User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Tofaş Serçe, Tofaş 124'e Dönüştürme Hkk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tofaş Serçe, Tofaş 124'e Dönüştürme Hkk.

Bu aralar yeni projeler peşindeyim 124 arayışına girdim ve acayip gereksiz pahalı olduklarını fark ettim dolayısıyla ilk olarak aklıma bir serçe alıp 124 ün ön görünümünü vermek geldi . Daha önce yapan duyan var mı ? Direk ön panel, çamurluk ile hallede bilir miyim ? Cevap için şimdiden teşekkürler
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dış görünüş olarak halledersin. Panel, çamurluk, ön-arka tampon, far, sinyal, panjur ile çözülür. 124'ü Serçe'ye çeviren çok gördüm zamanında, bu da yapılır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SErhat. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dış görünüş olarak halledersin. Panel, çamurluk, ön-arka tampon, far, sinyal, panjur ile çözülür. 124'ü Serçe'ye çeviren çok gördüm zamanında, bu da yapılır.
    Çok tesekkür ederim cevap için . Ertuğrula da sordum o da direk uyar dedi
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

cagataayk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim şahsi tavsiyem serçeyi serçe olarak binmeniz. Çünkü 124'ü 124 yapan farklı şeyler var ön kelebek camlar,havalı arka süspansiyonlar,disk fren. Yani sonuçta satarken orjinal bi araç satmıyor olacaksınız o açıdan söyledim. Direk ön panel ve çamurlukla dönüştürme işlemini halledebilirsiniz örnekleride çok var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagataayk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim şahsi tavsiyem serçeyi serçe olarak binmeniz. Çünkü 124'ü 124 yapan farklı şeyler var ön kelebek camlar,havalı arka süspansiyonlar,disk fren. Yani sonuçta satarken orjinal bi araç satmıyor olacaksınız o açıdan söyledim. Direk ön panel ve çamurlukla dönüştürme işlemini halledebilirsiniz örnekleride çok var.
    Daha tam olarak karar veremedim ama serçenin ön görümünü sevmiyorum sadece ama 124 de hastayım o konuda . Diğer konularda haklısınız ama yapmısken severek bineyim diyorum

E21hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omrasm01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha tam olarak karar veremedim ama serçenin ön görümünü sevmiyorum sadece ama 124 de hastayım o konuda . Diğer konularda haklısınız ama yapmısken severek bineyim diyorum
    Kapılar da farklı yalnız. Direksiyon, torpido, gösterge, kapı döşemesi, kapı kolu, disk fren, süspansiyon vs liste uzar gider. 124 tadını almak istiyorsanız 124'e binmelisiniz herşeyi geçtim 124'ün kendine has kokusunu almadıktan sonra neye yarar. Piyasayı iyi araştırın, bekleyin elbet bir 124 düşer. Sahibidnen de bakmak yerine bir bisiklete atlayıp mahalle aralarını dolaşın ben öyle bulmuştum. Aşağıdaki 124'ü 5.000 liraya satmıştım 8-9 ay önce.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep merak ettiğim bi soruydu
    REDBULL GSİ
    CORSA B TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apaçi gözüyle bakmasalar cok istiyorum aslında nedense tipi hasta etti kendine
    REDBULL GSİ
    CORSA B TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Apaçi gözüyle bakmasalar cok istiyorum aslında nedense tipi hasta etti kendine
    Bu tarz bir araca kimse apaçi gözüyle bakamaz sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E21hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapılar da farklı yalnız. Direksiyon, torpido, gösterge, kapı döşemesi, kapı kolu, disk fren, süspansiyon vs liste uzar gider. 124 tadını almak istiyorsanız 124'e binmelisiniz herşeyi geçtim 124'ün kendine has kokusunu almadıktan sonra neye yarar. Piyasayı iyi araştırın, bekleyin elbet bir 124 düşer. Sahibidnen de bakmak yerine bir bisiklete atlayıp mahalle aralarını dolaşın ben öyle bulmuştum. Aşağıdaki 124'ü 5.000 liraya satmıştım 8-9 ay önce.

Bisekletim yok da arabayla gezerim Bakalım hayırlısı bulursam üzmeyecek bir 124 alırım ama bulamazsam yapacak bir sey yok serçe conve. 124 gezerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E21hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Araciniz cok guzelmis, keske haberimiz olsaydi.

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ön panel, farlar, far çerçeveler, panjur, sinyaller, tamponlar, jantlar, jant kapakları, kapı sacları, kelebek camlar, kapı döşemeleri, koltuklar, taban halısı, tavan döşemesi, nikejaj aksamı, km saati vs. derken baya yüklü bir parça listesi oluşturacaksın.

Bence bunlara para harcayacağına düşük fiyatlı toplamaya değer bir araç bulup orijinal 124 bulup toplasan daha mantıklı olur.
    Fiat's Are Faster Than You Think!

E21hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araciniz cok guzelmis, keske haberimiz olsaydi.
    Nasip diyelim o fiyatlara vermezdim fakat şimdi bindiğim aracı almak için biraz uygun verdim. Ben de arıyorum bulursam tekrar alacağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön panel, farlar, far çerçeveler, panjur, sinyaller, tamponlar, jantlar, jant kapakları, kapı sacları, kelebek camlar, kapı döşemeleri, koltuklar, taban halısı, tavan döşemesi, nikejaj aksamı, km saati vs. derken baya yüklü bir parça listesi oluşturacaksın.

Bence bunlara para harcayacağına düşük fiyatlı toplamaya değer bir araç bulup orijinal 124 bulup toplasan daha mantıklı olur.
    Sadece ön ve arka görünümü 124 olsun istiyorum diğerleri benim için önemli degil ki serçenin koltuk haric diğer trim parçalarını seviyorum

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O halde hemen al başla projeye, konu açmana değecek bir şeyde yokmuş ki, arka tampon ve face lift yap gitsin

Bu ülke tofaşta bmw yüzü, pejoda honda, silveradoda magirus yüzü gördü zaten, serçede 124 yüzü çok simple kaldı
    Fiat's Are Faster Than You Think!

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim, makul fiyatlarda eli yüzü düzgün bir 124 arıyorum ben de.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O halde hemen al başla projeye, konu açmana değecek bir şeyde yokmuş ki, arka tampon ve face lift yap gitsin

Bu ülke tofaşta bmw yüzü, pejoda honda, silveradoda magirus yüzü gördü zaten, serçede 124 yüzü çok simple kaldı
    Bilmediğim için konu açtım ki döneminde herkes serçe face lift yapmıs 124 e cok tuhaf degil yani makyajlı kasayı makyajsız kasaya crviyorum o kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim, makul fiyatlarda eli yüzü düzgün bir 124 arıyorum ben de.
    Aynen bu arada bende adana ve civarında arıyorum Serce ve 124 uygundur

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    serçe niyetine. ilanlarda gezerken gözüme takıldı. Lada VAZ 2107 1987 Model 7.100 TL Sahibinden sat
    Find what you love and let it kill you

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)