User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: izmirde ekspertiz sorunsalı ve 207 1.6 hdi arac alımı?

Satanael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

izmirde ekspertiz sorunsalı ve 207 1.6 hdi arac alımı?

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda izmire bi arac alımı icin gelmeyi düşünüyorum fakat bilmedigim ve yabancı oldugum bi yer.

İzmirde işini güzel yapan ve alacagım arabayı inceleyebilecek bi ekpertiz yada peugeot üzerine bi servis gibi bi yer aramaktayım.Bu konuda izmirli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yer adı adres bilgileri ve tahmini ücretleri hakkında.

Ayrıca 207 1.6 hdi aracları alırken nelere dikkat etmeliyim? 110 k km de araç.1.6 preminium en dolu paket.(cam tavanlı)
    Alıntı SR20DE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konularda bordo klavyeli hızlıların yazıları yok mu öldürüyor beni

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gezenadam.com.tr diye bişey var faceden falan bi bak.
    Şehir dışındaki arlara sizin yerinize ekspertiz yapıyolar ama baya detaylı.

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://m.facebook.com/www.gezenadam.com.tr

Alakam yoktur . Reklam yapmıyorum sadece belki size yardımcı olur diye yazdım.

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracin ilan linki varmidir izmirde gaziemirde ekspertizler var oraya gidebilirsin yada pm at yardimci olayim kaportaci ve tamirciye yonlendireyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direk ekspertiz gibi bi yer olursa daha iyi olur aracı görmeye bende gidicem sonucta.

UNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dikkat etmeniz gerekenlerle ilgili;
    1-5664 ten ve servisten km bilgisini mutlaka doğrulayın.
    2-Elektronik olarak detaylı olarak kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.
    3-Km ye bağlı olarak enjektörlerin dibindeki pulların değişmesi gerekebiliyor.
    4-Muhtemelen bej direksiyon simidi, soyulmadan kaynaklı olarak değişmiş, airbag kısmı bej olduğundan gözünüze batacaktır, ikisinden birini değiştirme ihtiyacı duyacaksınız.
    5-Orjinal lipi, laguna lipinden çok daha başarılı duracaktır.
    6-Cam tavan da güzel seçim ama ben sunrooflusunu tercih ederdim.
    7-Aldıktan sonra cruise control taktırmanızı öneririm, zaten maliyeti oldukça düşük.
    8- 1.6 hdi 1.4 hdi dan bile az yakıyor, motorun da önü oldukça açık, yazılımla oldukça tatminkar yürür. Üstelik yol tutuşu da muazzamdır.

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracin oldugu yer benim saöyleyecegim ekpertize uzak arac sahibi kabul ederse gaziemirde otokent icinde bi ekspertiz var izmirdeyken surekli oraya baktirirdim hicte dediginin aksi çikmadi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5664 ten aracla ilgili kaza raporları geldi ama km bilgileri gelmedi. artık km bilgileri buradan gelmiyormu acaba?

Acıkcası arkadas ile ilk konusmamda kaza yok arka tamponda boya var demişti ama 811 tl ve 138 tl olmak üzere iki kaza bilgisi geldi. ikincisi okadar önemli degil ama 800 küsürlük bi kazada sadece tampon olabilirmi acaba?

km bilgileride önemli acıkcası araç baya bi gezmiş istanbul ankara antalya sakarya antalya oradanda izmir. Acıkcası 110 bin km bilgisi icimi kemirmeye basladı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otokent in yanında Dasif Plaza da Acil oto ekspertiz var yetkilisinin ismide Orçun. Kafanda herhangi bir soru işareti bırakmayacak şekilde yardımcı olacaktır.

800 liralık hasara takılma yetkili serviste yapıldıysa özellikle 800 lira bir tampon tamir ve boyası için normal bir rakam bence..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Satanael Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5664 ten aracla ilgili kaza raporları geldi ama km bilgileri gelmedi. artık km bilgileri buradan gelmiyormu acaba?

Acıkcası arkadas ile ilk konusmamda kaza yok arka tamponda boya var demişti ama 811 tl ve 138 tl olmak üzere iki kaza bilgisi geldi. ikincisi okadar önemli degil ama 800 küsürlük bi kazada sadece tampon olabilirmi acaba?

km bilgileride önemli acıkcası araç baya bi gezmiş istanbul ankara antalya sakarya antalya oradanda izmir. Acıkcası 110 bin km bilgisi icimi kemirmeye basladı.
    Araç güzel duruyor ama o kadar çok el değiştiren araç = sürpriz yumurta olur. Daha yakından yanına gitsen de maddi /manevi zarar görmeyeceğin araçlara yönel bence. Hayırlı olsun yeni aracın şimdiden.

tolgaaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa ve Ankara'da Dynomoss'a gösterdim inanın çok memnun kaldım. Kaporta boya olarak çok kapsamlı bakıyorlar. Diğer firmaları bilmiyorum ama kesinlikle tavsiye ederim.

Link : http://www.dynomoss.com.tr/iletisim/27/izmir
    Eğer burada durup daha ileri gitmeyeceksek, niçin bu noktaya kadar geldik?

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artı olarak 207 lerin ozellıkle 07 modellerın torpido kabarması sorunu oluyor cam onu tarafından.onuda ıncelemenı ve sormanı tavsıye ederım daha once tamır gormus olabılır.nasıl bısy olduguna netten bakarsın malıyetlı bır sıkıntıdır.
    TeKS@S

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben direk seni bilgilendireyim konu kapansın hem expertiz olmuş olur senin için Biz bu araca baktık bayadır ilanda zaten neyse gittik baktık ettik abim sağolsun kapı altı ışıktan girdi navigasyondan çıktı içine baktım direk miğdem bulandı sol tarafta kalörifer peteğinin orda yırtık var yaklaşık 4-5 cm'e yakın bunu gördüm miğdem bulandı kaputu açtım altında her yerde turbo etrafında pek terleme gibi değildi yağ kaçakları vardı yani bu kadarını söylesem yeterli olabilir.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    resimdende hoş durmuyor renktenmidir nedir matlaşmış araba, orjinal teyp ve ekranın yerini acaip bişey kondurmuş direksiyonu muhtemelen kaplamış renk farkı acaip olmuş oda çok sırıtıyor
    1881 - 193

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bornova 2. sanayi de Oto Cerrah Ekspertiz diye bir yer var çok detaylı bakıyor, gecen hafta bi tane fluence baktırıp aldık bu kadar detaylı bakan bi yer görmedim gaziemir tarafındakilerden ben memnun kalmadım.
    Bu arada ilandaki aracın fiyatı biraz yüksek değilmi :S

JJmusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    resımlerden gozuktugu uzere aracın torpidosu kabarmıs kı 2007 modele gore fıyat yuksek gel etme

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyatlar ne uçmuş arkadaş 2013 de rc satmışdım o fiyata 23k kilometre bence de fiyat yüksek
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Orçun Dikayak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben direk seni bilgilendireyim konu kapansın hem expertiz olmuş olur senin için Biz bu araca baktık bayadır ilanda zaten neyse gittik baktık ettik abim sağolsun kapı altı ışıktan girdi navigasyondan çıktı içine baktım direk miğdem bulandı sol tarafta kalörifer peteğinin orda yırtık var yaklaşık 4-5 cm'e yakın bunu gördüm miğdem bulandı kaputu açtım altında her yerde turbo etrafında pek terleme gibi değildi yağ kaçakları vardı yani bu kadarını söylesem yeterli olabilir.
    Cok cok teşekkür ederim bu bilgilendirme icin. Benim aracın en istedigim özelliği cam tavan olmasıydı ama bi cam tavan icin değmicek galiba.

Acıkcası dün gece tramer e msj attım detayları istedigimde aracın bir cok sehire gittigini gördüm acıkcası cok eski olmayan bi arac neredeyse senede bir sehir değiştirmiş durumda.Km bilgileri bu sabaha kadar geldi onlar normal duruyor onlarda bi sıkıntı yok ama model yılı 2007 densede 2006 trafige cıkıslı olması acıkcası fiyat olarakta bukadar yuksek olması beni düşündürdü hani bugünde kafamda soru işaretleri vardı ama sizinde yazınızı okuyunca evet hem 35.5 bin tl hem cok hemde arac dediğiniz gibi ise uzun zamanda bana ciddi sorunlar cıkaracak gibi görünüyor gene bilinmez ama ben gene söyle 2. - 3. sahibinden bi araca yöneleyim pek km yapmamış..

İşin ikinci kısmı ise bugün Bursa'da galericiler carsısıda dahil olmak üzere buyun arac yetkili servislerinin hepsine bakmama rağmen bırakın dolu olanını boş 207 1.6hdi bile bulamadım Bursada ya insanlar cok memnun bu araclarından satmıyorlar yada hepsi 1.4 olacakki 1.6 yok

Orcun bey yeniden teşekkür ederim sizlere beni buyuk bi zahmettende kurtarmış oldunuz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)