User Tag List

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920
378 sonuçtan 362 ile 378 arası

Konu: Aracınızda sonradan farkına varıp haydaa bu o işe mi yarıyormuş dediğiniz şeyler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankaraya gidip satışını aldığımız sirocconun tavanının açılmadığını sonradan öğrenmiştik

erdemköksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdemköksal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clio rs 172 de kontak anahtarı takılı silecek kolunun ucundaki düğmeye basılı tutup kontağı yarım açarsanır gösterge testi yapar alayı oynar tüm ışıklar yanar diğer clio yada renault modellerinde işe yarar mı bilmem
    konuyu görünce aklıma geldi 2 rs tede denedim iki cam açma düğmesine basılı tutunca hararet göstergesi yükseliyordu buda böyle ilginç bir anı
    Kızdırma Pilotu Yırtar kilotu
    #206 XS -- #RENAULT SPORT 1.6 -- #CLİO RS 172 -- # PEUGEOT 207 1.4 HDİ-- CORSA 1.7 DTI --

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf 7 de ve peugeot 207 de denedim kontağı kapattıktan sonra anahtarı çıkarmadan silecek kolunu çekin yanı çalıştırın silecekler tam orta pozisyonda kalıcaktır heralde kolay değiştrimek için düşünmüşler :S
    #206 XS -- #RENAULT SPORT 1.6 -- #CLİO RS 172 -- # PEUGEOT 207 1.4 HDİ-- CORSA 1.7 DTI --

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serci07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaraya gidip satışını aldığımız sirocconun tavanının açılmadığını sonradan öğrenmiştik
    Biz 2011 de aldığımız edremitten aldığımız siroccoyu izmirde geriye götürüyorduk az kalsın tavan bozuk diye

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf 7 de ve peugeot 207 de denedim kontağı kapattıktan sonra anahtarı çıkarmadan silecek kolunu çekin yanı çalıştırın silecekler tam orta pozisyonda kalıcaktır heralde kolay değiştrimek için düşünmüşler :S
    Bunu yapmadan silecekler kalkmıyor sanırsam. Bizim 2012 Passat'ta da ayarlar menüsünden silecek servis modunu aktif edince bu konuma geliyor.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yapmadan silecekler kalkmıyor sanırsam. Bizim 2012 Passat'ta da ayarlar menüsünden silecek servis modunu aktif edince bu konuma geliyor.
    Bunu öğrendiğim iyi oldu geçen kar yağdığında arabayı yapan almanlara az sövmedim ����
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serci07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde arkadaşım geçen ay avekten passat cc aldığında öğrendi ben biliyor sanıyordum. Plazadaki kız açılmadığını söyleyince çocuğun suratı kireç gibi oldu
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    jaguar s-type da sinyal kolunun üstünde bir düğme vardı ne cacığa yaradığını anlamamışdım basınca bir şey olmuyordu birde hep araç çalışırken basıyordum..

birgün arabada temizlik yapıyım dedim kolu temizlerken tuşa basdım uzunca bir süre herhalde.. kadranların hepsi bir indi çıktı sonra altta ekranda test mode falan yazdı aracın her bir verisini gösterdi yağ filtresinin benzin filtresinin durumuna kadar gösterdi şöför tarafı sıcaklığını aracın genel iç sıcaklığını bir sürü değerler kodlar yazdıda anlayamadım tabi çoğunu...

ömrüm boyu ilk defa o kadar detaylı veri gördüm.. daha önce audi bmw dede test mode görmüşdüde basitti bu kadar detaylı değil..

birde kumandanın kapı açma tuşuna uzunca basınca sunroof dahil bütün camlar açılıyormuş bunuda çok geç öğrendim oda tesadüf oldu çünkü basıp biraz beklemek gerekiyor ben normal açıp giriyordum hiç uzunca basmamışdım..

2000 yılında daha telefonlarda bile doğru dürüst bluetooth yokken adamların arabaya bluetooth koyduğunu öğrenincede baya bir şok olmuşdum.. 2000 yılında tellerde bile infrared falan vardı bırak wirelessı bluetoothu

aklıma gelenler şimdilik bunlar..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mercedes e250 de şans eseri fark ettiğim bi özellik sahibine sorduğumda hiç dikkatini çekmemiş fark etmemişti
    Mesela soldan güneş gelince güneşliği indirip çıkarıp sola cama doğru çeviriyoruz ya e250 de öyle yapınca altta bitanede daha güneşlik çıkıyor onuda öne açabiliyorsunuz çok hoşuma giden ince güzel bi özellik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    207 de kalkıyor aslında ama golf te kalmıyor bu pozisyona gelmeden

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    207 de kalkıyor aslında ama golf te kalmıyor bu pozisyona gelmeden
    İlk sayfalarda yazmıştım, Renault'larda da bu tarz bi olay var. Aracın kontağı açıkken (marştan bir önceki konumda) silecekleri en hızlı ayara getirdiğinizde (en alta) silecekler bu şekilde camın ortasına gelerek kalkmaya izin veriyor.

Tabi bu olay Türk halkı için çok zararlı. Silecek kaldırayım derken kaput boyasının ebesini gondikliyorlar, ya da silecek kırılıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk sayfalarda yazmıştım, Renault'larda da bu tarz bi olay var. Aracın kontağı açıkken (marştan bir önceki konumda) silecekleri en hızlı ayara getirdiğinizde (en alta) silecekler bu şekilde camın ortasına gelerek kalkmaya izin veriyor.

Tabi bu olay Türk halkı için çok zararlı. Silecek kaldırayım derken kaput boyasının ebesini gondikliyorlar, ya da silecek kırılıyor.
    Haha bi an hayal ettim sileceklerle boğuşan agalari haha Allah korusun Türkü böyle özellikten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün Cıtroen C5 de dijital kadranın mph yapılabildiğini öğrendim ...

Bazen arabaya binenler çok hızlı gittiğini düşünebiliyor, bu durumda km/h yerine mph yi açıyorum ...
    ...

Gokmen Erbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu hortlatalim mi?

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Arabayı aldıktan 6 ay sonra anahtarın açma tuşuna basılı tutunca sunrouf dahil tüm camları açması ve kilit tuluna basılı tutunca hepsini kapamasının 6 ay sonra tanıdığım sayesinde öğrendim

Birde bizim otoparkta sivri bşr yer var dönüşte onun tam karşısına araba parketmişler dönmek zorlaştı kapıyı açıp manevra yapim dedim kendimi direksiyona sarılmış buldum araba kapı açık olunca parka alıyor kendini
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volvo s40 ile ilgili birşey bulan varmı acaba

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf aracımın torpido içerisinde soğutucu olduğunu sonradan öğrendim
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)