User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
104 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Volvo S90!!!

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 seneden fazla olmustur,esine aldim 520i. Hem cok kaliteli hemde ucuz.
    Yazilimlada fena birsey oldu.
    Motor muthis otesi,makyajli 5 ise artik sorunsuzluk ve kalite abidesi...
    Tavsiye ederim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kızılay dağıtıyorsa sen neden almıyorsun diye sorarlar adama

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızılay dağıtıyorsa sen neden almıyorsun diye sorarlar adama
    Yaşına saygım sonsuz ama okumuyor musun abi orda "sanki" yazıyor. Farklı olması adına s90 tercih ederdim demek istedim ve eminim anladın bunu yoksa cebimde o kadar para olsa 25 liralık Punto'ya binmezdim.

Brkn35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cümleten s.a herkeze hayırlı geceler benim 2012 model Volvo s40 d2 var daha 60 binde ilk sahibiyim aracımda 50 binde debriyaj değişti 40 binde ön iki farı değişti buhu yaptığı için farın içindeki siyah fabrika silikon sıcaktan eriyormuş s40 larda kronik sıkıntıymış 55 binde ön akslar değişti şimdi ise 60 binde 4 tane enjekörler değişicek aracımı görseniz en ufak bi yerinde hata yok titizlikle biniyorum ama Volvo gibi bi araç BMW Mercedes gibi markalardan parçaları daha pahalı ve çok çabuk bozuluyor ben hayatımda ilk defa Volvo aldım ama bir daha asla ama asla almam sağlamlığına kimse bişi demez ama arabanın gerçekten çok sıkıntıları var hele 4 yaşına geliyosa az km olursa olsun insanın bütçe olarak içine ediyor o yüzden s90 mış s60 mış hiç birini almayın kardeşim benden tavsiye ve parçaları acayip gereksiz pahalı el frenin arkasında dandik bi kapak bile 100 lira siz düşünün 2 cm boyunda ki el freni kapağı 100 lira 50 kuruş maliyeti yoktur daha bunlar gibi bir çok sebebler var arabada sakın siz siz olun VOLVO DAN UZAK DURUN çöpe atıcak paranız varsa Volvo alın

N_D_C850 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Brkn35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cümleten s.a herkeze hayırlı geceler benim 2012 model Volvo s40 d2 var daha 60 binde ilk sahibiyim aracımda 50 binde debriyaj değişti 40 binde ön iki farı değişti buhu yaptığı için farın içindeki siyah fabrika silikon sıcaktan eriyormuş s40 larda kronik sıkıntıymış 55 binde ön akslar değişti şimdi ise 60 binde 4 tane enjekörler değişicek aracımı görseniz en ufak bi yerinde hata yok titizlikle biniyorum ama Volvo gibi bi araç BMW Mercedes gibi markalardan parçaları daha pahalı ve çok çabuk bozuluyor ben hayatımda ilk defa Volvo aldım ama bir daha asla ama asla almam sağlamlığına kimse bişi demez ama arabanın gerçekten çok sıkıntıları var hele 4 yaşına geliyosa az km olursa olsun insanın bütçe olarak içine ediyor o yüzden s90 mış s60 mış hiç birini almayın kardeşim benden tavsiye ve parçaları acayip gereksiz pahalı el frenin arkasında dandik bi kapak bile 100 lira siz düşünün 2 cm boyunda ki el freni kapağı 100 lira 50 kuruş maliyeti yoktur daha bunlar gibi bir çok sebebler var arabada sakın siz siz olun VOLVO DAN UZAK DURUN çöpe atıcak paranız varsa Volvo alın
    Tavuk Döner ile Et Döner kıyaslaması yapıyorsun, Tavuk ile iskender asla yapamazsın bu da ona benzer. BMW ve Mercedes ise sadece Kıymadan yapma döner gibidir.
    Volvo 850 R - 740 Wagon - 244 GLE
    VolvoClubTr Sayfa - VolvoClubTr Grup - Instagram - Twitter

Brkn35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla güzel kardeşim konu yemekse tavuktanda İskender oluyo ama bellki sen hiç yememişsin yemek istersen konakta zeki usta var orda yemeni tavsi ederim tavuk İskender ayrıca VOLVO kadar maliyeti pahalı ve parçaları çabuk bozulan araç yok herelde o Volvo diyince göze kulağa iyi gelen cümleler eski Volvolar için geçerli yeniler tırışko parça konusunda araba konusunda değil araba salamdır hoştur iyidir lafım yok ama bana göre parçaları insanın hakkını yiyen cinste

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor Hacmi : 2.0 litre
    Silindir : I4 Besleme : Turbocharged + Supercharged + Elektrik Motoru
    Aktarma : 4x4
    Güç : 407 HP
    Tork : 640 NM
    0-100kms : 5.6 sn

Azami Hız : 250 kms ( sınırlandırılmış ) Yakıt Tüketimi: 2.1 lt/100km

bu veriler doğru ise teknoloji çoook ilerlemiş.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bodrumda turgutreis marinaya getirmişler, şans eseri gorup incelemiştim bence yakından resimlerde gozuktuğunden çok çok daha iyi

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor Hacmi : 2.0 litre
    Silindir : I4 Besleme : Turbocharged + Supercharged + Elektrik Motoru
    Aktarma : 4x4
    Güç : 407 HP
    Tork : 640 NM
    0-100kms : 5.6 sn

Azami Hız : 250 kms ( sınırlandırılmış ) Yakıt Tüketimi: 2.1 lt/100km

bu veriler doğru ise teknoloji çoook ilerlemiş.
    xc90'ın da şaka gibi bir yakıt tüketimi var . Bildiğim kadarıyla bu 407 beygirin içerisinde 80küsür beygirlik bir elektrik motoru var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu saçma sapan genellemeler gerçekten adamı öldürüyor, kardeşim sırf sen senin aracında sorun yaşadın diye her Volvo sıkıntımı?

şirketimizde mübalasız bakım ve lastik haricinde bırakın turbo enjektör vs ampül bile değişmemiş 480binde V70 var 2.4 5 silindir ve it gibi.

aynı şirketde birçok S60 var birine bende sahiptim 180binde en ufak bir arızasını geçin gözünü kapatarak bindirsem 30binde diye yutururdum.

ben burda yanlış anlaşılmak istemiyorum ben demiyorumki bmw yada mercedes arıza dolu arabalar yada servisten çıkmıyor yada parçası pahalı ben burda Volvo'nun bu ikili karşısında sanki Renault Fluence'miş gibi lanse edilmesine tepkiliyim açıkcası F30'umda oldu, E46 m3umde ve emin olun 180bindeki S60'ım onlara kıyasla resmen Kayaydı ama yine söylüyorum ben bunu BMWye genellemiyorum çünkü doğru olmaz.

TechTurkey Ogedov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thor'un kılıcı değil çekici o Farın teknolojisi değil içindeki tasarımdan kaynaklı.

Konuyu okuyunca yine içimizdeki esnaf, araba zevkimizi düşürmüş

Arabanın donanımı,kullanımı,tasarımı hoşuna gidiyorsa değer kaybı vs düşünerek daha az beğendiğini almak ne kadar mantıklı? Zevk için alınır zaten bu tarz arabalar...

Zevkim yok benim; bir yerden, bir yere götürsün, param cebimde kalsın diyorsan zaten ne işin var bu sınıfla Mis gibi sümbül var glimalı, ikinci elde reşat altını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ogedov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thor'un kılıcı değil çekici o Farın teknolojisi değil içindeki tasarımdan kaynaklı.

Konuyu okuyunca yine içimizdeki esnaf, araba zevkimizi düşürmüş

Arabanın donanımı,kullanımı,tasarımı hoşuna gidiyorsa değer kaybı vs düşünerek daha az beğendiğini almak ne kadar mantıklı? Zevk için alınır zaten bu tarz arabalar...

Zevkim yok benim; bir yerden, bir yere götürsün, param cebimde kalsın diyorsan zaten ne işin var bu sınıfla Mis gibi sümbül var glimalı, ikinci elde reşat altını
    Thor'un kılıcı da vardır... Odinsword babasından yadigar...

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volvo nun araçlarını beğenmeyen (tip olarak)tek miyim merak ediyorum.Veriler gerçekse süper tabi ama.aracın görüntüsü özellikle arkadan hiç hoş değil gibi.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volvo nun araçlarını beğenmeyen (tip olarak)tek miyim merak ediyorum.Veriler gerçekse süper tabi ama.aracın görüntüsü özellikle arkadan hiç hoş değil gibi.
    Arkası biraz bana da emanet gibi geliyor ama yavaş yavaş gözlerim alışıyor ve ilk gördüğümdeki tepkiyi vermiyorum.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazen tasarımda bir trend oluşuyor... Mesela 2000lere doğru çift far modası başlamıştı...

Stoplarda da yatuk U şekli moda oldu herhalde (egea vs )

Değerler çok iyi, tasarım göreceli, s80e göre sınıf atlamış, so kasa s80ler çok sade idi. Sınıfına yakışmıyordu bence...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu saçma sapan genellemeler gerçekten adamı öldürüyor, kardeşim sırf sen senin aracında sorun yaşadın diye her Volvo sıkıntımı?

şirketimizde mübalasız bakım ve lastik haricinde bırakın turbo enjektör vs ampül bile değişmemiş 480binde V70 var 2.4 5 silindir ve it gibi.

aynı şirketde birçok S60 var birine bende sahiptim 180binde en ufak bir arızasını geçin gözünü kapatarak bindirsem 30binde diye yutururdum.

ben burda yanlış anlaşılmak istemiyorum ben demiyorumki bmw yada mercedes arıza dolu arabalar yada servisten çıkmıyor yada parçası pahalı ben burda Volvo'nun bu ikili karşısında sanki Renault Fluence'miş gibi lanse edilmesine tepkiliyim açıkcası F30'umda oldu, E46 m3umde ve emin olun 180bindeki S60'ım onlara kıyasla resmen Kayaydı ama yine söylüyorum ben bunu BMWye genellemiyorum çünkü doğru olmaz.
    Benim o kadar pahalı arabam olmadı ama 2 tane s60 ım 1 tane s80 im oldu s80'i 2 sene kadar kullandım. S60 ları da toplamda 1.5 sene kadar. S60 hakkında yoruma katılıyorum ama sürüş zevki diye bir şey yok koltuklar yumuşak süspansiyon taş gibi direksiyon hissiz, şase direksiyondan da hissiz çok kaydığım oldu kendi abartmam sonucu hiç kaza yapmadım ama kayarken bile tepki vermiyordu yahu.

Kullanım zevki olarak hiç bir şey yok diyebilirim , çok sağlam orası ayrı s80 300k km civarında verdim. Basabas lpg li kullandım ama bir kere bile problem çıkarmadı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gabxer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim o kadar pahalı arabam olmadı ama 2 tane s60 ım 1 tane s80 im oldu s80'i 2 sene kadar kullandım. S60 ları da toplamda 1.5 sene kadar. S60 hakkında yoruma katılıyorum ama sürüş zevki diye bir şey yok koltuklar yumuşak süspansiyon taş gibi direksiyon hissiz, şase direksiyondan da hissiz çok kaydığım oldu kendi abartmam sonucu hiç kaza yapmadım ama kayarken bile tepki vermiyordu yahu.

Kullanım zevki olarak hiç bir şey yok diyebilirim , çok sağlam orası ayrı s80 300k km civarında verdim. Basabas lpg li kullandım ama bir kere bile problem çıkarmadı.

ha inan böyle bir yorum gelseydi tamam derdim bende, bende aynen size katılıyorum Volvo gerçektende BMW ve Mercedes'e kıyasla performans aracı değil, öyle arkasını atmaya, üst üste makaslara vs gelecek araç değil.

ama şuda var bu araçların kitlesi zaten bunları yapacak adamlarda değil, Volvo'lar daha fazla yaşı belli, olgun ve sakin kullanan insanların aracı şahsi fikrim.

birde yeni nesiller bence bir önceki nesil araçlara göre çok değişti.

sizin S80'e katılıyorum, S60ınız bir önceki nesil ise onada katılıyorum ama yeni nesil S60 ve V40lar bence gayetde güzel süspansiyona sahip ha performans araçlarımı bence halen değil ama lekelenecek noktasınıda göremiyorum.

kimse lan bu ne diyor demez inşallah ben sadece Volvo ile bağı olan biri olarak şahsi fikrimi söyleyeyim ben Ailemi bir Volvo'da görmek isterim ne bir BMW'de nede bir Mercedes'te.

S60 dediğimiz aracın kaputu 3 sertlik derecesine sahip , çarpışma anında ilk belli uzunluğu darbeyi emmecek kadar yumuşak,ortası yavaşlatacak kadar dengeli, sonu kabinden koruyacak kadar sert.

onu geçtim dünya'da bildiğiniz bütün ama bütün markaların çarpışma testlerine, güvenliğe ayırdığı bütçelerin hepsini toplayın birtek tek başına Volvo'nun harcadığı etmiyor.

bu gerçekten deli gibi mesaj veren bir detay ve bence görülen köy kılavuz istemez varsın direksiyonu hissiz olsun varsın arkadaşın başına geldiği gibi 3-5 tutar masraf çıkarsın ama şu saçma sapan insanların ehliyet sahibi olduğu Türkiyede arabamdaki hanımı yeni doğacak prensesi korusun

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 defa c70
    bir defa s70
    2 defada xc70 aldım... xc70ler s60larla aynı sayılır...

Hayatımda bende yer edinen araçtır c70... tasarımıyla, ses sistemi, performansı, lpg uyumundan dolayı ekonomik olması falan filan...

tek cümle ile açıklayayım... derdim compact bir sürüş olsa ide 2007 model mazda6 mı asla bu araçlara değişmezdim... inanılmaz bir direksiyon keyfi vardı o aracın... Hatta 92-97 kasa 626ya c70 motoru takılsa, sürüş keyfi olarak 626 diyebilirim...

volvo mu? Efendi kullanılan, düzde iyi basılan, "abi bu arabalarda ölen yok" cümlesiyle muhabbet açılan, bir alt segmentin (mazda-honda-toyota-mitsubishi) alt yapısı seviyesinde olup, lüksleştirilmiş ama Mercedesten bir tık altta konumlandırılmış bir markadır

Bu benim izlenimlerimden dolayı edindiğim algıdır... Son derece görecedir, bana hastır b.k atılsa da değiştiremezsiniz

Neden mi volvo kullanıyorum... 1- Ortalamanın üstünde performanslı (idi) 2- Donanım yüksek 3- Fabrikasyon olarak çok iyi ses sistemi (Dolby ise) 4- LPG ile sorun yaşatmadı bana hiç birisi 5- Parça fiyatları muadillerine göre yüksek değil 6- Herkeste yok, bana has...

Tabi yeni volvoların çoğu artık eskiler gibi gırtlak dolu (gıcık oluyorum bu tabire) olmuyor...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)