User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
54 sonuçtan 39 ile 54 arası

Konu: 34 ARP plakalı cooper D

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sinirlerine hakim ol şu istanbul trafiğinde o kadar it kopuk varki sen bileğine güvenip arabadan inersin karşıdakini bilemezsin adam silahla inmiştir sonra olan sana olur. Yol verme kavgası yüzünden yakın zamanda gebzede bir arkadaşımı taksici vurdu çocuk kan kaybından gidicekti. Sessiz sakin kavga etmeyen bir tipti adam önüne kırınca oda arabadan iniyor ve şerefsiz taksici direk sıkıyor. İstanbul trafiğinde olan herkese allah sabır versin.

thedevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşine yazdım numaramı o.ç dediğim için annenden özür diliyorum haksızım ama sen katıksız yavşaksın o corsa C yi kullanan yavşak bile değil!!!! numaramı verdim Sarıyer maden mahallesi gelmeyen yavşaktır hadi ara tam adresi vericem... Haksız olan insan kardeşim kusura bakma haklısın ben sinirlendim bana hareket yaptın sandım sözünü geri al diye telefon açar ama sen haksız olduğun halde hala efelik yapmaya çalışıyorsun az akıllı ol

ONUR1000RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Derin nefes en iyi ilaç beyler....

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nutellada işe yarayabilir

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar da sevimli bir abi'miz'miş.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abimiz pek bi sevimliymiş Tipini tavırlarını az çok tahmin edebiliyorum.
    Kenan abi sen sakin ol deli derler sana bilirim ama gerek yok itle kopukla uğraşmaya. Çoluğun çocuğun var. Temizle temizle bitmez bunlar. Mayoz mu mitoz mu bilmiyorum ama bölünerek çoğalanlardan. İnsan bile değil. Amip amip.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orhan beni aradı gayet sakin bir tavırla corsanın yaptığı harekete kızdığını söyledi Çünkü davamda haklı olduğumu söyledi fakat ana bacı küfür ettin ayıptır dedi (özür diledim)oda özür diledi... Corsayı kullananın yaşını dahi söyledim çünkü o tip bir hareketi ancak o yaşlarda ki biri yapar uyarmasını söyledim mevzu bitti....

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı thedevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orhan beni aradı gayet sakin bir tavırla corsanın yaptığı harekete kızdığını söyledi Çünkü davamda haklı olduğumu söyledi fakat ana bacı küfür ettin ayıptır dedi (özür diledim)oda özür diledi... Corsayı kullananın yaşını dahi söyledim çünkü o tip bir hareketi ancak o yaşlarda ki biri yapar uyarmasını söyledim mevzu bitti....
    yakışanı yapmışsın
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Foruma uzun zamandır girmiyorum kirlettiğim için özür dilerim hepinizden....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşine yazdım numaramı o.ç dediğim için annenden özür diliyorum haksızım ama sen katıksız yavşaksın o corsa C yi kullanan yavşak bile değil!!!! numaramı verdim Sarıyer maden mahallesi gelmeyen yavşaktır hadi ara tam adresi vericem... Haksız olan insan kardeşim kusura bakma haklısın ben sinirlendim bana hareket yaptın sandım sözünü geri al diye telefon açar ama sen haksız olduğun halde hala efelik yapmaya çalışıyorsun az akıllı ol
    bunu yetiştiren ana 7 göbekten ******dur yahu niye özür diliyorsun?

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorun çözülmüş.
    konu kilitlenirse iyi olur sn admin kardeş.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orhan denilen kişi cooper ın şoförü mü ? onu anlayamadık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen de kardeşim Adam özür diledi haklısın bende kızdım uyardım dedi o aklınca beni savundu ben kızdım uyardım dedi onun adına senden özür diliyorum dedi ama ana karıştırmışsın zoruma gitti dedi şimdi bu şekilde arayıp haklısın ben corsayı kullanan çocuğu uyardım birdaha Adam gibi kullanır ama küfleri geri al diyen kişiye kalkıpta yok arkadaş ben anana küfür ettim ama geri almıyorum demek onun beni yolda sıkıştırmasından ne farklı yanı kalır gerek yok çünkü alo dediğim saniyeden itibaren çok düzgün konuştu....

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S1NAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğlum bak ben şuan kardeşimin hesabından yazıyorum kim beni *****ekse buyursun gelsin semtim bayrampaşa kartaltepe amına koydumunun piçi burdan o.ç demekle ben o.ç olmuyorum ama sen beni gel bul allah aşkına gel bul tamam ber numaranı ben geleyim sıkıntı yok..
    Ya bu atar gider ne bi insan durup durmadan niye konu açsın canını yakıyomuşsunuzki konu açılmış.Hem suçlusunuz hem güçlüsünüz hatalı olduğunuz halde semtinize çağırmak korktuğunuzun kanıtıdır.Çünkü hatalı olduğunuzu bildiğiniz için karşı taraftan korkulduğu için semte çağrıyorsunuz ve orada sizin gibi tipler onu orada bekleyip bir güzel dövüceksiniz buda delikanlılığa sığmaz.
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heeee o corsalı o şekilde devam etsin akıllı olmasın elbet bulur cezasını (kaza yapsın gibi temennim yok yapmasın) ama illa kaza ile değil başka şeyden gene bulur sıkıntı yok....

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen de kardeşim Adam özür diledi haklısın bende kızdım uyardım dedi o aklınca beni savundu ben kızdım uyardım dedi onun adına senden özür diliyorum dedi ama ana karıştırmışsın zoruma gitti dedi şimdi bu şekilde arayıp haklısın ben corsayı kullanan çocuğu uyardım birdaha Adam gibi kullanır ama küfleri geri al diyen kişiye kalkıpta yok arkadaş ben anana küfür ettim ama geri almıyorum demek onun beni yolda sıkıştırmasından ne farklı yanı kalır gerek yok çünkü alo dediğim saniyeden itibaren çok düzgün konuştu....
    Çok güzel bir şekilde sonuçlanmış bence adamlık yapmış.Helal olsun derim kendisine.sizde yakışanı yapmışsınız.
    Saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)