böyle bir araç almayı düşünüyorum ama, piyasa delirmiş. 93 model araca 30+ fiyatlar isteniyor ki, 30'a alacağınız araba bile en az 2.000 masraf çıkarır diyor tanıdığım delsol sahibi arkadaşlarım.

***** araç şekil, gösteriş olarak gayet hoş ve göze hitap ediyor. Bende de 30-35 civarı bütçe var. Böyle hem görüntüsü güzel, baktıkça insana zevk vericek, karşısına oturup manzara diye izleyebileceğiniz bir araç (Bence). Bastığınız zaman da gideri var. ***** Vtec 160 hp. Yani çok kararsız kaldım, buna alternatif olarak ne araç alınır? Sizlerinde fikirlerini almak istedim açıkçası.

-

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loading site please wait...

Prelude tabiki.. İlanı örnek amaçlı temsili olarak attım..
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vtec 167 hp. Kat yok bunlarda. Tavan fitillerinden su almıyorsa gayet iyi, hatta bu varken kim niye vti alır hiç bilmiyorum. Alınır.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. araç olarak alınacak bir model

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Rover 220 Turbo alternatif olabilir.
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oldukça keyiflidir biraz elden geçmiş bir delsol bulursan çok fazla başın ağrımaz. söylendiği gibi tavan fitilleri eskiyse su alabilir. ancak sadece delsol için değil 23 yaşındaki tüm araçlar için geçerli olan düzenli olarak masraf çıkarma durumuna hazırlıklı olmak lazım. kesin diye birşey yok ama her ay belli bir bütçeyi arabaya yatırabilirsiniz. yol tutuş ve frenler motor gücüyle pek bağdaşmıyor alırsanız gazlarken vs dikkat etmekte fayda var.
    inşallah gönlünüze göre olur.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yavru s2k diye geçiyor . b16 var üstünde..

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyla 25 likler 30, 35 likler 40k olacak bence
    Biraz tüh kaka deyinde eski fiyatlara iner belki

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski delsol kullanicisi olarak soyluyorum 1
    30-35 arasina alinacak bir arac degil parca konusunda yardimci olucak birisi yoksa zorlar cikma parcasini bulmak zor olur motor yuruyen konusunda sorum yasamazsin fakat kaporta ve trim cok zorlar goruntu gidis evet cok guzel ama hondayla hasir nesir degilsen tavsiye etmem

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlık google translate gibi olmuş

O egzoz nedir öyle düşman götüne.. Farzetkiii modeli misiniz ?

Bu arada bu araçlar 20 liraydı 1 sene önce bahsettiğiniz rakamlar gerçek mi?

bskone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inşallah paylaşım yaptıgınız arabanın resimlerini temsili olarak paylaşmışsınızdır.yoksa bildigim kadarı ile kazaya karıştı bu resimdeki araç.

Otomobil Aydınlatma Direğine Carptı: İki Yaralı

OTOMOBİL AYDINLATMA DİREĞİNE CARPTI: İKİ YARALI - Amasya Haberleri - Milliyet Amasya

EOG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında çok uğraştım görsel ve motor olarak, sonra da dolu halde nette dönen fiyatlardan uzak bir rakama sattım yurt dışı durumundan dolayı. Zevk aldım mı aldım ama bi daha uğraşmam hayatta hele hele bu dolar kuru ile

İstediğin kadar temizini bulsan da illaki iyileştirmeler için masraf edeceksin. En kötü bir ağır bakım, lastikler, fren iyileştirmeleri vb. ki hepsini yapsan da yol tutuşu devamlı tedirgin edecek özellikle üstü açık iken. 23 yaşın getirdiği mekanik yorgunluk cabası.

Hızlı araba için soranlara opel 2.0T tavsiye ediyorum o fiyata, bertone alabilirsin ya da astra g coupe alıp turbolayabilirsin. K04 setup'ın reçetesi belli, 300 Hp keyifli keyifli binersin az elin yatkın ise. Ya da bütçenin artmasını bekleyim 1.4 tsi Vaglara bakabilirsin.

Araçla ilgili özel soruların varsa PMden yardımcı olurum, eski proje konuma da bakabilirsiniz.

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30+34 K lara integra veya accord düsenebilirdim, Hb veya sedan vtı da düsebilir o paralara ama kesinlıkle delsol istemem veyahut agzına kadar dolu 1.4 alıp shoc vtec yapıp yürümeyi tercih ederim

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hondaciyim hatta crx ciyim ama ne suanki cogu crxler nede delsoller parasini haketmiyor civic typer s2k derken bununda piyasanin icine ettiler sahinini satan crx aldi sacma salak bodykit yapan 15 yazior air takan 30 yazior milletin bebek gibi baktigi arabasina bictigi fiyati kendi hurdasina layik gorup aciyor bari crx lerden cekin elinizi zaten 3-5 tane temiz kaldi icine etmeyin
    DR. OWL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Resimleri kesinlikle temsili olarak koydum.

Şuanda motosiklet kullanıyorum. 600rr sahibiyim. Sağlık problemleri sebebiyle motosikleti bırakmam gerekiyor. Bu yüzden kendimi tatmin edebileceğim bir araç arayışına girmiştim ki, delsollere baktım piyasa yallaç olmuş. Burda da bazı arkadaşların dediği gibi neye el atsalar içine edip bıraktıkları gibi piyasası da tavan yapıyor.

İstediğim tatlı bir yürürü olsun, daha fazlası şekilde ve duruştan ibaretti. Baktım ettim ama benim bütçelere hem tatlı yürüsün, hemde giderli olsun gibi bir durum söz konusu değil. İkisinden birisi olucak mutlaka. Hee elbet ikisinin de olma durumu var ama bütçeyi baya yukarı çekmek gerekiyor. O da maalesef zor. Delsol harici görüntü tırt, tabiri caizse kamyon dedikleri corsa 1.7 DTİ'lar var ufak dokunuşlarla sağlam yürüyorlar gördüğüm kadarıyla ama tabi yine siz bilgili arkadaşların fikirlerini almak isterim. Görsel olarak neler yapılabilir apaçi tayfasına dahil olmadan araştırmak lazım. Basit ama tatlı bir duruşu olması yeterli bir görsellik sağlar herhalde.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklında 1.7 dizel varsa eğer, o paralara çok güzel araba yaparsın. Yedek parçası çok bolca mevcut. Bende şu anda var ve gelecek kış gibi Gürcistan' a gidip komple içini değiştirmeyi düşünüyorum. Ve bu arabalarda taktığın her ekstra para ediyor, üzerinde satamazsan söküp kesin satıyorsun Ben şahsen 93 model bir arabaya 30K vereceğime daha başka seçeneklere yönelirim, örneğin temiz bir Clio RS alınır o paralar ve çok güzel binilir.

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 sene önce 15 liraydi iyisine 20 istiyolardi şimdi nerde o fiyatlara delsol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklında 1.7 dizel varsa eğer, o paralara çok güzel araba yaparsın. Yedek parçası çok bolca mevcut. Bende şu anda var ve gelecek kış gibi Gürcistan' a gidip komple içini değiştirmeyi düşünüyorum. Ve bu arabalarda taktığın her ekstra para ediyor, üzerinde satamazsan söküp kesin satıyorsun Ben şahsen 93 model bir arabaya 30K vereceğime daha başka seçeneklere yönelirim, örneğin temiz bir Clio RS alınır o paralar ve çok güzel binilir.
    Clio Rs'inde 2.el piyasası sıkıntılı maalesef. Şuanda en güzel alternatif corsa 1.7 gözüküyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene önce 15 liraydi iyisine 20 istiyolardi şimdi nerde o fiyatlara delsol

Abi piyasanın bokunu çıkardılar valla ya. Ne yapıcaz, nasıl araba alcaz bilmiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler