User Tag List

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
173 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Modifiyeli bir araç ile trafikte denk gelince bir birimize yol veriyormuyuz ?

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya biri bana şunu açıklayabilir mi?

Bazılarımızın arabaları spor ve yere yakın. haliyle ara sokaklara girince yollar da kötü olunca yavaşlıyoruz mecburen.

Arkadan bi korna, bi selektor, bıraksalar biz sağa geçecez zaten. Ama yok illa kanıtlayacaklar kötü yollarda en hızlı arabaya sahip olduklarını, ben buraları hızlı geçerim edalarını...
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

bugra_0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben inatla yakarım diye bir şey söylemedim abicim ? gayet uygun bir dille yazıyorum.Ben isteyen yakar isteyen şikayet eder derken özellikle kendimi kasdetmedim ama siz focus mocus farketmez diyerek oku direk bana çeviriyosunuz.polemik yaratacak bir durum yok.belli ki canı sıkkın olanlar küfür ederim diyerek direk girişiyor konuya.düşüncelerimi yazdım anladığım neticeyide yazdım.örneğini verdim yukarıda.aktif olarak araç süren birisi değilim.burda tehditkâr konuşmanın hiç ama hiç manası yok.bu konu neden bu kadar uzadı anlamıyorum.tamam siz döversiniz yaparsınız beni ilgilendirmez kim ne istiyorsa yapsın.konu sis lambası yakanlara napıyoruz değil.şayet ben dürüstçe yaktığımı söylüyosam(ki eskilerden bahsediyorum), karşılığı " ben dümdüz sövüyorum" olmamalıdır.Adam gibi dersin ki kardeş böyle böyle.bunu diyemiyorsa veya demiyorsa konu direk tartışma odaklı giriyor belli ki.kaldı ki sis lambasını yakanlarla uğraşıyorum diyenlerde aynı şekilde tehlikeye atmıyor mu trafiği.aynı mantık.
    Genel konuşuyorum şu an tartışığımız kimse üstüne alınmasın.trafikte böyle atarlanıp çok dayak yiyen gördüm.bunlara gerek yok.ben kimseye bulaşmam.2 kere sis lambası yaktım diye bu kadar üstüme gelmeyin bence biz size abi diyoruz bu forumda bişeyler öğrenip kapmaya çalışıyoruz.böyle hoş olmuyor.
    saygılarımı sunarım..
    arkadaşım madem trafikte değilsin aktif kullanmıyosun kırk yılda bir kullanıyosun bilmem ne o zaman neden kendi üzerine çekiyosun okları boşver yok 2 kere yaktım 3 kere yaktım alınma o zaman üstüne , açık açık yazıyorum arka sisi yanan araba servis minibüsü özellikle master, ducato vurmasına pislik yapıyorum yediği küfürde cabası

ogunozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanliz sole bisi var arka sislere gicik oluyoruz tamam da ozman sis de yakilmasingerekiyorsa cayir cayir on sisleri sis olmadigi halde gezenler?

ogunozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telden yazinca neden biyle sacma sapan dusuk cumle kuruluyor ? Yani ozman on sisleri yakanlarda bence terbiyesiz oda goz aliyor

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence bu sis mevzusunu kapatalım. Konunun özüne dönersek aynı markaysa araçlarımız veririm selamımı. Güzelse arabasıda izleye izleye giderim..

Satanael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka sis olayına bende uyuz oluyorum. Arkadaslar bir de su gercek var ön sisler genelde aracların en alt mesafesinde oldugu icin geceleri aynalardan dahil olsa bile gözü cok rahatsız etmiyor cogu kez sehir ici trafiginde farkedilmiyor bile.(sis farı ayarı bozuk salak sacma xenon takılı olanlarda bahsetmiyorum) FAKAT Aracların arka sisleri direk göz hizasındalar ve sıkısık şehir içi trafiginde resmen arkasındaki aracın icini projektor gibi aydınlatmaktadırlar. bu yüzdendirki arka sisleri yakmak arkadaki aracın söförünün gözünü bellemekten ve bi ton hayır dua almaktan baska bişiye yaramıyor.otobanda yağmurda siste karda eyvallah yaksınlar ama normal şartlarda görsel olarakta hic bi güzel yanı yok arkadaki araca eziyetten başka.

Şuda malesef en büyük gercek ki cogu arka sis farı yanan aracında söför koltugunda oturan kişininde bu olaydan haberi yok.Aracının özelliğinden bi haber olan bu arkadaslar rasgele yakıyorlar ve yıllarca o öyle kalıyor

Bursa atabulvarında öyle cok kişiyi uyardım ve cogunda aldıgım yanıt "aaa farketmedim nerden kapanıyorki" oldu
    Alıntı SR20DE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konularda bordo klavyeli hızlıların yazıları yok mu öldürüyor beni

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya biri bana şunu açıklayabilir mi?

Bazılarımızın arabaları spor ve yere yakın. haliyle ara sokaklara girince yollar da kötü olunca yavaşlıyoruz mecburen.

Arkadan bi korna, bi selektor, bıraksalar biz sağa geçecez zaten. Ama yok illa kanıtlayacaklar kötü yollarda en hızlı arabaya sahip olduklarını, ben buraları hızlı geçerim edalarını...
    Aracim ciddi alcak ve yasadigim sehirin yollari berbat . Surekli 4 luleri yakip uyarmak zorunda kaliyorum ama bazi mallar anlamiyor. Birkac hafta once bi chevy kamyonet tamam vurdu dedim ama zor durdu. Basladi saymaya tabi surekli sakin olan ben bile delirdim. Isiklarda yanina gelip cami acip Turkce anani bilmemnapayim senin p.c diye bagirdim hahahh

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özgürlüğü bitirecek kişiler siz veya biz değiliz.Rahatsız oluyosanız ararsınız polisi şikayet edersiniz.Ben yapıyorum sonucu ne oluyor ne bitiyor bilmem.Beni görürsen sende yap ara polisi.Olağan dışı durumlara bişey diyemem tabi
    Ben inatla yakarım diye bir şey söylemedim abicim ? gayet uygun bir dille yazıyorum.Ben isteyen yakar isteyen şikayet eder derken özellikle kendimi kasdetmedim ama siz focus mocus farketmez diyerek oku direk bana çeviriyosunuz.polemik yaratacak bir durum yok.belli ki canı sıkkın olanlar küfür ederim diyerek direk girişiyor konuya.düşüncelerimi yazdım anladığım neticeyide yazdım.örneğini verdim yukarıda.aktif olarak araç süren birisi değilim.burda tehditkâr konuşmanın hiç ama hiç manası yok.bu konu neden bu kadar uzadı anlamıyorum.tamam siz döversiniz yaparsınız beni ilgilendirmez kim ne istiyorsa yapsın.konu sis lambası yakanlara napıyoruz değil.şayet ben dürüstçe yaktığımı söylüyosam(ki eskilerden bahsediyorum), karşılığı " ben dümdüz sövüyorum" olmamalıdır.Adam gibi dersin ki kardeş böyle böyle.bunu diyemiyorsa veya demiyorsa konu direk tartışma odaklı giriyor belli ki.kaldı ki sis lambasını yakanlarla uğraşıyorum diyenlerde aynı şekilde tehlikeye atmıyor mu trafiği.aynı mantık.
    Genel konuşuyorum şu an tartışığımız kimse üstüne alınmasın.trafikte böyle atarlanıp çok dayak yiyen gördüm.bunlara gerek yok.ben kimseye bulaşmam.2 kere sis lambası yaktım diye bu kadar üstüme gelmeyin bence biz size abi diyoruz bu forumda bişeyler öğrenip kapmaya çalışıyoruz.böyle hoş olmuyor.
    saygılarımı sunarım..
    Özgürlüğü bitirecek kişiler siz veya biz değiliz.Rahatsız oluyosanız ararsınız polisi şikayet edersiniz.Ben yapıyorum sonucu ne oluyor ne bitiyor bilmem.Beni görürsen sende yap ara polisi.Olağan dışı durumlara bişey diyemem tabi
    Forum beni apaçi olarak tanıyacak Gündüzleri çok nadir açarım. O da focusta hoş duruyor diye.Neyse konuyu saptırmayayım .Saygılar (:
    yukarıdaki ifadeler senin ifaden. O kadar laf söylendiği halde açarım rahatsız oluyorsanız şikayet ederiniz diyen sensin. Başından tamam özür dilerim gözünüzü aldığını bilseydim açmazdım bundan sonra açmam deseydin bu kadar yüklenmezdim. Ama anladığım kadarıyla sen yapmaya devam edeceksin. %90 eminim.

Diğer mevzuya gelince atarlanıp çok dayak yiyen gördüm demişsin ya. Kimse arabadan inmeden kolay kolay ben arabadan inmam ama ben indikten sonra arabasına binip giden de çok gördüm.
    IN BOOST WE TRUST

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracim ciddi alcak ve yasadigim sehirin yollari berbat . Surekli 4 luleri yakip uyarmak zorunda kaliyorum ama bazi mallar anlamiyor. Birkac hafta once bi chevy kamyonet tamam vurdu dedim ama zor durdu. Basladi saymaya tabi surekli sakin olan ben bile delirdim. Isiklarda yanina gelip cami acip Turkce anani bilmemnapayim senin p.c diye bagirdim hahahh
    valla dikkat etmek lazım, kimin ne çıkacağı belli olmuyor. sakin kalmaya çalıştıkça sinirleri germeye yönelik hareketler bitmiyo.

benim aklıma dörtlü gelmemişti, onu da bi deneyim bakalım değişen birşey olcak mı, sanmıyorum bilmediklerinden değil başka bi şeyden bu davranışları
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modifiyeli araç gördüğüm zaman çaktırmadan süzüyorum içimden maşallah maşallah diye diye Herkese yol veririm ha bi araba önde gitmişim ha geride çok önemli değil genelde ekonomi kasıyorum zaten. Ama yandan kaynak yapanlara sinir oluyorum olabildiğince yol vermemeye çalışıyorum. Yandan gelip sinyal verse yol istese veririm ama ben vermeden sabit bi şekilde geliyorken sıkıştırmaya başlayınca sinirleniyorum basıyorum bende.Yoğun sapaklarda uzun uzun sıra olduğunda bazı akıllılar tam bariyerin başladığı yerden girip kaynak yapıyo tek şeridi iki şeride çıkarıyorlar. Onları kesinlikle önüme almıyorum,önümdeki araçlardan alan olduğunda sinirleniyorum. Birde orta şeritten sağ şeride geçerken yol vermeyen tipler var ileride sağdan çıkış yapıcam,sağa sinyal verip sağa yanaşıyorum.. Yavaş yavaş giden adam gaza yükleniyo sırf yol vermemek için. Vites küçültüp söve söve giriyorum bende. Arka sis olayına gelincede tasvip etmiyorum arka sis açık birisini görürsem ya basıp geçiyorum yada araya başka araba alıyorum,umrumda olmuyor uğraşmıyorum.

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben trafikte genelde sağ şeridi kullanırım. tr de herkes sol şeritçi olduğu için genelde sağ şerit daha boştur. hemde sağdan ayrılım,katılım olduğundan her zaman duran trafikte sağ şerit daha hızlı akar. ama ben şeridimde enayi gibi beklerken emniyetten gelipte önüme kırmaya çalışanlar yokmu.. onlar burunlarını soktukça ben ön kaputu dayıyorum. arabaları lüksse vurmam sanıyolar, hepsi yanılıyorlar

eskiden daha çok uğraşırdım trafikte ama evlendikten sonra artık hiç uğraşmıyorum.
    delikanlılık kalmadı herkesin belinde makina.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cogu rahatsiz etmiyor. selam verirse de aliyorum. giderli degilse yol veriyorum , giderliyse 2 isik basiyorum. beni ozellikle standart arabalar rahatsiz ediyor , taciz ediyor. 320d vs tayfasi gibi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane vs Fabia RS varken sürekli 320d lerin tacizi deli ederdi beni. Alayı zaten kiralık ve hepsi altındakini spor araba sanıyor. Hayatında hızlı araba binmediği için dizelin torku sırtını koltuğa yapıştırınca uçuyor kaçıyor sanıyor.
    IN BOOST WE TRUST

BurakOzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorcular yandan geçicekken kesin yol veririm dikkat ederim

onun dışında atarım d'ye sağ şeritten devam.

umrumamı dünya beaaa

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hafta sonu sakızdaydım, modifiye zevkleri sıfır olsa da motor ve yayalara olan saygıları taktire şayandı. Hiç stres yok adamlarda darısı başımıza ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yol hakkı kiminse onundur.Hak benimse de inata biner gene çarpar geçerim. Kimse babamın oğlu değil ya sonuçta

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hafta sonu sakızdaydım, modifiye zevkleri sıfır olsa da motor ve yayalara olan saygıları taktire şayandı. Hiç stres yok adamlarda darısı başımıza ...
    Çare Uzoda, kalamarda, ahtapotta.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En kötüsü denildiği gibi bozuk yollarda taciz eden insanlar arabam ahım şahım basık değil, ama yüksekte değil.Millet kendi arabasıyla çat çut dalıyor çukur falan ne bulursa, ben üzülüyorum arabalara.En ufak rögar kapağı çukuruna düşmemek için slalom yapıyorum resmen, millet bam güm giriyor.

Trafikte selamlaşmaktan ziyade modifiyeli bir araç varsa yanına parkediyorum, nedense daha güvende geliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yol isteyen herkeze yol veriyorum, cokda huzurluyum trafikde,
    Oyle cok ama cok begendigim yada ilgimi ceken bir klasik gorursem begendigimi belirtmek icin selam veririm,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)