User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
91 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Forumda Müzik ile uğraşan var mı ?

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir de ikamet ediyorum...
    İzmekte enstrüman kursları açılacak galiba takip edebilirsiniz
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmekte enstrüman kursları açılacak galiba takip edebilirsiniz
    Edit:izmeb demek istedim

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008-2010 yıllarında bi grubumuz vardı.Bu grupta ritm gitar çalıyordum.
    Aynı zamanda da bateri ve darbuka çalıyordum.

Son 3 yıldır kafamı kaldırmadan sabah-öğle-akşam house müzik dinleyip,sürekli araştırarak kafayı yemiş bulunuyorum
    İnşallah bigün prof anlamda ilgilenebilirim.Hatta keşke forumdan birisi çıksada yardım edebilecek dj'lik konusunda biraz bilgilensem
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit:izmeb demek istedim
    Enstruman dan çok prodüksiyon ve temel dj lik eğitimleri ile ilgileniyorum. Araştırıyoruz bakalım...

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son 3 yıldır kafamı kaldırmadan sabah-öğle-akşam house müzik dinleyip,sürekli araştırarak kafayı yemiş bulunuyorum
    İnşallah bigün prof anlamda ilgilenebilirim.Hatta keşke forumdan birisi çıksada yardım edebilecek dj'lik konusunda biraz bilgilensem
    Bold yaptığım yeri ben daha uzun süre yaptım. Hatta işin sonu Redbull Music Academy'e katılacaktım. Ama bazı aksilikler oldu katılamadım.
    O zaman bu işi yapıcam diyordum ama şimdi çok iyi kulağa sahip olduğum için sadece iyi dinleyiciyim. Hatta o zamanında kafamı kaldırmadan music dinlediğim zamanlarda birçok dj arkadaşım vocal vs bana danışır, fikir alırdı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aslında sadece djlik yapmak isterseniz giriş sınıf bir cihaz alıp kurcalamanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum bu bütcenize göre değişir en ucuz kullanışlı makina Mixtracktır bana özelden yazabilirsiniz bu cihazlar üzerinde uzun yıllardır araştırmam var size her bütceye uygun cihaz önerebilirim cihaz üzerinde ne ne işe yarıyor bilgisini size biri verse daha kısa sürede alışırsınız zamanınızı almaz ama kendiniz kurcalayıp öğrenebilirsiniz gerisi sizin kulağınıza ve şarkı seçiminize kalmış bir şey ama prodüktörlük işi düşünüyorsanız profesyonel birinden yardım lazım aksi taktirde aylar hatta yıllar geçer hala da bilinmeyen şeyler kalır.Gerci bu işin sonu yok ne zaman boş kalsam kullandığım programların cihazların videolarını araştırıp izliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bold yaptığım yeri ben daha uzun süre yaptım. Hatta işin sonu Redbull Music Academy'e katılacaktım. Ama bazı aksilikler oldu katılamadım.
    O zaman bu işi yapıcam diyordum ama şimdi çok iyi kulağa sahip olduğum için sadece iyi dinleyiciyim. Hatta o zamanında kafamı kaldırmadan music dinlediğim zamanlarda birçok dj arkadaşım vocal vs bana danışır, fikir alırdı.
    Abi aslında bakarsan bende yapmak istemiyorum.Oturup sürekli dinlemek ve değerlendirmek daha hoşuma gidiyor Ama bi yanımda bi ufak bi süre kurcalamak istiyor ama korkmuyoda değilim kendim ilgilenmeye başladıktan sonra dinleyici ve araştırıcı tarafım azalırmı diye

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında sadece djlik yapmak isterseniz giriş sınıf bir cihaz alıp kurcalamanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum bu bütcenize göre değişir en ucuz kullanışlı makina Mixtracktır bana özelden yazabilirsiniz bu cihazlar üzerinde uzun yıllardır araştırmam var size her bütceye uygun cihaz önerebilirim cihaz üzerinde ne ne işe yarıyor bilgisini size biri verse daha kısa sürede alışırsınız zamanınızı almaz ama kendiniz kurcalayıp öğrenebilirsiniz gerisi sizin kulağınıza ve şarkı seçiminize kalmış bir şey ama prodüktörlük işi düşünüyorsanız profesyonel birinden yardım lazım aksi taktirde aylar hatta yıllar geçer hala da bilinmeyen şeyler kalır.Gerci bu işin sonu yok ne zaman boş kalsam kullandığım programların cihazların videolarını araştırıp izliyorum
    Valla hocam çok iyi olur pm den yazarsan bana daha detaylı konuşmak isterim

Belly Detail

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 10 senedir hala kendimi bir saz alacağım ama ne zaman onu ben bile bilmiyorum
    Yoksa çok hevesim var çalmaya
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    çok pis metalciyim, ,18 yasindan beri bas calmayi beceremiyorum. Vasat olabilirim ama asla bırakmam

Askerde elimi sakatladıktan (tendon kopardm, sonra da tsk sağolsun zamanında tedavi olamadım, tek parmagimda hareket kaybi var) sonra iyice calamaz oldum. Evde reaper ve ses karti amplitube ve drum machine ile muhtesem projelere hazirim
    Built to fall....

irfanyalınay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deep House , Nudisko indie vs dinleyici olarak ilgiliyim.
    Özelikle çok çok iyi işler çıkaran türk dj leri takip ediyorum (Doğuş Cihan , Mahmut Orhan , Boral Kibil vs )
    Profosyonel olarak bi set-up ım yok ama işim gereği çok iyi setlere erişebiliyorum fırsatını buldukça kurcalıyorum. Evde de 4 hoparlör , 1 çin malı mikserim , amfi vs var.
    Listen de Deniz Kurtel bulunmuyor ise,özellikle tavsiyemdir

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Abi aslında bakarsan bende yapmak istemiyorum.Oturup sürekli dinlemek ve değerlendirmek daha hoşuma gidiyor Ama bi yanımda bi ufak bi süre kurcalamak istiyor ama korkmuyoda değilim kendim ilgilenmeye başladıktan sonra dinleyici ve araştırıcı tarafım azalırmı diye
    Dodoo'yu bul sana yardımcı olsun.
    En basit uygun sayılan Native Instruments Traktor serisi. X1+Z1
    Alıp uğraşmaya başlarsan o house dünyasının daha da derinine inersin. Dinlemek ile uğraşmak arasıdan dağlar kadar fark var.
    İstanbul'da ücretsiz dj-workshoplar oluyor. 2-3-4 saat fln. En kötü gidip orda mantığı anla yeter..

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müzikle uğraşmak sinir stres koymuyor. Teknik konulara zaafım olduğu için ben vokal ve enstrüman mix-mastering ine çok kafa patlattım.
    Kocaman bi umman hergün yenileniyorsun. Müzik kulağına güvenenler varsa çıtırdan başlayabilirler tabi.
    Arap kökenli sample kesip üstüne dubstep ritim yazıp kopmak kendi kendini gaza getirmek bi yetenek mi bilmiyorum ama enstrüman çalmaktan kolay.
    Ben uğraşmaya başladığımda tuvalet harici kalkmıyorum valla

hellchaosdead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11 senedir gitarla ilgılenıyorum...genelde blues rock&roll hard rock caldım...rodılık yaptım..tonmayster ıle ılgılendım...ses aralıkları fln vs..fakat cubase vs. kayıt programlarına bı turlu bulasamadım..nedense bende olmuyo abıbas ucumda duran bı fender 79 mexıco 12 tellı yamaha akustık yamha 4 tel bass bı denede no name elektro akustıgım var..her turlu muzıgı calıyoz ama bı turlu bısıler olusturup atılamadık..benım kısmetsızlıgımmı nedır anlamadım..arabalar la ensturumanlar genel zaafım ıkısıde cok pahalı yaw..
    Peki yargıcları kim yargılayacak?

Wankel Batu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dj wego önerirmisiniz yeni basliyacak amatör birisi icin , bir arkadasimda var kurcaladim hosuma gitti acikcasi
    media markt da gördüm gecen 1.600 dü yanlis hatirlamiyorsam wego 2 sizce fiyat performans olarak iyi bir ürünmü ?
    Best German Engineering

Vorsprung durch Technik

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2004'ten beri trance müzik dinliyorum.2012'de fl studio ile producer'lığa soyundum En son black hole'dan release aldım ;

Fl studio dışında reelde mixer ve piano çalmayı biliyorum.ama en çok istediğim keman,ney gibi aletleri çalmayı öğrenmek.kafama koydum ikisinden birini de öğreneceğim.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

kickbuttowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de hali hazırda jazz-rock grubunun vokal ve gitaristiyim. Amcalarla çalıyoruz onların jazz, blues tarzıyla benim rock-metal tarzımı birleştirince çok zevkli oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wankel Batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dj wego önerirmisiniz yeni basliyacak amatör birisi icin , bir arkadasimda var kurcaladim hosuma gitti acikcasi
    media markt da gördüm gecen 1.600 dü yanlis hatirlamiyorsam wego 2 sizce fiyat performans olarak iyi bir ürünmü ?
    onu alacağınıza s2 mk2 1500 tl daha profesyonel ve ileriye dönük bütce artırma şansınız var ise 2.200 tl civarı s4 mk2 öneririm başlangıc seviyesinde ilerleme kat ettikce wego size yetmeyecek wego şu an 1000 tl ye alınabilir mediamark gibi yerlerde pahallı oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004'ten beri trance müzik dinliyorum.2012'de fl studio ile producer'lığa soyundum En son black hole'dan release aldım ;

Fl studio dışında reelde mixer ve piano çalmayı biliyorum.ama en çok istediğim keman,ney gibi aletleri çalmayı öğrenmek.kafama koydum ikisinden birini de öğreneceğim.
    Fl öğrenirken nerelerden yardım aldın emir bu işi güzel çözmüşsün yaptığın müzikler kayda değer bu ara radyolarda farklı remıxler çalıyor bazıları çok sıradan onların yerine senin bi kaç şarkın çalsa tutar söyleyeyim. Bence bu işi bırakma devam et güzel işler çıkarıyorsun Bana fl konusunda yardımcı olursan sevinirim ben daha çok günümüz hit parcalar ile uğraşıyorum bazı remixlere extenden mix falan yapmaya çalışıyorum fl de 2010 dan beri rap alt yapıları yapardım bu aralar 6-7 aydır boş vakit buldukça remixleme çalışmaları yapıyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)