User Tag List

16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Forumda oto yıkama bayiliği veren var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Forumda oto yıkama bayiliği veren var mı ?

Merhabalar, oto yıkama işine girmeyi düşünüyorum,bayilik olursa sanırım daha rahat ilerleme kaydederim.Hem biraz bilgi toplamak hem de bu işin bayiliğini verebilecek birileri varsa iletişime geçmeyi isterim.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonax yada meguiars bayiliği almadığn sürece gerisi fıs. Onlarda çuvalla para istediği için kendi markanı oluşturup kendi ismin üzerinden yürüyeceksin. Tabi bu benm düşüncem

jr1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayiilik olayına gerek yok bence. Osmaniye'de yapıyoruz bu işi kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik olduğu sürece kimse markaya bakmıyor burada, sonaxtan daha fazla müşterimiz oluyor genelde. Birde tavsiyem vale hizmetide ver mutlaka, tercih edilme konusunda artısı çok fazla olacaktır.

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem konu açılmış ben de sorayım;

İzmir'de araba yıkama işi yapan forum üyesi var mıdır? Bir dikiş tutturamadık İzmir'de adam akıllı yıkatacak yer bulamadım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jr1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayiilik olayına gerek yok bence. Osmaniye'de yapıyoruz bu işi kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik olduğu sürece kimse markaya bakmıyor burada, sonaxtan daha fazla müşterimiz oluyor genelde. Birde tavsiyem vale hizmetide ver mutlaka, tercih edilme konusunda artısı çok fazla olacaktır.
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonax yada meguiars bayiliği almadığn sürece gerisi fıs. Onlarda çuvalla para istediği için kendi markanı oluşturup kendi ismin üzerinden yürüyeceksin. Tabi bu benm düşüncem
    Aslında bayilik istememin sebebi internet sitesi tabela vs her şeyin hazır olarak temin edilmesiydi fakat kendim de rahatça halledebilirim.
    Vale zaten olucak hatta kafamda ki yere açabilirsem direk anahtar teslim çalışıcam

sercanavcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ibozum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İzmir'de araba yıkama işi yapan forum üyesi var mıdır? Bir dikiş tutturamadık İzmir'de adam akıllı yıkatacak yer bulamadım..

genelde aracımı kendim yıkarım yıkamacıların işlerini beğenmediğim için ama geçen hafta ata sanayide vinox var tavsiye üzerine oraya yıkattım adamlar gerçekten uğraşıyorlar yakın oturuyorsanız tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ACT bu aralar bayağı büyüyor, konuşabilirsiniz.
    Okumadan imzalamam.....

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ibozum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İbocum yıkatacağım zaman Ksk Sonax'a gelmeni tavsiye ederim mükemmel değil ama kötü de değil

Bu arada konu sahibi arkadaş Göztepe Sonax Butik'i Kel Alper abi devredecekti sanırım, istersen kendisinden bilgi alabilirsin ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbocum yıkatacağım zaman Ksk Sonax'a gelmeni tavsiye ederim mükemmel değil ama kötü de değil

Bu arada konu sahibi arkadaş Göztepe Sonax Butik'i Kel Alper abi devredecekti sanırım, istersen kendisinden bilgi alabilirsin ...
    Abi ben Bursa da yaşıyorum sonax bayiliği açacak kadar da bütçe sahibi değilim kendi birikimim ile kurucam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşımın Redline diye anadolu da iş yapan bir bayilik zinciri var. Çocukluktan beri arkadaşım ve sürekli görüşürüz. Malzemeleri de kendisi üretiyor. Anadoluda 30 a yakın bayisi var. Eğitim vs herşeyi de gelip veriyorlar. Fiyatları da bizim sonax vs gibi değil. Sen niye açmadın dersen ben sonax olarak devraldım ve işletiyorum. Ne kadar fazla yatırırsan o kadar fazla kazanıyorsun bu iştede. Markaya para veriosun. Haa şu da var Her sonax ın işçiliğide bir değil. Başındaki adamın işe ne kadar önem verdiği ile alakalı. Meguiarsdan da ACT den de bana şikayet ederek gelen müşteriler var aynı şekilde Sonaxtan şikayetçi olarak oralara giden müşterilerde vardır. Sonax a eğitime gittiğimde Diyarbakır bayisi yeni açılıyordu. Uygulama merkezi için aldıkları adam hiç birşey bilmeden ilk defa bu işi yapacakmış. Kaporta üzerinde sadece 1 gün eğitim verdiler. 1 günde iç temizlik eğitimi aldı. Ondan sonrada döndü. Ben yarım gün kaporta eğitimi aldım çünkü bütün gün de dursam toplam alacağın eğitim 3 saattir max. Eğitime gelen bir sürü adam var. Onun yerine geldim kendi arabam üzerinde bizim ustadan da bilgi alarak çalıştım. 3 gün sonra müşteri arabası yapmaya başladım. Kendime ancak o zaman güvenebildim zarar vermeden düzgün yapabileceğime inanarak giriştim.
    Ctesi günü bi Jazz geldi Cuma günü araba iç detaylı temizlik yapılmış ACT maltepe de ve akşam karanlıkta fark etmemiş. Bütün torpido üstündeki kapak ve ön gögüş ilaçtan yanmış. Yeniden boyanması gerek. Gösterge üzerindeki mika cam aynı şekilde yanmış kapı fitilleri bembeyaz koltukların üstü pudra gibi bembeyaz. Adam ben verdiğimde araba daha temizdi bunu ne yapabiliriz dedi. Biz temizleriz sıkıntı yok boyanacak kısımları da ücreti karşılığı boyatırız ama ACT merkeze git arabanı göster orada çözerler burada boşuna bana para ödeme dedim. Adam dün geldi bana teşekkür etti. İlk yaptırdığı yere gitmiş. Adamlar yanıklar için buraları böyleydi demiş. Toz içinde bizde böyle araba çıkmaz siz akşam camları açık bırakmışsınız toz girmiş demişler kabul etmemişler. ACT merkeze gitmiş onlar ilgilenmiş adamın mağduriyetini gidermiş.
    Numarası 0537 561 9697
    Barış Ergin
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sercanavcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genelde aracımı kendim yıkarım yıkamacıların işlerini beğenmediğim için ama geçen hafta ata sanayide vinox var tavsiye üzerine oraya yıkattım adamlar gerçekten uğraşıyorlar yakın oturuyorsanız tavsiye ederim.
    Ata Sanayi çok uzak kalır, Göztepe oturuyorum.. Ben de kendim yıkama taraftarıyım.. Benim gibi de kimse ilgilenmez ve temizleyemez ancak imkanlarım kısıtlı biraz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zaten bizim Baran'ın genelde götürdüğü yerdi, araç için yabancı yer değil.. Belki seninle buluşma bahanesine gelirim oraya.. Hoş bu aralar havalar bozuk yıkatmaya gerek yok

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi yerini açıp kaliteli temiz bir mekan yaptıktan sonra iş yapmama gibi bir durum bence kesinlikle yok.Elamanların seçimi düzgün olsun milletin arabasıyla aragaz vurup müziği son ses açmasınlar bu gibi ufak tefek ayrıntılara dikkat edip çalışanları seçerseniz müşteride memnun olur.Malzeme olarakta siz kendiniz meguiars ürünlerini alıp zaten dükkana koyarsınız.Ben çok yerde aracımı yıkattım meguiars olsun sonax olsun elamanlar işi bilmediği sürece markanın mekanın bütün uğraşı boşa gidiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorun şu ki işi yapıcak yer bulamıyorum yaklaşık 1 haftadır yer bakıyorum ama nafile...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yer bulmak ayrı sıkıntı oraya ruhsat alabilmek ayrı sıkıntı. Ruhsat için komşulardan rıza yazısı ve imzası almak ayrı olay. O nedenle hazır bir mekanı devralıp istediğin gibi değiştirmek daha kolay bence.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)