User Tag List

Sayfa 19/23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
419 sonuçtan 343 ile 361 arası

Konu: Araç muayene, TÜVTÜRK, tavsiyeler, yardım istekleri, istasyonlar vs paylaşımlar

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabriolet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 eylüle kadar sıkıntı yok muayenesiz gidebilirsin
    aradım tüvtürk ü o bize değilmiş, 3 nisan 3 temmuz arasında bitenlere... ne kadar saçma değil mi ulan 30 eylüle kadar süre verdiysen panemi başlangıcı ile 30 eylül arası biten herkesi 30 eylüle kadar uzat bu kadar basit
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mart sonu biten muayenemi cezaysa ceza diyerek yaptırmadım kurban bayramında memlekete gidilebilirse orada yaptırayım diye de öteledikçe öteledim 4 ağustosta yaptırdım muayenemi 3-4 kere polis çevirmesine girdim hepsinde önce muayenem yok virüs sebebiyle yaptırmadım haberiniz olsun diyerek baştan söyledim. 2 hafta boyunca da muayene randevusu ile dolaştım yaptırıcam muayene aldım dedim birinde de sorun olmadı

ancak egzoz (egsos egsoz egzos yazısı olan dükkan geldi aklıma nedense) muayenesini yaptırmanızı tavsiye ederim ne olur ne olmaz muayene gecikmesi 288 tamam ama egzoz cezası yazılıyor mu acaba diye strese girmezsiniz sanayide 5-10 dk da hallediyorlar en geç

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mart sonu biten muayenemi cezaysa ceza diyerek yaptırmadım kurban bayramında memlekete gidilebilirse orada yaptırayım diye de öteledikçe öteledim 4 ağustosta yaptırdım muayenemi 3-4 kere polis çevirmesine girdim hepsinde önce muayenem yok virüs sebebiyle yaptırmadım haberiniz olsun diyerek baştan söyledim. 2 hafta boyunca da muayene randevusu ile dolaştım yaptırıcam muayene aldım dedim birinde de sorun olmadı

ancak egzoz (egsos egsoz egzos yazısı olan dükkan geldi aklıma nedense) muayenesini yaptırmanızı tavsiye ederim ne olur ne olmaz muayene gecikmesi 288 tamam ama egzoz cezası yazılıyor mu acaba diye strese girmezsiniz sanayide 5-10 dk da hallediyorlar en geç
    ben de genelde muayeneye gitmeden önce egzoz işinin hallediyorum, orada ekstra sıra beklemek, sorun çıkacak falan diye strese girmek istemiyorum hiç :d
    ilk defa geçen hafta götürdüğüm bir araç sıfır hatasız geçti.. 5 dakikada alıyorum egzoz pulunu ..
    Şişli ve çevresinde olanlar için, Şişli Kazım Orbay Caddesinde Fiat bayii var, onlar yapıyor, fyi.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler muayeneden geçtim ama salak gibi egzosa tüvtürk de girince emisyon yüksek dedi.. 1 ay süre verdi, istersen bizde ücretsiz veya dışarıda da yaptırabilirsin dedi... Neyse sorun değil egzoscum var geçiriyor beni de o 1 ay süre boyunca trafikte sorun olmaz değil mi ? Tatile çıkıcam çünkü araba ile.. Dönünce egzosu yaptırır pulu alırım diyorum... Ama işte muayene kağıdında muayenden geçemedi yazıyor.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler muayeneden geçtim ama salak gibi egzosa tüvtürk de girince emisyon yüksek dedi.. 1 ay süre verdi, istersen bizde ücretsiz veya dışarıda da yaptırabilirsin dedi... Neyse sorun değil egzoscum var geçiriyor beni de o 1 ay süre boyunca trafikte sorun olmaz değil mi ? Tatile çıkıcam çünkü araba ile.. Dönünce egzosu yaptırır pulu alırım diyorum... Ama işte muayene kağıdında muayenden geçemedi yazıyor.
    Herhangi bir emisyoncuda yaptırın .gideceğiniz yol üstü veya tatil yerine yakın randevu alın 15 dk da halledersiniz.Tekrar için aynı yere gitmenize gerek yok.Geçen sene kastamonuya giderken geredede yapmıştık sabah ayarlayıpta.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi o iş öyle olmuyor diye biliyorum ceza yiyebilirsin uygulamada.
    Bende birazdan gidicem bir sürpriz çıkmaz umarım

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muayene önemli değil de egzos muayenesi olmayınca, normal egzos cezası yazılıyor diye biliyorum.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oralarda takılıyordum biri x abi çapraza alalım mı diye 2 3 kez bağırınca benim araba olduğunu anlamam geç olmadı kısa süreli panik yaşasamda sorunsuz geçtik hafif kusur bile yazmadı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi o iş öyle olmuyor diye biliyorum ceza yiyebilirsin uygulamada.
    bugün egzosuda halletim, kağıdımı aldım ama bugüne randevu yok hepsi full gidip onaylatamadım tabi. Yarın da antalyaya gidicem haftaya dönücem. Neyse en kötü senaryo 288 tl ceza yerim. Sonuçta bağlamazlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün egzosuda halletim, kağıdımı aldım ama bugüne randevu yok hepsi full gidip onaylatamadım tabi. Yarın da antalyaya gidicem haftaya dönücem. Neyse en kötü senaryo 288 tl ceza yerim. Sonuçta bağlamazlar.
    Gebze'de olabilir belki yer yarın sabahtan yaptırmalık, saat geç oldu ama bi bakmakta fayda var. Yol üstü sayılır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ouz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gebze'de olabilir belki yer yarın sabahtan yaptırmalık, saat geç oldu ama bi bakmakta fayda var. Yol üstü sayılır.
    pazar kapalı baktım... neyse sorun değil zaten 3 gün önce bitti biraz insaf göstersinler artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurtköy binek istasyon bence biraz daha az sıkıyor,daha önce supersprint son susturuculu e36 da problem yaşamadık. geçen gün de kuzenimin downpipelı,coilli kia sı da geçti. iyi bir arkadaşa da denk geldik sağolsun.
    ama en son işlem biterken çapraz rampa kurup arka tekerin yere temasına ve ön lastiğin tam turda sürtüp sürtmediğine baktılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler sonucuda yazayım emisyondan kalan olur diye. Dışarıda yaptırdım bir şekilde... Sonra tüvtürk e gittim. Sadece hafif kusurlara baktılar tekrardan. Farlar düzensiz vs ona baktılar. downpipe düz boru varex ile girdim altına inmedi bile. 5 dakika da geçtim.

olcay_bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatiyorum ama bugun sanayideydim tüp kontrolu icin usta dedi bekle muayene uzatilacak suan goturme dedi boyle bir soylenti varmis gercekciligi nedir bu durumun?

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüv'ün istasyon amir yardımcılığı pozisyonunda çalışan birileri var mı?
    iş tanımı, çalışma saatleri, +/- olarak bilgi aldım ama maaş hakkında bilgi vermediler, denemeye değer midir merak ettim..
    kariyer.net deki maaş skalası 2,850-5,000 arası çok değişken
    Ne mutlu Türküm diyene

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler selamlar Megane 1 aracın stop lambası bulunmuyor maisten hatta tedarik edilemediğine dair yazı var elimizde
    Demem o ki kırık stopla muayeneden geçme şansımız var mı
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler selamlar Megane 1 aracın stop lambası bulunmuyor maisten hatta tedarik edilemediğine dair yazı var elimizde
    üstüne kırmızı şeffaf folyo çekebilirsin ticari aracımıza o şekilde yaptık geçti

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stop farı tamiri yapan yerler var oralara gösterdinizmi tamir edilebilir bir kırıkmı
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stop farı tamiri yapan yerler var oralara gösterdinizmi tamir edilebilir bir kırıkmı
    Yarısı kırık plastik parçanın iki yere göstermişler olmaz denmiş
    Samara 2109

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)