User Tag List

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
240 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: İnşaat sektörünün içinde yada kıyısında köşesinde olanlar

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Engin G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese iyi forumlar inşaat muhendis adayıyım beykent unısınde okuyorum geçen sene 15 katlı bir bina projesinde alibeykoyde kuzenımın yanında şantıye şefi yardımcısı tarzında çalıştım sonra tatsızlık oldu çıktık felan herneyse şimdi meslek hakkında çok hevesliyim ama bilgi alcağım kimse yok stajım var sizce nerede yapmalıyım ve odev olarak etabs programından çizim verdiler programı bilen istanbuldan bana bilgi olup tanışmak isteyen bilgi verebilcek herkesle tanışmak isterim
    beykent inşaat müh.+1 mezunum sana kolay gelsin

ouzs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi firma acaba aklımızda bulunsun , kamyonlar için ise müteahhitim şöyle işler yapıyorum demeyi bilenler bi zahmet GPS taktırıp şirketten de dışarıda ki araçları takip ederse kontak açma süresinden nereden nereye kaç dakika da ne ortalama hızla gittiğini de takip etse hiç biri bi halt edemez de malesef zorunluluk getirilmediği için herkes kafasına göre takılıyor .
    Ford Trucks. Fiyat teklifi için ulaşabilirsiniz.
    *On3r*

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş sağlığı ve güvenliği yapıyorum. Ankara içinde ve çevre illerinde büyük ve küçük çaplı inşaatların hizmetini veriyorum. Dolayısı ile köşesinden hizmet veriyor sayılırım

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gabxer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş sağlığı ve güvenliği yapıyorum. Ankara içinde ve çevre illerinde büyük ve küçük çaplı inşaatların hizmetini veriyorum. Dolayısı ile köşesinden hizmet veriyor sayılırım
    C sınıfı için kaydoldum bende kursa, sınav için başvurmayı unuttum yoğunluktan nisanda giricem sınavına inşallah

buda.pest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Gaziantep Üniversitesinde 3.sınıf İnşaat mühendisliği okuyorum.Mimarlar-İç Mimarlar konusu vardı,böyle bir konu açılması ayrıca güzel olmuş.Seneye güz dönemde staj yapma şansım var İstanbul da yapmak istiyorum.Şu an işin içindeki büyüklerimizden ne tarz bi yerde staj yapılmalı neler düşünülmeli tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim Şimdiden güzel bir yer ayarlamak istiyorum açıkçası.

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Led satışınız varmı
    Hayır sadece şalt malzemeleri satıyoruz.

DERAN_TUYNER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Banyo Mutfak Armatür imalatçısıyız yurtiçi satışımız yok fakat eşimin firması üzerinden yurtiçi toptan satış yapabiliyoruz ayrıca TSE , İso 9001,hizmet yeterlilik belgesi CE Belgesi ve Kosgeb destekli tüm işlerde danışmalık hizmeti veriyoruz

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşaat mühendisliği okuyan arkadaşlara tavsiyem, geoteknik yüksek lisans programlarını değerlendirin. Çok güzel getirisi var.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İç Mimar ım aktif olarakda iç mimarlık yapıyorum ama aynı zamanda mobilya imalat firmam var
    Ahşap ile alakalı herşeyi üretiyoruz özellikle Mutfak dolabı ahşap iç kapıları.Proje vb. işlerde dekorasyon, özel mobilya imalatı da yapıyoruz.
    Tam olarak hayalimdeki işi yapıyorsun, valla okurken bile hevesim arttı ya İlerde kısmet olursa aynı işi yapmayı düşünüyorum,

başlarsam fikir alırım senden. Hayırlı işler olsun.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HUSNU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evdema . Tabiki olur
    Evdema'da mı çalışıyorsun ? Hiç kullanmadığım bataryayı iade etmeme rağmen 1 aydır karta iadesini yapmadılar. Yarın Kozyatağı'na ziyaret gözüktü.

Bu arada bende dolaylı olarak inşaat sektöründeyim. İnşaat, montaj, makina kırılması ve elektronik cihaz hasarlarına bakan sigorta eksperiyim (başınıza gelmez inşallah ama inşaat, montaj hasarlarınıza itina ile bakılır, bilgilendirilir, rapor yazılır)

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evdema'da mı çalışıyorsun ? Hiç kullanmadığım bataryayı iade etmeme rağmen 1 aydır karta iadesini yapmadılar. Yarın Kozyatağı'na ziyaret gözüktü.

Bu arada bende dolaylı olarak inşaat sektöründeyim. İnşaat, montaj, makina kırılması ve elektronik cihaz hasarlarına bakan sigorta eksperiyim (başınıza gelmez inşallah ama inşaat, montaj hasarlarınıza itina ile bakılır, bilgilendirilir, rapor yazılır)
    Az mı başımız ağrıdı makina kırılma sigortasından Sonunda vazgeçtik yaptırmaktan muafiyetler yüzünden Mapfre ile çalışıyorduk.

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kredi kartı ile yapılan satışların iadesinde bildiğim kadarıyla bankaya talimat geçiliyor ve bir sonraki ay para hesaba geri iade ediliyor. Firma ile alakalı olan birşey olmaması lazım . Fakat yanlış biliyor olabilirim. Ben şu an duvar kağıdı üretimindeyim.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kredi kartı ile yapılan satışların iadesinde bildiğim kadarıyla bankaya talimat geçiliyor ve bir sonraki ay para hesaba geri iade ediliyor. Firma ile alakalı olan birşey olmaması lazım . Fakat yanlış biliyor olabilirim. Ben şu an duvar kağıdı üretimindeyim.
    10 gün içinde iade ederiz demişerdi, neyse yarın sorup öğreneceğim.

Bir ara ses ve ısı yalıtımı yapabilen duvar kağıdı (italyan) arıyordum var mı sizde öyle bir model.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gabxer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahaha ben de hayati tehlike gordugu insaatlarda isi durduran kurumda mufettisim, belki denk geliriz teftislerde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşaat Yüksek Mühendisi ve B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım.
    İçme suyu baraj projesinde beton uygulamaları şefiyim. Ayrıca Elazığ'da devlet ihaleleri, hafriyat işleri ve yap-sat ile uğraşıyorum.
    Bu aralar ÇED raporu, proje tanıtım dosyası hazırlama ve zemin etüt üzerine ofis açmaya çalışıyorum. Bu konuda her türlü yardım kabul edilir.

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Engin G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese iyi forumlar inşaat muhendis adayıyım beykent unısınde okuyorum geçen sene 15 katlı bir bina projesinde alibeykoyde kuzenımın yanında şantıye şefi yardımcısı tarzında çalıştım sonra tatsızlık oldu çıktık felan herneyse şimdi meslek hakkında çok hevesliyim ama bilgi alcağım kimse yok stajım var sizce nerede yapmalıyım ve odev olarak etabs programından çizim verdiler programı bilen istanbuldan bana bilgi olup tanışmak isteyen bilgi verebilcek herkesle tanışmak isterim
    yurtdısına gelmek ıstersen yardımcı olurum
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3. Sınıf İnşaat müh. Öğrencisiyim Ayrıca Yaklaşık 5 aydır bir inşaat firmasında Ş.şef yardımcısı olarak çalışıyorum. Bir nevi işi kapmaya çalışıyorum

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Du&ka dasınız demek üretimde hangi kısımdasınız? geçen son katalogunza baktım bu sefer olmuş güzel yol katetmiş firma güney kore konusundaki vergi yükü firmanın gelişmesi için iyi bir fırsat yarattı.

drivertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde babamın babamın sahip olduğu maden arkeoloji ve zemin etüdü üzerine olan şirketimiz var zemin bilgilerini 50 metre derinliğe kadar raporlayarak 3 ya da iki boyutlu raporlayabiliyorlar direk değil ama inşaat öncesi zemin kontrol vs işleri yapıyolar , su maden arayan olursa indirim yaptırabilirim
    Vtec

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)