User Tag List

Sayfa 16/34 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
638 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: Fahiş Zorunlu Trafik Sigortası Davalık Oldu

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oldu ya her zevki için ayrı araç al, işe gitmek için ayrı, hafta sonu gezmek için ayrı, ama roll de yapayım, sonra iş yükümlülüklerini karşılamaya gelince ağlaşılsın.

Kaza sonraları tanıdık serviste usta şu fara da bi çekiç vur da kırılsın, o da değişsin iyice soldu içi diyen, kaputu değişsin diye daha da ezen, ortaklaşa şirketleri soyan, koftiden kazalar yapan çok adam gördüm bu genç yaşımda. Severken iyi sevilirken kötü oluyor tabi. Ceremesini çeken dürüst insanlar da arada kaynıyorlar yapacak bişey yok. Umarım daha artar da trafikteki araç sayısı azalır.
    inşallah aracın pert olur kimsenin burnu bile kanamaz; tüm suçu sana bulurlar sigorta primin tavan yapar inşallah sonra gelir ağlaşırsın

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim haftasonu arabamda ayrı şirket arabam ayrı; keyfim için bu kadar pompalanmak doğru mu_? sen hep şerefsizler içinde kalmış büyümüşsün ; senin o şerefsiz çevren yüzünden böyle bizim suçumuz ne _? arabamızla 2 keyif yapamıyoruz vergiydi; sigortaydı benzin dünyanın pahallısı

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne kadar salakça, gerizekalıca yorumlar var. yok bir evde kaç araba varmış yok trafikte arabalar tek kişiymiş. sana mı kaldı arabaya kaç kişi bineceğim
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oldu ya her zevki için ayrı araç al, işe gitmek için ayrı, hafta sonu gezmek için ayrı, ama roll de yapayım, sonra iş yükümlülüklerini karşılamaya gelince ağlaşılsın.

Kaza sonraları tanıdık serviste usta şu fara da bi çekiç vur da kırılsın, o da değişsin iyice soldu içi diyen, kaputu değişsin diye daha da ezen, ortaklaşa şirketleri soyan, koftiden kazalar yapan çok adam gördüm bu genç yaşımda. Severken iyi sevilirken kötü oluyor tabi. Ceremesini çeken dürüst insanlar da arada kaynıyorlar yapacak bişey yok. Umarım daha artar da trafikteki araç sayısı azalır.
    Kan beynime sıçradı ne yazacagımı bilemedim sanane arkadasım istedigim kadar araba alır istedigime binerim haddini bil paramın kahyasımısın sanane

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler kesici troll. Ciddiye alıp yazmayın. Beyin kesiciye girmiş, yanmış. Ciddiye almamın lüzumu yok.
    Instagram: mutusgarage

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    .
    günlüğe ayrı işe ayrı hobi için ayrı arabaya biniyorum kısmetse 4. yude alırım 5. yide bu konudaki yazıların çoğunu dikkatli okursan kimse odeyemiyorum demiyor, soygun diyor konuyu bambaşka biryere çekmişsin herkes istediği kadar araca biner kimseyide ilgilendirmez

geçen sene 300 odediğim şeye bu sene indirimle 700 odememden neden şikayet etmeyeyim bunu açıklarmısın

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet bu hafta benim de sigortam bitti.Yaptıracaktım aslında ama cidden büyük haksızlık diyerek vazgeçtim ve yenilemedim ama kullanmaya devam ediyorum.
    Garajda ileri geri yapıyorum acayip zevkli kolonların arasına falan park yapıyorum sonra düz girdiğim yere bi de ters giriyorum.
    Trafik derdi de yok.Akşam 7 gibi çıkmamak lazım ***** iş dönüşü.1-2 araba denk geliyor bazen.Max. 20 ye çıktım galiba
    En güzel yanı polis çevirmesi yok.

İnatla da yaptırmayacam

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

sigorta fiyatları arttıkça trafikteki araç sayısı azalmayacak, sigortasız araç sayısı artacak ve giderek artıyor. Böyle bir duruma maruz kalırsanız hiç bir hak hukuk idda edemeyecekiniz, vurup kaçmalar daha da artacak..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günlüğe ayrı işe ayrı hobi için ayrı arabaya biniyorum kısmetse 4. yude alırım 5. yide bu konudaki yazıların çoğunu dikkatli okursan kimse odeyemiyorum demiyor, soygun diyor konuyu bambaşka biryere çekmişsin herkes istediği kadar araca biner kimseyide ilgilendirmez

geçen sene 300 odediğim şeye bu sene indirimle 700 odememden neden şikayet etmeyeyim bunu açıklarmısın
    Koca bir nesil böyle yetişiyor. 3 deniyorsa 3, 5 deniyorsa 5.. Bunun ederi şu kadar olmaz, itiraz ediyorum, protesto ediyorum demek hak getire.. Şikayet etmek mi o da nesi

Şimdi bu fahiş fiyatlar için bir sene dolsun herkesin sigortası yeni fiyatlandırma ile kesilsin fiyatlar olara bu miktarlara alışılsın, sonra evet düzelttik artık fiyatlar artmayacak.. Sigorta primlerine düzenleme getirdik diye açıklama yaparlar..

Biz de 800- 1000 - 2000 ödemeye devam ederiz..

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece boyunca bu konuyu düşündüm ve irdeledim kendimce, sonuç olarak sizler haklısınız, bugün emektar maxima aracımıza sigorta yaptırıcam bakalım ne çıkacak, buradan paylaşırım, şimdilik 3 şirket reddetti arabamızı sigorta yapmadılar bir tanesi 3752 tl fiyat verdi.

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece boyunca bu konuyu düşündüm ve irdeledim kendimce, sonuç olarak sizler haklısınız, bugün emektar maxima aracımıza sigorta yaptırıcam bakalım ne çıkacak, buradan paylaşırım, şimdilik 3 şirket reddetti arabamızı sigorta yapmadılar bir tanesi 3752 tl fiyat verdi.
    dogru yolu bulacagını biliyodum onun için hiç cevap yazmadım,,atalar ne demiş ne olursan yine gel,,bu arada maximayı retteden s şirketleri yapılmaması gereken yanlışlar yapmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sonuç ne oldu?
    Love is nothing, without fucking

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıp satmak için bi tane megane2 denk geldi aldık aracı. Sigorta fiyatlarını öğreniyorum iş yerinin karşısındaki sigortacı en uygun 800 tl fiyat verdi. Evdeki ikinci araç olacak babam üzerine. Diğeri 97 mod. r9 260 tl ye yaptırmıştım. Neyse abla yarın keselim karttan geçelim dedim tamam dedi. Ertesi gün gittim asbis numarasımı ne(tam bilmiyorum) o kagıt evde kalmış. Tekrar fiyat aldık 800 tl çıkan axa araç fotoğraflarını istedi görünümde sıkıntısı olmayan 500tl 200tl 2adet trameri olan araca 4300 evet evet 4300 tl sigorta çıkarttı.
    o an anladım ki kar değil en az zararla satmak lazım arabayı. Diğer sigortalardada en düşük 500 tl artış çıktı. Diğer araca sigorta yaptırdığım firmaya gittim oradan da 1gün önce axa 800 tl vermişti. Axa ya girdik araç fotoğraflarını istemeye başladı. dedim ki yandık yine ahiş rakamlar geliyor. Sağolsunlar baya uğraştılar fotoğraf falan göndermeden 800tl ye yaptırdık.
    Sanırım bir daha alıp satmak için araba alırken sigorta masrafınıda eklemek gerecek.
    Birde bi soru sorayım. Araç ikinci araç olacağı için babamın üstüne hasarsızlık indiriminden yararlanamıyormuş böyle bir şer var mı acaba?

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    187 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Beetle'a trafik sigortası 514TL AXA, 1500tl kasko Mapfre Genel çıktı.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Özgür Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıkıştıkça bin vatandaşın üstüne, bin vatandaşın üstüne. Bazen gerçekten böyle bir milletle aynı ülkede yaşadığım için nefret duyuyorum. Benzinden kes vergiyi , sıfır araba alırken kes vergiyi, trafik sigortasından yine aynı şekil, ehliyet kurslarının ankarada en dandiği 1200 tl olmuş ama şu gün seçim yapılsın yine yüzde elli neden çünkü yol yapıldı neden çünkü bu millet eşşekliği seviyor arkadaş.Siyasete dökmeyim diyorum diyorum ama nereye kadar. Toplu ulaşım rezalet vatandaş nasıl olsa arabaya binmek zorunda diye bu kadar da yüklenilmez ki, ayıptır günahtır.
    Yemin ediyorum benzine bile alışmıştım çok zoruma gitmiyordu biniyorsak az da olsa girdisi olcak diyodum, ta ki bu sigorta olayına kadar. Ben bir sene boyunca 25000 TL lik araç kullanmak için 2400 tl sigorta parası verceksem bu para kimin kursağına gidiyorsa haram zıkkım olsun misliyle hastane parası yapsın.
    Arkadan itmek harbiden bambaşkaymış....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 2 aracımdada sigortasız geziyorum
    yakalanırsam ne olur? detaylı bilgisi olan var mı?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç direk meniyet tarafından çekiliyor. Yaptırımı çok.. Hem size hem karşıdaki için büyük risk..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bağlanır
    eksikleri tamamla derler. park üçreti çekiçi vs.vs. cezası da var tabi ,, sana en okkalısından masraf çıkar.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıllar önce bu tarz faiş uygulama ticari araçlaraydı sadece. yolcu taşıdığı için 30.000tl trafik sigortası teklifi geldiğini bilirim.
    aracımı değiştiricem. nerdeyse tramersiz araç kalmamış.
    son 2 aydada ufak sürtmelerim var .açıkcası yazılanlar simdiden korkutuyor.
    bu trafik sigortası basamak olayına nerden bakılıyor.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)