User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Cam Filmi & Piano Black Kaplama

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cam Filmi & Piano Black Kaplama

Merhaba,

Şükürler olsun, uzun bir aradan sonra tekrardan bir araç sahibi olduk. Sürekli kirmizi olsun istiyordum ama kismet olmadi, uygun fiyata düşünce beyaz olsun dedik.

Neyse, araç şu an stok bir halde ve araci cogunlukla kiz kardesim kullanacagi icin filmsiz inanilmaz derecede rahatsiz ediyor beni. Istanbul/ Avrupa yakasinda uygun fiyata, fiyat/performans konusunda cok iyi bir yer var midir hakkiyla bu isi yapacak?

Ayrica ayna, cita gibi piano black kaplanmasini istedigim bir kac parcam var onlari da halletmek istiyorum, gitmisken.

Alti ustu ince folyo, polis gordugu zaman sokucez mecbur. Dolayisiyla cok cok pahali bir seyler istemiyorum. Bugun bi yerden fiyat aldim ama ucuk geldi. Forumdaki konular da cok eski bu konuda, belki o zamandan bu zamana yeni bir yerler acilmistir.

Araç Hyundal l10 bu arada, kuçuk, ufak tefek bisey

Tesekkur ederim
    PS: Imla için kusuruma bakmayin, mobilden giriyorum.

UmutBuran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şirinevlerde erdoğan usta var cam film ve kaplama işi yapıyor, daha yeni yaptırdım memnunum bir sıkıntı yok tavsiye ederim dükkan ismide Erdoğan Oto Film Center

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UmutBuran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirinevlerde erdoğan usta var cam film ve kaplama işi yapıyor, daha yeni yaptırdım memnunum bir sıkıntı yok tavsiye ederim dükkan ismide Erdoğan Oto Film Center
    Tesekkurler, Bi bakayim oraya. Ayiptir sormasi, siz kaca yaptirdiniz?

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şirinevler Karaoglan caddesinde namı deger Modifiyeciler sokagında CNR Garage var. Nuri Çınar benim cok yakın arkadasım ve hemserim olur. Araç kaplama cam filmi vs. işinde ustadır. Sem Tuning (Eski ismiyle Life tuning)'in 2 3 Dükkan Yan tarafında hemen. Kalite Kalite Filmler mevcut her bütceye gore. Orda Cam filmi ve kaplamayı hem uygun fiyata hemde kaliteli işçilikle Yaptırabilirsiniz..

İ30'u olan Hemserin Anıl Ercan Gönderdi derseniz Fiyattada İndirim yapar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedELite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirinevler Karaoglan caddesinde namı deger Modifiyeciler sokagında CNR Garage var. Nuri Çınar benim cok yakın arkadasım ve hemserim olur. Araç kaplama cam filmi vs. işinde ustadır. Sem Tuning (Eski ismiyle Life tuning)'in 2 3 Dükkan Yan tarafında hemen. Kalite Kalite Filmler mevcut her bütceye gore. Orda Cam filmi ve kaplamayı hem uygun fiyata hemde kaliteli işçilikle Yaptırabilirsiniz..

İ30'u olan Hemserin Anıl Ercan Gönderdi derseniz Fiyattada İndirim yapar.
    Sem Tuning'in gecmisi sabikali. O tip insanlara para kazandirmak istemiyorum. Ayni davranisi bana yapmayacagini nereden bileyim?

http://www.techturkey.com/forum/sohb...yesizligi.html

Evet guncel arkadaslar, hala arastirma halindeyim, kaliteli olacak sekilde komple cam filmi isini max. 200e cozmek istiyorum. Arac zaten ufacik bisey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sem Tuning'in gecmisi sabikali. O tip insanlara para kazandirmak istemiyorum. Ayni davranisi bana yapmayacagini nereden bileyim?

http://www.techturkey.com/forum/sohb...yesizligi.html

Evet guncel arkadaslar, hala arastirma halindeyim, kaliteli olacak sekilde komple cam filmi isini max. 200e cozmek istiyorum. Arac zaten ufacik bisey
    Pardon Sem Tuning'i tavsiye etmemissiniz, yan dukkani demissiniz. Hatlar karisti pardon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)