User Tag List

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
173 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Modifiyeli bir araç ile trafikte denk gelince bir birimize yol veriyormuyuz ?

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Amarok alıcaksın tavan dan projeksiyon açacaksın kör olacaklar da değmez
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkamdan uzunlarla gelene her zaman yol verip arkasina gecip uzunlari yakarim ki anlasin ama bugune kadar daha bir tane anlayan gormedim.

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ford connectlere dikkat ettiniz mi? Zorundalarmış gibi arka sisleri açık geziyorlar Bu arada arka sis meraklısı arkadaşlara tavsiyem, elektrikçinize gidip parklarınıza bağlatın, göz almayacak şekilde yansın, sis anahtarını çevirdiğiniz zaman tekrar normale dönsün. Güzel görünecek diye kimse kimsenin görüşünü, sürüşünü olumsuz etkileyerek araba süremez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı serkanaygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford connectlere dikkat ettiniz mi? Zorundalarmış gibi arka sisleri açık geziyorlar Bu arada arka sis meraklısı arkadaşlara tavsiyem, elektrikçinize gidip parklarınıza bağlatın, göz almayacak şekilde yansın, sis anahtarını çevirdiğiniz zaman tekrar normale dönsün. Güzel görünecek diye kimse kimsenin görüşünü, sürüşünü olumsuz etkileyerek araba süremez.
    Adam daha parlak yansın diye g.tunu verecek dedem sen ne diyon
    Dr.ECU

oxygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende yağmur yokken silecekleri çalıştırıyorum. acayip şekil bişiy

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben arkadan dibime kadar girenleri korkutmak amacli yakip sönduruyorum arka sisi, takip mesafesine uymaya basliyorlar boylece,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese yol veririm ama arada 1cm ile takip yapanlara kırmızı ışık gösterip titretirim bi yol müsaitse adamın aracı da benden yavaşsa yakın takipçi kankalarıma yol verir tam geçerlerken gazlar tekrar önüne geçerim. Önüm doluyken sellektör atana yol verir sonra arkasına geçer sellektör manyağı yaparım. Öyle şeyler işte.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum beni apaçi olarak tanıyacak Gündüzleri çok nadir açarım. O da focusta hoş duruyor diye.Neyse konuyu saptırmayayım .Saygılar (:

şaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    honda ve tofaşını ferrari sanan tiplere bırak yolu çöp bile vermem, artık ne sanıyolarsa kendilerini nasıl bir psikoloji yaşıyolarsa anlam veremiyorum, sis farı mevzusu sonradan görme kekoluk nedersen de ağır küfür ediyorum hemde çok

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka sise bende anlam veremem, hayir bi boslugu falan dolduruyorsa sok ampulu tak park ampulu bagla parklara olsun bitsin. Ama on sis olayini bende hep yapiyorum. 2 adet turuncu park, 2adette led mercekli h3um var. Hepside yere gomuk. 1Metre ileriyi ya aydinlatiyor ya aydinlatmiyor. Sehir icinde yapiyorum ama bunu, h4leri yakmak yerine zaten sokak aydinlatmalari yetiyor.
    Uzun yolda ise sisleri yakmam, karsimdan gelene yazik. Bayir cikar inerim goz alir.

Onumde abidik gubisik hareket yapan herkese yaptiginin aynisini yaparim, hastalik. Abuk subuk yerde yan verdiyse sikistirip bi yere caksin diye beklerim.

Birde tesisat olayi var, ara ara bende sql ci olsamda yastan dolayi galiba bam gum geziyorum. Ama genelde ara sokaklarda kisar, saate dikkat ederim.

Arka sise uzunlari bende cok yakiyorum ama.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum beni apaçi olarak tanıyacak Gündüzleri çok nadir açarım. O da focusta hoş duruyor diye.Neyse konuyu saptırmayayım .Saygılar (:
    Aha apaçi saldırııııın

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkamdan uzunlarla gelene her zaman yol verip arkasina gecip uzunlari yakarim ki anlasin ama bugune kadar daha bir tane anlayan gormedim.
    kararan dikiz aynası bozdu bu işi
    yazılanların çoğuna katılıyorum. insan gibi yol isteyene sinyalli olarak tabi yol veririm. sinyal vermesse sıkıştırırım acımam arabaya son anına kadar zorlarım.
    birde sol şeritten inatla yavaş giden orta şeritteki ile aynı hızda giden önü müsayit olduğu halde itina ile yol alırım sellektor ile uyarır korna çalarım hala anlamıyorsa tabi.özelliklede kamyoncu ise bide önüne geçip yavaşlatırım.o tekrar hızlanana kadar yaktığı mazot ile baş başa bırakıyorum arkadaşı.

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkama tamponu dayayarak gelen olduğunda uzun veya sis farı yaksın yakmasın frene basarım yavaşlatırım her seferinde.

Arka sis açan insanlar ülkenin genelinde çok fazla,forumda olmasınada şaşırmamak lazım.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendini ve arabasını bi *** sanan serseri hondacılar hariç herkese yol veriyorum. trafikte ve hoşgörü önemli.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

alperaslann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim olay o gün ki psikolojime bağlı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taşdelende yol vermedi diye önümde adamı çıkartıp vurduklarından beri her yol isteyene yol veriyorum.

Ama istanbulda yol verilmez,alınır desturunu benimsediğimden kimisinin önüne pat diye istemeden de olsa kırıyorum, her zaman dörtlüleri yakıp elimi camdan çıkartıp "kusura bakmayın" diye işaret ediyorum, bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Net bir şey söyliyeyim en iyi şöförler, dolmuş-minibüs-taksi-kamyonculardan çıkıyor, en çok yol verende onlar, sağından, solundan geçerken saygılı olanda onlar. Millet yardırıyor "ibne taksici-dolmuşcu vs." diye yemin ediyorum yalan dolan, hepsi mi saygılı, efendi olur burnu sokuyor sen devam mi ediyorsun, basıyor frene bekliyor. sen mi yol verdin basıyor yoluna gidiyor seri araba kullanmak tehlikeli değil gerçekten.
    En çok korktuğum kararsız sürücüler (genellikle kadın) ya allahına kadar korkusuz aynalara bakmadan terör gibi yola daliyorlar yada çok terredütlü oluyorlar, illa bir kaza-tehlikeli duruma sebep oluyorlar.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o dediğin minibüs taksicileri bi göremedik. nedense hep gördüğüm soldan yardırarak giderken müşteri görünce pat diye sağa geçenler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taşdelende yol vermedi diye önümde adamı çıkartıp vurduklarından beri her yol isteyene yol veriyorum.

Ama istanbulda yol verilmez,alınır desturunu benimsediğimden kimisinin önüne pat diye istemeden de olsa kırıyorum, her zaman dörtlüleri yakıp elimi camdan çıkartıp "kusura bakmayın" diye işaret ediyorum, bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Net bir şey söyliyeyim en iyi şöförler, dolmuş-minibüs-taksi-kamyonculardan çıkıyor, en çok yol verende onlar, sağından, solundan geçerken saygılı olanda onlar. Millet yardırıyor "ibne taksici-dolmuşcu vs." diye yemin ediyorum yalan dolan, hepsi mi saygılı, efendi olur burnu sokuyor sen devam mi ediyorsun, basıyor frene bekliyor. sen mi yol verdin basıyor yoluna gidiyor seri araba kullanmak tehlikeli değil gerçekten.
    En çok korktuğum kararsız sürücüler (genellikle kadın) ya allahına kadar korkusuz aynalara bakmadan terör gibi yola daliyorlar yada çok terredütlü oluyorlar, illa bir kaza-tehlikeli duruma sebep oluyorlar.
    Sen bağcılar minibüs yolundan bir geç hele minibuslere bir sovuyorlar kafayi yersin
    Dr.ECU

foreverkings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmitte hondacılarla, Konya'da Bmw ve Şahin tayfaya benden yol yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)