User Tag List

Sayfa 1/14 12311 ... SonSon
248 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Gene alkol, gene ölümlü kaza..

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Gene alkol, gene ölümlü kaza..

Beşiktaş’ta Sinan Çetin'in oğlu kaza yaptı: Bir polis şehit, bir polis yaralı

Alkolden ehliyeti 1 ay once kaptiran biri olarak sukrediyorumki sirf cevirmede kaptirmakla kalmis,Benimde basima gelebilirdi bu, ders oldu gercekten bir musibet bin nasihatten beterdir, baya gozumu acti bu olay, Cekrige bir ziplar iki ziplar ucte patlar, Birinin hayati karardi, birinin cani gitti, iki cocuk babasiz kaldi... lutfen dikkat edin gazlarken vs.
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

JenGoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    off off çok kötü olmuş. Allah sabır versin.. Diyecek hiçbirşey yok çarptığı arabaya en az 150-200 km hızla vurmuş sanırım
    US Performance

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rüzgar Çetin gazlamamış, kontrolü de kaybetmemiş, bu adam bildiğin sola dönmüş alkollü kafayla... videoyu izledim, ya sızmış ya da sola bir dönüş görmüş sarhoş kafayla! yazık günah,şehidin ailesine sabır versin, mekanı cennet olsun...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Polis memuruna çok üzüldüm mekanı cennet olsun keşke oda emniyet kemeri taksaymış ama bee bir gereksizin eğlencesi yüzün den bir kişi evine ekmek götüremedi diyer memur da ağır yaralıymış umarım o atlatır.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yalan yok haberi sonra arabayı sabah gördügümde Barkın değildir umarın dedim içimdende. sonradan sinan çetinin oglu kısmını okudum

videosuda var olayın artık nasıl gaza abandıysa direksiyonu kacırıp karsı seride fırlıyor gibi araç. Allah rahmet eylesin ölen polisin kemer takmamış heraldeki fırlamış
    1881 - 193

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazayı yapanın, suçlu olanın ünlü olduğu canım ülkemde şeridinde normal hızında seyreden ölen garibanda suç aranmaya başlanmış bile.... Hey Allah'ım ya. Adaletini seveyim dünya.

''Rüzgar Çetin'in hakimlikte verdiği ifadesinde, "Orta şerit boştu. Oraya girmek için manevra yaptım. Araç kaydı. Kaza yaptım. Çok pişmanım" dediği öğrenildi.Çetin'in avukatının da yaptığı savunmada kazada hayatını kaybeden polis memurunun emniyet kemerinin takılı olmadığı, takılı olsaydı kazanın ölümle sonuçlanmayacağını ileri sürdüğü öğrenildi.''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazık ya bir hiç uğruna..

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayni gerizekali 2006da mi ne ayni yerde yine kaza yapmid jiple takla atmis. Iktidar yalakasi yakini olunca bakalim adalet dogru islwyecek mi ?

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazayı yapanın, suçlu olanın ünlü olduğu canım ülkemde şeridinde normal hızında seyreden ölen garibanda suç aranmaya başlanmış bile.... Hey Allah'ım ya. Adaletini seveyim dünya.

''Rüzgar Çetin'in hakimlikte verdiği ifadesinde, "Orta şerit boştu. Oraya girmek için manevra yaptım. Araç kaydı. Kaza yaptım. Çok pişmanım" dediği öğrenildi.Çetin'in avukatının da yaptığı savunmada kazada hayatını kaybeden polis memurunun emniyet kemerinin takılı olmadığı, takılı olsaydı kazanın ölümle sonuçlanmayacağını ileri sürdüğü öğrenildi.''
    Ben de tam böyle bi savunma bekliyordum. Olan polis'e oldu yine.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah sabır versin ailesine.yazık olmuş.Savunmaya bakar mısın.polisin emniyet kemeri takılı olsaymış ölmeyecekmiş.bunlara müebbet hapis vereceksin işte.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım müebbet alır.

Vefat eden kişinin mesleki durumu önemli değil benim gözümde.

O arabada ben ve çocuğum da olabilirdik. Ya da arabaya vurmasa kaldırımda buradan herhangi bir arkadaşımız ve ailesi de olabilirdi.

Ne arabaya üzüldüm ne de alacağı cezaya üzüleceğim.

Alkol alıyorsan o arabaya binmeyeceksin bu bu kadar basit. İyi ki hemen yakalayıp test vs yapıp alkollü olduğunu tespit etmişler.

Bağdat cd. ki çiçekçiyi öldüren .... gibi kaçamamış.

Altında 100 binlik araba varsa cebinde taksiye verecek para da vardır elbet.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalan yok haberi sonra arabayı sabah gördügümde Barkın değildir umarın dedim içimdende. sonradan sinan çetinin oglu kısmını okudum

videosuda var olayın artık nasıl gaza abandıysa direksiyonu kacırıp karsı seride fırlıyor gibi araç. Allah rahmet eylesin ölen polisin kemer takmamış heraldeki fırlamış
    Büyük ihtimal abi sollarken önündeki arabayı çift görüyodu ikisini birden geçim diye kırdı memurların hiç kaçmaya fırsatı olmamış
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaza yapani taniorm, ve ayni mekansaydik kaza oncesi, yan masadaydi, tanidigim birinin basina gelince cidden tam ibret ve ders oldu... buyuk ihtimal gazlarken sagda yvas giden yada duran arabadan kacmak icin kirdi.
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Videoyu izlemeyen kalmamıştır da ben yine ekliyim. Hangi orta şerit boşmuş ?

Direk polis arabsının gittiği yönde en sağ şeritte kafadan giriyor polis aracına.

Son zamanlarda değişik kararlara imza atıyor hakimler, umarım o tip bir karar verir de hakim o emniyet kemerinin tokasını ....

http://<a href="http://hurriyettv.cu...5_240p.mp4</a>

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ne saçma salak angut bir savunma biçimidir. Polisin kemeri takılı olsa ölmezdi ne demek a.k yerinde arkadaş ya. O embriyo alkol alıyor üstüne üstlük birinin ölümüne sebep alıyor. Yine de savunulmaya çalışılıyor. Şeref haysiyet kalmamış kimsede
    .

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir tek ben mi dikkat ettim anlayamadım tam.adam polis arabasına çarpmadan önce kıçı başı dağıtmış geliyor zaten.ilk manevrada polise vurmuyor. far ışıklarına bakınca gayet net anlaşılıyor.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüzgar Çetin gazlamamış, kontrolü de kaybetmemiş, bu adam bildiğin sola dönmüş alkollü kafayla... videoyu izledim, ya sızmış ya da sola bir dönüş görmüş sarhoş kafayla! yazık günah,şehidin ailesine sabır versin, mekanı cennet olsun...
    Katılıyorum abi ya daldı yada orda solu donüş var sanırım yukarı bir çıkış var oraya dönmek istedi hızını ayarlıyamadı vurdu.

Çünkü buna benzer bir kaza önümüzde oldu ben dedim normalde sola dönmesi lazım bu hızla dönemez dedim bam diye vurdu.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vefat eden Polisimize Allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum . En kısa sürede adalet yerini bulur umarım .
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/...sehit-1066085/

Rüzgar Çetin’in bugüne kadar toplam 28 kez trafik polislerine yakalandığı öğrenildi. Rüzgar Çetin’in 11 kez “emniyet kemeri takmadan araç kullanmak” suçundan ceza kesildiği belirtilirken, “ehliyetine alkol yüzünden el konulmuşken araç kullanmak”, “tehlikeli şerit değiştirmek”, “aşırı hızla araç kullanmak”, “ehliyetini üzerinde bulunmamak” suçlarının bulunduğu belirtildi.

ALKOL YÜZÜNDEN İKİ KEZ EL KONULMUŞ

Öte yandan polis kayıtlarına göre Rüzgar Çetin’in ehliyetine daha önce “alkollü araç kullanmak” suçundan 2 kez el konulduğu tespit edildi. 13 Temmuz 2006 tarihinde alkollü araç kullanırken yakalanan Rüzgar Çetin’in ehliyetine el konulduğu, ehliyetini 6 ay sonra geri aldığı tespit edildi. 9 Ağustos 2007 tarihinde ikinci kez alkollü yakalanan Rüzgar Çetin’in ehliyetini bu kez 730 gün sonra geri alabildiği öğrenildi.

EHLİYETİNE 2 YIL 8 AY EL KONULDU

Daha sonra 5 yıl alkollü araç kullanmadığı için sicili temizlenen Rüzgar Çetin’in bu kez de alkollü yakalandığı için ehliyetine 6 ay süreyle el konulacağı öğrenildi. Ancak Rüzgar Çetin’in alkolmetreyi üflemeyi reddettiği için 2 yıl, 100 ceza puanını doldurduğu için 2 ay olmak üzere toplam 2 yıl 8 ay ehliyetine el konulduğu öğrenildi. Rüzgar Çetin’in 28 Eylül 2018′e kadar ehliyetini geri alamayacağı belirtildi.
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)