User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
74 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İzmir'de Dövüş Sanatları Eğitimi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uyarsa +1 olarak bende gelebilirim
    Alıntı fastuncle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONLY MODS CAN JUDGE ME

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mehmet Özer Fight club. Facebook dan iletişime geçebilirsiniz. Buca da yeri. Milli MMA dövüşçüsü faal halde dövüşmeyede devam ediyor.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CRX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler benim daha önce gittiğim eski milli takım antrenörü psikopatın tillahı, kickboks tekniklerin yanında sokak dövüşü olarak direk adamı yamultmaya yönelik bir hocam var ama ben bir ay dayanabildim. nefes aldırmıyor. gidelim derseniz grup olarak gidelim o zaman tekrar başlarım ama adam işin son noktası, ben özel ders alıyordum
    Can eve sağlam dönebiliyorsak sorun yok iletişim bilgisi ve isim alabilir miyim? Mekanı biz kiralıyoruz anladığım kadarıyla ?

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sokakta kendini korumak istiyorsan Kick Boks daha uzak oynanan bir spor olduğu için daha etkili olacaktır. İstanbul için yardımcı olabilirim fakat İzmir için babama sormak lazım.

Babamla beraber Fenerbahçe Dereağzı Tesislerinde Kick Boks dersleri veriyoruz. Babam Türkiye Kick Boks Federasyonunda hakem ve milli antrenördür, İzmir' de illa ki tanıdığı vardır.
    Babanıza sorabilirseniz çok memnun olurum. Amacım adam dövmek, ya da daha teknik dövmek değil, tamamen teknik öğrenip stres atmak, stresi orada atıyım da trafikte pamuk gibi olayım istiyorum çünkü bu gidişle nezarethane duvarlarına adımı kazıycam ...

Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakat is birisi ile dalasacaksin adamda silahi cekip vurucak.

Sonra jujitysuuuu a.....k.... Demek var sonunda

Yogaya gidin beyler rahatlayin ve zevk alin

Yada silah alin neyseee gidisat kötü
    aynen haklısınız, kimin ne taşıdığı belli değil, amacım trafikte adam dövmek değil, yukarıda da bahsettiğim gibi teknik öğrenerek bir dövüş sanatını ciddi şekilde yapabilmek ve stresi salonda atarak trafikte gamsız olmak.

bıçak darbesinin ne anlama geldiğini bilmeyen adam size bıçak çekebiliyor, ama bu adamın elini kağıt kesse 3 gün ağlar! Attığı adımın, yaptığı hareketin, çektiği silahın sonrasını düşünmeden hareket eden adamlardan uzak durabilmek için dövüş sporunu salonda yapmak istiyorum ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kavga etme amaçlı değilde vücut sertleşsin azcık
    Varsa bornova civarı kesin gelirim bende sizle
    Takipteyim.
    Everyday I ** çapuling...

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer sadece savunmaya yönelik dersen, krav maga derim başka fantezi aramanın anlamı yok.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gidişle izmir tech ailesi sparring de ağız burun birbirine dalacak

Şaka bir yana stres konusunda cidden işe yarıyor.

Ben salona gidemedim vakitsizlikten ama evde 3 senedir torba var onunla antrenman yapıyorum stresi atıyor.

Sokak kavgası farklı ordaki adrenalin falan girince işin içine teknik falan kalmıyor

Refleksler hızlanıyor kesinlikle, daha sert ve doğru yere atıyorsun yumruğu o kadar.

Kavga her şartta kötüdür ama 1 e 1 de ben faydasını görmedim desem yalan olur kendimden 10 cm uzun ve siklet olarak 15 kg falan ağır birini yatırdım.

Bu övünülecek bir şey değil ama bi gün kendini savunmak zorunda kalırsa insan gerekli.

Şunu sakaryada da yapın ben de geleyim

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yahu bırak dövüş sanatlarını falan, çözüm böyle birşeyde

Paraya kıy böyle birşey al, trafikte huzur olursun. Vergisi yüksek olmasa ben kesin düşünüyorum. Uyanıklık yapıp emniyet şeridinden önüne mi geçmeye kalkıştı, bas gaza o düşünsün. Uyanıklık yapıp 2.sıra yapıp önüne mi geçmeye kalkıştılar, bas gaza yapan düşünsün. Çatır çutur geçersin geriye dönüp bakmam bile, bana ne birader uyanıklık yapmasaydın. Zaten cüsseden de pek öyle salaklık, uyanıklık yapmaya kalkışan çıkmayacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer sadece savunmaya yönelik dersen, krav maga derim başka fantezi aramanın anlamı yok.
    krav maga İzmir'de eğitim veren eski sat'cı biri varmış ama sadece tanıdıklara, eşe dosta öğretiyormuş, onun dışında eğitim vereni duymadım, bilgim yok ... ayrıca krav Maga'nın karşındaki adamın boğaz vb.hayati yerlere hedef alarak kendinden uzaklaştırıcı bir amacı varmış, maazallah adama bir şey olursa sıkıntısı da büyük olur

şimdilik wing chun sanki güzele benziyor ... İzmir'de birkaç yer ile iletişime geçtim, gelişme oldukça buraya da yazarım ... tavsiyelere de açığım
    Subaru
    Technica
    InternationaL

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    krav maga İzmir'de eğitim veren eski sat'cı biri varmış ama sadece tanıdıklara, eşe dosta öğretiyormuş, onun dışında eğitim vereni duymadım, bilgim yok ... ayrıca krav Maga'nın karşındaki adamın boğaz vb.hayati yerlere hedef alarak kendinden uzaklaştırıcı bir amacı varmış, maazallah adama bir şey olursa sıkıntısı da büyük olur

şimdilik wing chun sanki güzele benziyor ... İzmir'de birkaç yer ile iletişime geçtim, gelişme oldukça buraya da yazarım ... tavsiyelere de açığım
    Aynen abi wing chun iyi gibi filmlerden biliyoruz yoksa haberimiz olmaz zatende senden haber bekliyoruz

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fight club kurak yakışıklı karizmatik bi tane taylır dördın bulmamız lazım ama Şaka bir yana sokakta tekme nadir olur boksa yoğunlaşın derim 6 ayda çok güzel etkisini görürsünüz.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi wing chunı sana şöyle söyleyim tırt arkadaşım 2 yıla yakın wing tsun yaptı ama o muay thaide yapıyordu 8 yıllık geçmişi var mt'de profesyonel derece hobi amaçlı wing tsuna gitti hobi olarak kaldı refleksleri hızlandırıyor sadece. Teori üzerine kurulu bir spor diyebilirim boyuna vurulan hareketler çok etkili zaten ülkemizde geleneksel wing chun göstermiyorlar tsun var hep onlarda para tuzağı adam seminer ayağına 200 300 kopartıyor sürekli. Ha emin boztepeden eğitim alcaksanız alın derdim ama oda amerikada son bir kaç yıldır
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

bayramfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Balçova'da krav maga eğitimi veren yer var bir dönem gittim. Kickbocks, boks, aikido, hapkido vs bilen insanlar geliyordu eğitime, krav maganın daha daha faydalı olduğunu söylüyorlardı. Hatta araç içinde bile eğitim vermişti hoca

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fight club kurak yakışıklı karizmatik bi tane taylır dördın bulmamız lazım ama Şaka bir yana sokakta tekme nadir olur boksa yoğunlaşın derim 6 ayda çok güzel etkisini görürsünüz.
    derdim sokakta adam dövmek, bayıltmak falan değil şuanda da zaten onun için şansım yüksek tam aksine sokakta,trafikte pamuk olmak için stresimi dövüş salonunda atmak hem de teknik öğrenmek istiyorum ...

Alıntı bayramfr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balçova'da krav maga eğitimi veren yer var bir dönem gittim. Kickbocks, boks, aikido, hapkido vs bilen insanlar geliyordu eğitime, krav maganın daha daha faydalı olduğunu söylüyorlardı. Hatta araç içinde bile eğitim vermişti hoca
    İletişim bilgilerini paylaşırsanız çok memnun olurum. Krav maga duyduğum kadarıyla hayati bölgeleri hedef alan bir dövüş sanatı ama olsun, onu da değerlendirebilirim ... eğitim merkezinin telefonunu alırsam iyi olur, teşekkürler.
    Subaru
    Technica
    InternationaL

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay arkadaş herkez aynı şeyi düşünüyomuş, bende bi aydır antalyadaki salonları araştırıyorum.hem spor olur hemde stress atarım diyerekten

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş sanırım trafikte kavga edeceği adamı dövmek için değil tam tersi trafikte sinirlenip kavga etmemek için bu sporu arıyor.Çünkü uzak dogu sporlarında ilk hedef vucudu değil beyin'i eğitmektir.Buda dışarda size daha az stress sağlar.Daha az stress ise daha az kavga ve daha mutlu olmak demektir.Şu dışarda kavga etmek akıl karı değil , millet birbirine sıkıyor insanlarda hiç acıma yok.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş sanırım trafikte kavga edeceği adamı dövmek için değil tam tersi trafikte sinirlenip kavga etmemek için bu sporu arıyor.Çünkü uzak dogu sporlarında ilk hedef vucudu değil beyin'i eğitmektir.Buda dışarda size daha az stress sağlar.Daha az stress ise daha az kavga ve daha mutlu olmak demektir.Şu dışarda kavga etmek akıl karı değil , millet birbirine sıkıyor insanlarda hiç acıma yok.
    Hakkaten öyle ya, inan yazdıklarının aynısını sürekli kendime telkin olarak veriyorum. Ama öyle bir an var ki kopuyor insan dünyadan.

Bizim dna da bozukluk var sanırım amcaoğlu 1 km kadar beton kamyonunun aynada asılı gitti

Hepimizi sakinliğe davet ediyorum

undisputted izleyip gaza gelen gençlerden olmayalım

atakanakdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erdem abi yaz bizi online oluruz seninle beraber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet aynen belirttiğiniz amaç için spor yapmak istiyorum

Alıntı atakanakdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır Atakan'cım ... Berkay da gelir, bol bol dayak yer stres atarız :P

şaka bir yana, forumdan da bir arkadaş Krav Maga'cı Sinan Bey'i tavsiye etti, paylaştığı iletişim numarası sürekli meşgul (sanırım hat iptal), tesadüf ki Sinan Bey benim arkadaşın (kuzeninin) hocasıymış, ondan telefonunu alıp kendisiyle görüştükten sonra ya trav maga ya da wing chun olucak gibi gözüküyor, haberleşiriz
    Subaru
    Technica
    InternationaL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Orçun Dikayak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bende takipteyim trafik vs sorunları geçelim gerçekten ihtiyacın olduğu durumlarla karşı karşıya kalabiliyorsun Allah gene bizi o durumlardan korusun o ayrı.Bornova'da baya vardı ama ben artık göremiyorum ksk bornova banada uyar hem spor olur hem biraz bişeyler kaparız.
    Alıntı mert1612 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takipteyim benimde ihtiyacım olan konu bu
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdem abi biz +2 geliriz
    Alıntı CRX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler benim daha önce gittiğim eski milli takım antrenörü psikopatın tillahı, kickboks tekniklerin yanında sokak dövüşü olarak direk adamı yamultmaya yönelik bir hocam var ama ben bir ay dayanabildim. nefes aldırmıyor. gidelim derseniz grup olarak gidelim o zaman tekrar başlarım ama adam işin son noktası, ben özel ders alıyordum
    Alıntı urukain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyarsa +1 olarak bende gelebilirim
    Alıntı Onamdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kavga etme amaçlı değilde vücut sertleşsin azcık
    Varsa bornova civarı kesin gelirim bende sizle
    Takipteyim.
    Alıntı atakanakdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar Krav Maga eğitmeni Sinan Bey'in cebine ulaştım, bilgi aldım, 3-4 kişi toplanırsak daha faydalı bir eğitim olabileceğini belirtti...

Yer olarak Balçova'daymış kendisi. H.içi / H.sonu herkes için uygun bir saat dilimini ayarlayabileceğimizi düşünüyorum.

Benimle birlikte Krav Maga eğitimi almak isteyenler varsa lütfen benimle irtibata geçsin, h.içi akşam 9 ve sonrası, h.sonu ise herhangi bir saat dilimine ayak uydurabilirim. Ksk, Alsancak tarafındaki arkadaşların ulaşımını da sağlayabilirim

Lütfen benimle iletişime geçin, stresimizi salonda atıp işin tekniğini hep beraber öğrenelim ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)